Jump to content
bunny

Castle Siege

Recommended Posts

redeschis

ms

insa dupa cum ti-am zis si in pm astept o parere din partea staff-ului , sper ca nu m-am agitat pe aici degeaba

am aratat ca se poate ajunge in camera in cateva secunde ceea ce nu e ok

vrem sa stim ce facem? iar o sa dureze saptamani pana ia cineva suspend ? bineinteles in intervalul asta ei il vor folosi nestingheriti

Link to comment
Share on other sites

tu vezi toate astea pentru ca vrei sa le vezi, daia tot cauti nod in papura.

Se mai intampla uneori sa nu se vada cand DL-ul da cu calul, sunt n buguri, asta sa fie problema noastra? Eu stiu ca DL-ul da muuuult mai rpde decat un bk, oare daia are daca apesi C speedul care-l are? :-?

Uita-te la filmuletele mele sa vezi cum fara buff, ms pot rezista la un combo si d@nzel full buff nu rezista? :) Nu mai compara jucatorii intre ei, nu poti sa compari asa ceva.

Uite cum ma gadila Mariachi ;)

aici plimbarea prin camera si gandeste-te, nu aveam sweal ;)

@Richer, vb tu acolo, poate te intelegi, degeaba-ti spun ca nu stiu povestea, esti precum omul ala care spune bancuri de rade doar el.

noah continurea la ce ai pus tu se vede ca teai dus dintr-un combo.. D@anzel se pare ca e batman.

Link to comment
Share on other sites

este voie sal folosim? ca sas tim si noi restul ce facem ne uitam la HH cum foloseste ? sau folosim si noi :dontknow:

maturizeaza-te, nu te mai da asa inocent, tu, dar si alexey ;) Sunteti plini de coduri si ati folosit atatea ( OldBk poate sa ne ajute aici :-" ) dar acum va dati virgine :)

@Geo, ti-am raspuns la HH:

of... nu m-ai inteles, boom spunea cum i se parea ciudat ca D@nzel nu murea din cateva combo si cum trecea prin twistul bk-ilor, eu cu filmul ala, completat de tine, se vede ca nu mor instant, chiar daca bk-ul este buffat pana-n gat Iar tu m-ai omorat ca nu aveam sweal, asa ca, daca D@nzel avea si sweal rezista la 1-2-3 combouri Uita-te prin filmuletele mele sa vezi ca rezist la 1 combo

Stiu ca ti-am lezat orgoliul, pare rau, data viitoare o sa ma las omorat dintr-un skill de arma :-<

Observ totusi ca va bateti cap in cap, boom spune ca D@nzell are speed, ba ca nu moare, eu ca am speed, ba ca dau din mers, ba ca ma misc cu stern, ba ca am auto-q, iar acum, ca mai ne si mutam prin valley folosind nush ce program Totusi, a naibii treaba, voi nu folositi nimic

Te mai rog sa te uiti la filmuletele ce le-am pus sa vezi cum sunt in camera si rezist la un combo -_-

Edit:

uite aici filmul, te ajut, stiu ca e greu sa cauti. Te rog sa observi ca n-am buff, n-am sweal, n-am ms si totusi rezist la un combo, la FS-ul lui tyrexel si abia intr-un final cand se aduna mai multi mor asa ca... P@

Link to comment
Share on other sites

Oh god!

/facepalm

Doua mici detalii .. cum poti compara cum "mor" 2 caractere cand e o diferenta clara de damage, din filmulete iar unul din cele doua caractere are sweal si celalalt nu. Sau poate nu e sweal acel efect, poate e mana dumnezeiasca a speedului sau poate capa lui batman .. who knows .. so many answer, so little brain ..

Cheers

PS: Anyway, nu sunt genul care sa ma cert sau sa ma iau de lume aiurea. Dar cand vad ce acuzatii pot scoate unii (nu zic, unele au fost adevarate dar asta nu inseamna ca trebuie sa incercati toti care va ies in cale pana prindeti unul, sa acuzati tot ce nu puteti omora, tot ce nu stiti, testati si pe urma veniti cu dovezi, parerea mea e ca ar fi mai bine), ce povesti paranoice de-a dreptul unele din ele, trebuie sa zic ceva. In fine. Nu intentionez sa jignesc pe nimeni atata timp cat nu sunt jignit.

