Jump to content
zaki

Inaltimea

Recommended Posts

Berky si daca are 1.55 o ignori chiar daca o iubesti ? ...Sau 1.60 ? Daca nu are 1.70 ce ii faci ?:)

Dar daca ai avea tu 1.90 si ea 1.60 ? Ce ai face in situatia asta ?

Link to comment
Share on other sites

Inaltimea nu este cel mai important lucru intr-o relatie dar influenteaza prima parere a celorlalti,adica nu este buna nici o diferenta prea mare de inaltime,dar nici cand fata este cel putin egala cu baiatul. :P

Link to comment
Share on other sites

Berky si daca are 1.55 o ignori chiar daca o iubesti ? ...Sau 1.60 ? Daca nu are 1.70 ce ii faci ?:)

Dar daca ai avea tu 1.90 si ea 1.60 ? Ce ai face in situatia asta ?

4 intrebari,hmm cum sa-ti raspund ?

da,nu,nu,da! :))

Link to comment
Share on other sites

Guest Anazayr

Inainte sa citesc postul initial credeam ca se refera la altfel de inaltime...

Si agree cu Narcisa e un topic usor tampit.... Cam ca ala cu "Vampiri, Varcolaci, exista oare?"

Inaltimea nu conteaza cat timp e o relatie existenta.

Normal ca daca nu iti convine nu incepi relatia in primul rand.

Personal prefer fetele peste 170 cm si sub 182 ( am 185 , nu vreau sa ma simt amenintat de partenera, nu ma risc peste 182 deci..xD)

Link to comment
Share on other sites

Guest DrHeadbang

Acuma sincer, eu nu vreau sa ma duc pe strada si sa ma intrebe oamenii de unde mi-am luat brelocu, ca-i dragut, sau de unde fac si eu rost de un liliputan. O fata de inaltime moderata 1.65-1.70 e OK

Link to comment
Share on other sites

Conteaza foarte mult, nu mi-ar placea ca el sa fie mai mic de inaltime ca mine(e inestetic) sau mai mare cu vreo palma, eu avand 1.68 el neaparat pe la 1.73, ca sa fiu egala cu el cand port tocuri. :wub:

Nu vreau sa urc cu scara sau sa se puna in genunchi cand vreau sa il sarut, sau sa il musc de umar. :>

monica-si-iri.jpg

Fail, dar ce mai conteaza ,are bani. Dar s-a desteptat piticotu. :D

Link to comment
Share on other sites

Mie-mi plac tipii mai inalti decat mine cu cel putin 10-15 cm (am 1.65), in primul rand pt ca asa mi se pare mie firesc, ca baiatul sa domine fata din punct de vedere fizic, iar in al 2-lea rand, imi mai iau tocuri de 11 12 cm si mi s-ar parea penibil sa mergem pe undeva si sa-i admir lui freza de sus. I mean, c'mon...

Pe langa o inaltime corespunazatoare mai sunt, evident, si alte calitati (MAI ALES morale) pe care le-as cauta la un individ (daca as duce lipsa de partener). Asadar, nu ma simt deloc superficiala pentru ca sustin ce-am scris mai sus.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...