Jump to content
Random Hero

Baietii mai mari

Recommended Posts

Pe un baiat de 20 il poate atrage o fata de 17 prin fizic(si mai ales copilaria,gingasia,naivitatea,dragalasenia) pe care fetele de varsta noastra nu o mai au,deja devin stresate de alte ganduri pentru viitor care pe noi (baietii de 20 de ani)ne inspaimanta.Poate fi "fatal" daca se ajunge la ceva serios si nu sti sa manevrezi sau pur si simplu lucrurile scapa de sub control pentru ca si ele sunt la fel ca noi vor aceleasi lucruri specifice varstei si concluzia mea(mi-a luat 2 ani sa o iau=)) } este daca tot vrei ceva serios cel mai bine sa fie cat mai apropiati ca varsta pentru a se sincroniza gandirea specifica varstei.

Link to comment
Share on other sites

Sunt destul de MILF incat sa va spun

play nice boyz? :D

valeu? ai fantezii de astea bre? :)))) You're not MOM enough.

Iti dau oarecum dreptate, dar sunt doua chestii:

1. tu, fiind mai mare, n-ar trebui sa ii ceri sa faca sex cu tine.

2. daca ea e disperata sa isi piarda virginitatea (cu tine), ar trebui sa ii spui ca nu e bine.

pe principiul ca tipul sta cu ea doar pentru ca nu are pe altcineva. atunci e simplu de spus ca alea 2 idei cad din prima. si un tip care sa spuna nu, esti prea tanara pentru mine nu ajunge cuplat cu ea. din simplul fapt ca nu sta sa astepte 2 ani (desi mai sunt si genu asta ... unii nu pot astepta 2 ore =)) ).

Topicul asta are un singur raspuns din punctul meu de vedere. ce pot sa caute experienta. o relatie serioasa n-o sa exista daca ea e sub 16 (daca'i peste 16 e alta discutie). Eu sa am prietena de 14 ani. nu as prezenta-o prietenilor mei. you can figure out why. :)

Cu alte cuvinte dupa o anumita varsta.. sunt deacord cu diferente gen 5-6.. 10 ani diferenta. dar aia e alta poveste

Link to comment
Share on other sites

Daca tot va luati un baiat mai mare , nu mai apelati la copii de 15 / 16 ani pentru ca astia sincer , nu gandesc. Sau daca va combinati cu unul in media aceasta de varsta , fiti sigure ca il cunoasteti de cativa ani buni sau cel putin foarte , foarte bine , nu de o saptamana. Sa stiti ce-i poate capul , in schimb daca doriti ceva calumea luati un baiat de pe la 18 ani pentru ca unul de 15 ani nu se gandeste la consecinte , pe cand unul de 18 ani da , se gandeste si pe deasupra puteti primi mai multa protectie din partea unuia de 18 decat unul de 15 .Si cand spun sa aveti grija nu ma refer sa il cunoasteti doar pe cel mai mic de mult timp ci si pe cel de 18 ani (sa spunem , e o medie) trebuie sa il cunoasteti foarte , foarte bine.

Depinde de cine dati , unele fete aleg un baiat mai mare poate pentru ca este mai dragut si li se pare ca pot avea mai multa incredere pe cand nu este asa , unul mai mare poate se gandeste la ceva la care tu nu te-ai gandit niciodata ca vei ajunge (la varsta respectiva).

Link to comment
Share on other sites

In,calitate de cetatean...va spun ca nu faceti,bine deloc ...Voi ca sunteti ''batranei'' va datii la Copile mah....rusine ia fiti atenti,copchii astia de 14-16 ce fac ma? de ce nu ia dalea de 20 de ani? si sa luati voi pe alea de 13-14....Majoritatea credeti...ca e ceva normal,Nu va ganditi :naughty: La bietii adolescentii ,M'am uitat la un topic...si unu cerea o parere ''cum sa isi faca si el o prietena'' Sincer mie mila.

Link to comment
Share on other sites

In,calitate de cetatean...va spun ca nu faceti,bine deloc ...Voi ca sunteti ''batranei'' va datii la Copile mah....rusine ia fiti atenti,copchii astia de 14-16 ce fac ma? de ce nu ia dalea de 20 de ani? si sa luati voi pe alea de 13-14....Majoritatea credeti...ca e ceva normal,Nu va ganditi :naughty: La bietii adolescentii ,M'am uitat la un topic...si unu cerea o parere ''cum sa isi faca si el o prietena'' Sincer mie mila.

Daca ai talent prietene, agati tu pe aia de 14-15 ani, si n'o mai ia "cutarescu" de 18-20 de ani.

