Jump to content
bunny

Castle Siege

Recommended Posts

si aia cu coordonatele ... cred ca mai mult ajuta dinobug-ul cu care poti omora orice bk in 10 secunde decat un clicker care te aduce inapoi pe niste coordonate :)

asa e ma , toate exploiturile facute de tine sunt inofensive si nu aduc nici un avantaj , NOT :)) , da' ne lasi?te-ai gasit mereu sa fii mai smecher decat restul , barem ai dat si tu macar vreun reset corect dbu asta?

nush cum inca iti permiti sa fii cu nasul pe sus avand in vedere antecedentele tale

uite-l ma ca mai piuieste dracu/ :)) n-ai dreptate. pe langa clickeru ala de coordonate, ati folosit si speed + dinobug(unii dintre voi). nu va mai murdariti pe la gura ca n-are rost. lasati totul asa cum a cazut ca e mai bine :)

ai uitat de //gt :whistle:

HH e HH indiferent ca e cu S sau Z la sfarsit sau ca e cu e sau a ;) si honey au fost mai multe variante .. -HONEY- H0NEY si ce o mai fost ... dar royal nu cred ca e honey

:)) stii ce conteaza pana la urma? ca nu se pun puncte la voi , indiferent ca e royal sau honey si asta va roade , se vede din reply-urile astea pline de ciuda + posturi in joc cu RIP honey desi nu isi aveau rostul

Link to comment
Share on other sites

boom eu tot vad care e rostu tau in topicu asta u ai 98 dat la cerere

la cs nu ai mai fost demult timp asa ca nu are rost sa vorbesti in necunostinta de cauza :tiphat:

daca am 98 si n-am mai fost la cs de mult timp, dupa logica ta, inseamna ca vorbesc in necunostinta de cauza? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest SymphonyX

daca am 98 si n-am mai fost la cs de mult timp, dupa logica ta, inseamna ca vorbesc in necunostinta de cauza? :)

revine el inapoi ... and he`s going to kick your ass :nanana:

Link to comment
Share on other sites

Guest bogdan87

daca am 98 si n-am mai fost la cs de mult timp, dupa logica ta, inseamna ca vorbesc in necunostinta de cauza? :)

esti prea orgolios boom ca sa dai dreptate si la altu,eu zic sa o lasam asa

u ai dreptate si cu asta am incheiat

Ps:nu te mai lega de mn si de fratemiu,nu ma cunosti nu te cunosc vezi-ti de viata ta

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

esti prea orgolios boom ca sa dai dreptate si la altu,eu zic sa o lasam asa

u ai dreptate si cu asta am incheiat

Ps:nu te mai lega de mn si de fratemiu,nu ma cunosti nu te cunosc vezi-ti de viata ta

:tiphat:

dupa 2 ani de s1/s2 in care am participat aproape la toate cs-urile, imi zici ca vorbesc in necunostinta de cauza? nu ti se pare amuzanta replica ta? sa inteleg ca adminii care nu mai joaca de ani de zile, aia chiar habar n-au ce vorbesc, nu?

Link to comment
Share on other sites

Guest bogdan87

dupa 2 ani de s1/s2 in care am participat aproape la toate cs-urile, imi zici ca vorbesc in necunostinta de cauza? nu ti se pare amuzanta replica ta? sa inteleg ca adminii care nu mai joaca de ani de zile, aia chiar habar n-au ce vorbesc, nu?

cand veneai u la Cs nu se folosea spedu si dinobug in nesimtire

vino akuma sa vezi cum e,asta incerc sa iti explic :comp2:

Link to comment
Share on other sites

:)) stii ce conteaza pana la urma? ca nu se pun puncte la voi , indiferent ca e royal sau honey si asta va roade , se vede din reply-urile astea pline de ciuda + posturi in joc cu RIP honey desi nu isi aveau rostul

ia de la basescu ratonule :)

Asta este singurul adevar:

HH e HH indiferent ca e cu S sau Z la sfarsit sau ca e cu e sau a si honey au fost mai multe variante .. -HONEY- H0NEY si ce o mai fost ... dar royal nu cred ca e honey

Motiv si pentru care nu am acceptat "oferta" facuta din partea lui Royal de a reintra in alianta, insa, ei sa fie GM la alianta, pentru ca HH ramane HH, Honey se pare ca nu au avut insa problema asta :-?

