Jump to content
bunny

Castle Siege

Recommended Posts

una e cand ataca o singura alianta, nu reusesc nici macar sa incerce sa sigileze si dupa 45 de minute se lasa pagubasi, si alta e cand ataca 3 aliante, sunt zeci de incercari de sigilare si se bat pe intreaga durata a cs-ului. unde e distractia mai mare?

Link to comment
Share on other sites

mai, eu asta vroiam de la inceput, dar cand s-a gandit nea Honey sa bage fantome sa limiteze nr de aliante care se bat pentru CS... mi-am dat seama ca nu o sa fie posibil pe link o bataie intre mai multe aliante.

Link to comment
Share on other sites

ti-am dat raspunsul la replica asta mai sus, stiind ca o sa imi raspunzi asa. v-am mai zis, honey ori scotea pe toti de la CS (sa nu se bata cu nimeni), ori scotea o singura alianta (sa se bata doar cu doua aliante), ori scotea doua aliante de la CS (sa se bata doar cu o singura alianta).

honey nu au tinut switch-urile cu charuri din guildele fantoma astfel impiedicand orice sansa de a se schimba coroana pe alt GM, ci a jucat CS-urile cand au bagat fantome cu toate ca ar fi putut sa faca exact ce faceti voi acum.

Link to comment
Share on other sites

una e cand ataca o singura alianta, nu reusesc nici macar sa incerce sa sigileze si dupa 45 de minute se lasa pagubasi, si alta e cand ataca 3 aliante, sunt zeci de incercari de sigilare si se bat pe intreaga durata a cs-ului. unde e distractia mai mare?

pai te cam contrazici, zici ca e frumos sa atace 3 aliante, dar acum imi zici ca Honey scotea 1, 2, 3 aliante la cs, pai de ce? Uite eu n-as mai baga signuri pe fantome, cu riscul de a pierde cs-ul, dar cum zici tu, sa fie un cs captivant, dar peste o saptamana poti sa-mi asiguri tu ca o sa fiu la cs? - De inregistrat ne inregistram, de adunat signuri adunam si le bagam, adica sa fie bataia intre aliantele care vor sa participe la cs ( care nu sunt mai mult de 3), adica, imi asiguri tu ca nu vine iar Alexey si se plange ca-l ataca prea multe aliante si baga fantome sau ca o alta alianta care vrea sa atace, baga ea fantome? -

Ati deschis o cutie a pandorei cu ideea voastra cu guildele fantoma, alianta HH doar a dus-o la un alt nivel -_-

Link to comment
Share on other sites

pai te cam contrazici, zici ca e frumos sa atace 3 aliante, dar acum imi zici ca Honey scotea 1, 2, 3 aliante la cs, pai de ce? Uite eu n-as mai baga signuri pe fantome, cu riscul de a pierde cs-ul, dar cum zici tu, sa fie un cs captivant, dar peste o saptamana poti sa-mi asiguri tu ca o sa fiu la cs? - De inregistrat ne inregistram, de adunat signuri adunam si le bagam, adica sa fie bataia intre aliantele care vor sa participe la cs ( care nu sunt mai mult de 3), adica, imi asiguri tu ca nu vine iar Alexey si se plange ca-l ataca prea multe aliante si baga fantome sau ca o alta alianta care vrea sa atace, baga ea fantome? -

Ati deschis o cutie a pandorei cu ideea voastra cu guildele fantoma, alianta HH doar a dus-o la un alt nivel -_-

pai honey scotea una, doua SAU 3 aliante. maxim de 4 ori intr-un an de zile s-a intamplat de au scos toate aliantele de la CS. dar nu a impiedicat pe nimeni sa inregistreze tinand switch-urile cu charuri din guildele fantome, lucru pe care voi il faceti de luni de zile.

gandeste-te ca probabil veti pierde si voi castelul candva; daca cei care o sa aiba castelul vor face cum ati facut voi, iar o sa treaca luni de zile pana se va schimba coroana pe alt gm.

eu as zice sa cadem de comun acord ca nu se vor mai baga fantome de nici o parte a baricadei. nu de alta dar mie mi se pare deja mult prea aiurea, plictisitor, de prost gust, modul in care decurg cs-urile. nu mai e nici un fun.

