Jump to content
bunny

Castle Siege

Recommended Posts

of mincinos mic ce esti , abia acu mi-a picat fisa cu printul ala

http://img717.imageshack.us/img717/7331/screen122800510000.jpg

m-am dus de curiozitate sa vad pe unde vin coord alea si surpriza (sau nu) 183 203 e IN CAMERA logic...in poza pusa de tine ai aceleasi coordonate dar la dracu' in praznic prin pereti , observati si pozitia de pe minimap este IDENTICA in ambele poze si din cate stiu eu nu poti fi in mai multe locuri simultan

in plus din cele doua printuri reiese ca veneai cam din aceeasi directie ca si aici (0:50-0:53)

eu zic ca e destul de clar ai folosit //gt

mai te si bateai cu pumnu' in piept ca esti curat , cam imposibil avand in vedere ca v-ati obisnuit sa jucati numai cu "smecherii" , chestie dovedita in ultima vreme

eu zic sa iei un chill pill, ca doar sunt sarbatorile, baga si tu o sarma, o toba ceva sa-ti creasca burtica si sa lasi adminii sa se uite in loguri.

Da, sunt in camera coordonatele ( te-ai prins greu, eu ma mir ca te-ai prins), asa cum am spus eu acum cateva pagini poate a dat cu skill de arma intr-un caracter cand a intrat in camera si a aparut miscarea asta ( citeste ce scrie si Zbom, tot cu cateva pagini mai in urma)

in plus din cele doua printuri reiese ca veneai cam din aceeasi directie ca si aici (0:50-0:53)
Cu ce viteza l-a lovit Basescu pe ala mic? Ca esti in acelasi registru :)

Din filmuletele mele, din ce directie vin? :)) Cam tot din stanga.

OMG LOL WTF PWNED sunteti niste nubi -_-

Daca e sa fi folosit ceva, o sa se vada in loguri ( daca se vede, nu stiu ce se poate vedea in ele) pentru ca tot ce aduci tu aici sunt, sincer, niste cretinitati :)

P.S. vrei sa-ti dau linkuri care replyurile si filmuletele la care am facut referire sa intelegi sau ma crezi pe cuvant? :)

P.P.S. eu cred ca esti obsedat, daca la ora 1 noaptea altceva mai bun nu ai de facut decat sa cauti dovezi ca a folosit ceva cRs :))

Link to comment
Share on other sites

P.P.S. eu cred ca esti obsedat, daca la ora 1 noaptea altceva mai bun nu ai de facut decat sa cauti dovezi ca a folosit ceva cRs :))

Si eu zic la fel de voi astia care in loc sa bagati o sarma cum ai zis si tu, stati si va certati intr-un topic de sarbatori. :))

Link to comment
Share on other sites

hai sa fim seriosi , cand te da in bug dupa pereti coordonatele se actualizeaza continuu capisci? cum dracu' e in pereti si ii apar coord din camera? el a dat //gt 183 203 doar 1 data si apoi s-a miscat rezultand intoarcerea caracterului la coord initiale , pt necunoscatori tre' sa dai //gt de doua ori ca sa mearga , ask gunit daca nu ma crezi

tot ce am zis pana acum + ce spune reyakos pe party => //gt 100% , sunt destul de sigur ca si logurile vor confirma asta

de ce tot incerci sa le iei apararea nu stiu cand e foarte clar , tre sa fii orb sa tii partea unora care folosesc cu nonsalanta tot felul de tertipuri doar ca sa mai tina de castel

penibil

si daca tot s-au studiat loguri de ce nu se fac publice si niste concluzii ceva?

p.s. poate mi-am facut un scop in viata sa va torn pe toti , probleme? jucati curat si gata

@bny daca ei sparg conturi si alte mizerii , eu chiar nu vreau sa las asta balta , sarbatori sau nu

ochi pt ochi

Link to comment
Share on other sites

Guest drogatul

a trecut mai bine de juma d an de cand asteptam raspunsurile la niste admini .....rezultatu: Gunit,Prutus ss cheat

restu cand o sa vina??du.pa c fac alte char full?cand o sa se plictiseasca??

c draq fratilor e chiar asa d greu sa faceti cv dao draq d treaba dak nu sunteti in stare sa faceti cv impotriva acestor ZMEI care joca inchideti draq cs k sa nu se bucure de iteme k asta nu e 1 joc curat

se vede cat d bine va faceti treaba...........