P.S. oare nu era mai frumos daca erau 3 aliante mari care sa se bata pentru cs? Poate ca da -_- Poate asa nu mai baga lumea n signuri sa atace doar 1 alianta, poate asa erau schimbari de aliante intr-un singur cs,, dar cred ca pe noi ne roade ca nu avem cs-ul si am facut corcitura aia de alianta :-< cu un singur scop. Poate asa lumea se distra si nu se injura dupa fiecare cs -_-

E frumos sa mananci unde te-ai cacat? Sa-mi spuneti voi :)

A da, cum am mai spus, - desi multi nu cred ca o sa inteleaga, poate trb sa le fac film ca in cazul cu " auto-q"-ul meu, nu mau^? -, ma doare undeva de scorul de la castel, nu conteaza asta in viata, ci doar pentru niste giboni care sufera pe aici, crezand ca sunt cineva, cand colo, sunt niste ratoni ( ia de la basescu Alexey)

Link to comment
Share on other sites

era o vorba "Fa-te frate cu dracu' pana treci puntea"... doar ca noi am ramas si dupa ce s-a trecut puntea , intelegi?

la urma urmei "scopul scuza mijloacele" ( ma refer la cele legale ca la mijloace neortodoxe sunteti experti ) cel putin asta e parerea mea

si ia vezi cum o lasi mai moale cu limbajul asta de 2 lei ca doar n-am fost la gradinita impreuna

Link to comment
Share on other sites

Asta este singurul adevar:

Motiv si pentru care nu am acceptat "oferta" facuta din partea lui Royal de a reintra in alianta, insa, ei sa fie GM la alianta, pentru ca HH ramane HH, Honey se pare ca nu au avut insa problema asta :-?

Nu Royal-ul a facut "oferta" , "oferta" a venit de la HH . Eu n`am facut "oferte" la nici o guilda (daca pui asa problema :D ) au venit ei de bunavoie si nesiliti de nimeni ... :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest SymphonyX

ia de la basescu ratonule :)

Asta este singurul adevar:

Motiv si pentru care nu am acceptat "oferta" facuta din partea lui Royal de a reintra in alianta, insa, ei sa fie GM la alianta, pentru ca HH ramane HH, Honey se pare ca nu au avut insa problema asta :-?

P.S. oare nu era mai frumos daca erau 3 aliante mari care sa se bata pentru cs? Poate ca da -_- Poate asa nu mai baga lumea n signuri sa atace doar 1 alianta, poate asa erau schimbari de aliante intr-un singur cs,, dar cred ca pe noi ne roade ca nu avem cs-ul si am facut corcitura aia de alianta :-< cu un singur scop. Poate asa lumea se distra si nu se injura dupa fiecare cs -_-

E frumos sa mananci unde te-ai cacat? Sa-mi spuneti voi :)

A da, cum am mai spus, - desi multi nu cred ca o sa inteleaga, poate trb sa le fac film ca in cazul cu " auto-q"-ul meu, nu mau^? -, ma doare undeva de scorul de la castel, nu conteaza asta in viata, ci doar pentru niste giboni care sufera pe aici, crezand ca sunt cineva, cand colo, sunt niste ratoni ( ia de la basescu Alexey)

inainte de a vb...ar trebui sa te informezi...propunerea a venit din partea voastra si nicidecum din partea guildei Royal...ask your friends :error: :error: :error: :error:

Link to comment
Share on other sites

E mevoie sa suspend niste usere pe aici?

