Jump to content
bunny

Castle Siege

Recommended Posts

@eu nu am nimic cu DL`ii,doar pe Tsu il banuiesc de ceva manarii,chit ca se bate cu pumnu in piept,se filmeaza s.a.m.d...doar nu esti asa "inteligent" incat sa te filmezi cu speed,sa fim seriosi.

@singura mea problema e cu , [cRs] alias Gunit sau care era pe cont ,care ajungea nu chiar instant dar impresionat de repede inapoi la coroana dupa ce era omorat.Am fost atacatori multa vreme ca sa stiu cam cat timp iti ia sa ajungi de la mama dracu de pe harta pana inapoi in camera..si chestia asta nu s-a intamplat doar o data

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

@eu nu am nimic cu DL`ii,doar pe Tsu il banuiesc de ceva manarii,chit ca se bate cu pumnu in piept,se filmeaza s.a.m.d...doar nu esti asa "inteligent" incat sa te filmezi cu speed,sa fim seriosi.

@singura mea problema e cu , [cRs] alias Gunit sau care era pe cont ,care ajungea nu chiar instant dar impresionat de repede inapoi la coroana dupa ce era omorat.Am fost atacatori multa vreme ca sa stiu cam cat timp iti ia sa ajungi de la mama dracu de pe harta pana inapoi in camera..si chestia asta nu s-a intamplat doar o data

:tiphat:

G a jucat cs-ul trecut doar cat am avut castelul -_-

Iar ce se vede in filmuletele mele sunt lucrurile de care ma acuzati: ca mor bk-ii si elfii si etc etc. Daia si am inceput sa ma filmez, ca eram acuzat de speed, iar daca in filmulete nu omoram, atunci poate era ceva suspect, dar asa, nu e nimic schimbat

Link to comment
Share on other sites

personal nu am avut probleme la CS cu tine,95% din timp am SM`ul cu mine si am set bun,dar am vazut destule.ti`am zis,eu am banuielile mele vizavi de tine la anumite CS`uri si atat ,dar faptul ca aparea mult prea repede in camera [cRs] si am vazut printul in care Reyakos cerea coordonatele din camera sunt mai mult decat incriminatoare si mi se pare un lucru josnic,daca ati folosit /gt ala

Link to comment
Share on other sites

nu cunosc asa ceva,nici nu auzisem de /gt pana acum la voi.din partea mea sa se verifice logurile sa ia toti ss,intelegi?eu spun doar ce am observat,nu am stat dupa rosica sau altu de la mine,cum nici tu nu te-ai uitat dupa cei de la tine

Link to comment
Share on other sites

Guest asdqw122

ma bucur in sfarsit ca incetul cu incetul ies la iveala toate programele si magariile pe care hh le-au folosit ca sa tina castelul atatea luni , sa fim seriosi fara astea sunt zero....

oricum Gunit niciodata nu a jucat curat nici macar dupa doua suspenduri de 99 , de ce ar face-o acum?

sper ca in cazul [cRs] & Reyakos sa se verifice logurile si sa primeasca ce merita

Link to comment
Share on other sites

ma bucur in sfarsit ca incetul cu incetul ies la iveala toate programele si magariile pe care hh le-au folosit ca sa tina castelul atatea luni , sa fim seriosi fara astea sunt zero....

oricum Gunit niciodata nu a jucat curat nici macar dupa doua suspenduri de 99 , de ce ar face-o acum?

sper ca in cazul [cRs] & Reyakos sa se verifice logurile si sa primeasca ce merita

suspend pentru flame.

Ciudat nu mai apare nimeni cu filmulete si acuzatii ..cred ca s-a cumintit tot serverul ;;) that's the spirit boy

Link to comment
Share on other sites

Guest 1234qwe

suspend pentru flame.

