Jump to content
bunny

Castle Siege

Recommended Posts

Eu eram pe bk faza cu sumon cand apare e cand apas alt+4 sau 5 care aveam eu scutu aveam scris /1 summon , aveam conferinta si nu am net execelent de bun si am avut mult lagg, nu ai ce sa demonstrezi nimic cu video asta doar sa ma faci vedeta k vreau sa dau multe autografe publicului.Am sa pun un print park aveam facut sa se vada k nu aveam elite.

Chestia cu elite move vreau sa ma inveti si pe mine k sa nu mor prost, vad k aveti experienta in bug exploit.

Aici print + bugu vietii care disper cand il vad http://img811.imageshack.us/f/screen121920300001.jpg/

baaaaa ce-mi plac mie cum se dau ca prostii in gat unu pe altu :rofl2:

pana acum am tot urlat pe aici ca ala foloseste aia, ca ala foloseste cealalta, chiar daca nu am avut cu ce sa demonstrez chestiile astea. singura chestie cu care puteam sa demonstrez a fost experienta de joc acumulata in anii care i-am pierdut pe linkmania dar se pare ca n-a fost suficienta in fata adminilor.. ca as fi fost unu d'ala impartial. "rait staf pipal?" :)

manilor admini! nu aveti sange in degete daca nu-i dati 99 lu barosanu, sica, danzel, tothem, crs, arwen, mike4ever, bogy, fantasy, -HHunterZ-, reyakos, 3pac, qpunct, harddisk, marian, blader, kenvelo, boddom, ignore, boom, knavish, dracy, pixie, liquidlove, mryui, drog4tul, eu_bk, godlike, bazac, kobe, si cine plm mai e full, ca mi-e sila sa mai scriu.

sau mai bine stiti ce? :D hai un rr db cu non rr. macar acolo scapam de problema speed-ului. sau daca nu scapam de problema speed-ului se observa muult mai repede decat aici. :D

PS: mai sus eram doar sarcastic

PPS: in plm

Link to comment
Share on other sites

nu ne certam ... daca observi incerc sa nu jignesc cand imi spun punctu de vedere

daca vroiam sa ma cert te jigneam din primu reply si te faceam in fel si chip pt ca e imposibil ce ai relatat u mai sus :P

3 comburi consecutive sunt deja mult pt un player clean ... care mai da si q ... intelegi ?

ti-am zis ca aveam o prostie de auto combo,de multe ori nici 1 combo nu prindeam,dar se mai nimerea sa prind si 3-4,cand te bati cu o elfa nu cred ca dai prea apasat qqq,nu? :))

Link to comment
Share on other sites

da ba vise....au vrut sa imi dea bk full...da na am refuzat :-< am ales elfa

tin eu bine minte sau cand erai in hh ii injurai pastia din honey? :)))

probabil , mi-am dat seama ca voi erati jigodiile ci nu ei

vremurile se schimba :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

ooo ti-au dat astia elf sa joci , altfel ii juleai?

penibili ma , jucati cu speed in blana si dati vina pe noi , ai de mama noastra :tiphat:

astept filmuletele nubule ;) si tu si de la ratatul ala de mryui :-"

P.S. mai bine am pierdut cs-ul asa ( 3 guilde si 1 de nume, sa fim 4, cu un Honey facut din 4 ally, o corcitura de ally, dar l-am pierdut asa cum trb, cu fruntea sus) decat sa luam cs-ul, fiind o tarfa :"> Oricum, imi place cum alexey a prins glas, pasarelele astea :)

Link to comment
Share on other sites

se schimba vremurile vise, dar onoarea, demnitatea unde le lasam ? uite aici 2 poze. in prima ii spurcai pe sadi, rosy si pe honey, iar in a doua ii ridici in slavi. cum se poate sa lingi unde ai scuipat ? pe mine unul ma scarbeste o astfel de atitudine :|

http://img263.imageshack.us/img263/1716/screen111312020012.jpg

http://img545.imageshack.us/img545/4215/screen121921020003.jpg

edit: sper sa nu primesc warn, are legatura reply-ul cu cs-ui si cu faptul cum ii schimba pe multi jucatori :)

edit2: si cs-ul l-am pierdut pentru ca au fost foarte multi adversari, noi foarte putini si neorganizati. dar nu-i problema, nu s-a terminat serverul si se mai pot intampla multe. era normal sa il mai pierdem si noi dupa 6 sau 7 luni consecutive cat l-am avut.

