Jump to content
bunny

Castle Siege

Recommended Posts

prutusica u ai vazut macar cati eram noi?asa ca idee?cati bk-ii?cati sm-ii?etc etc?

cum adik mureau usor bk-ii vostri?ca in barosanu dadeam cate 10bk-ii in el timp de 10min si el nu murea?in qpunct la fel?u ai jucat alt cs aseara cred.

cius

n-ai inteles,pana acum,cand tineam cu fantoma un sw,nu reuseati sa omorati bk-u pentru ca este mult mai greu sa l omori cu ctrl+ca ii dai dmg mai mic,

pe barosanu am jucat eu dupa ce ati luat voi coroana asa ca te asigur ca nu sa folosit nimic pe el

Link to comment
Share on other sites

De missELF nu pot sa zic nimic pentru ca eu am bubuit-o de vreo 10-15 ori (la inceputul CS-ului) si nu aveam ms sau buff. Spre final ... intradevar cam dubios pentru ca aveam buff ii dadeam 2 combo si nimic. :dontknow:

[cRs] am eu impresia sau te iei de manutza cu Gunit si Prutus si sariti in Dambovita ?! :crazy: :nanana:

Alt mancator de kkt, nu inteleg sunt prea bun pentru voi? va depasesc ? dati dovada de slabiciune care e cauza ?

Doar cateva cunvinte sa va zic. Mai aveti de invatat mu. De la zis si pana la facut e cale copilasi.Cand o sa fiti gata ma anuntati si pe mine.

Link to comment
Share on other sites

acelasi clip

0:13-0:26

de unde apar Hellspawn si Reyakos? la fel nici un dl de-al lor in camera

0:54 crs venea la pachet cu trishelf deci amandoi foloseau //gt

foarte interesant e ca toti vin din partea dreapta , exact locul cel mai indepartat de usa :whistle:

mai alexe, tu esti chiar amuzant =)) joci de atata vreme si tot la stadiul de incepator ai ramas =)) DE UNDE APAR? Pai apar unde-i da atunci cand intrii in camera sau automat trebuie sa-i dea in partea stanga a camerei atunci cand intra? :))

Ai prins si tu acum o idee, cu acest program si acum te-ai pus pe filmat crezand ca-i prinzi pe baieti. Auzi tu, de unde apar? =))

Ia uite unde apare Tsu, cam pe unde a aparut si reya... mai mai :( iar nu a ghicit-o alexey :( Se repeta povestea cu speedul lui Tsu? :(

Stiu ca in aceste luni nu ai prea vazut cum arata sala tronului si poate ai uitat, dar nu e frumos sa acuzi :)

Link to comment
Share on other sites

pacat ca nu au fost admini cs-u asta sa fi vazut nemuritorii de qpunct si barosanu pe care dadeam cate 5 bk full pe fiecare timp de 5 minute si ei nu mureau. (in rest nu stiu de elfe sau de altii, vorbesc doar de ce am vazut).

P.S. Invitam Guilda Admins (sau cel putin 1 reprezentant) la urmatorul cs !

Tu chiar vrei sa stau pe swich si sa nu dau qqq?Daca nu sti nu mai scrie aici... pot sa fie 10 bk pe tine fiind bk full ...odata ce ai MS nu pot sa te omoare(mai ales daca nu tin apasat CTRL)

Eu am jucat pe qpunct .... toate prostiile le`am folosit ...vreau sa`i dau suspend cum vrea sa`si dea si Rosica :))

In legatura cu Fantasy ...va era ciuda ca tine swichu mai bine ca 1 bk full? :))

Odata ce ati luat cs`ul...de ce nu va bucurati de el si stati aici si postati toate prostiile?(ma refer la unii care habar nu au)

Ma bucur ca au mers ce`i din Royal la HONEY...acum avem cu cine sa ne batem.

app..PRIMU SPOT LOT OCUPAT a zis cineva ? =))

Link to comment
Share on other sites

Alt mancator de kkt, nu inteleg sunt prea bun pentru voi? va depasesc ? dati dovada de slabiciune care e cauza ?

Doar cateva cunvinte sa va zic. Mai aveti de invatat mu. De la zis si pana la facut e cale copilasi.Cand o sa fiti gata ma anuntati si pe mine.