Link to comment
Share on other sites

ala nu mi s-a parut un CS pe bune. aia numesti tu "lupta pentru CS"? :)

daca pentru 3 sign ar trebui sa plang, da plang. daca nu, nu plang :D

@nu v-ati plictisit sa fiti doar voi la CS? doar asa de curiozitate intreb. ce farmec mai are sa jucati de unii singuri? aveti vreo 15 bk in alianta aia. honey tot vreo 15. la mine sunt vreo 10-11. lasati frate cs-urile sa curga de la sine ca acum e fun;acum o sa fie jocul echilibrat. ce farmec mai au cs-urile cand bagati sign pe fantome doar ca sa tineti switch-urile tot voi?

va reamintesc: honey cand baga sign ori scotea pe toti, ori scotea o guilda, ori scotea 2 guilde (sa se bata cu una). n-au tinut switch-urile cu fantome ca sa nu poata inscrie nimeni. (nu ca n-ar fi putut). au lasat jocul sa decurga. (v-am zis asta in caz ca vroia vreunu sa imi scoata un ochii ca si honey au bagat fantome)

boom aici te contrazic putin sau nu . (nu stiu daca stiai sau nu treaba asta)

Tyrexelu avea ss , HH si Sicily inscrisi , si s'a produs buba , 1 switch la HH si unu la Sicily si nu se putea lua coroana ( a fost exact cu o sapt sa se treaca de la s1 la s2 ) . De atunci se stie de treaba asta , cel putin in HH , nu stiu la voi ...

Link to comment
Share on other sites

boom aici te contrazic putin sau nu . (nu stiu daca stiai sau nu treaba asta)

Tyrexelu avea ss , HH si Sicily inscrisi , si s'a produs buba , 1 switch la HH si unu la Sicily si nu se putea lua coroana ( a fost exact cu o sapt sa se treaca de la s1 la s2 ) . De atunci se stie de treaba asta , cel putin in HH , nu stiu la voi ...

pai de cand s-au bagat prima oara fantomele la honey, de atunci se stia de treaba asta.

Link to comment
Share on other sites

n-am jucat doar pe boom. am dat sw si am fost cu un char din una din aliantele inscrise la CS. si da, nu a fost un CS in adevaratul sens al cuvantului :)

chiar daca nu am fost intrun numar mare la CS, totusi am reusit sa ne inscriem ... si cu dumele ca ai bagat 3 sign (sunt fumate de mult)

cand o sa te inscrii la CS si o sa participi atunci sa vii sa arunci cu noroi in altii ... pana atunci spor la sign`uri :nanana:

Link to comment
Share on other sites

chiar daca nu am fost intrun numar mare la CS, totusi am reusit sa ne inscriem ... si cu dumele ca ai bagat 3 sign (sunt fumate de mult)

cand o sa te inscrii la CS si o sa participi atunci sa vii sa arunci cu noroi in altii ... pana atunci spor la sign`uri :nanana:

hai ca usor usor incepi sa-ti dai arama pe fata :))

ce legatura are reply-ul tau cu discutia care are loc aici?

Link to comment
Share on other sites

http://img808.imageshack.us/img808/2736/screen121220210010.jpg

http://img816.imageshack.us/img816/1060/screen121220210012.jpg

http://img687.imageshack.us/img687/3782/screen121220220016.jpg

http://img130.imageshack.us/img130/6889/screen121220420019.jpg

http://img214.imageshack.us/img214/6096/screen121220420020.jpg

http://img714.imageshack.us/img714/1/screen121220530022.jpg

http://img256.imageshack.us/img256/2623/screen121220530023.jpg

Link to comment
Share on other sites

crezi k le vor posta daca nu au fost "curati"?:))

cei care nu posteaza nu inseamna ca au fost "curati"

nu vad nicaieri in regulament sa scrie ceva de asa ceva .. sa se dea regula si o sa se faca de toti.