Link to comment
Share on other sites

Guest TovarasuCeausescu

astept filmuletele nubule ;) si tu si de la ratatul ala de mryui :-"

P.S. mai bine am pierdut cs-ul asa ( 3 guilde si 1 de nume, sa fim 4, cu un Honey facut din 4 ally, o corcitura de ally, dar l-am pierdut asa cum trb, cu fruntea sus) decat sa luam cs-ul, fiind o tarfa :"> Oricum, imi place cum alexey a prins glas, pasarelele astea :)

cred ca ar trebuit sa te controlezi putin la facultatile pe care pretinzi ca le ai si la studiile tale superioare lasi de dorit la capitolul exprimare ... deja mie sila sa te vad cum apari cu replici de genu "ratat" "nubule" ... mai uitate si la tine ca defapt tu esti foarte paralel cu jocu asta ... gunit te-a ridicat si pe tine ca nici nu sti ce set trebuie sa pui pe tine da faci clantza mereu ... mai lasa jignirile la o parte daca ai ceva de spus spuneo in mod civilizat ca no sa-ti cada bicicleta daca vorbesti si tu ca oameni ... fi om intre oameni si o sa fi considerat om nu o caricatura

edit: bogy vremurile se mai schimba ... si eu sunt un fost hh ally si i-am spurcat pe toti din honey mai ales pe boom si acu suntem prietenii foarte bunii

cum zicea si bogz nu vreau sa-l mai citez ca nu are rost... ii respect pe cativa din HH si pe uni ii detest pt ca au facut acelasi lucru ce il face acuma vise ... adika ling de unde au scuipat ... au fost dati afara precum caini si acuma se bat cu pumnii in piept ca sunt MEMBRII HH pe cand au fost chemati dinou sa fie catei pt as atinge gunit scopurile pacat ca i-a fost dat planu peste cap cu acele ss-uri de 99

Link to comment
Share on other sites

cred ca ar trebuit sa te controlezi putin la facultatile pe care pretinzi ca le ai si la studiile tale superioare lasi de dorit la capitolul exprimare ... deja mie sila sa te vad cum apari cu replici de genu "ratat" "nubule" ... mai uitate si la tine ca defapt tu esti foarte paralel cu jocu asta ... gunit te-a ridicat si pe tine ca nici nu sti ce set trebuie sa pui pe tine da faci clantza mereu ... mai lasa jignirile la o parte daca ai ceva de spus spuneo in mod civilizat ca no sa-ti cada bicicleta daca vorbesti si tu ca oameni ... fi om intre oameni si o sa fi considerat om nu o caricatura

edit: bogy vremurile se mai schimba ... si eu sunt un fost hh ally si i-am spurcat pe toti din honey mai ales pe boom si acu suntem prietenii foarte bunii

cum zicea si bogz nu vreau sa-l mai citez ca nu are rost... ii respect pe cativa din HH si pe uni ii detest pt ca au facut acelasi lucru ce il face acuma vise ... adika ling de unde au scuipat ... au fost dati afara precum caini si acuma se bat cu pumnii in piept ca sunt MEMBRII HH pe cand au fost chemati dinou sa fie catei pt as atinge gunit scopurile pacat ca i-a fost dat planu peste cap cu acele ss-uri de 99

ai dreptate, mai imi scapa unele exprimari, am o fire cam vulcanica, apreciez replyul tau si o sa tin cont de el.

G, este un jucator de nota 10. M-a ridicat el? Nu cred, am si eu ( din pacate) cativa ani de mu sa stiu ce set am nev pe dl, ca nu am stat on sa fac rost si G mi-a dat el un set, asta e alta poveste.

Link to comment
Share on other sites

Guest TovarasuCeausescu

ai dreptate, mai imi scapa unele exprimari, am o fire cam vulcanica, apreciez replyul tau si o sa tin cont de el.