Link to comment
Share on other sites

alexey, m-am uitat si eu pe filmul tau pana la sf si tot ce pot sa zic este =)) =)) crs apare o singura data in camera, daca folosea //gt x y ( Doamne ce ma amuza cum ati denumit acest hack =)) sunteti originali, pe bune de nu :)) ) nu ajungea mai repede? :) Hell si reya, ti-am aratat deja ca nu este nicio buba. Deci, ce vrei tu sa spui cu filmul ala?

priviti cu atentie 0:46-0:52 , de unde apare [cRs] asa deodata avand in vedere ca nu era nici un dl de-al lor in camera si usa e in partea cealalalta

in special unghiul din care vine e foarte interesant putin pe diagonala

daca nu stiti cum va zic eu cu //gt x y avand gui elite activat (x si y sunt coordonatele) si dupa cum cred ca v-ati dat seama e un fel de move poc isi dadea move direct in camera (se aude acolo catre admini sa blocati gui elite??) , cine nu crede poate incerca

Tu esti undeva jos cand el apare, deci putea sa vina de undeva mai din dreapta si sa urce pana l-ai vazut tu.

E cu unghiul, mai mic decat 45 de grade, sinusoida nu este buna, este precum intrarea in atmosfera, nu o faci la unghiul care trebuie este terminat ( stiu, este o aberatie de am scris, dar si ce sustine alexey este in acelasi repertoriu) Mai alexey, tu esti precum actualul ministru al invatamantului cand analiza viteaza mainii lui Basescu cand i-a dat o palma copilului ala :))

P.S. vine cam de unde vin eu aici? :))

Link to comment
Share on other sites

nu mai fa pe avocatul poporului ca nu iti sta bine

sincer nu dau 2 parale pe parerea ta , poate ca nu am demonstrat 100% ca unii s-au folosit de //gt insa am aratat ca iti poti da move in camera cu //gt , daca nu crezi incearca

si logic ca e hack ca doar iti dai move ca si adminul nu? ti se pare normal asa ceva? hai sa lasam adminii sa decida

alea sunt doar ultimele 5 minute din cs insa pana atunci aparea aproape mereu ca HH incearca sa inregistreze in conditiile in care [cRs] era omorat si aparea in cateva secunde inapoi

pt a 50-a oara : la ce naiba ii trebuia lui Reyakos coordonatele din camera? ce dracu' nu suntem blonzi , cantati la alta masa cu dumele astea pt copii mici

la cat de putini si dezorganizati ati fost trebuia sa aveti doar cateva tentative de sigiliare insa smecheria asta v-a oferit mult mai multe incercari

mai scuteste-ma ca honey a folosit si etc ca Gunit e tatal programelor si smecheriilor drept dovada dupa 2 x 99 inca nu s-a potolit

Link to comment
Share on other sites

Apropo, ca uitasem, pana si programul folosit de qpunct si de gunit, faza ca nu puteau fi mutati de pe coords, TOT cu Mu Elite se face. Daca vreun admin doreste detalii si lamuriri pentru a testa, sa ma anunte pe pm. Rezultatu` ? Lipicios al dracu`. Banati odata Elite-ul asta ca sunt jeguri pe server care deja au trecut cu cateve nivele mai sus de move to pick.

Link to comment
Share on other sites

tu vezi toate astea pentru ca vrei sa le vezi, daia tot cauti nod in papura.

Se mai intampla uneori sa nu se vada cand DL-ul da cu calul, sunt n buguri, asta sa fie problema noastra? Eu stiu ca DL-ul da muuuult mai rpde decat un bk, oare daia are daca apesi C speedul care-l are? :-?

Uita-te la filmuletele mele sa vezi cum fara buff, ms pot rezista la un combo si d@nzel full buff nu rezista? :) Nu mai compara jucatorii intre ei, nu poti sa compari asa ceva.