am filmat la cs dar d ce sa le pun sa vad cum raspundeti k si la altii??? ce ti se pare necurat la x, y???

sa va vie rusine moderatori care nu aveti nici 1 treaba cu acest joc si lasati pe altii sa-si face d cap.

cam atat am avut d zis ...oricum nu o sa ma mai veti p aici k nu are nici 1 farmec sa mai joc

VREAU SCAN DATA BAZE DAK CNV A JUCAT MURDAR O SA SE VADA SAU VA ESTE FRICA SA PIEDRDETI PREA MULTI JUCATORI???

nu va faceti griji oricum nu o sa mai joace multi din 500 care erau mai tot timpu acu sunt 350(nu k ar juca toti cu 1 char)

poate c am zis eu aici vi se pare ciudat dar asta e adevaru

DAK SE POATE VREAU 99 P CHAR : drog4tul MA PIS PE EL JOC NU ARE ROST

klingon go go pt set

Link to comment
Share on other sites

a trecut mai bine de juma d an de cand asteptam raspunsurile la niste admini .....rezultatu: Gunit,Prutus ss cheat

restu cand o sa vina??du.pa c fac alte char full?cand o sa se plictiseasca??

c draq fratilor e chiar asa d greu sa faceti cv dao draq d treaba dak nu sunteti in stare sa faceti cv impotriva acestor ZMEI care joca inchideti draq cs k sa nu se bucure de iteme k asta nu e 1 joc curat

se vede cat d bine va faceti treaba...........

am filmat la cs dar d ce sa le pun sa vad cum raspundeti k si la altii??? ce ti se pare necurat la x, y???

sa va vie rusine moderatori care nu aveti nici 1 treaba cu acest joc si lasati pe altii sa-si face d cap.

cam atat am avut d zis ...oricum nu o sa ma mai veti p aici k nu are nici 1 farmec sa mai joc

VREAU SCAN DATA BAZE DAK CNV A JUCAT MURDAR O SA SE VADA SAU VA ESTE FRICA SA PIEDRDETI PREA MULTI JUCATORI???

nu va faceti griji oricum nu o sa mai joace multi din 500 care erau mai tot timpu acu sunt 350(nu k ar juca toti cu 1 char)

poate c am zis eu aici vi se pare ciudat dar asta e adevaru

DAK SE POATE VREAU 99 P CHAR : drog4tul MA PIS PE EL JOC NU ARE ROST

klingon go go pt set

Nu fi suparat , sunt sarbatorile , si eu am luat 99 pt dino-bug , cu toate ca in filmulete faceam COMBO ,dadeam cu SKIILL ,dar cu toate astea aveam dino bug ,si cine crezi ca a tras concluziile astea ? Cei care nu au treaba cu jocul ,si modereaza doar dupa vorbe, normal ca lor daca le trimiti 10 filmulete nu vad ce se intampla acolo si vine prea slavitul raspuns" Si ce vezi u acolo ?"

In rest ,Sarbatori fericite tuturor.

@Inca o intrebare pt domnu Lancelot ,De cate ori te opresti din ref daca cel pe care il ataci sta in scut si de cate ori te opresti daca si el te ataca :-?? Am vz ca la prima intrebare nu ai rapuns , sau ai evitat ,sau nu ai stiut.

@Cat despre Tsu , nu mi s-a parut niciodata ceva necurat la el mie personal.am vz ca e acuzat pe aici ca un mare killer.

Auzi Sadi dar crezi ca ma obliga cineva sa le raspund unora care dupa ce au suspend permanent ( cam tarziu luat dupa parerea mea) mai ai si tupeul sa dea lectii de etica si despre Mu pe forum? Incearca sa-ti vezi lungul nasului si lasa-te de intrebair. Ca te-as intreba eu o chestie mai simpla. Cand se foloseste cratima...dar in fine.