G, este un jucator de nota 10. M-a ridicat el? Nu cred, am si eu ( din pacate) cativa ani de mu sa stiu ce set am nev pe dl, ca nu am stat on sa fac rost si G mi-a dat el un set, asta e alta poveste.

daca imi amintesc bine si sper sa nu gresesc si daca gresesc imi cer scuze ... dar tu te-ai apucat de joc si sa joci pe dl de cand sa bagat s2 gresesc ? daca gresesc corecteaza-ma

sau ajuns la tot felul de discuti super inutile si apar personaje care la inceput de db nu erau de gasit sa vb despre istorie hh pe s1/s2 .... si istoria hh pe s1/s2 din partea mea se rezuma la 4-5 persoane si gunit nu figureaza printre ele ca a fost prins cu necurate ... acelor oameni ar trebui voi MEMBRII HH sa fiti recunoscatori nu omului care va banat caracterele si va invatat sa jucati murdar si sa fiti o pacoste pe srv ... cand eram eu in HH toata lumea iubea HH si ura HONEY-ul ... decat a ajuns marele gamer plin de programe aditionale hh-ul a devenit tot mai detestat pe srv.

Link to comment
Share on other sites

nu, am jucat pe DL pana la 2 rr, apoi n-am mai avut timp si a jucat bogz si wolf pe tsu, apoi, de la 24-26 de rr am revenit.

Iar cu programele, ambele aliante folosesc, doar ca unii le au mai bune, cred. Unii fac tam-tam mai mult, altii nu zic nimic ca nu au dovezi, cum sunt eu acum: sa fiu omorat de 1 sm, de 2 ori, odata avand buff, iar el, cu bufful care-l avea, sa-mi dea cateva ice storm sa crap? Poate avea speed, poate nu, poate aveam viata mica, asa a fost sa fie. Insa, unii, pot sa faca si din acest detaliu tantar armasar si de aici x are coduri, y are coduri si cum sunt multe tatze pe svr, svonurile circula rpde si asa devin unii oameni ( eu) sau alianta, plina de coduri si la cel mai mic semn de intrebare automat s-a intamplat ce s-a intamplat ca x avea coduri. Acum, cs-ul asta, nu e posibil sa-l fi omorat pe mryui ca nu stia sa-si dea sweal sau ca eu aveam buff, l-am omorat ca aveam coduri sau, nu puteam sa stau in poarta cu buff de la piciu si sa omor tot ce vine, ii omoram ca aveam speed (nu Vise?)

Link to comment
Share on other sites

Guest TovarasuCeausescu

nu, am jucat pe DL pana la 2 rr, apoi n-am mai avut timp si a jucat bogz si wolf pe tsu, apoi, de la 24-26 de rr am revenit.

Iar cu programele, ambele aliante folosesc, doar ca unii le au mai bune, cred. Unii fac tam-tam mai mult, altii nu zic nimic ca nu au dovezi, cum sunt eu acum: sa fiu omorat de 1 sm, de 2 ori, odata avand buff, iar el, cu bufful care-l avea, sa-mi dea cateva ice storm sa crap? Poate avea speed, poate nu, poate aveam viata mica, asa a fost sa fie. Insa, unii, pot sa faca si din acest detaliu tantar armasar si de aici x are coduri, y are coduri si cum sunt multe tatze pe svr, svonurile circula rpde si asa devin unii oameni ( eu) sau alianta, plina de coduri si la cel mai mic semn de intrebare automat s-a intamplat ce s-a intamplat ca x avea coduri. Acum, cs-ul asta, nu e posibil sa-l fi omorat pe mryui ca nu stia sa-si dea sweal sau ca eu aveam buff, l-am omorat ca aveam coduri sau, nu puteam sa stau in poarta cu buff de la piciu si sa omor tot ce vine, ii omoram ca aveam speed (nu Vise?)

asa e ... poate ca ai cazut aici nevinovat

dar cum ziceam si mai sus cum deja majoritatea mai bine de 50% din playeri full folosesc programe ajutatoare lumea si-a format o impresie si anume cum te omoara unu cum are speed sau dracu stie... cum e si inviata reala noi romani suntem foarte desconsiderati dar intro gramada de lucruri rele mai sunt si lucruri bune pe care nu le poti vedea de ingramadeala de lucruri rele intelegi?

Link to comment
Share on other sites

pacat ca nu au fost admini cs-u asta sa fi vazut nemuritorii de qpunct si barosanu pe care dadeam cate 5 bk full pe fiecare timp de 5 minute si ei nu mureau. (in rest nu stiu de elfe sau de altii, vorbesc doar de ce am vazut).

P.S. Invitam Guilda Admins (sau cel putin 1 reprezentant) la urmatorul cs !