Ciudat nu mai apare nimeni cu filmulete si acuzatii ..cred ca s-a cumintit tot serverul ;;) that's the spirit boy

ma tu esti copt? ce flame vezi acolo? sunt zeci de posturi in topicul asta mai flame decat astea si pac pac repede ai dat suspend pentru ca mi-am permis sa ma leg de gunit si de mult iubitul tau guild , esti culmea , poate vrei sa=mi bag pwla un pic in nevasta-ta asa un pic

si mai scuteste-ne cu replicile astea dovezi s-au pus , poate le zici la baietasii aia din guild de la tine sa se potoleasca

subiectivismul tau imi provoaca greata

Link to comment
Share on other sites

Am sa incerc sa lamuresc si eu 1 problema

acelasi clip

0:13-0:26

de unde apar Hellspawn si Reyakos? la fel nici un dl de-al lor in camera

0:54 crs venea la pachet cu trishelf deci amandoi foloseau //gt

foarte interesant e ca toti vin din partea dreapta , exact locul cel mai indepartat de usa :whistle:

In camera nu se poate intra cu //gt din urmatoarele motive (vad ca nimeni nu a observat acest detaliu) : "Camera" este considerata ca fiind o alta harta .

Uita-te atent la filmuletul lui Tsu. Daca observi la intrarea in camera sunt niste coord (93 239) , iar cand intra Tsu in camera sunt cu totul alte coord (176 205) care nu ai nici o legatura cu celelalte, in plus daca te uiti pe harta din dreapta colt ai sa vezi ca de fapt "camera" e distincta de restul hartii (e patratelul ala mai deschis la culoare :)) . In concluzie ..in nici un caz nu are cum sa ajunga cineva direct in camera folosind //gt . Mai testeaza :)

Iar in legatura cu faptul ca muream mai greu singura explicatie este ca o elfa cu sweal, ms si buff poate sa reziste la 1-2 combo-uri...si GoElf , Rosy, Dr@cy rezista chiar f bine , asta pentru ca stiu sa joace si nu stau ca lesinatele in ts-ul bk-ilor, stiu sa mai dea si cate un ice... etc

De missELF nu pot sa zic nimic pentru ca eu am bubuit-o de vreo 10-15 ori (la inceputul CS-ului) si nu aveam ms sau buff. Spre final ... intradevar cam dubios pentru ca aveam buff ii dadeam 2 combo si nimic. :dontknow:

La inceputul cs-ului nici nu aveam pt (deci...no ms, no sweal)

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

suspend pentru flame.

Ciudat nu mai apare nimeni cu filmulete si acuzatii ..cred ca s-a cumintit tot serverul ;;) that's the spirit boy

am intrat 5 min am decedat miraculos dintr-un combo respectiv un skil de la sady si m-am lasat pagubas +ca e craciun musafiri etc

saptamana viitoare vedem ce o fi ^_^

Link to comment
Share on other sites

Am sa incerc sa lamuresc si eu 1 problema

In camera nu se poate intra cu //gt din urmatoarele motive (vad ca nimeni nu a observat acest detaliu) : "Camera" este considerata ca fiind o alta harta .

Uita-te atent la filmuletul lui Tsu. Daca observi la intrarea in camera sunt niste coord (93 239) , iar cand intra Tsu in camera sunt cu totul alte coord (176 205) care nu ai nici o legatura cu celelalte, in plus daca te uiti pe harta din dreapta colt ai sa vezi ca de fapt "camera" e distincta de restul hartii (e patratelul ala mai deschis la culoare :)) . In concluzie ..in nici un caz nu are cum sa ajunga cineva direct in camera folosind //gt . Mai testeaza :)

hai ma ne lasi cu explicatiile astea pt copii mici? zi si mie ce vroia sa faca Reyakos cu coord de la camera? apropo ai asteptat o saptamana sa fabrici minciuna asta?

in plus [cRs] nu avea cum sa ajunga in cateva secunde inapoi ca atacator

voi il folositi de atata timp , ca sa vii acu cu gogosile astea deja e nesimtire prea mare

Link to comment
Share on other sites

hai ma ne lasi cu explicatiile astea pt copii mici? zi si mie ce vroia sa faca Reyakos cu coord de la camera? apropo ai asteptat o saptamana sa fabrici minciuna asta?

in plus [cRs] nu avea cum sa ajunga in cateva secunde inapoi ca atacator

voi il folositi de atata timp , ca sa vii acu cu gogosile astea deja e nesimtire prea mare

Incearca tu sa ajungi direct in camera tocmai de pe pod, fa filmulet, pune-l aici si apoi incepe sa acuzi lumea. Pana reusesti asta (daca reusesti) , eu iti spun ca nu se poate sa ajungi DIRECT IN CAMERA cu //gt .

