Jump to content
bunny

Castle Siege

Recommended Posts

pentru ca atunci cand trag sunt in lupta si iau reflect sau cineva da in mine, deci bag pots de viata ca sa nu mor? o.O

Daca doresti iti fac acum un filmulet cu mine stand in devias si apasand qqq sa te convingi.

P.S. uite ca mai aflu si eu codurile/programele care se folosesc, e de bine

P.P.S. ia uita-te tu la secunda 20 sa vezi cum se consuma potiunile si nu atac -_-

:right:

u are the best dl on server :clap:

Link to comment
Share on other sites

ma numai minti ma draq ca minti asa frumos de imi vine sa te cred pai u dak apesi q si w nu iti ia potiunile simultan nu are cum sa apesi pe aceleasi butoane in acelasi timp cu ambele degete ...la tine nu e nici o diferenta de nici o milisecunda asta ar ins sa apesi simultan pe q si w fara nici o marja de eroare intre degete ca la tine chiar asa se intampla in filmulete....

Link to comment
Share on other sites

Eu zic sa o lasati balta. Tsu spune ca nu foloseste nimic, iar restul spun ca foloseste. Nu duce nicaieri discutia asta.

Conform verdictelor de pana acum (cele care tin de cs) doar Prutus a folosit ce a folosit. In rest totul frumos si curat.

Cel mai frumos ar fi un cs fara auto-uri ( ma refer la auto qqq, auto combo , auto mama dracului mai stie ce ), dar cum pe acest server se intampla ceea ce se intampla, nu cred ca o sa "gustam" asa ceva. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

ma numai minti ma draq ca minti asa frumos de imi vine sa te cred pai u dak apesi q si w nu iti ia potiunile simultan nu are cum sa apesi pe aceleasi butoane in acelasi timp cu ambele degete ...la tine nu e nici o diferenta de nici o milisecunda asta ar ins sa apesi simultan pe q si w fara nici o marja de eroare intre degete ca la tine chiar asa se intampla in filmulete....

e na? =)) ai numarat tu milisecundele? =)) Si de ce nu se poate :)) este o activitate asa complicata?

Ia zi, cum vrei sa facem sa-ti demonstrez ca n-am? :)

Link to comment
Share on other sites

e na? =)) ai numarat tu milisecundele? =)) Si de ce nu se poate :)) este o activitate asa complicata?

Ia zi, cum vrei sa facem sa-ti demonstrez ca n-am? :)

Nu ma inteligentule nu le`am inumarat dar numarul de potiuni au ramas aceleasi adica ai sincronizare perfecta ....ceea ce e imposibil din punct de vedere uman...in tot ce ai filmat u Potiunile de la Q raman egale cu cele de la W si dak aveai diferenta de vreo milisecunda la un moment dat dadea marja aia de eroare si ori la Q ori la W aveai o potiune in + sau in minus.Hai ca stii la ce ma refer...asa ca nu te mai ostenii...Vrei sa demonstrezi? ia un membru honey la u acasa si aratai ce brav esti u la qqq`uri si cand mi`o zice ala te cred...Binenteles acum o sa imi spui ca nu ai u prieteni in honey dar la gathere vin si d`astia tre sa aprobi.

"Si de ce nu se poate :)) este o activitate asa complicata?" Nu este o activitate complicata pt un auto dar pentru corpul uman este imposibila ai inteles? nu o sa iti mearga la aceiasi parametrii degetele timp de 2 ore si filmuletele is facute la intervale diferite adica MANA MAI OBOSESTE MA ,DEGETELE LA FEL .

Ai bun simt si macar abtine`te ...ca u chiar vrei sa ne blojesti pe fata .Cred ca deja crezi si u ce minti sa mor na :))

Link to comment
Share on other sites

ma numai minti ma draq ca minti asa frumos de imi vine sa te cred pai u dak apesi q si w nu iti ia potiunile simultan nu are cum sa apesi pe aceleasi butoane in acelasi timp cu ambele degete ...la tine nu e nici o diferenta de nici o milisecunda asta ar ins sa apesi simultan pe q si w fara nici o marja de eroare intre degete ca la tine chiar asa se intampla in filmulete....

daca ai hp pus pe q w e ,apasa tu doar q si ai sa vezi ca iti scade si din w si e,pentru ca-s aceleasi potiuni,nu tre sa apese q w in acelasi timp ca sa ii scada de la amandoua odata

Link to comment
Share on other sites

bun dar el a zis ca foloseste si q si w de asta am zis asta :) ....Acum te intreb pe tine membru HH il crezi ce spune?=))

tu ori te faci ca nu intelegi,ori nu intelegi,ia si probeaza in joc si ai sa vezi,pune hp pe Q si W apasa Q si se scade si din W apasa qw si e acelasi lucru ce naiba?e asa greu sa intelegi?