Link to comment
Share on other sites

interesant cum atatea cs-uri nu erati in stare sa omorati bk dp sw,si in seara asta imediat au crapat,interesant cum n-a trecut nimeni pe la randu 2 de porti in primu minut,insa camera era plina cu cei din honey(ca tot vorbesti de gt),rosy...trebuia sa joace in greu de ucis,dai 5 combo si nu moare :))

oricum felicitari pt cs :)

@multumim adminilor care au venit la cs sa supravegheze buna desfasurare :rofl2:

prutusica u ai vazut macar cati eram noi?asa ca idee?cati bk-ii?cati sm-ii?etc etc?

cum adik mureau usor bk-ii vostri?ca in barosanu dadeam cate 10bk-ii in el timp de 10min si el nu murea?in qpunct la fel?u ai jucat alt cs aseara cred.

http://alex86.evolink.ro/crsgt.avi

priviti cu atentie 0:46-0:52 , de unde apare [cRs] asa deodata avand in vedere ca nu era nici un dl de-al lor in camera si usa e in partea cealalalta

in special unghiul din care vine e foarte interesant putin pe diagonala

daca nu stiti cum va zic eu cu //gt x y avand gui elite activat (x si y sunt coordonatele) si dupa cum cred ca v-ati dat seama e un fel de move poc isi dadea move direct in camera (se aude acolo catre admini sa blocati gui elite??) , cine nu crede poate incerca

asa au luat ei castelul in prima duminica de dupa ce gunit a primit 99, doar Gunit nu stie sa joace decat cu smecherii

probabil ca mai apare si alte clipuri pe care le-am filmat o sa vad mai tarziu cand termin de procesat

ramaneti aproape

P.S sunt curios daca se vede ceva in loguri

P.P.S admin la cs nu a fost , de ce?

asa

faceti legatura intre ce a zis alex aici si printul lui crs....in care reyakos cere acele coordonate ptr a ajunge direct in camera ........CLAR ATI FOLOST ACEA FUNCTIE DE LA ELITE CU COORD

rugam moderatorii sa isi faca datoria

CORECTILOR

#dovezi vor mai veni ptr ca sa filmat aproape tot cs-ul....vom reveni cu filmuletele (modul in care Fantasy era mai tare ca 1 bk pe sw) :)))

cius

Link to comment
Share on other sites

acelasi clip

0:13-0:26

de unde apar Hellspawn si Reyakos? la fel nici un dl de-al lor in camera

0:54 crs venea la pachet cu trishelf deci amandoi foloseau //gt

foarte interesant e ca toti vin din partea dreapta , exact locul cel mai indepartat de usa :whistle:

Link to comment
Share on other sites

singura explicatie logica e ca au venit cu //gt (nu doar o data ci de mai multe ori)

dl nu aveau in camera , usa era in partea cealalta plus ca daca intrau pe acolo sarea lumea pe ei si chestia asta s-ar fi vazut in film

hai sa va vad ingerasilor ce gogonele mai debitati acu?

Link to comment
Share on other sites

singura explicatie logica e ca au venit cu //gt (nu doar o data ci de mai multe ori)

dl nu aveau in camera , usa era in partea cealalta plus ca daca intrau pe acolo sarea lumea pe ei si chestia asta s-ar fi vazut in film

hai sa va vad ingerasilor ce gogonele mai debitati acu?

o sa se revina si cu filmuletele in care sm miracol de pe lm care tinea sw :))) make4ever fugea mai ceva usai bolt :)))

sa cam dovedit oarecum cat de corect joaca hh la cs-uri...si se va dovedi in continuare.....

Link to comment
Share on other sites

singura explicatie logica e ca au venit cu //gt (nu doar o data ci de mai multe ori)

dl nu aveau in camera , usa era in partea cealalta plus ca daca intrau pe acolo sarea lumea pe ei si chestia asta s-ar fi vazut in film

hai sa va vad ingerasilor ce gogonele mai debitati acu?

poate erau afk in partea dreapta a camerei :))

Link to comment
Share on other sites

De missELF nu pot sa zic nimic pentru ca eu am bubuit-o de vreo 10-15 ori (la inceputul CS-ului) si nu aveam ms sau buff. Spre final ... intradevar cam dubios pentru ca aveam buff ii dadeam 2 combo si nimic. :dontknow:

[cRs] am eu impresia sau te iei de manutza cu Gunit si Prutus si sariti in Dambovita ?! :crazy: :nanana:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...