Jump to content
eleodor

Gala

Recommended Posts

Ce legatura are nominalizarea cu votul?

P?i in mare m?sur? are, pân? la urm? la nominalizare ?i-a spus p?rerea intregul popor, pe când la vot i?i spun p?rerea un num?r mai restrâns, acea decizia luat? de cei ale?i ar trebui s? constituie si o parte din câte nominaliz?ri a primit userul la sectiunea respectiv?, s? fie una dintre criterile de pe urma c?reia va alege.

La categoria "Bloggeri" se vor pune si blogurile? Nu de alta, dar multi nu stiu de ele. Poate daca le citesc pe loc, se decid mai bine...

Reclam? gratis? Merge!

Nu ai cum sa ceri sa se desfasoare o campanie de acest gen fara subiectivisme. Parerea mea. Asa ca poate e mai bine sa voteze un cerc mai restrans de oameni ...pe unul sau altul din cei nominalizati

Este este, facem campanie =))

Link to comment
Share on other sites

Guest *Juan*

3 euro vodafone va votez la 3 categorii,1 euro la una,10 euro la toate ;) grabiti-va stock limitat !!!

TAIATI-L PE INOV8BOY DIN LISTA,NU E SERIOS,ASTEPT DE O ORA AIA 3 EURO.

NASPA, AM PREGATIT CASH DEGEABA :comp1:

Link to comment
Share on other sites

Mic Spamer , nu ma face sa ma supar ca mi`ai dat warn

# Cum de nu esti in juriu ?

Nu m-au ales. Btw, astea nu-s glume. :-j

@w/e, pana dimineata topicul asta o sa aiba dublul paginilor actuale in care unii o sa ii roage pe atlii (pe ocolite) sa ii voteze. :tiphat:

Edited by R_SupeRstaR
Link to comment
Share on other sites

Guest *Juan*

Nu m-au ales. Btw, astea nu-s glume. :-j

@w/e, pana dimineata topicul asta o sa aiba dublul paginilor actuale in care unii o sa ii roage pe atlii (pe ocolite) sa ii voteze. :tiphat:

Sunt interese foarte mari la mijloc, iar unii nominalizati, ca sa evite prezicerea ta, or sa roage pe fata sa fie votati!

Link to comment
Share on other sites

Guest *Juan*

nu inteleg interesele

ori suntem golani ori nu mai suntem?

cum nu sunt interese? pai lumea sare cu bani degeaba? vezi ca te am la mana cu o conversatie :>. (poti sa faci puscarie pentru dare de mita)

Russell, nu-ti convine, nu te obliga nimeni sa te certi cu noi aici

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...