Edited by Lancelot
Link to comment
Share on other sites

hai sa fim seriosi , cand te da in bug dupa pereti coordonatele se actualizeaza continuu capisci? cum dracu' e in pereti si ii apar coord din camera? el a dat //gt 183 203 doar 1 data si apoi s-a miscat rezultand intoarcerea caracterului la coord initiale , pt necunoscatori tre' sa dai //gt de doua ori ca sa mearga , ask gunit daca nu ma crezi

tot ce am zis pana acum + ce spune reyakos pe party => //gt 100% , sunt destul de sigur ca si logurile vor confirma asta

de ce tot incerci sa le iei apararea nu stiu cand e foarte clar , tre sa fii orb sa tii partea unora care folosesc cu nonsalanta tot felul de tertipuri doar ca sa mai tina de castel

penibil

si daca tot s-au studiat loguri de ce nu se fac publice si niste concluzii ceva?

p.s. poate mi-am facut un scop in viata sa va torn pe toti , probleme? jucati curat si gata

@bny daca ei sparg conturi si alte mizerii , eu chiar nu vreau sa las asta balta , sarbatori sau nu

ochi pt ochi

Nu am folosit elite mai repet o data. Esti un slab, nu mai pot eu k ma pupi atat.

Ce imi place de voi =))

Link to comment
Share on other sites

Nu fi suparat , sunt sarbatorile , si eu am luat 99 pt dino-bug , cu toate ca in filmulete faceam COMBO ,dadeam cu SKIILL ,dar cu toate astea aveam dino bug ,si cine crezi ca a tras concluziile astea ? Cei care nu au treaba cu jocul ,si modereaza doar dupa vorbe, normal ca lor daca le trimiti 10 filmulete nu vad ce se intampla acolo si vine prea slavitul raspuns" Si ce vezi u acolo ?"

In rest ,Sarbatori fericite tuturor.

@Inca o intrebare pt domnu Lancelot ,De cate ori te opresti din ref daca cel pe care il ataci sta in scut si de cate ori te opresti daca si el te ataca :-?? Am vz ca la prima intrebare nu ai rapuns , sau ai evitat ,sau nu ai stiut.

@Cat despre Tsu , nu mi s-a parut niciodata ceva necurat la el mie personal.am vz ca e acuzat pe aici ca un mare killer.

Auzi Sadi dar crezi ca ma obliga cineva sa le raspund unora care dupa ce au suspend permanent ( cam tarziu luat dupa parerea mea) mai ai si tupeul sa dea lectii de etica si despre Mu pe forum? Incearca sa-ti vezi lungul nasului si lasa-te de intrebair. Ca te-as intreba eu o chestie mai simpla. Cand se foloseste cratima...dar in fine.

Mc de raspuns , m-am convins inca odata cati neuroni ai ;) Nu eram % la % convins, Cat despre 99 luat pe Sadi*BK cum am spus si mai sus este luat 3/4 moca ,restul de 1/4 sunt bug-uri ale servarului de care am profitat nu ceva adaugat, daca stii ce inseamna asta. P@

Parerea ta a fost mereu inclinata intr-un anumit sens , asa ca nu trebuie sa ne mai demonstrezi odata , am incercat sa discut civilizat cu tine , dar se pare ca esti un fel de sef aici si nimeni nu te poate intreba ceva legat de joc.

@Prin raspunsu tau mai convins ca nu ai nici o treaba cu jocul , dar totusi iei decizii care afecteaza pe unii sau pe alti.

@Si sa iti rapund si la intrebarea ta , La mine in tara nu se folosec cratime , asa ca prea putin ma int de gramatica limbii romane aia in care tu te crezi doctor docent.

Link to comment
Share on other sites

 

Auzi Sadi dar crezi ca ma obliga cineva sa le raspund unora care dupa ce au suspend permanent ( cam tarziu luat dupa parerea mea) mai ai si tupeul sa dea lectii de etica si despre Mu pe forum? Incearca sa-ti vezi lungul nasului si lasa-te de intrebair. Ca te-as intreba eu o chestie mai simpla. Cand se foloseste cratima...dar in fine.

cum adik te obliga? dar u nu trb sa ai habar cand iei o decizie?nu trb sa explici...bai boule ai folosit speed dino bug etc etc de aia ai 99....care e rolul tau de moderator?sa dormi in post si cand intreaba careva.....lance esti de acord cu 99 la sadi..da da si u nici macar nu stii dc a luat 99..ceva gen domnii din parlament...dorm si cand se voteaza o lege ridica mana si adorm la loc ...asa si u :)))

## aici sun folosite notiuni de mu nu de gramatica....si u ar trb sa le stii nu crezi?

### iti meriti soarta cand te injura de mama si etc....ptr ca nush sa respecti si scrii numai ironii si nu rsp la intrebarile ce iti sunt adresate....ca de u esti....cn? :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest staicu_cretzu