In primul rand te rog sa pastrezi un ton civilizat ! Eu nu te-am facut "mancator de kkt" pe tine. Iar in al 2-lea rand nu-mi da lectii de MU, daca observi userul acesta cand a fost facut ... poate daca iti merge "bibilica" (asa cum iti merge sa abuzezi de "jucarii" in joc) ai sa-ti dai seama daca pot sa fac diferenta sau nu intre un cheat player si un player corect. :crazy:

P.S.: Daca tot am postat hai sa te invat ceva (macar asa poate incerci sa nu mai ma iei drept prost): In clipa cand intrii in "BUG" asa cum ai insinuat intr-un post anterior, din propria experienta, cand te da sa zicem la Coroana si incerci sa schimbi coordonatele, automat caracterul se misca in zona in care esti de fapt. Mai exact (ca pentru tine) ... de Ex: Ai murit si esti pe coord XX cu YY dar tu apari datorita bug-ului pe coordonatele ZZ cu WW in momentul cand vrei sa-ti schimbi coordonaltele caracterul se va duce de nebun singurel pe coordonatele pe care tu trebuia sa apari, mai exact XX cu YY.

Ceea ce se vede in filmuletul minune este ca tu apari pe coordonatele respective (datorita "bug-ului" categoric), dar te mai si muti si colac peste pupaza mai si ataci. Oare cum se intampla ca numai voua vi se intampla la CS astfel de bug-uri de cate 10-20 de ori iar la mine nimic ?! :-j

P.S.2: Sa-mi spui si mie ce configuratie ai la pc ... sa-mi fac si eu una identica ca poate la CS o sa merg si eu din "bug" in "bug" ! :coffee:

Link to comment
Share on other sites

mai alexe, tu esti chiar amuzant =)) joci de atata vreme si tot la stadiul de incepator ai ramas =)) DE UNDE APAR? Pai apar unde-i da atunci cand intrii in camera sau automat trebuie sa-i dea in partea stanga a camerei atunci cand intra? :))

Ai prins si tu acum o idee, cu acest program si acum te-ai pus pe filmat crezand ca-i prinzi pe baieti. Auzi tu, de unde apar? =))

Ia uite unde apare Tsu, cam pe unde a aparut si reya... mai mai :( iar nu a ghicit-o alexey :( Se repeta povestea cu speedul lui Tsu? :(

Stiu ca in aceste luni nu ai prea vazut cum arata sala tronului si poate ai uitat, dar nu e frumos sa acuzi :)

maestre ia zi cum e posibil sa apara 5 caractere din aceeasi parte fix langa Senior NPC in aproximativ acelasi moment? statistic cred ca sansa e mai mica decat de a castiga la 6/49

si nu o mai dati la intors ca se vede clar ce zice Reyakos in printul ala " dati-mi coordonatele din camera"

astept ca adminii sa citeasca ce s-a scris pe aici si sa verifice //gt x y

Link to comment
Share on other sites

Alt mancator de kkt, nu inteleg sunt prea bun pentru voi? va depasesc ? dati dovada de slabiciune care e cauza ?

Doar cateva cunvinte sa va zic. Mai aveti de invatat mu. De la zis si pana la facut e cale copilasi.Cand o sa fiti gata ma anuntati si pe mine.

Ba infectule, bat 3 ca tine oricand, la orice cs, fara sa folosesc ABSOLUT NICI un program ajutator. Ne depasesti in prostie si-n incorectitudine, ca si "playerul de nota 10" G-unit. Si da, avem de invatat sa jucam cu auto-q + auto-combo + speed + elite cu toate scripturile din dotare. De ce mike si altii din HH refuza sa puna pozele cerute de ija ? De ce eu le-am pus ma, sa se vada ca sunt curat si tot va culc ?

mai alexe, tu esti chiar amuzant =)) joci de atata vreme si tot la stadiul de incepator ai ramas =)) DE UNDE APAR? Pai apar unde-i da atunci cand intrii in camera sau automat trebuie sa-i dea in partea stanga a camerei atunci cand intra? :))

Ai prins si tu acum o idee, cu acest program si acum te-ai pus pe filmat crezand ca-i prinzi pe baieti. Auzi tu, de unde apar? =))