Avizati Tsu, Alexey si mau..dar si restul. Stiu ca va a greu sa aveti o discutie civilizata. Sau macar constructiva. Dar macar pastrati limitele decentei. Iar cei care zbiara despre ceilalti cu /gt si sau cu speed sa nu utie cum faceau rost de spoturi ...pe ceas de noapte asa

PS valabil si pentru ceilalti..reciproca :)

Link to comment
Share on other sites

E mevoie sa suspend niste usere pe aici?

Avizati Tsu, Alexey si mau..dar si restul. Stiu ca va a greu sa aveti o discutie civilizata.

nu inteleg unde am postat necivilizat, sau ai luat la intamplare 3usere doar k sa`i sperii pe ceilalti sa numai faca galagie aici?

Link to comment
Share on other sites

Iar cei care zbiara despre ceilalti cu /gt si sau cu speed sa nu utie cum faceau rost de spoturi ...pe ceas de noapte asa

cum stie staff-ul asta sa o dea pe dupa cires :down:

in loc sa dai tot felul de raspunsuri cu subinteles si sa "intepi" playerii sau sa fi sarcastic, nu mai bine ai incerca sa faci ceva ca sa se potoleasca cei cu gt si speed? nu am nimic cu tine si nici nu ma intereseaza persoana ta, dar pur si simplu e deranjant cand vezi asemenea reply-uri de la un moderator. sa nu uitati ca aveti aceste functii si existati ca moderatori datorita playerilor. impartiti suspenduri si vorbiti cu playerii ca pe targu ocuna (nu toti). player-ii asteapta acelasi respect pe care il asteptati voi.

Link to comment
Share on other sites

E mevoie sa suspend niste usere pe aici?

Avizati Tsu, Alexey si mau..dar si restul. Stiu ca va a greu sa aveti o discutie civilizata. Sau macar constructiva. Dar macar pastrati limitele decentei. Iar cei care zbiara despre ceilalti cu /gt si sau cu speed sa nu utie cum faceau rost de spoturi ...pe ceas de noapte asa

PS valabil si pentru ceilalti..reciproca :)

tu pana la urma esti moderator sau avocat HH? la ce dracu tre sa te bagi tu mereu vezi doamne sa echilibrezi discutia si sa rascolesti rahatu?

stim cu totii foarte bine afinitatile tale fata de alianta HH dar laso dracu de treaba , daca vrei sa pari a moderator limiteaza-te in a modera

nu de a face pe avocatu pentru ei

Link to comment
Share on other sites

nu inteleg de ce nu se uita adminii care au acces la loguri dupa fiecare cs la 1-2 omuleti alesi aleatoriu, -_- Asta ca raspuns la topicul de la sugestii

Link to comment
Share on other sites

nu inteleg de ce nu se uita adminii care au acces la loguri dupa fiecare cs la 1-2 omuleti alesi aleatoriu, -_- Asta ca raspuns la topicul de la sugestii

vezi k dak vrei postezi si u un lucru bun pe forumul asta ? :D

Link to comment
Share on other sites

nu inteleg de ce nu se uita adminii care au acces la loguri dupa fiecare cs la 1-2 omuleti alesi aleatoriu, -_- Asta ca raspuns la topicul de la sugestii

pentru ca vezi doamne e greu sa te uiti in log-uri(sau poate cativa chiar nu stiu). zici ca nu au stiut la ce se baga cand au facut cererile de admini.

stim toti povestea cu viata personala bla bla bla(o avem si noi nu doar cei din staff), dar cand nu ai timp de mers la bazin tu iti faci abonament ? - cam asa e cu staff-ull pe aici

Link to comment
Share on other sites

din cate stiu eu, singurii care au acces la log-uri in momentul de fata sunt vdragosh si ija. asta in cazul in care va referiti la log-uri ca detalii de conectare, xp castigat, unde a dat move, etc.

l`ai uitat pe Ody dane :P

Link to comment
Share on other sites

pentru ca vezi doamne e greu sa te uiti in log-uri(sau poate cativa chiar nu stiu). zici ca nu au stiut la ce se baga cand au facut cererile de admini.