Auzi Sadi dar crezi ca ma obliga cineva sa le raspund unora care dupa ce au suspend permanent ( cam tarziu luat dupa parerea mea) mai ai si tupeul sa dea lectii de etica si despre Mu pe forum? Incearca sa-ti vezi lungul nasului si lasa-te de intrebair. Ca te-as intreba eu o chestie mai simpla. Cand se foloseste cratima...dar in fine.

auzi ma dar Gunit cat de tarziu a luat 99? de asta nu mai zici ? cand trebuia sa ia permanent inca de acum 1 an de zile dar na pe vremea aia tu comandai ca erai mare team leader , l-ai salvat de atatea ori insa acu nu mai ai ce face , rand pe rand codatii din hh vor lua 99 chit ca iti convine sau nu

si apropo e penibil ca moderator sa nu stii ce face dinobug si alte chestii , atunci cum iti mai permiti sa iti dai cu parerea obiectiv in leg cu anumite filmulete?a stai ca parerile se dau acum in fct de apartenenta la anumite aliante gen daca e din HH zic ca e curat si daca e din honey spun ca e codat =))

cu [cRs] , Reyakos & co. ce se mai rezolva??? au trecut 2 saptamani

dati logurile sa vedem si noi

Link to comment
Share on other sites

Mc de raspuns , m-am convins inca odata cati neuroni ai ;) Nu eram % la % convins, Cat despre 99 luat pe Sadi*BK cum am spus si mai sus este luat 3/4 moca ,restul de 1/4 sunt bug-uri ale servarului de care am profitat nu ceva adaugat, daca stii ce inseamna asta. P@

Parerea ta a fost mereu inclinata intr-un anumit sens , asa ca nu trebuie sa ne mai demonstrezi odata , am incercat sa discut civilizat cu tine , dar se pare ca esti un fel de sef aici si nimeni nu te poate intreba ceva legat de joc.

@Prin raspunsu tau mai convins ca nu ai nici o treaba cu jocul , dar totusi iei decizii care afecteaza pe unii sau pe alti.

@Si sa iti rapund si la intrebarea ta , La mine in tara nu se folosec cratime , asa ca prea putin ma int de gramatica limbii romane aia in care tu te crezi doctor docent.

 

cum adik te obliga? dar u nu trb sa ai habar cand iei o decizie?nu trb sa explici...bai boule ai folosit speed dino bug etc etc de aia ai 99....care e rolul tau de moderator?sa dormi in post si cand intreaba careva.....lance esti de acord cu 99 la sadi..da da si u nici macar nu stii dc a luat 99..ceva gen domnii din parlament...dorm si cand se voteaza o lege ridica mana si adorm la loc ...asa si u :)))

## aici sun folosite notiuni de mu nu de gramatica....si u ar trb sa le stii nu crezi?

### iti meriti soarta cand te injura de mama si etc....ptr ca nush sa respecti si scrii numai ironii si nu rsp la intrebarile ce iti sunt adresate....ca de u esti....cn? :tiphat:

auzi ma dar Gunit cat de tarziu a luat 99? de asta nu mai zici ? cand trebuia sa ia permanent inca de acum 1 an de zile dar na pe vremea aia tu comandai ca erai mare team leader , l-ai salvat de atatea ori insa acu nu mai ai ce face , rand pe rand codatii din hh vor lua 99 chit ca iti convine sau nu

si apropo e penibil ca moderator sa nu stii ce face dinobug si alte chestii , atunci cum iti mai permiti sa iti dai cu parerea obiectiv in leg cu anumite filmulete?a stai ca parerile se dau acum in fct de apartenenta la anumite aliante gen daca e din HH zic ca e curat si daca e din honey spun ca e codat =))

cu [cRs] , Reyakos & co. ce se mai rezolva??? au trecut 2 saptamani

dati logurile sa vedem si noi

Ok hai ca eu imi meriit sorta mea.si voi pe a voastra. Vitrega sau cum o fi ea.

Acesta nu este un topic in care sa vi se raspunda voua lla ntrebari puerile. Daca va intereseaza cumva informatii de termen tehnic...aveti la dispozitie subformul. de specialitate. Eu tind sa cred ca ati inceput sa confundati forumul Link Mania cu banca din fata blocului pe sub care faceti voi covorasul de Nutline zi de zi comentand ce sm3m3ch3ri3 ati mai facut pe server.