Link to comment
Share on other sites

Daca ai talent prietene, agati tu pe aia de 14-15 ani, si n'o mai ia "cutarescu" de 18-20 de ani.

Aici ai dreptate , ce poate vedea o fata de 14-15ani la un baiat de 18ani+ ? Vrajeala si talent in vorbele lui + ca daca mai are si masina nici nu mai se uita la fata lui ...

Link to comment
Share on other sites

Aici ai dreptate , ce poate vedea o fata de 14-15ani la un baiat de 18ani+ ? Vrajeala si talent in vorbele lui + ca daca mai are si masina nici nu mai se uita la fata lui ...

asta se bazeaza pe experienta ta de viata? sau ai auzit si tu de la prieteni (sau versurile parazitii) ca "minorele" se f&t cu masinile.

Link to comment
Share on other sites

Pai da, talent in a vraji :-?? . Nu m'am referit la mine, eu doar am raspuns la intrebarea de ce aia de 18-19 le "fura" pe alea de 14-15 ani celor care sunt de varsta fetelor, ca aia mai mari au talent (in a vraji)

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Aici ai dreptate , ce poate vedea o fata de 14-15ani la un baiat de 18ani+ ? Vrajeala si talent in vorbele lui + ca daca mai are si masina nici nu mai se uita la fata lui ...

Adica eu sunt urat ? :o

Ma tine pentru masina si "talent" ? :o

Fail :D

Eh, in majoritatea cazurilor iti dau dreptate , e mici si pitipoance si isi rup nurii prin cluburi -_-

Link to comment
Share on other sites

Pai da, talent in a vraji :-?? . Nu m'am referit la mine, eu doar am raspuns la intrebarea de ce aia de 18-19 le "fura" pe alea de 14-15 ani celor care sunt de varsta fetelor, ca aia mai mari au talent (in a vraji)

Ah, acum avem talent la vrajeala... Rau s-a ajuns de se folosesc asemenea termeni...

Link to comment
Share on other sites

Ah, acum avem talent la vrajeala... Rau s-a ajuns de se folosesc asemenea termeni...

Pai si atunci cum sa'l numesc oO? Asa am auzit si eu vorbe, putin imi pasa, odata ce iubita mea nu e minora, eu am citat de la altii, care au "talent in a vraji", vrei nu vrei, asta e limbajul de pe strada

Link to comment
Share on other sites

Pai si atunci cum sa'l numesc oO? Asa am auzit si eu vorbe, putin imi pasa, odata ce iubita mea nu e minora, eu am citat de la altii, care au "talent in a vraji", vrei nu vrei, asta e limbajul de pe strada

Nu ma legam in mod expres de tine, doar criticam "limbajul de pe strada" care imi provoaca scarba in unele situatii...

Link to comment
Share on other sites

Normal,asa e si la mn in clasa una .. sta cu unu de 21-22 de ani oO asa sunt toate fetel de din ziua de azi :-j un coleg a stat cu una de clasa a'5'a normal ca sa se dea si ele smkr ca are nuju ce gagic de varsta nuju cat ..

Link to comment
Share on other sites

Guest Mihai Razvan

Normal, daca baiatul e smecher, arata bine, etc ... normal ca fata vrea sa fie cu el. Dar, cand ii pune in fata problema Sexului , ea ori se sperie si uita de toata " iubirea " dintre ei, ori accepta fericita. [ sunt destule de genu` asta ] Nu prea mi se pare normal chiar de la 13 ani, dar am vazut`o si p`asta ...

Link to comment
Share on other sites

Ce se intampla cu fetele de 13-17 ani din ziua de astazi? Inca de pe la 13 ani se tin de gat cu unii de 16-17 ani si diferenta asta de varsta se mentine, chiar creste mai tarziu, ajungand sa vad fete de 16 ani cu "iubiti" de 21-22 de ani. Maturitatea e argumentul lor, ca vezi doamne aia stiu nu ce fac.

Astia de >18 ani nu or mai fi virgini. Cand pun problema sexului in fata unei copile de 15 ani ea ce-o sa faca, o sa se spele pe cap cu maturitatea pe care o slavea pana atunci... Ce parere aveti despre chestia asta?

Am eu specimene de astea in cls si nu sunt putine.Cand le vezi atarnate de martalogi de astia cu 5 ani mai mari decat ele iti vine sa o intrebi daca e taicasu.

Fetele astea .. -_-

Link to comment
Share on other sites

Guest *Juan*

Normal,asa e si la mn in clasa una .. sta cu unu de 21-22 de ani oO

Ia zi-mi ma care e "aia" . Vezi ca am 20 de ani, ai grija cu imbatranirile alea :D

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Damn. I feel so old :|

I shall not reply here anymore , in regards to the subject, 'cause I feel the hate of you youngsters towards the old brothers [my case] .