Uite cum ma gadila Mariachi ;)

mai da cat imi place despre tine cum le infloresti si cum le masluiesti :)) as cita un moderator de pe aici care nu prea ma are la inima da iar spuneti ca ma dau rotund :))

ia uite ce a gasit boom din intamplare :D

sa fie oare FIX continuarea la filmarea ta? :)) tu, marele DL invincibil si imbatabil, fara buff si ms, rezista la combo.

acum rog adminii sa analizeze toate filmele puse de mine, si toate filmele puse de ceilalti. v-am mai demonstrat inca odata ca nu vorbesc in necunostinta de cauza :)

Link to comment
Share on other sites

pai cine crezi ca sta sa se uite la tot ce s-a debitat pana acum? ca sa nu mai spun ca sunt mai multe acuzatii aici, filme peste filme. nu o sa se mai stie care pe cine acuza :)

Link to comment
Share on other sites

maturizeaza-te, nu te mai da asa inocent, tu, dar si alexey ;) Sunteti plini de coduri si ati folosit atatea ( OldBk poate sa ne ajute aici :-" ) dar acum va dati virgine :)

Vorbesti in necunostinta de cauza, mai exact in cazul Tyrexelu, character pe care s-a muncit mai mult decat iti poti inchipui, si cu siguranta mai mult decat ai muncit tu ca sa faci full.

shb.

Link to comment
Share on other sites

Vorbesti in necunostinta de cauza, mai exact in cazul Tyrexelu, character pe care s-a muncit mai mult decat iti poti inchipui, si cu siguranta mai mult decat ai muncit tu ca sa faci full.

shb.

si daca s-a muncit inseamna ca nu au folosit coduri sau cum? :)) Cand zicea Old de nu stiu ce program anti-preluare? :) Da, sti tu cat am muncit eu sa fac full :) Obiectivismul asta :-<

@Richer, nu am ce sa discut cu tine :) N-am, daca as avea as avea, dar cum n-am, N-AM :)

@boom, tu vezi exact ca si alexey, doar ce vrei :) In filmul cu Mariachi mor dintr-un combo, dar in filmul meu cand da eternity in mine, mai nu mor :) In primul, nu am sweal, in al 2 lea nu am nimicc pe mine, difera si bk-ii, mariachi are buff, dar eternity nu are, deci sunt multe aspecte pe care trebuie sa le iei in calcul. (O mica intrebare: unde am zis ca nu mor? Mor de n ori/cs, doar ca eu nu imi pun semne de intrebare cand trec cu DL-ul prin twistul bk-ilor si nu mor... ca altii :-< )

Nu stiu care este problema ca nu moare instant un dl, s-au dus vremurile de la inceputul db-ului cand DL-ul murea daca bk-ul sufla spre el, acceptati situatia :) Boom, nu o sa mai discut acest subiect cu tine, nu am de ce pentru ca nu ai dovezi, iar ce dovezi aduc eu, e clar ca nu le procesezi pentru ca nu vrei :) Idem Alexey & Co. cu //gt x y-ul vostru, insa, nu uitati, daca tot stiti de programul asta, stim si noi sa filmam :)

P.S. eu inca astept vitejii de bk la un duel Ultima oara cand am facut G mi-a dat-o la 0, sa vedem acum ( stiu ca svr 2 difera de svr 1, dar macar elucidam speedul, nu? )

Link to comment
Share on other sites

Apropo, ca uitasem, pana si programul folosit de qpunct si de gunit, faza ca nu puteau fi mutati de pe coords, TOT cu Mu Elite se face. Daca vreun admin doreste detalii si lamuriri pentru a testa, sa ma anunte pe pm. Rezultatu` ? Lipicios al dracu`. Banati odata Elite-ul asta ca sunt jeguri pe server care deja au trecut cu cateve nivele mai sus de move to pick.

Hai ca deja incepi sa vorbesti prostii...si qpunct a folosit? In ultimu timp numa` eu am jucat pe qPuNcT...ce tzi sa parut suspect? ZI`mi si mie sa nu mor prost ... nu puteam sa fiu mutat de pe aceleasi coordonate?Intreaba`l pe Blader de cate ori m`a mutat acum 2 saptamani pentru ca saptamana asta muream de la 1 tw dea lu`Rosica.