Ia uite unde apare Tsu, cam pe unde a aparut si reya... mai mai :( iar nu a ghicit-o alexey :( Se repeta povestea cu speedul lui Tsu? :(

Stiu ca in aceste luni nu ai prea vazut cum arata sala tronului si poate ai uitat, dar nu e frumos sa acuzi :)

Si tu te bagi ca musca in cacat. Ai fost acuzat tu de //gt ? NU ? Atunci taci in prostia ta acolo si mai fai 2-3 facultati, ca oricum le ai degeaba. Niciodata cand intrii in camera nu te vad da sus la coroana, langa tron, unde a aparut crs de peste 10 ori, ci te da ori in centru pe covor, ori centru dreapta, ori centru stanga. NICIODATA pe switch sau intre coroana si tron, NICIODATA. Nu-mi permit sa folosesc programe de filmat cu scopul de a mi se misca Mu-ul cat mai bine, dar pe viitor vedeti vedea filme puse de mine, CLARE. Adica eu stau la coroana, il omor pe crs si apare in 3-4 secunde inapoi , in acelasi loc ? Si tot voi comentati si faceti gura mare pe forum ma ? Prostia si ipocrizia voastra chiar nu are limite ? Va dati singuri de gol cu print-uri in care se intreaba coords de la coroana (=> sunteti prosti), si apoi o tineti sus si tare ca voi sunteti curati (=> ipocriti).

Vina e si a celor care va acuza, fiindca acuza pe toata lumea, in loc sa acuze doar pe care cu adevarat folosesc. De exemplu tu tsu, vazand filmul pus de tine cand te-am acuzat de stern, recunosc ca a fost un bug vizual la mine, cat despre speed, eu sunt 95% sigur ca nu ai folosit niciodata asa ceva, sau cel putin nu am vazut eu asta. Barosanu, same, curat acum, full de dino cand juca "playerul de nota 10" pe acel caracter. 80% sau mai mult din bk-ii de pe server folosesc auto-combo, si o parte din ei si auto-q, INDISCUTABIL. Iar aseara, singurul de care nu am nici un dubiu ca ar fi folosit //gt, e crs. Ma lasa rece tentativele voastre esuate de a nega certitudini.

L.E. : Ce-ar fi sa lasati gura multa pe forum, si sa va duceti sa exersati jocul curat ?

Link to comment
Share on other sites

mai alexe, tu esti chiar amuzant =)) joci de atata vreme si tot la stadiul de incepator ai ramas =)) DE UNDE APAR? Pai apar unde-i da atunci cand intrii in camera sau automat trebuie sa-i dea in partea stanga a camerei atunci cand intra? :))

Ai prins si tu acum o idee, cu acest program si acum te-ai pus pe filmat crezand ca-i prinzi pe baieti. Auzi tu, de unde apar? =))

Ia uite unde apare Tsu, cam pe unde a aparut si reya... mai mai :( iar nu a ghicit-o alexey :( Se repeta povestea cu speedul lui Tsu? :(

Stiu ca in aceste luni nu ai prea vazut cum arata sala tronului si poate ai uitat, dar nu e frumos sa acuzi :)

tsu sa fim seriosi

de asta cerea reyakos coord din camera?cum iti explici asta?v-ati dat singuri de gol :crazy:

Tu chiar vrei sa stau pe swich si sa nu dau qqq?Daca nu sti nu mai scrie aici... pot sa fie 10 bk pe tine fiind bk full ...odata ce ai MS nu pot sa te omoare(mai ales daca nu tin apasat CTRL)

Eu am jucat pe qpunct .... toate prostiile le`am folosit ...vreau sa`i dau suspend cum vrea sa`si dea si Rosica :))

In legatura cu Fantasy ...va era ciuda ca tine swichu mai bine ca 1 bk full? :))

Odata ce ati luat cs`ul...de ce nu va bucurati de el si stati aici si postati toate prostiile?(ma refer la unii care habar nu au)

Ma bucur ca au mers ce`i din Royal la HONEY...acum avem cu cine sa ne batem.

app..PRIMU SPOT LOT OCUPAT a zis cineva ? =))

barosica......ce trb are una cu alta?

daca sunt dovezi ca se fol anumite "hack" sa le zic asa trb sa numai zica nimeni nimik ca au luat cs-ul?

