Jump to content
bunny

Castle Siege

Recommended Posts

GM de alianta e Royal acum? Si in privinta asta ce se face? Se pune punctaj la Honey? (avand in vedere ca aveti in alianta honey) Sau faceti separat? Your call.

gm e royal...ptr ca gm de la honey jack cum era numai avea timp de cs si sa refacut aly astfel in cat sa putem ataca cs-ul :P

deci tot aia e :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

prea putin conteaza cum se trece

@pe atunci te`ai propus sa faci full ? :rofl2:

cinteaza putin cum se trece, dar pui pariu ca la sf de db au sa inceapa ambele tabere sa arunce cu noroi etc

@nuuuu.. ar fi prea rapid:))

cum sa se treaca punctele la addicted sau honey? :)) alianta e royal, deci royal e alianta castigatoare. addicted/honey fac parte din royal acum.

nu vreau sa iasa un scandal si pe tema asta, dar alianta HHunterZ exista?nu. este alianta HHuntarZ(caz aproape identic cu honey). daca e asta ar trebui sa fie scoru de 3-4-5 (cat o fi) HHuntarZ si 1 Royal( iar restul trebuiesc revizuite... de cand a luat garrone 99 honey o ia de la zero)

Link to comment
Share on other sites

Una este sa ti se schimbe un om, pentru ca a luat ss GM-ul si sa refaci alianta sub alt jucator, cum a fost situatia cu Garrone, insa, 99% din omuleti sa fie identici, una e sa devina cu totul alta alianta, cum este acum cu alianta Royal: alt GM, alta guilda ca guilda principala, alte guilde in componenta.

In fine, detalii, eu tot nu sunt de acord sa se tina cont de scor, devine jocul prea... personal si uita lumea sa se distreze. Ma doare-n cot de scor -_-

Link to comment
Share on other sites

Daca tot e sa o luati ca o competitie fiecare guilda care face parte din alianta castigatoare ar trebui sa primeasca 1 punct , iar competitia sa fie intre guilde nu intre aliante , pentru ca aliantele se modifica sau se sparg , nu e corect ca o guilda sa se laude cu munca unei aliante intregi sau guildele care au iesit sau au fost date afara sa fie uitate . :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest SymphonyX

Daca tot e sa o luati ca o competitie fiecare guilda care face parte din alianta castigatoare ar trebui sa primeasca 1 punct , iar competitia sa fie intre guilde nu intre aliante , pentru ca aliantele se modifica sau se sparg , nu e corect ca o guilda sa se laude cu munca unei aliante intregi sau guildele care au iesit sau au fost date afara sa fie uitate . :tiphat:

e o propunere buna,aliantele se schimba,dar guildele raman :) ... s`ar putea lua in calcul si aceasta varianta!!

Link to comment
Share on other sites

atunci faceti tabel pe guilde + numarul de castle siege-uri care l-au detinut pana in momentul de fata, si gata :))

si de fiecare data cand se castiga un castle siege, se adauga cate un punct in dreptul guildelor care fac parte din alianta ce detine coroana.

Link to comment
Share on other sites

e o propunere buna,aliantele se schimba,dar guildele raman :) ... s`ar putea lua in calcul si aceasta varianta!!

Hai ma sa fim seriosi ... allyanta honey nu mai exista. Exista doar guilda honey. Nici nu stiu de ce mai apare la guild ...ALYANCE HONEY. Stii bine ca puteam sa ne vindem* inaintea lor. Dar multi din ally au fost contra. Daca ei s`au vandut* ... sa suporte consecinte.

Link to comment
Share on other sites

da ce cuvinte profunde folosesti, nu-mi vine sa cred :D admirabil totusi faptul ca nu v-ati vandut sufletul pentru o coaja de 380 cum au facut altii. intr-adevar, caractere rar intalnite si demne de tot respectul intregii linkmania. pentru cei care s-au vandut, nu le pot zice decat rusine!!! rusine lor!! ca au vrut sa joace la cs-uri!!!

sunt 100% sarcastic :)

Link to comment
Share on other sites

Hai ma sa fim seriosi ... allyanta honey nu mai exista. Exista doar guilda honey. Nici nu stiu de ce mai apare la guild ...ALYANCE HONEY. Stii bine ca puteam sa ne vindem* inaintea lor. Dar multi din ally au fost contra. Daca ei s`au vandut* ... sa suporte consecinte.

Hai sa fim seriosi , "batalia" asta e intre guilda HH si guilda Honey , nu intre alianta HH si alianta Honey , tabelul care l`ati facut la diverse e de cate ori a "furat" HH-ul castelul de la Honey si invers , daca ar fi sa se suporte consecinte ar trebui scazute cam jumate din punctele cu care va laudati acolo , cs-urile care lea tinut G-unit pe switch si cs-urile care le`au tinut ei cu dinobug :tiphat: . De la inceput s2 si pana la faza cu (frapsurile/99/admini la cs) nu cred ca au fost 5 cs-uri jucate corect si castigate cu forte proprii.