Stati lnistit ..cunostinte de ordin tehnic sau despre MU avem toti. Si eu si colegii mei. Poate ca pe cele de exploatare a bug-urilor nu le stapanim atat de bine ca Sadi Bk si compania.Stiti de ce? Pentru ca noi nu cautam sa ne folosim de asa ceva in joc.

Sadi dat fiind ca ai abateri multiple pe forum ai un bonus la suspend. Si -l vei lua iar pe toate conturile.Doar sitm ca acolo..la tine a ajuns IP-ul dinamic. Doar datorita lui mai esti inca pe forum si in joc.

Cat despre titlul de doctor docent in gramatica limbii romane...cred ca ai putea sa-l propui celor de la Academia Romana. Daca te lasa sa intrii in curte.

Topic inchis. Se va redeschide dupa ce se vor elabora o serie de reguli mai stricte. Sa nu mai am impresia ca citesc replici din filmul Satra cand il deschid.

Link to comment
Share on other sites

GM de alianta e Royal acum? Si in privinta asta ce se face? Se pune punctaj la Honey? (avand in vedere ca aveti in alianta honey) Sau faceti separat? Your call.

si addicted e in Royal , deci poti sa pui 1 punct la Honey , 1 punct la Addiced si o steluta la Royal . :))

Link to comment
Share on other sites

scuzati ca intervin, dar vad ca s-a stricat si acest topic.

pentru a se evita spam-ul si flame-ul(nu doar in acest topic, ci si la sectiunile diverse & informatii )nu ar fi mai bine sa se redeschida topicul Castle Siege de la Guild Wars?

just asking. :dontknow:

Link to comment
Share on other sites

multumim. topicul asta e printre putinele topicuri interesante de pe forum (parerea mea). speram ca s-a mai calmat lumea cat de cat

asa ca /Hustle HH :))

intrebare: ce facem cu scorul de la "Hall of Shame"? alianta honey s-a refacut sub numele de Royal, dar in principiu e aceeasi alianta (cu mici modificari) . daca ar fi sa punem 1 punct aliantei Royal(si nu Honey) atunci mi se pare corect sa se scada punctele de la HHunterZ si sa se puna 4-5 puncte la alianta HHuntarZ. nu ?

Link to comment
Share on other sites

reply-uri mutate de la castle siege hall of fame. redeschis topicul asta, poate avem mai multe sanse de data asta. ^_^

multumim bny,

multumiri si lui Solon, Alyce, GoELF si (Knight parca) (partyul cu care am fost eu)

frumos cs aseara, bine organizat etc etc.

Felicitari si pt HH pt incercarile lor de a lua cs-ul back, au jucat si ei destul de frumos, cat despre NT... slabut, mai lucrati putin la organizare. :right:

GG all.

@eu am jucat pe Cougar :>

Link to comment
Share on other sites

intrebare: ce facem cu scorul de la "Hall of Shame"? alianta honey s-a refacut sub numele de Royal, dar in principiu e aceeasi alianta (cu mici modificari) . daca ar fi sa punem 1 punct aliantei Royal(si nu Honey) atunci mi se pare corect sa se scada punctele de la HHunterZ si sa se puna 4-5 puncte la alianta HHuntarZ. nu ?

parerea mea este ca ar trebui trecut la royal, au fost oameni si de la honey si de la royal si de la addicted, si in mod normal asa ar trebui sa se treaca... acuma treceti cum vreti.

Link to comment
Share on other sites

si ally honey sa dus de cand a luat garrone 99 asa ca shhh ...

honey este o simpla guilda intro ally puternica :P

daca e sa o luam asa, ce ar fi sa se stearga toate punctele aliantelor HONEY (cea de pe Garone) si HHunterZ (cea de pe Gunit) ?, si sa ramana in clasament doar punctajul aliantei H0NEY si HHuntarZ :-?

Link to comment
Share on other sites

teoretic, daca ar fi sa tinem scorul la sange, asa ar fi mau. oricum daca ar fi dupa mine la sfarsit de db (peste 2 ani daca se poate) as declara egalitate :)

prea putin conteaza cum se trece

@pe atunci te`ai propus sa faci full ? :rofl2:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...