Link to comment
Share on other sites

maestre ia zi cum e posibil sa apara 5 caractere din aceeasi parte fix langa Senior NPC in aproximativ acelasi moment? statistic cred ca sansa e mai mica decat de a castiga la 6/49

si nu o mai dati la intors ca se vede clar ce zice Reyakos in printul ala " dati-mi coordonatele din camera"

astept ca adminii sa citeasca ce s-a scris pe aici si sa verifice //gt x y

unde apar alea 5 caractere in locul ala? :) zi-mi si mie minutul din filmul tau sa ma uit.

Dar cu reya si hell cum e? :)) au folosit ceva? Au aparut acolo, CUM AU APARUT? :-O Nu era niciun DL in camera si nu aveau cum altfel sa ajunga in camera ca era betonata intrarea, nu? =)) Ti-am aratat in filmuletele alea 2 postate de mine ca atunci cand intrii in camera nu te da in aceeasi zona, te da aleatoriu si daca te mai misti putin, chiar ca nu apari in zonele alea "comune"

Eu am mai zis, v-a spus o pasarica din Royal de aceasta manevra si OPA, automat folosim, nu? :) Stiu ca esti chitit sa dai ss, alt scop in viata nu ai, dar nu cauta acum fiecare detaliu, ca nu-ti merge :)

@Zbum, ce se intampla daca intrii in camera si da un sm cu lightning in tine? :)

@Richer, uita-te la filmul de unde apar 2 sa vezi unde apar :-"

Link to comment
Share on other sites

astept filmuletele nubule ;) si tu si de la ratatul ala de mryui :-"

P.S. mai bine am pierdut cs-ul asa ( 3 guilde si 1 de nume, sa fim 4, cu un Honey facut din 4 ally, o corcitura de ally, dar l-am pierdut asa cum trb, cu fruntea sus) decat sa luam cs-ul, fiind o tarfa :"> Oricum, imi place cum alexey a prins glas, pasarelele astea :)

Si daca tot sunt pe forum draga tsu ce-l cu 10 facultati facute degeaba, pentru post-ul la care am dat aici quote, mai primesti 5 puncte de ipocrizie. Stiu ca nu te va duce capul sa-ti dai seama de ce zic asta, asa ca o sa te scot de umbra de prostie in care te gasesti si o sa-ti aduc aminte cum voi ati luat castelul de la honey facand alianta cu newtimes si folosind o gramada de membrii din addicted ? Cu ce drept iti permiti tu sa deschizi gura ? Voi oricum sunteti o corcitura de ally, nu mai aveti 5 membrii care cu adevarat au fost si pot zice ca sunt HH. Restu`, umplutura, cateii lui G-unit.

Link to comment
Share on other sites

Si daca tot sunt pe forum draga tsu ce-l cu 10 facultati facute degeaba, pentru post-ul la care am dat aici quote, mai primesti 5 puncte de ipocrizie. Stiu ca nu te va duce capul sa-ti dai seama de ce zic asta, asa ca o sa te scot de umbra de prostie in care te gasesti si o sa-ti aduc aminte cum voi ati luat castelul de la honey facand alianta cu newtimes si folosind o gramada de membrii din addicted ? Cu ce drept iti permiti tu sa deschizi gura ? Voi oricum sunteti o corcitura de ally, nu mai aveti 5 membrii care cu adevarat au fost si pot zice ca sunt HH. Restu`, umplutura, cateii lui G-unit.

bine, ai 4, stai jos :) Zi tu acolo cum e cu sternul meu si nu uita, ai fost si tu catelul lui G :)

P.S. am dat un edit mai sus pentru tine:

@Richer, uita-te la filmul de unde apar 2 sa vezi unde apar :-"

P.P.S =)) nu stiu de unde o scoateti voi ca am zeci de facultati =)) stiu, pentru unii si una e mult, dar atata am si eu, o amarata de facultate, nu ma consider un geniu, decat un om normal, dar aici e ceva anormal sa ai o facultate terminata, nu? :))

Link to comment
Share on other sites

ce ma amuza p mine e ca bichei lor(hh) mor greu dar restu mor usor ,in fine am filmat cam 1h si ceva din cs si dintre toate chestiile vazute mi s aparut ciudat(mia fost si ciuda cei drept ca nu puteam sa omor pe reyakos bogy fantasy si miss elf) cand erau in camera:D cred ca lam omorat o data pe qpunct barosanu o s apun filmarile sa demonstrez,si acum dl power l-am urmarit cel putin 10 min pe danzel

si nu am reusit sa il omor:))) m-am ofticat la culme...