Link to comment
Share on other sites

Nu ma inteligentule nu le`am inumarat dar numarul de potiuni au ramas aceleasi adica ai sincronizare perfecta ....ceea ce e imposibil din punct de vedere uman...in tot ce ai filmat u Potiunile de la Q raman egale cu cele de la W si dak aveai diferenta de vreo milisecunda la un moment dat dadea marja aia de eroare si ori la Q ori la W aveai o potiune in + sau in minus .Hai ca stii la ce ma refer...asa ca nu te mai ostenii...Vrei sa demonstrezi? ia un membru honey la u acasa si aratai ce brav esti u la qqq`uri si cand mi`o zice ala te cred...Binenteles acum o sa imi spui ca nu ai u prieteni in honey dar la gathere vin si d`astia tre sa aprobi.

"Si de ce nu se poate :)) este o activitate asa complicata?" Nu este o activitate complicata pt un auto dar pentru corpul uman este imposibila ai inteles? nu o sa iti mearga la aceiasi parametrii degetele timp de 2 ore si filmuletele is facute la intervale diferite adica MANA MAI OBOSESTE MA ,DEGETELE LA FEL .

Ai bun simt si macar abtine`te ...ca u chiar vrei sa ne blojesti pe fata .Cred ca deja crezi si u ce minti sa mor na :))

ok, hai ca acum am inteles, sa-ti explic:

daca ai 2000 de potiuni in stash apare in casuta Q 2000 de potiuni, daca apesi ctrl +w si ti cursorul pe potiunea de viata, iti apare in casuta W 2000 de potiuni, adica potiunile care le ai in stash, nu imparte cele 2000 de potiuni cate 1k la Q si cate 1k la W, daia cand apas q consuma din ambele casute si daca apas w consuma din ambele casute pentru ca ele reprezinta suma totala a potiunilor din stash. De aceea nu apare niciun decalaj, cat despre mainile mele si degetele, te asigur ca dupa 1 ora de cs intens ma doare incheietura f frumos, daia mai fac putina miscare, deh, riscurile meseriei.

Link to comment
Share on other sites

Ce strategie... o sa ne distram intre noi... asa nu mai zice nimeni ca avem speed :))

singuri? trist. atunci la ce va mai plangeti ca nu aveti cu cine juca CS? atunci la ce va mai bateti cu pumnul in piept ca sunteti cei mai buni fara sa va bateti cu nimeni de fapt?

cand va hotarati sa jucati CS-ul calumea (fara guilde fantoma, fara sa tineti switch-urile cu charuri din guilde fantoma, fara speed, fara elite, fara player.bmd) sa imi spuneti si mie sa imi inscriu alianta la CS. pana atunci... ce sa zic, va urez succes in "batalia de unul singur" pentru castel :D

Link to comment
Share on other sites

singuri? trist. atunci la ce va mai plangeti ca nu aveti cu cine juca CS? atunci la ce va mai bateti cu pumnul in piept ca sunteti cei mai buni fara sa va bateti cu nimeni de fapt?

cand va hotarati sa jucati CS-ul calumea (fara guilde fantoma, fara sa tineti switch-urile cu charuri din guilde fantoma, fara speed, fara elite, fara player.bmd) sa imi spuneti si mie sa imi inscriu alianta la CS. pana atunci... ce sa zic, va urez succes in "batalia de unul singur" pentru castel :D

Fara sa bagati sign nu o sa veniti niciodata la CS.In fiecare sapt ally voastra se inscrie dar sign nu bagati...asteptati pomana? HONEY ne`a scos odata fantomele...deci se poate.