Link to comment
Share on other sites

Hai ca deja incepi sa vorbesti prostii...si qpunct a folosit? In ultimu timp numa` eu am jucat pe qPuNcT...ce tzi sa parut suspect? ZI`mi si mie sa nu mor prost ... nu puteam sa fiu mutat de pe aceleasi coordonate?Intreaba`l pe Blader de cate ori m`a mutat acum 2 saptamani pentru ca saptamana asta muream de la 1 tw dea lu`Rosica.

Rosica, SadiBK, aceeasi familie, poate au dat share la speed :)

Link to comment
Share on other sites

pentru ca atunci cand trag sunt in lupta si iau reflect sau cineva da in mine, deci bag pots de viata ca sa nu mor? o.O

Daca doresti iti fac acum un filmulet cu mine stand in devias si apasand qqq sa te convingi.

P.S. uite ca mai aflu si eu codurile/programele care se folosesc, e de bine

P.P.S. ia uita-te tu la secunda 20 sa vezi cum se consuma potiunile si nu atac -_-

Hai sictir, oricat de repede ai apasa pe butoane in cele 3 secunde in care tu folosesti 30 de potiuni de viata, fara auto q sau/si speed ca sa "intre" potiunile mai rapid nu ai reusi. Eu chiar nu inteleg de ce nu ai primit 99 inca :violent:

Link to comment
Share on other sites

Hai sictir, oricat de repede ai apasa pe butoane in cele 3 secunde in care tu folosesti 30 de potiuni de viata, fara auto q sau/si speed ca sa "intre" potiunile mai rapid nu ai reusi. Eu chiar nu inteleg de ce nu ai primit 99 inca :violent:

pentru ca unii sunt limitati si nu inteleg ca nu folosesc nimic :-< Iar in loc sa arunce acuzatii nefondate, ar putea sa faca un duel cu tsu :-<

Link to comment
Share on other sites

Old_Bk aici, pentru ca userul meu "kreeper" este suspendat si l-am imprumutat pe a lui perla.

Ca sa lamurim situatia (daca tot ati amintit de mine), pot sa spun ca TyreXelu a crescut cinstit fara nici un program ajutator pana la 50rr +, dupa o beneficiat si el ca multi altii. Eu cred ca nici unul nu e mai bun decat altu si eu cred ca e timpul sa terminati cu prostiile si sa lasati cs-ul in pace ca mai sunt si alti playeri pe server care nu si-au crescut caracterele degeaba. N-are rost sa va mai certati pentru ca nici unul nu e mai bun, fiecare a profitat de ce a putut.

Link to comment
Share on other sites

Am intrat in mu sa ma filmez, sa va arat ce sexy sunt ;;) si sa va arat ce auto-q bun am :P

Din pacate fraps-ul nu filmeaza decat fereastra cu jocul, nu am alt program momentan, asa ca am facut 2 poze la inceputul filmului si la mijlocul acestuia -_-

http://www.imagebam.com/image/27a372112007065

http://www.imagebam.com/image/d258ec112007073

Iar eu cu acest reply am incheiat si subiectul autoq Tsu :)

Si alexey, stiu ca noi suntem cei mai codati, dar ar trb sa te uiti si-n ograda ta :-<

http://www.imagebam.com/image/45f0c3112007318

Link to comment
Share on other sites

mai taci ca dadeam si in qpunct si in barosanu cate 5 bk full cu buff si nu picati decat dupa 5 minute.... da fie cum spui tu !

Daca te uiti la printul postat de Prutus o sa vezi ce dmg dadeati pentru ca avea ms(intreaba pe altu care stie daca nu ma crezi). Dar cand venea Rosica chiar daca aveam ms muream dintr`un tw. Pacat ca nu am cum sa dovedesc.

Link to comment
Share on other sites

Daca te uiti la printul postat de Prutus o sa vezi ce dmg dadeati pentru ca avea ms(intreaba pe altu care stie daca nu ma crezi). Dar cand venea Rosica chiar daca aveam ms muream dintr`un tw. Pacat ca nu am cum sa dovedesc.

nu te-am acuzat ( cu toate ca te simti ), probabil m-am exprimat eu gresit. am vrut sa va subliniez faptul ca va plangeti cam mult (in ciuda trecutului pe care il au/aveti unii din guilda voastra).

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...