am omorat si pe napolen ptr primadata la un cs:)) dintrun combo a fost funny

oricum majoritatea sunteti greu de ucis 5

http://img406.imageshack.us/img406/9096/csmovie.jpg <<<aicia sa demonstrez ca nu vb prosti... o sa ma uit sa vad daca e ceva suspect si sa va postez filmarile ^_^

D@nzel sincer imi vine sa te injur(poate de oftica)ca nu am putut sa te omor deloc...

edit: am vazut si 2 buguri enervante zic eu..

1 am dat skil pe un sm la iesirea din camera ma dat lot(probabil il stiu multi e enervant rau...)

2 imi aparea bogy in ecran si el defapt nu era acol dadeam pe el toate cele si nu lua dmg statea nesmicat(si asta probabil il stiu multi) enervante rau... :banghead:

Link to comment
Share on other sites

bine, ai 4, stai jos :) Zi tu acolo cum e cu sternul meu si nu uita, ai fost si tu catelul lui G :)

P.S. am dat un edit mai sus pentru tine:

@Richer, uita-te la filmul de unde apar 2 sa vezi unde apar :-"

P.P.S =)) nu stiu de unde o scoateti voi ca am zeci de facultati =)) stiu, pentru unii si una e mult, dar atata am si eu, o amarata de facultate, nu ma consider un geniu, decat un om normal, dar aici e ceva anormal sa ai o facultate terminata, nu? :))

1. Am recunoscut cu sternul, dar deh, neavand de ce sa te legi, iei si tu un cacat in gura si nu-i mai dai drumul, asta e. Diferenta dintre noi e ca eu pot recunoste si pot accepta cand nu am dreptate.

2. Eu catelul lui G ? Cand ? =))

3. Nu ma intereseaza filmele altora, nu ma uit. Eu stiu ce am vazut aseara la cs, si anume ca crs se teleporta la coroana, punct.

4. A zis liquid ceva de facultatile tale, nu ai negat ca ai avea mai multe, automat am presupus ce oricine ar fi presupus. Si oricum si eu am facultate, si chiar daca n-as avea, am bun simt si IQ mai mult decat 90% din serverul asta care scrie cu "k", "dc", si alte prescurtari si analfabetisme care macelaresc limba romana.

5. Apropo, daca tot vine craciunul, ia intreaba-l pe frate-to daca iar se va decide intre admini sa nu se dea suspenduri si el are de gand sa demonstreze ca e mai "destept" ?

Link to comment
Share on other sites

Uimitor ... stau si citesc posturile si nu-mi vine sa cred cat de mult ma pot dezgusta anumiti oameni. Aproape ca mi-e rusine ca sunt roman. Trist, dar vai de voi.

+1

btw, ai warn pentru cateva replici de mai sus, nu continua asa.

Link to comment
Share on other sites

edit: am vazut si 2 buguri enervante zic eu..

1 am dat skil pe un sm la iesirea din camera ma dat lot(probabil il stiu multi e enervant rau...)

2 imi aparea bogy in ecran si el defapt nu era acol dadeam pe el toate cele si nu lua dmg statea nesmicat(si asta probabil il stiu multi) enervante rau... :banghead:

Sigur nu ai folosit hack //gt xy sau cum noteaza alexey?

Uite ce zice ZbumDemon

P.S.: Daca tot am postat hai sa te invat ceva (macar asa poate incerci sa nu mai ma iei drept prost): In clipa cand intrii in "BUG" asa cum ai insinuat intr-un post anterior, din propria experienta, cand te da sa zicem la Coroana si incerci sa schimbi coordonatele, automat caracterul se misca in zona in care esti de fapt. Mai exact (ca pentru tine) ... de Ex: Ai murit si esti pe coord XX cu YY dar tu apari datorita bug-ului pe coordonatele ZZ cu WW in momentul cand vrei sa-ti schimbi coordonaltele caracterul se va duce de nebun singurel pe coordonatele pe care tu trebuia sa apari, mai exact XX cu YY.
Mai, sigur nu umblati cu prostioare? :)

Cu Djinn, daca avea buff, ms, sweal, nu prea il omoari :) Pacat ca n-am avut party cand am atacat sa fiu si eu mai prezent in joc.