stim toti povestea cu viata personala bla bla bla(o avem si noi nu doar cei din staff), dar cand nu ai timp de mers la bazin tu iti faci abonament ? - cam asa e cu staff-ull pe aici

daia am zis la 1-2 alesi aleatoriu ( pot si 2-3 saptamani consecutiv sa fie alesi aceeasi) din cei mari, din ambele aliante, iar concluzia analizei sa fie postata intr-un topic. Asa poate nu o sa-si asume riscul

Link to comment
Share on other sites

am inteles ce ai spus tu si chiar e buna ideea. Faci tu un topic la sugestii? eu unul sunt satul sa vina nea' adminu sa imi tranteasca un raspuns acolo si sa nu se intample nimic. adminii nostri se cam trag pe cur. nici macar nu vin la cs sa vada cine a fost acolo, ce sa mai vorbim de verificat loguri.

Link to comment
Share on other sites

cum stie staff-ul asta sa o dea pe dupa cires :down:

in loc sa dai tot felul de raspunsuri cu subinteles si sa "intepi" playerii sau sa fi sarcastic, nu mai bine ai incerca sa faci ceva ca sa se potoleasca cei cu gt si speed? nu am nimic cu tine si nici nu ma intereseaza persoana ta, dar pur si simplu e deranjant cand vezi asemenea reply-uri de la un moderator. sa nu uitati ca aveti aceste functii si existati ca moderatori datorita playerilor. impartiti suspenduri si vorbiti cu playerii ca pe targu ocuna (nu toti). player-ii asteapta acelasi respect pe care il asteptati voi.

1 eu si majoritatea coelgilor mei nu avem acces la niciun log. Deocamdata la nivelul la care sunt repartizate functiile ..noi ne ocupam de forum de moderarea lui ( adica sa prevenim ca topicele cum sunt acestea sa degenereze intr-un schimb de aberatii si jigniri) + Plangeri/suspenduri/warn-uri.

Cu speranta ca nu va mai fi nevoie sa-mi justific activitatea in fata ta sau a altora va doresc have fun la xp ( asta daca mai joci)

PS ideea lui Tsu e buna dupa parerea mea.

PPS aceeasi explicatie e si pentru agitatul de mai sus..pentru cand ii va expria suspendul desigur. Asta inseamna tot moderare chill.

Ideea de baza ar fi mai multe filme si discutii/indicii/tips pe marginea lor si mai putina tiganie.

Link to comment
Share on other sites

1 eu si majoritatea coelgilor mei nu avem acces la niciun log. Deocamdata la nivelul la care sunt repartizate functiile ..noi ne ocupam de forum de moderarea lui ( adica sa prevenim ca topicele cum sunt acestea sa degenereze intr-un schimb de aberatii si jigniri) + Plangeri/suspenduri/warn-uri.

Cu speranta ca nu va mai fi nevoie sa-mi justific activitatea in fata ta sau a altora va doresc have fun la xp ( asta daca mai joci)

PS ideea lui Tsu e buna dupa parerea mea.

nu stiu cum sa iti explic, dar chiar nu ma intereseaza cum si cine are acces la loguri. nu ti-am cerut sa-ti justifici activitatea, tu sau alt moderator/admin.

noi, cei care jucam, venim cu sugestii (multe bune) dar nu ne baga nimeni in seama (uita-te la sugestii cate sunt, si cate s-au pus in aplicare... ma refer doar la cele care sunt demne de luat in seama).

am vazut in multe topicuri replica : "nu mai dati vina pe staff" .... dar pe cine ? e vina noastra ca nu este admin la cs? e vina noastra ca voi nu aveti acces la loguri? e vina noastra ca stau sugestiile cate 3-4 luni si nu se da un raspuns pro/contra din partea staff-ului? si pot sa o tin asa toata ziua ( think i made my point )

sunt multe chichite pe acest server care nu tin doar de playeri.

O.T. sper sa se si puna in aplicare "sugestia" lui tsu.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...