Jump to content
zaki

Inaltimea

Recommended Posts

Daca fata e mai inalta, ii furati tocurile, sa le purtati voi in locul ei.

 

Cum sa nu conteze si inaltimea? Daca ai 1,55 si fata 2m cum e? :rofl: Baiatul sa fie mai inalt, cu cat nu conteaza.

 

Bună,

 

Asta este doar un complex, în relaţiile mele NU am pus mult accent pe asta. Dacă relaţia este dezvoltată pe nişte principii sănătoase, înălţimea NU este un element important/decisiv în relaţie. Puţin îmi pasă mie de estetică, Nu trăiesc cu estetica în casă, trăiesc cu persoana care ştie să ofere şi să primească în acelaşi timp.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Daca o iubesti cu adevarat iti zic eu ca nu conteaza nimic , nici inaltime nici varsta nimic , dar daca esti in dubi , chestia asta o decizi numai tu , daca merita sau nu.Eu unu sa zic sincer am 1.87 si prefer sa am o prietena intre 1.68 si 1.80.Uine mie  nu imi place sa am prietena care are inaltimnea de 1.58 sau 1.60 pt ma simt asa .. urat ( eu inalt ea mica... ).Am avut si eu o prietena asa mai micuta de statura , si cand trebuia sa ne pupam trebuia s ama aplec si nu imi placea chestia asta.Acuma tu sa nu o iei personal chestia asta, ti-am zis daca crezi ca o iubesti pe aceea persoana , nu mai conteaza nimic , defectele in timp o sa le transformi in calitati ...

Edited by alin_hd04
Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...