P.S. pentru omuletii de mai sus, nu incerc sa spun ca nu au folosit coduri, poate ca da, poate ca nu, insa, v-am aratat ca se poate explica tot ce ati sustinut voi si cu alte dovezi care nu implica folosirea codurilor si atat timp cat poate sa fie alba sau neagra, eu stiu ca nu poti sa acuzi un jucator ca a folosit ceva necurat.

P.P.S. pentru MrYui care imi promitea ca ma face vedeta, uite speedul meu cand te omoram ;)

@Richer :) nu stau eu sa citesc ce scrie toata lumea, daca zice liquid ca am n facultati asa sa fie, prost esti tu sa-l crezi :) Ai fost catelul lui G cat ai fost in ally :) Vrei sa-ti subliniez ce ai zis mai sus ca sa intelegi sau te ajuta iq-ul ? :)

Nu te lua dupa cum scrie lumea, nu in asta sta inteligenta unui om ca foloseste acronime ;) Cat despre frate-miu, nu stiu despre ce vb, nu mai implica lumea care nu are legatura cu subiectul sau ai impresia ca poti castiga ceva daca-mi arunci 2 propozitii de genul de mai sus?

Link to comment
Share on other sites

+1

btw, ai warn pentru cateva replici de mai sus, nu continua asa.

Ma asteptam bny, no problem, merit. Eu deobicei tac, dar cand imi dau drumul la gura, nu vorbesc cu amiabilitati.

Sigur nu ai folosit hack //gt xy sau cum noteaza alexey?

Uite ce zice ZbumDemon

Mai, sigur nu umblati cu prostioare? :)

Cu Djinn, daca avea buff, ms, sweal, nu prea il omoari :) Pacat ca n-am avut party cand am atacat sa fiu si eu mai prezent in joc.

P.S. pentru omuletii de mai sus, nu incerc sa spun ca nu au folosit coduri, poate ca da, poate ca nu, insa, v-am aratat ca se poate explica tot ce ati sustinut voi si cu alte dovezi care nu implica folosirea codurilor si atat timp cat poate sa fie alba sau neagra, eu stiu ca nu poti sa acuzi un jucator ca a folosit ceva necurat.

P.P.S. pentru MrYui care imi promitea ca ma face vedeta, uite speedul meu cand te omoram ;)

@Richer :) nu stau eu sa citesc ce scrie toata lumea, daca zice liquid ca am n facultati asa sa fie, prost esti tu sa-l crezi :) Ai fost catelul lui G cat ai fost in ally :) Vrei sa-ti subliniez ce ai zis mai sus ca sa intelegi sau te ajuta iq-ul ? :)

Nu te lua dupa cum scrie lumea, nu in asta sta inteligenta unui om ca foloseste acronime ;) Cat despre frate-miu, nu stiu despre ce vb, nu mai implica lumea care nu are legatura cu subiectul sau ai impresia ca poti castiga ceva daca-mi arunci 2 propozitii de genul de mai sus?

Nu am fost catelul lui cat am fost in ally ca nu am facut nimic pentru el sau din ce a zis el. Nu am intrat nici ca spion cum ati crezut toti, fiindca nu ma injosesc in felul asta, dar nici ca eram pro HH, motivele mele au fost altele, le stiu doar eu si cativa altii. Si daca stau si ma gandesc bine, eu eram in guildul HH pe vremea cand G-unit se chinuia pe 97d sa-si faca amaratul ala de MG full, asa ca si avand in vedere alianta HH de-a lungul timpului, el mi-e inferior mie.

Are legatura indirecta cu subiectul, o mica aluzie la corectitudinea unora si la faptul ca una se zice, alta se face.

Link to comment
Share on other sites

Nush de ce draq i`o fi trebuit la Reyakos coordonatele de la camera...dar mergeti si voi pe serv 2 si da`ti //gt si coordonatele de la camera...sa vedeti daca va duce undeva...eu nu stiu sa mearga. O sa`l intreb si pe el daca merge si daca merge clar o sa folosesc si eu la urmatoru CS...ca doar si voi ati folosit de ati ajuns in camera si ce`i de la ultima poarta nu v`au vazut.

