Jump to content
eleodor

Gala

Recommended Posts

Ziceai tu eleodor ca sa scrii la toti nu numai la unu...dar de exemplu eu nu stiu pe cine sa pun la Spammerul SA:MP... am pus PAS la majoritatea..

Nu prea ai cum

pai arunci un ochi si pe acolo :P, daca dai click pe profilul lui Ghici_Cinee , iti dai seama repede cine este cel mai spammer de la linkmania samp freechat :)

Link to comment
Share on other sites

Eu zic sa se scoata categoria "No-brain of the year", fiind inutila. Userii fie nu nominalizeaza/voteaza, fie nominalizeaza/voteaza userul pe care poarta pica, deci oricum ar fi, rezultatul final nu va fi deloc reprezentativ.

multi au votat la misto categoria aia. si multe altele

Link to comment
Share on other sites

Eu zic sa se scoata categoria "No-brain of the year", fiind inutila. Userii fie nu nominalizeaza/voteaza, fie nominalizeaza/voteaza userul pe care poarta pica, deci oricum ar fi, rezultatul final nu va fi deloc reprezentativ.

Let's put our thinking hats and find the real no-brain of the year. B)

multi au votat la misto categoria aia. si multe altele

Hai ca la celelalte n-am vazut cine stie ce voturi la misto. :-?

Link to comment
Share on other sites

Nu e, iar orice nominalizari masculine s-au facut nu vor fi luate in considerare.

pai oricum s-ar putea incadra 2 categorii de useri: fetele, si userii plangaciosi, in special cei de la gamming nemultumiti de unele decizii manifestandu-se prin ":((:((:((:(("

@iar categoria "No-brain of the year" nu vad de ce ar putea fi scoasa, sunt unii useri care vor sa para inteligenti, si dau cu bata-n balta, facandu-se de "cacao" (vorba vine)

Link to comment
Share on other sites

e clar cat stie lemonade despre useri cand il pune pe Shadow*ClimaCool la No-brain of the year. omu asta a ajutat mai multi oameni decat ai tu litere in posturi.

nominalizarile sa fie facute de moderatorii globali. e prea mult subiectivism.

ClimaCool ar putea castiga lejer la: Profesorul IT al anului, Most helpful of the year si Brain of the year.

asadar nominalizarile sa fie facute de moderatorii globali si pe baza de argumente. nu cum i se scoala lu unu sau lu altu si il pune pe Shadow*ClimaCool la no brain.

in schimb Most helpful of the year e Andycincisi-3. cine pe cine a ajutat asta? pana si fresh care muta topicurile din cs 1.6 in help zone a facut mai multe.

se propun/voteaza unii pe altii, exact cum e la eurovision. mi-e scarba.

la fel cum a fost si concursul lu mehico de si-au sters moderatorii posturile.

ori faceti o treaba calumea ori nu.

Link to comment
Share on other sites

e clar cat stie lemonade despre useri cand il pune pe Shadow*ClimaCool la No-brain of the year. omu asta a ajutat mai multi oameni decat ai tu litere in posturi.

nominalizarile sa fie facute de moderatorii globali. e prea mult subiectivism.

ClimaCool ar putea castiga lejer la: Profesorul IT al anului, Most helpful of the year si Brain of the year.

asadar nominalizarile sa fie facute de moderatorii globali si pe baza de argumente. nu cum i se scoala lu unu sau lu altu si il pune pe Shadow*ClimaCool la no brain.

in schimb Most helpful of the year e Andycincisi-3. cine pe cine a ajutat asta? pana si fresh care muta topicurile din cs 1.6 in help zone a facut mai multe.

se propun/voteaza unii pe altii, exact cum e la eurovision. mi-e scarba.

la fel cum a fost si concursul lu mehico de si-au sters moderatorii posturile.

ori faceti o treaba calumea ori nu.

Bai, daca as putea, as da nume persoanelor care cred asta despre el in afara de mine, dar nu vreau sa fiu indiscreta sau sa se supere respectivii. Imi faci un favor si ma ignori, pwease? Hmm, mai bine o fac eu, ca vad ca iar implori atentie si esti penibil.

p.s. Daca a ajutat atatia, sa vedem cine il voteaza in afara de tine. Peace!

Link to comment
Share on other sites

Wizard, nu fi atat de frustrat tata ca nu-ti sta bine. In primul rand, e o gala facuta din placere si in al doilea rand nu cred ca esti tu in masura sa critici alegerile altora. O fi shadow ajutorul in domeniul IT al anului, dar are si unele defecte (nu conteaza care ca nu e treaba mea, dar are). Nominalizarile trebuie facute de toata lumea, dar mai cu seriozitate. Eu de ex sunt de parere ca si NightWish ajuta foarte mult in sectiunile IT. Fiecare are o parere si stai linistit ca poate userii stiu mai bine ca si globalii sau moderatorii de sectiune.