PS. Eu nu stau toata ziua sa citesc forumul, de asta mi-a luat o saptamana sa fabric minciuna ^_^

Link to comment
Share on other sites

ma tu esti copt? ce flame vezi acolo? sunt zeci de posturi in topicul asta mai flame decat astea si pac pac repede ai dat suspend pentru ca mi-am permis sa ma leg de gunit si de mult iubitul tau guild , esti culmea , poate vrei sa=mi bag pwla un pic in nevasta-ta asa un pic

si mai scuteste-ne cu replicile astea dovezi s-au pus , poate le zici la baietasii aia din guild de la tine sa se potoleasca

subiectivismul tau imi provoaca greata

Poate te retin si tu ai treaba pe la grajd?

PS cat despre acuzatiile de /gt cred ca logurile va vor lamurii ce si cum si cine s-a mutat. Degeaba va certati aici.

Link to comment
Share on other sites

suspend pentru flame.

Ciudat nu mai apare nimeni cu filmulete si acuzatii ..cred ca s-a cumintit tot serverul ;;) that's the spirit boy

mistocar ca de obicei. incepe sa imi fie simpatic stilul asta de a modera :))

Am sa incerc sa lamuresc si eu 1 problema

In camera nu se poate intra cu //gt din urmatoarele motive (vad ca nimeni nu a observat acest detaliu) : "Camera" este considerata ca fiind o alta harta .

Uita-te atent la filmuletul lui Tsu. Daca observi la intrarea in camera sunt niste coord (93 239) , iar cand intra Tsu in camera sunt cu totul alte coord (176 205) care nu ai nici o legatura cu celelalte, in plus daca te uiti pe harta din dreapta colt ai sa vezi ca de fapt "camera" e distincta de restul hartii (e patratelul ala mai deschis la culoare :)) . In concluzie ..in nici un caz nu are cum sa ajunga cineva direct in camera folosind //gt . Mai testeaza :)

Iar in legatura cu faptul ca muream mai greu singura explicatie este ca o elfa cu sweal, ms si buff poate sa reziste la 1-2 combo-uri...si GoElf , Rosy, Dr@cy rezista chiar f bine , asta pentru ca stiu sa joace si nu stau ca lesinatele in ts-ul bk-ilor, stiu sa mai dea si cate un ice... etc

La inceputul cs-ului nici nu aveam pt (deci...no ms, no sweal)

:tiphat:

Incearca tu sa ajungi direct in camera tocmai de pe pod, fa filmulet, pune-l aici si apoi incepe sa acuzi lumea. Pana reusesti asta (daca reusesti) , eu iti spun ca nu se poate sa ajungi DIRECT IN CAMERA cu //gt .

PS. Eu nu stau toata ziua sa citesc forumul, de asta mi-a luat o saptamana sa fabric minciuna ^_^

mai termina-te cu aburelile astea. elite nu e singurul program prin care poti ajunge in camera intr-un timp foarte scurt.

Poate te retin si tu ai treaba pe la grajd?

PS cat despre acuzatiile de /gt cred ca logurile va vor lamurii ce si cum si cine s-a mutat. Degeaba va certati aici.

ori stii ca in log-uri nu apare asa ceva si faci pe prostul aici doar ca sa inchizi gura celor scandalizati, ori nu stii nimic despre asa ceva si vorbesti doar ca sa se mai incinga spiritele pe aici.. una din doua e sigur.

problema e ca in loguri nu apare si nu va aparea niciodata comanda //gt //pick sau oricare alta comanda ce o dai clickerului elite. singura modalitate de a-l opri e sa fie blocat din launcher. dar acum e prea tarziu avand in vedere ca s-a folosit lumea de el un db intreg.

Link to comment
Share on other sites

Boom stiu ce apare si ce nu apare in loguri stai calm... Deja o parte din ele au fost consultate. Si daca e sa luam doar cazul cu /gt crede-ma ca se vede cate ceva pe acolo. Bine nu exact folosirea comenzii.Cat despre blocarea din launcher..aici nu tine de niciunul din colegii mei. Ci doar de Dragos :D

Link to comment
Share on other sites

suspend pentru flame.