Link to comment
Share on other sites

Nush de ce draq i`o fi trebuit la Reyakos coordonatele de la camera...dar mergeti si voi pe serv 2 si da`ti //gt si coordonatele de la camera...sa vedeti daca va duce undeva...eu nu stiu sa mearga. O sa`l intreb si pe el daca merge si daca merge clar o sa folosesc si eu la urmatoru CS...ca doar si voi ati folosit de ati ajuns in camera si ce`i de la ultima poarta nu v`au vazut.

Toti am trecut pe la ultima poarta. Greseala voastra ca l-ati lasat pe mike acolo caruia probabil i s-a blocat pc cand a vazut atatia "Meet player". Si daca mike sustine ca nu ne-a vazut, atunci sa-si dea drumul la solitaire ca jocul asta nu e de el, il bat programele aditionale.

Link to comment
Share on other sites

Toti am trecut pe la ultima poarta. Greseala voastra ca l-ati lasat pe mike acolo caruia probabil i s-a blocat pc cand a vazut atatia "Meet player". Si daca mike sustine ca nu ne-a vazut, atunci sa-si dea drumul la solitaire ca jocul asta nu e de el, il bat programele aditionale.

probabil i se intepase speed-ul :whistle: :)))

Link to comment
Share on other sites

Ma asteptam bny, no problem, merit. Eu deobicei tac, dar cand imi dau drumul la gura, nu vorbesc cu amiabilitati.

Nu am fost catelul lui cat am fost in ally ca nu am facut nimic pentru el sau din ce a zis el. Nu am intrat nici ca spion cum ati crezut toti, fiindca nu ma injosesc in felul asta, dar nici ca eram pro HH, motivele mele au fost altele, le stiu doar eu si cativa altii. Si daca stau si ma gandesc bine, eu eram in guildul HH pe vremea cand G-unit se chinuia pe 97d sa-si faca amaratul ala de MG full, asa ca si avand in vedere alianta HH de-a lungul timpului, el mi-e inferior mie.

Are legatura indirecta cu subiectul, o mica aluzie la corectitudinea unora si la faptul ca una se zice, alta se face.

si atunci zi si tu care este lagatura, daca eu nu stiu despre ce e vb, el nu da pe aici care a fost rostul? Te-ai gandit tu sa fii pui de zmeu? :) Lumineaza-ma :))

@Soul :) se vede ca sunteti paranoia :)) Prutus a pus poza aia ca sa arate cati erau pe el si-l atacau :) Of of of, calmati-va :))

Link to comment
Share on other sites

Nush de ce draq i`o fi trebuit la Reyakos coordonatele de la camera...dar mergeti si voi pe serv 2 si da`ti //gt si coordonatele de la camera...sa vedeti daca va duce undeva...eu nu stiu sa mearga. O sa`l intreb si pe el daca merge si daca merge clar o sa folosesc si eu la urmatoru CS...ca doar si voi ati folosit de ati ajuns in camera si ce`i de la ultima poarta nu v`au vazut.

ok serios un prieten bun de alui reyakos ia dat programul o sa fac rost de el si am sal postez aici si trimit si la admini ca si programul cu speed:D

Link to comment
Share on other sites

Toti am trecut pe la ultima poarta. Greseala voastra ca l-ati lasat pe mike acolo caruia probabil i s-a blocat pc cand a vazut atatia "Meet player". Si daca mike sustine ca nu ne-a vazut, atunci sa-si dea drumul la solitaire ca jocul asta nu e de el, il bat programele aditionale.

In fine,,, nu ma agit ca am pierdut castelu...chiar nu vroiam sa apar coroana de sarbatori.Poate saptamana viitoare daca o sa atacam o sa fiu mort de beat. :))

Link to comment
Share on other sites

ok serios un prieten bun de alui reyakos ia dat programul o sa fac rost de el si am sal postez aici si trimit si la admini ca si programul cu speed:D

treaba cu programul de speed il vreau si eu, daca tot ma injura lumea in joc, macar sa-l am, nu? Dar e amuzant cum voi le aveti pe toate dar nu le folositi, nuu? :))

Pentru programul de speed vb si tu cu Sadi sa ti-l dea :)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...