Jump to content
zaki

Prostitutia

Recommended Posts

Personal nu sustin prostitutia, drogurile, betiile, fumatul si alte k*turi nocive rasei umane, deci clar nu as plati pt sex :)

Angel deja ceri prea multe de la o tara care a aderat la UE cu gandul ca o ardem si noi democratic si urmeaza sa fim respectati pt ca "intram in randul lumii" si in schimb am ajuns curvele germaniei, fmi-ului si americii :)

 

Va rog frumos ca pe viitor sa aveti un limbaj cat mai decent si adecvat forumului linkmania.

Edited by Angel
Avertisment.
Link to comment
Share on other sites

Noi vorbim despre prostituate. :))

Amantele sau amantii sunt alta mancare de peste. Desi in opinia mea, nu este gresit sa ai un/o amanta atat timp cat iti respecti indatoririile fata de familie si nu iti neglijezi sotia/sotul. :tongue:

P.S La amanta trebuie mai multi bani ca la o prostituata, nu? :))

Angel,un amant/a duc la divortz/despartire,o prostituata nu,pt ca este ocazional si nu are pretenti,doar isi cere banul.

mAr1uS in toate lumea sunt prostituati,indiferent de dezvoltarea tzari respective,stai linistit ca si nemtzi au prostitutia in floare.

Edited by Bobby
Link to comment
Share on other sites

Personal nu sustin prostitutia, drogurile, betiile, fumatul si alte kkturi nocive rasei umane, deci clar nu as plati pt sex :)

Angel deja ceri prea multe de la o tara care a aderat la UE cu gandul ca o ardem si noi democratic si urmeaza sa fim respectati pt ca "intram in randul lumii" si in schimb am ajuns curvele germaniei, fmi-ului si americii :)

Ce dracu treaba au drogurile , tigarile si bautura cu prostitutia ? Cacaturi nocive rasei umane exista de mult. Au inventat astia bautura inainte sa vina fulgerul sa dea foc. In epoca de piatra isi beleau nevasta de fata cu altii. Curvasaraia e veche. Porcaria aia de UE despre care vorbesti e problema.

Link to comment
Share on other sites

Personal nu sustin prostitutia, drogurile, betiile, fumatul si alte kkturi nocive rasei umane, deci clar nu as plati pt sex :)

Angel deja ceri prea multe de la o tara care a aderat la UE cu gandul ca o ardem si noi democratic si urmeaza sa fim respectati pt ca "intram in randul lumii" si in schimb am ajuns curvele germaniei, fmi-ului si americii :)

 

Şi dacă nu cer eu (omul de rând), cine să ceară? Păi nu trebuie să ţină tot doar de politică, mai ţine şi de noi cum ne facem viitorul. Lupţi, faci petiţii pentru dreptul tău, şi aici nu mă refer doar la fetele care poate n-au ce mânca acasă(mă refer in general), care n-au o şcoala şi un viitor. Ce ar trebui să facă aceste fete? Este adevărat ca la anumite femei nu le place munca, dar mai sunt şi femei care sunt obligate de conjunctura vieţii. De aceea eu una nu le pot judeca, fiecare îsi are povestea lui, ele o au mai tristă din păcate. Şi pe de altă parte statul ar avea de câstigat dacă le-ar oferi un spaţiu si o vericare in amănunt (ar putea impozita banii câstigaţi de fete). Bărbatii n-ar mai risca anumite BTS-uri, statul şi-ar lua cota prin impozite.

Edited by Angel
Link to comment
Share on other sites

Prostitutia este cea mai veche meserie , nu cred ca o sa "dispara" aceasta meserie vreo data. Este o meserie cu un succes nebun , trebuie facuta cu cap si cu un still anume , nu toate femeile le iese aceasta meserie. Depinde ce fel arati :P

Link to comment
Share on other sites

Ba frate iti arat eu cu*ve mai urate decat o noapte petecuta in Belu. Si tot isi fac bani. Ce trebuie facut cu cap in cu*vasaraie ?? Datul din c*r e de cand piatra si omu. Si la cu*ve nu depide cum arati. Iti bag doua trei exemple in ferentexas.

 

Admin , de ce am luat warn ?? Ca eu am scris "c*caturi nocive" si mAr1uS a scris kkturi si nu primeste nimic sau cum ?? Un pm cu un motiv pertinet .Daca nu , sa imi scoateti warning-ul pls .. ca eu pana acum am fost utilizator curat :D

 

Ce este cu limbajul acesta? Te rog frumos sa folosesti un limbaj adecvat  tuturor varstelor si forumului linkmania, aici intra si copii. Nu ne permitem sa vorbim oricum.

 

Cat despre warn, considera-l primit pentru postul acesta, NU se scoate.

Edited by Angel
Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...