Link to comment
Share on other sites

Lasa ca stim cu totii ce te supara ... auzi la el ...fara ELITE...zici ca esti ija :))

De ce acum te deranjeaza guildele fantoma?Parca si tu ai facut asa cand aveai cu cine ...

pe mine nu ma supara nimic la timpul care-l am de jucat :))

da, fara elite la CS, si stiti clar la ce ma refer. sau ma rog... gunit stie.

guildele fantoma nu ma deranjeaza. ma deranjeaza ca tineti switch-urile cu charuri bagate in guilde fantoma doar ca sa nu pierdeti CS-ul. (un lucru destul de josnic avand in vedere numele HH, prestigiul si onoarea pe care v-o insusiti)

noi cand am avut castelul (pe cand eram gm honey) am bagat fantome. ori va scoteam de tot, ori va lasam sa jucati. o "politica" diferita fata de a voastra. intelegi unde bat?

LE: felicitari pentru aseara. a fost un CS destul de echilibrat :cool2:

Edited by -boom-
Link to comment
Share on other sites

Si ca ultim reply care sa va de`a de gandit la toti...Eu va vad pe toti niste piese intr`un mare puzzle condus de G pt ca nush cum se face dar numai voi a`ti luat 99 dar el nu ...desii dak s`ar verifica ip`urile s`ar dovedii ca el insusi de pe contul tau a folosit ce a folosit ,si totusi vad ca vii tot timpul in ajutorul lui dar cu argumente din ce in ce mai proaste...Eu gandesc asa: tu bk full el la fel cu ce era mai important sa nu pice el si sa pici u ? ca e gm? puteai fii si u ,prieten?...frate frate branza e pe bani (pana sa descoperi programele si programe care iti permite sa stai afk ai pierdut nopti ,zile cu ochii beliti in mu sa cresti ,presupun ca nu a venit cu o cafea sau o bere la tine sa zica ia ma da`te .dracu de maniac ca vii sa ne sustii la cs :)) ) s.a.m.d ;) .O fii si honey`u cum o fii dar fiecare isi intra pe cont si foloseste care au binenteles ce au ...si dak s`a verificat si nu au bv lor ,dar niciodata nu a picat altul decat stapanul contului

no shit?:))

In fine. Fiecare cu tactica lui si strategiile lui. Atata timp cat sunt curate. Daca implica si altceva..e riscul lui/contul lui..si mai devreme sau mai tarziu tot va lua permanent.

Link to comment
Share on other sites

no shit?:))

In fine. Fiecare cu tactica lui si strategiile lui. Atata timp cat sunt curate. Daca implica si altceva..e riscul lui/contul lui..si mai devreme sau mai tarziu tot va lua permanent.

cat sunt curate :)) sa mai zic ca erau unii care vroiau sa dea 99 doar pentru simplul fapt ca se bagau fantome? n-are rost sa deschidem alte subiecte delicate. cat despre strategie si tactica.. keep up the good work. si elite e o strategie sa nu poti fi mutat de pe spot, stim deja asta.

Link to comment
Share on other sites

no shit?:))

In fine. Fiecare cu tactica lui si strategiile lui. Atata timp cat sunt curate. Daca implica si altceva..e riscul lui/contul lui..si mai devreme sau mai tarziu tot va lua permanent.

Ahh am uitat ca hh'u are ¨paznicul¨ cu ei :)) si stiu eu ce spun ca doar nu eram in ally honey cand saracu rusuletzZz a luat un ss pt domnu' cristal :)) si printurile chiar nu erau facut corect ...dar era mai important sa fie scos pe atunci vestitul gm decat sa isi ia un ss destul de gras :)

Btw ca tot ai subliniat partea aia...de cand este corect sa folosesti contul altui player si sa pedepseasca doar caracterul nu si cel al carui ip se vede clar in baza de date? (dak observi prutus spune mai sus ca nu are ce sa mai faca ca si'a luat ss din cauza lui G-unit , deci automat G-unit a jucat pe contul lui cu diferite programele,iar la scan ar trebuia sa apara ip'u lui G) . Dar hai sa nu descoperim toate invartelile facute de mai marii nostrii conducatori :))

Link to comment
Share on other sites

boom nu situ ce zici tu acolo de cei cu 99 petru guilde fantome:)

Cat despre tine The Night inca dupa primele tale 3 cuvinte am realizat ca nu are rost sa dialoghez mai departe.

Pentru cunostinta ta generala sunt n cazuri de conturi facute posta in ambele aliante. ( despre care vad ca vorbesti tu in mod obsesiv)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...