Jump to content
Random Hero

Baietii mai mari

Recommended Posts

eu nu cred juane cunosc fete de 13 ani care nu mai is virgine damai ales la 13 si chestia e ca ele vor sa para smechere ca nu mai is virgine si etc nu e chestia a vro sa para mai mature vor sa fie ele smechere si peste celelalte sa le explice cum e si plm... stiu multe faze deastea

 

PS: si chiar nu stiu ce isi doresc 70 la suta din ele sunt niste sa nu zic mai departe

Edited by BlackAngeel
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Posted · Hidden by AngeL, March 29, 2013 - post ce nu isi are rostul
Hidden by AngeL, March 29, 2013 - post ce nu isi are rostul

eu nu cred juane cunosc fete de 13 ani care nu mai is virgine damai ales la 13 si chestia e ca ele vor sa para smechere ca nu mai is virgine si etc nu e chestia a vro sa para mai mature vor sa fie ele smechere si peste celelalte sa le explice cum e si plm... stiu multe faze deastea

 

PS: si chiar nu stiu ce isi doresc 70 la suta din ele sunt niste sa nu zic mai departe

Limba Romana 1 - Blackangel 0 barat
  • Upvote 1
Link to comment

eu nu cred juane cunosc fete de 13 ani care nu mai is virgine damai ales la 13 si chestia e ca ele vor sa para smechere ca nu mai is virgine si etc nu e chestia a vro sa para mai mature vor sa fie ele smechere si peste celelalte sa le explice cum e si plm... stiu multe faze deastea

 

PS: si chiar nu stiu ce isi doresc 70 la suta din ele sunt niste sa nu zic mai departe

 

Eu prefer bărbaţii mai mari, au experienţă mai mare şi ştiu ce vor în pat cât şi în viaţă. Asta mă face să par mai smecheră?

Decât cu un băiat care să dea din fund de două ori şi să scoată limba după două minute, mai bine cu unu mai "copt".

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...