Jump to content
eleodor

Gala

Recommended Posts

Vom face un juriu care sa desemneze castigatorii. Cand spun "vom", ma refer la noi moderatorii globali.

Am inceput deja sa lucram la lista membrilor.

Pana atunci nominalizati useri in continuare :)

Mai bine asa,deoarece sunt multe sectiuni alese,nu dau nume in care au fost selectionati useri care anul asta deabia au miscat ceva,poate au miscat acum pe sfarsit,au aparut si ei din ceata dar in rest AFK.

Link to comment
Share on other sites

Va fi gata lista in scurt timp.

Momentan, ideal e ca toata lumea sa propuna spre nominalizare cat mai multi. Posturile in care se alege doar unul pentru fiecare categorie nu vor fi luate in considerare.

Mare majoritate au ales doar o persoana pe cateogrie :error: .Trebuia spus de la bun inceput sa se nominalizeze minim doua persoane pe categorie :P

Link to comment
Share on other sites

Macar sa se tina cont cat timp a petrecut user'ul X in Y categorie,asa daca ma nominalizezi pe mn exemplu in categoria muzica ca am 10 randuri si dupa un nu am mai intrat,nu are rost.(asta a fost doar un exemplu banal,dar sunt multe altele lf dar la alte categorii)

Link to comment
Share on other sites

Mare majoritate au ales doar o persoana pe cateogrie :error: .Trebuia spus de la bun inceput sa se nominalizeze minim doua persoane pe categorie :P

cred ca era vorba de cele 2 posturi in care sunt nominalizati lobster dog si mehico la toate categoriile :))

Link to comment
Share on other sites

cred ca era vorba de cele 2 posturi in care sunt nominalizati lobster dog si mehico la toate categoriile :))

Nu ma, era vorba ca fiecare user a postat de parca s-au pus sa voteze, nu sa nominalizeze si au ales cate un singur user la fiecare categorie. Ne descurcam si cu astia care sunt, ca la foarte multi userii nominalizati sunt diferiti.

Link to comment
Share on other sites

Fotogenicul anului - Mehico

Cinefilul anului - Mehico

Omul muzicii - Mehico

Rockerul anului - Mehico

Rapperul anului - Mehico

Clubberul anului - Mehico

Sportivul virtual - Mehico

Spammerul Free LinkMania Chat - Mehico

Spammerul LinkMania - Mehico

Spammerul SA:MP Chat - Mehico

Profesorul IT al anului - Mehico

Omul cu telefoane - Mehico

Graficianul anului - Mehico

Fotograful anului - Mehico

Cuplul anului - Mehico

Fetita anului - Mehico

Nou venitul anului - Mehico

MODERATORUL ANULUI - Mehico

GLOBALUL ANULUI - Mehico

CEL MAI ACTIV USER - Mehico

Cea mai mare dezamagire - IceMan

Most helpful of the year - Mehico

Cel mai popular user - Mehico

Brain of the year - Mehico

Funny man - Mehico

Piticul anului - Mehico

Bloggerul anului - Mehico

fan?:))

Link to comment
Share on other sites

Deci in topicul acela se nominalizeaza sau se voteaza? Ca nimeni n-a zis mai mult de o persoana / categorie pana acum ceea ce este echivalentul votului direct.

Mai bine ca fiecare user sa nominalizeze 3-4 oameni la fiecare categorie si apoi sa se voteze intr-un alt topic din acei useri nominalizati.

Link to comment
Share on other sites

Bai, daca as putea, as da nume persoanelor care cred asta despre el in afara de mine, dar nu vreau sa fiu indiscreta sau sa se supere respectivii. Imi faci un favor si ma ignori, pwease? Hmm, mai bine o fac eu, ca vad ca iar implori atentie si esti penibil.

p.s. Daca a ajutat atatia, sa vedem cine il voteaza in afara de tine. Peace!

ahahaha, ce tentativa penibila de a vorbi "SWEET & KEWL" =))

ar fi ceva daca am vedea si argumentele pt care unii ii nominalizeaza/voteaza pe altii... acolo unde se poate desigur...

edit: cum ziceam, sa vina unu' sa zica: da ba l-am votat pe ala la barosanu' IT al anului pt ca am avut o problema pe care el a rezolvat-o pt mine (link)

da ba, l-am votat pe ala la fotogenicul anului pt ca imi plac pozele lui/ei (si imi ofer placere uitandu-ma la ele) (poza care ii place - sa arate ca nu a votat deampulea doar ca sa se afle in treaba)

Link to comment
Share on other sites

Lista juriului:

2 reprezentanti ai categoriei Diverse:

- moderator: logs

- linkmaniac: Sparky[sV]

2 reprezentanti de la Mu Online:

- moderator: Lancelot

- linkmaniac/asistent: oick

2 reprezentanti de la Counter Strike:

- asistent: eleodor

- linkmaniac: The Wizard

2 reprezentanti de la MTA:

- moderator: NightWishMaster

- linkmaniac: NoComment

1 reprezentant al moderatorilor globali: Sensini

2 reprezentanti de la categoria IT:

- moderator: LeNoR

- linkmaniac: mortallx2

Alti 2 moderatori + 2 linkmaniaci:

- cRs si Forbidden

- Legacy si Mr. Linky

Din momentul in care se va deschide topicul cu cei nominalizati, numai acestia de mai sus vor putea posta, respectiv vota. Toti ceilalti useri sunt rugati sa se abtina de la orice fel de interventie.

In caz de paritate de voturi, decizia imi apartine.

Link to comment
Share on other sites

Cei nominalizati la fiecare categorie, ar trebuii sa fie scris in dreptul lor numarul nominalizarilor, pana la urma parerea linkmaniacului de rank conteza, right?

Ce legatura are nominalizarea cu votul?

Link to comment
Share on other sites

Lista juriului:

Din momentul in care se va deschide topicul cu cei nominalizati, numai acestia de mai sus vor putea posta, respectiv vota. Toti ceilalti useri sunt rugati sa se abtina de la orice fel de interventie.

In caz de paritate de voturi, decizia imi apartine.

La categoria "Bloggeri" se vor pune si blogurile? Nu de alta, dar multi nu stiu de ele. Poate daca le citesc pe loc, se decid mai bine...

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...