I'm starting to feel like a pedo bear and it is your fault !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dragilor,in ceea ce priveste fetele de 13-17,noi nu putem decat sa speculam asupra motivelor pentru care le atrag/place,samd.Nu vom sti niciodata ce e in capul lor.

Problema cea mare,este ca fetele sunt mai dezvoltate fizic de la o varsta mai frageda - 12-13 ani.Mai sunt si exceptii.Din experienta,va spun ca majoritatea mint cand vine vorba de varsta - in `99 cand eram in Alba Iulia in delegatie(aveam 20 de ani pe atunci) dadusem peste o fata care arata belea,nota 10 pe o scara de 1-10.Cand am intrebat-o de varsta,se dadea la 16 ani,ca sa aflu mai tarziu de la o prietena de a ei ca avea 13.In momentul ala am dat-o afara din casa - pai ce vrei sa ma bagi la parnaie?Oricum,era doar vorbarie,situatia in Alba era mai precara pentru fete.Unele se rugau de noi sa le luam la Bucuresti,ca fac mancare,calca,spala,doar sa le luam d-acolo.Pe bune!!!

La un an,in 2000,la o alta delegatie in Brasov,am mai dat de una - ei,aceasta era de 9/10,tot de 16 ani se dadea pana i-am vazut buletinu`,nici asta nu implinise 14.Chestia dracului,venea beata si "hai sa facem sex" - o tineam o ora sa doarma dupa care o trimeteam acasa.Periculos rau!!!

La 2 ani dupa Brasov, in Busteni,tot la o delegatie,m-am trezit iar vanat de pustoaice.Ce norocos am fost!!!

Aveam ce e drept si un patron destept cu care mai discutam despre femei,si cand venea vorba de cruditati,ne zicea - "am un unchi gardian la Jilava,pun o vorba buna in caz ca ajungeti vreunu` p-acolo".Cel putin pe mine m-a speriat de atunci,cu toate ca mai citisem cazuri prin ziare.

Ceea ce pot sa spun,este ca fetele mai mici,au o anumita atractie pentru baietii mai mari.Nu stiu sa explic cauza,doar ele ne-ar putea lamuri.Insa e periculos - ori faci parnaie pentru corupere de minori,ori scapi,dar platesti cu "insuratoarea" sau o suma de bani.

Link to comment
Share on other sites

Dragilor,in ceea ce priveste fetele de 13-17,noi nu putem decat sa speculam asupra motivelor pentru care le atrag/place,samd.Nu vom sti niciodata ce e in capul lor.

Doar daca nu le intrebi, ca daca faci asta primesti raspunsuri ca cele pe care le-am enumerat si eu si altii in topic. Am intrebat fete care aveau relatii cu baietii mai mari, unele mi-au raspuns ca stau pentru bani, altele ca aia sunt mai maturi sau ca se simt protejate (normal ca se simt protejate cand ies cu grupul de bagatori de seama pe strada...).

Link to comment
Share on other sites

uite o discutie care am incercat sa o port cu un coleg..

colegul : caty faci sportul ?

eu: nu cole ca am o problema

colegul : rade cu gura pana la urechi ....vaii ca ce urat e sa fii fata ...(radea ca un porc...)eu mi-as face schimbare de sex

=)))))))))))))))))))))))))))))))) cred ca ai fost mega ofensata

daca taceai ...

Link to comment
Share on other sites

Ce se intampla cu fetele de 13-17 ani din ziua de astazi? Inca de pe la 13 ani se tin de gat cu unii de 16-17 ani si diferenta asta de varsta se mentine, chiar creste mai tarziu, ajungand sa vad fete de 16 ani cu "iubiti" de 21-22 de ani. Maturitatea e argumentul lor, ca vezi doamne aia stiu nu ce fac.

Astia de >18 ani nu or mai fi virgini. Cand pun problema sexului in fata unei copile de 15 ani ea ce-o sa faca, o sa se spele pe cap cu maturitatea pe care o slavea pana atunci... Ce parere aveti despre chestia asta?

M-am uitat printre randuri prin topic.

Conteaza si persoanele cum sunt...daca se-nteleg bine ce are?

Diferenta intre mine si prietenul meu e de 5 ani,ne intelegem bine si n-am avut pana acum certuri sau discutii nasoale si suntem impreuna imediat de un an.

Cand baiatul pune problema sexului,ea poate refuza,iar daca el tine la ea cu adevarat o s-o inteleaga. Evident depinde de cei doi cum sunt. :)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...