Jump to content
lego_kid

Discutii Grove Street

Recommended Posts

In legatura cu sedinta de sambata.In mod normal trebuie sa plec in Mures sambata, ultima etapa si ultimul meci al "U" Clujului la care vroiam sa fiu prezent, dar incerc sa fac tot posibilul si sa ajung la sedinta, nu promit nimic.Am dorit sa postez pentru a-mi cere scuze daca nu voi face prezenta la prima noastra sedinta.

@Celor noi veniti le urez toate cele bune si sa avem o colaborare cat mai buna pentru a ajuta Grove sa ajunga acolo unde merita!

Link to comment
Share on other sites

Baieti, cat nu avem lider sa incercam sa nu facem prostii .. Sa mergem in grup si sa dominam orasul chiar daca nu avem pe cineva care sa ne indrume..

Sunt putine sanse sa se tina sedinta maine.

Numai bine filzer , si succer in viata reala

Link to comment
Share on other sites

Baieti, cat nu avem lider sa incercam sa nu facem prostii .. Sa mergem in grup si sa dominam orasul chiar daca nu avem pe cineva care sa ne indrume..

Sunt putine sanse sa se tina sedinta maine.

Sa incercam sa fim mai organizati pana se rezolva treaba cu liderul.Filtzer bafta si ai grija pe unde ajungi ;;)

Link to comment
Share on other sites

Nu a facut nimic, a renuntat din cauza unor probleme personale.. Hai sa nu mai facem spam aici pe chestia asta.

Daca tot nu are cine sedinta , haideti poate facem un antrenament ceva..

Nu ar fi rau .Hai sa incercam... vedem ce iese ;;) ca un antrenament mic nu ar strica :gun:

Link to comment
Share on other sites

Pai haideti sa hotaram cand.. Maine pe la 20:00 , 21:00 e bine?? Alte sugestii aveti?

@ Pique, bine ca mi-ai amintit de sedinta MRC..Daca nu imi aminteai tu..

Edited by EleMeNt
Link to comment
Share on other sites

Pai haideti sa hotaram cand.. Maine pe la 20:00 , 21:00 e bine?? Alte sugestii aveti?

in jurul orelor 20:00 va fi sedinta la MRC deci nu pot veni daca e sa fie asa.

Ce ma trebuie neaparat seara??... eu zic ca se poate face si dimineatza pe la 12,1,2 .. acu nush :-" alte sugestii?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...