Ciudat nu mai apare nimeni cu filmulete si acuzatii ..cred ca s-a cumintit tot serverul ;;) that's the spirit boy

o sa apara si filmele parerea mea, unii leau vazut, altii nu... (iar cei care leau vazut sau convins ca unii inca joaca murdar) nu e de mirare ca a picat serv2.

dar totusi o intrebare am, adminul care a fost la cs nu a facut si el ceva filmulete?

Link to comment
Share on other sites

o sa apara si filmele parerea mea, unii leau vazut, altii nu... (iar cei care leau vazut sau convins ca unii inca joaca murdar) nu e de mirare ca a picat serv2.

dar totusi o intrebare am, adminul care a fost la cs nu a facut si el ceva filmulete?

TheMask a fost la CS aseara si eu nu l`am vazut deloc in afara camerei, iar cum voi in camera nu a`ti prea ajuns nu cred k a avut ce sa filmeze :dontknow:

Link to comment
Share on other sites

Boom stiu ce apare si ce nu apare in loguri stai calm... Deja o parte din ele au fost consultate. Si daca e sa luam doar cazul cu /gt crede-ma ca se vede cate ceva pe acolo. Bine nu exact folosirea comenzii.Cat despre blocarea din launcher..aici nu tine de niciunul din colegii mei. Ci doar de Dragos :D

Am si eu o intrebare . Imi poti spune si mie ce face dino bug ?Si ce nu face?Sau mai bine zis ce nu poti face cand il folosesti. Si daca se poate un raspuns de moderator nu de mistocar. Mc

si de speedul lui Rosica sau //gt ce a folosit la inceput,de el nu va plangeti,e la voi..nu il vedeti..eram la poarta a 2 a cand a inceput si pac rosica langa mine,nici nu am avut timp sa dau ice ca a si disparut..

Am speed si gt OFTICATE

Link to comment
Share on other sites

TheMask a fost la CS aseara si eu nu l`am vazut deloc in afara camerei, iar cum voi in camera nu a`ti prea ajuns nu cred k a avut ce sa filmeze :dontknow:

am intrat in camera de vreo 2-3 ori :))

ce pot sa zic... in 50 de sec nu prea am vazut cine stie ce... ca jucam pe sm -_-

GG pt speed :beer: (imi dai si mie? :P)

Link to comment
Share on other sites

Guest TovarasuCeausescu

tot de-un zmeu peste noapte ... si incepi sa-ti faci fel de fel de pareri :D

cum ziceam mai sus si ma repet ... sa ajuns deja aproape la nr maxim de folosire a programelor incat acuzi pe toti :D e imposibil sa iei bataie in acest moment pe linkmania si sa ii spui gg adversarului

e mai simplu sa-i spui speed :D

lordripper dejaba te-ai besit pe aici sa incerci sa pari tare

pt mn cs-ul nu semnifica nimic ... ma duc la cs ca sa ma bat nu ca sa iau cs-ul neaparat si ca sa ma bat pot sa o fac si afara unde e miscarea placuta decat sa ma bag in camera la inabusala sa dau la disperare :D ... cand am vrut sa intru in camera am intrat cand nu am vrut am stat pe mapa si m-am batut frumos nu la disperare cu autocombo si alte prostii

uni ati ajuns la ultimul stagiu de suferinta pt un joc si ati uitat unde e distractia

Link to comment
Share on other sites

Aici print + bugu vietii care disper cand il vad http://img811.imageshack.us/f/screen121920300001.jpg/

of mincinos mic ce esti , abia acu mi-a picat fisa cu printul ala

http://img717.imageshack.us/img717/7331/screen122800510000.jpg

m-am dus de curiozitate sa vad pe unde vin coord alea si surpriza (sau nu) 183 203 e IN CAMERA logic...in poza pusa de tine ai aceleasi coordonate dar la dracu' in praznic prin pereti , observati si pozitia de pe minimap este IDENTICA in ambele poze si din cate stiu eu nu poti fi in mai multe locuri simultan

in plus din cele doua printuri reiese ca veneai cam din aceeasi directie ca si aici (0:50-0:53)

eu zic ca e destul de clar ai folosit //gt

mai te si bateai cu pumnu' in piept ca esti curat , cam imposibil avand in vedere ca v-ati obisnuit sa jucati numai cu "smecherii" , chestie dovedita in ultima vreme

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...