si pt cunostiintele tale exista si alt fel de speed decat player.bmd :)

asa ca daca gunit nu a folosit player.bmd nu inseamna ca nu l-a folosit pe celalat ... sau celelalte:)

sa tras in el ca-n galeata si cand nu avea buff si avea doar ms ... si erau 3-4 bk cu buff pe el ... si nici vorba sa moara:)

acuma orcat de zeu ai fi ... la 3bk full +buf nu prea ai ce sa stai in fata lor :P

Link to comment
Share on other sites

cei care nu posteaza nu inseamna ca au fost "curati"

nu vad nicaieri in regulament sa scrie ceva de asa ceva .. sa se dea regula si o sa se faca de toti.

si pt cunostiintele tale exista si alt fel de speed decat player.bmd :)

asa ca daca gunit nu a folosit player.bmd nu inseamna ca nu l-a folosit pe celalat ... sau celelalte:)

sa tras in el ca-n galeata si cand nu avea buff si avea doar ms ... si erau 3-4 bk cu buff pe el ... si nici vorba sa moara:)

acuma orcat de zeu ai fi ... la 3bk full +buf nu prea ai ce sa stai in fata lor :P

metoda care am sugerat-o eu nu am spus ca e eficienta impotriva speed-urilor tip program instalat. am spus ca e eficienta impotriva patch-ului player.bmd si dinobug. de celelalte trebuie sa se ocupe administratorii serverului.

I Stand Tall Against My Enemy

te-ai besit

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

cei care nu posteaza nu inseamna ca au fost "curati"

nu vad nicaieri in regulament sa scrie ceva de asa ceva .. sa se dea regula si o sa se faca de toti.

si pt cunostiintele tale exista si alt fel de speed decat player.bmd :)

asa ca daca gunit nu a folosit player.bmd nu inseamna ca nu l-a folosit pe celalat ... sau celelalte:)

sa tras in el ca-n galeata si cand nu avea buff si avea doar ms ... si erau 3-4 bk cu buff pe el ... si nici vorba sa moara:)

acuma orcat de zeu ai fi ... la 3bk full +buf nu prea ai ce sa stai in fata lor :P

esti un rupt nabule.....io am stat pe sw1 cu 2 arme ...nu cu scut.... si au venit vreo 4-5 bk`i pe mine si abea mau doborat(aveam ms de la 3pac:P)

Link to comment
Share on other sites

I Stand Tall Against My Enemy

iar ne spargem in figuri? asta pana la urmatorul 99 desigur :crazy:

@on topic : cum am zis si la sugestii , aprobati ideea aia si dupa aia puteti sa cereti poze de la toti , momentan nu are nimeni obligatia sa le faca si apoi sa le puna aici

Link to comment
Share on other sites

Terminati cu jignirile si flame-urile. Nu vreti sa postati momentan nu va obliga nimic. Decat ca e amuzant sa spuna asta niste oameni atat de plini de corectitudine care au minim 4 topicuri pe la Informatii si alte sectiuni in care zbiara ca joaca contra codatilor :)) iar acum se leaga de un detaliu :)

In fine. Incercati sa pastrati o limita a decentei in topicul acesta desi stiu ca va e greu :)

Link to comment
Share on other sites

Terminati cu jignirile si flame-urile. Nu vreti sa postati momentan nu va obliga nimic. Decat ca e amuzant sa spuna asta niste oameni atat de plini de corectitudine care au minim 4 topicuri pe la Informatii si alte sectiuni in care zbiara ca joaca contra codatilor :)) iar acum se leaga de un detaliu :)

In fine. Incercati sa pastrati o limita a decentei in topicul acesta desi stiu ca va e greu :)

iar bati apropouri aiurea , de exemplu unu joaca curat si pune poze pe cand altu' e banuit ca foloseste ceva si nu vrea sa puna/ faca , cum am vazut aseara la mike4ever ii zicea ija sa faca si el tot nu

vezi tu , de ce sa fie unul mai fraier ca celalalt? tot aia care joaca sa zicem "suspect" sunt oarecum avantajati momentan pentru ca pot refuza sa faca print, dar din momentul in care se va aplica sugestia nu vor mai avea ce comenta

p.s. cine joaca curat nu va avea niciodata nimic de ascuns cred ca stiai asta

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...