Honey au fost primii cu dinobug => cs-uri castigate luni in sir

G-unit a fost primu cu clickerul pe coordonate => cs-uri castigate luni in sir

@tabelul zice tot :tiphat:

P.s. e ca si cum l`ai pune pe Boom pe locu 1 in gala Mu linkmania ca "Cel mai bogat jucator de pe server" dupa ce a dupat "n"-spe mii de jwle :whistle:

@hai ca v`am pomenit pe toti sa nu ziceti ca tin cu o parte sau cu alta . :))

Link to comment
Share on other sites

Hai ma sa fim seriosi ... allyanta honey nu mai exista. Exista doar guilda honey. Nici nu stiu de ce mai apare la guild ...ALYANCE HONEY. Stii bine ca puteam sa ne vindem* inaintea lor. Dar multi din ally au fost contra. Daca ei s`au vandut* ... sa suporte consecinte.

asta va roade pe voi acu ? si in seara cand ati pierdut cs dadeati pe global posturi cu rip honey si alte mizerii asemanatoare , ati ajuns de toata jena daca va legati de orice chestie doar poate poate ii enervam pe prosti , nu?

mai bine v-ati concentra energia asta pe altceva

Link to comment
Share on other sites

Guest GunitHH2

si honey cand au avut castelu au incercat sa tina switchurile cu fantome ... la unele chiar au reusit

si aia cu coordonatele ... cred ca mai mult ajuta dinobug-ul cu care poti omora orice bk in 10 secunde decat un clicker care te aduce inapoi pe niste coordonate :)

alianta honey e moarta :-j si noi daca refacea royal alianta pierdeam punctele ... dar inca aveti sanse ... tineti 1 an castelul si ne depasiti :-'

si sa nu ne apucam sa vorbim de posturi cu rip :)) ca voi ati dat mult mai multe

Link to comment
Share on other sites

Guest dorele123

HHuntarZ HHunterZ

vezi ca is guilde diferite asa ciocu mic. nu mai comentati de alti

va roade rau cs ul asta :)))))

trebuia sa schimbe numele si a treia oara dar au intervenit sifoanele si a rupt inainte sa ia [cRs] 99

favoritismele astea...

Link to comment
Share on other sites

si aia cu coordonatele ... cred ca mai mult ajuta dinobug-ul cu care poti omora orice bk in 10 secunde decat un clicker care te aduce inapoi pe niste coordonate :)

pai gandestete daca foloseau si ei clickeru pe coordonate ce haos iesea ... se schimba alianta tot la 5 minute , veneai cu 1 party (3bk+1sm) si luai castelu in ultimele 3 minute ... lafel si cu dinobug ... daca il folosea tot serveru iar iesea haos .Oricum ideea nu era ca le`ati folosit sau care "hack" a fost mai bun , ca ati ajuns sa va bateti in programe pentru niste puncte amarate si sa va si laudati cu ele ... sa nu mai pomenesc de caracterele la care ati muncit 1 an intreg si le`ati pierdut in 5 minute .

@Nu sunteti voi mai buni ca ei sau ei mai buni ca voi ... sunteti toti o apa si un pamant !

@@Ati avut ocazia sa jucati corect sau sa va bateti in programe , ati ales programele ... :tiphat:

Programe 1-0 FairPlay (asa ar trebui sa arate tabelu)

Link to comment
Share on other sites

Guest bogdan87

va certati degeaba nu o sa vedeti voi vrodata un CS jucat corect :tiphat:

asa ca numai are rost sa acuzati,90% din cei care vin la Cs folosesc programe ajutatoare :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

va certati degeaba nu o sa vedeti voi vrodata un CS jucat corect :tiphat:

asa ca numai are rost sa acuzati,90% din cei care vin la Cs folosesc programe ajutatoare :tiphat:

nu acuz pe nimeni :) , din partea mea sa joace fiecare cu ce vrea , zic doar ca e jenant sa te certi si sa te lauzi cu niste puncte castigate pe spatele programelor . :tiphat:

nu vorbeam de autoq/"autocombo" .

Link to comment
Share on other sites

dar inca aveti sanse ... tineti 1 an castelul si ne depasiti :-'

voi acum knd nu aveti sanse la CS va agatati de orice chichita pt a cadea in picioare knd defapt voi sunteti calcati in picioare in momentul de fata

Link to comment
Share on other sites

si honey cand au avut castelu au incercat sa tina switchurile cu fantome ... la unele chiar au reusit

si aia cu coordonatele ... cred ca mai mult ajuta dinobug-ul cu care poti omora orice bk in 10 secunde decat un clicker care te aduce inapoi pe niste coordonate :)

alianta honey e moarta :-j si noi daca refacea royal alianta pierdeam punctele ... dar inca aveti sanse ... tineti 1 an castelul si ne depasiti :-'

si sa nu ne apucam sa vorbim de posturi cu rip :)) ca voi ati dat mult mai multe

uite-l ma ca mai piuieste dracu/ :)) n-ai dreptate. pe langa clickeru ala de coordonate, ati folosit si speed + dinobug(unii dintre voi). nu va mai murdariti pe la gura ca n-are rost. lasati totul asa cum a cazut ca e mai bine :)

va certati degeaba nu o sa vedeti voi vrodata un CS jucat corect :tiphat:

asa ca numai are rost sa acuzati,90% din cei care vin la Cs folosesc programe ajutatoare :tiphat:

daca aveam si eu un frate care sa-mi apese qqq 2 ore in continuu, n-as fi folosit in viata mea autoqq. pe cuvantul meu de cercetas ti-o zic. imi cer scuze in fata corectitudinii tale pentru nesimtirea de care a dat dovada caracterul meu. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest GunitHH2

HH e HH indiferent ca e cu S sau Z la sfarsit sau ca e cu e sau a ;) si honey au fost mai multe variante .. -HONEY- H0NEY si ce o mai fost ... dar royal nu cred ca e honey

Link to comment
Share on other sites

Guest bogdan87

daca aveam si eu un frate care sa-mi apese qqq 2 ore in continuu, n-as fi folosit in viata mea autoqq. pe cuvantul meu de cercetas ti-o zic. imi cer scuze in fata corectitudinii tale pentru nesimtirea de care a dat dovada caracterul meu. :D

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...