Categoria no brain trebuie scoasa. Nu fac deloc bine comunitatii chestiile negative.

Dj Speak ala a dat copy paste de la mine. Ar trebui anulate astfel de posturi. Multumesc

Link to comment
Share on other sites

nu stiu cati il voteaza, pentru ca useru intra face topic gaseste rezolvarea si pleaca cand vede oameni de genul tau. nu sta sa mai voteze in gale.

ClimaCool mai face greseli cand scrie, s-a mai luat cu unii cu altii, dar la cate stie omul asta nu are ce cauta la no brain. cel putin in comparatie cu tine. tu in afara de copy/paste, niste traduceri si discutii despre sex in cur nu ai pe forumul asta. ClimaCool chiar a gandit solutiile.

vezi ca despre mine n-am zis nimic ca e oarecum normal (o sa fie mai bine la anu), dar nu mi se pare normal sa ajunga ClimaCool la no brain cand omul are atatea solutii date. daca vrei no brain cauta posturile lui Dott. vezi diferenta.

Dani cand te duce capul in it nu ai cum sa fii pus la no brain.

ps: lemonade esti pe etnobotanice de imi zici "Peace"?!

pps: vezi ca nu e bine sa tii ura in tine. si eu puteam sa pun la no brain si dezamagiri de la iceman, mehico, sensini, andy5 pana la tine. dar vreau sa fie ceva corect. nu pui pe cineva la o categorie doar ca nu iti place persoana. dar trebuie sa treci de gradinita ca sa iti dai seama de asta...

Link to comment
Share on other sites

Lemonade, incearca sa fii mai putin intepata, te rog. Cat despre implorat atentie nu cred ca esti indreptatita sa te iei de Wizz, se pare ca tu esti aceea care ai nevoie de atentie deoarece iti dai niste aere de fata mare care pe multi ii enerveaza. La oricine te ataca/reclama cu ceva raspunsul tau este acelasi. Incepi prin a vorbii frumos, cu bun simt si termini postul acid si cu atac la persoana.

@Rikardo

Vezi ca te-ai prins. Nu esti asa de prost cum credeam..

on : Dani are dreptate, chestiile negative nu fac bine comunitatii.

Link to comment
Share on other sites

fiecare are dreptul la propria opinie, mai lasati discutiile astea inutile. e evident ca nu toate nominalizarile vor fi pe merit. de exemplu, multa lume vad ca m-a propus pe mine la 'rockerul anului', desi nu am mai mult de 10 posturi la sectiunea respectiva cred. la nominalizari, toata lumea-si da cu parerea, buna sau rea, dar voturile vor conta cu adevarat pt ca atunci parerile se aduna si va castiga cel care merita cu adevarat la fiecare categorie.

pt votul final, vom tria din nominalizari, eventual vom mai scoate si din categoriile care nu au avut suficienti nominalizati...

Link to comment
Share on other sites

Vezi ca te-ai prins. Nu esti asa de prost cum credeam..

on : Dani are dreptate, chestiile negative nu fac bine comunitatii.

daca tot esti ironic, incearca sa fi mai subtil. oricum n-am treaba cu tine, poti sa latri destul acolo, nu te cunosc, nu ma cunosti.

mai bine o lasam asa, orice padure are si uscaciuni, o comunitate are si bune si rele, chiar daca nu ne face cinste (referitor la No-brain of the year)

Link to comment
Share on other sites

S-a scos categoria "No-brain of the year".

Cum spune si Sexini, fiecare are dreptul sa propuna spre nominalizare pe oricine doreste sufletelul sau, iar apoi sa voteze castigatorul. Daca au fost sau nu nominalizati in mod incorect sau mai putin corect, se va vedea in momentul votarii.

Link to comment
Share on other sites

Guest k1nd3rb0y

Ziceai tu eleodor ca sa scrii la toti nu numai la unu...dar de exemplu eu nu stiu pe cine sa pun la Spammerul SA:MP... am pus PAS la majoritatea..

Nu prea ai cum

Daca te referi in game la LMGF , poti sa ma treci pe mine dar ma intrece Adi :( .

Nu e, iar orice nominalizari masculine s-au facut nu vor fi luate in considerare.

De ce nu exista si B?ie?elul anului? ;;)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...