Jump to content
zaki

Prostitutia

Recommended Posts

Guest SherkaN

Lemonade , n-am mai trecut de mult pe aici ,si trebuie sa-ti spun ca te iubesc dar totusi ... "Personal nu cred ca fustele scurte sunt de prost gust, daca le imbraci cum trebuie. Asta de exemplu nu mi se pare deloc ostentativa. De multe ori femeile vor sa se simta bine in pielea lor si sa se simta sexy. Un decolteu nu este neaparat un mod de a atrage barbatii, ci de a te simti tu insati mai atractiva. " :))

Si ma rog sexy pt. ce sau pt. cine vor sa se simta ? , pt. borduri , pt. trotuare ?

Un decolteu nu e un mod de a atrage barbatii ci de a te simti tu insati mai atractiva = ? (mai atractiva pt. cine ?)

Adica o femeie care se duce noaptea intr-un bar si sta pe un scaun inalt cum zicea si baiatu` ala , cu tatele pe afara si cu 2 fese atarnandu-i din fusta , tu vrei sa-mi zici mie ca e acolo in speranta ca se va gasi cineva care sa-i ofere vreo carte de-a lui Emmanuel Kants sau cumva se gandeste la eruptiile solare , si nicidecum de agata, ci doar ca vrea ea sa se simta sexy ... :))

Freedom of speach (Eddie Griffin) are o teorie frumoasa despre asta, uitati-va la show :))

Link to comment
Share on other sites

Nu ma refeream ca toate sunt sfante, dar nici alea cu fusta pana la fund nu vor toate sa fie agatate. Ca sa-ti raspund la intrebare, atractiva pentru ELE.

Exemplu: ma simt ca un sac de cartofi intr-o rochie lunga si larga, dar daca port tanga ma simt mai sexy (desi ceilalti nu vad). Explicatia: nu stiu exact, logs cred ca ma poate ajuta aici. :D Cred ca atunci cand imbracam ceva sexy, fie ca se vede sau nu, ne este imbunatatita starea, ne simtim mai increzatoare, mai puternice, etc.

Exemplu 2: eu ma machiez si ma imbrac frumos chiar si cand duc gunoiul si nu o fac pentru a fi placuta de cei de afara, e doar o "obsesie" de-a mea de a ma simti mereu frumoasa.

Link to comment
Share on other sites

Este extrem de nasol sa iti pierzi demnitatea pentru bani, din pacate multe fete din ziua de azi fac asta ca au peste sau si-o trag cu un batran slinos pentru bani, cam tot aia e.

Problema este ca majoritatea sunt obligate, eu as face multa crima in zona asta...a prostitutiei. Asta cu legalizatul este cam prostie deoarece se stie ca tiganii(ei se ocupa cel mai mult cu asta) nu dau bani la stat niciodata si in principiu nu platesc pentru nimic.

Daca m-as ocupa de ceva care sa imi placa ar fii cu eradicarea prostitutiei ilegale in Romania , deci dupa legalizare (cocalarii tot tre sa mearga si ei undeva ca altfel ajung violatori).

As bate la pesti zilnic., deocamdata ma multumesc cu pescuitul in apele romane.

Mi se pare un lucru la fel de distrugator ca drogurile.

Link to comment
Share on other sites

In primul rand, am eu 16 ani, dar tu la 20 vad ca nu prea le ai cu limba romana si suferi de sindromul "emoticoanelor in exces". Daca poarta chiloti normali, o faceti taranca, daca poarta tanga, o faceti "usuratica". Personal nu cred ca fustele scurte sunt de prost gust, daca le imbraci cum trebuie. Asta de exemplu nu mi se pare deloc ostentativa. De multe ori femeile vor sa se simta bine in pielea lor si sa se simta sexy. Un decolteu nu este neaparat un mod de a atrage barbatii, ci de a te simti tu insati mai atractiva.

Punctul 2: Nu-mi pasa ca ai 20 de ani sau 60, nu ma baga in aceeasi oala cu fetele pe care le vezi tu prin cluburi cu "liniute", doar pentru ca varsta este punctul comun. Ma astept sa ramai la parerea ta ca fetele vin in club ca sa se ****. WTG ;) Bine ca exista oameni ca tine care intai le condamna, apoi le baga in pat. Pana la urma, daca ele reusesc sa atraga barbatii cu posteriorul si ei se lasa prostiti, ambele tabere sunt la fel de retarded.

Fiecare are parerea lui ! Si normal ca adevarul te a suparat si te ai luat de faptul ca nu stau sa pun virgule si puncutele si etc pe un forum ! In Fine ! :P nu ma supar pe nimeni cu nimic ! Poti sa spui ce vrei dar eu stiu ce stiu :P

Link to comment
Share on other sites

Fiecare are parerea lui ! Si normal ca adevarul te a suparat si te ai luat de faptul ca nu stau sa pun virgule si puncutele si etc pe un forum ! In Fine ! :P nu ma supar pe nimeni cu nimic ! Poti sa spui ce vrei dar eu stiu ce stiu :P

De fapt nu ma supara ce spui tu, pentru ca tu vorbesti din ce ai intalnit pana acum. Nu incercam sa le iau apararea pustoaicelor din baruri care vin la agatat, doar spuneam ca nu toate fac asta. Eu nu mai continui cu discutia asta, oricum este irelevant faptul ca tu judeci toate persoanele in functie de cateva dintre ele.

Link to comment
Share on other sites

De fapt nu ma supara ce spui tu, pentru ca tu vorbesti din ce ai intalnit pana acum. Nu incercam sa le iau apararea pustoaicelor din baruri care vin la agatat, doar spuneam ca nu toate fac asta. Eu nu mai continui cu discutia asta, oricum este irelevant faptul ca tu judeci toate persoanele in functie de cateva dintre ele.

dupa ce te a inselat iubita si nu poti sa gasesti una calumea..le cam bagi pe toate in aceiasi oala ! in fine poate tu si altele sunt diferite ! mi am spus si eu parerea..vorbind din experienta...am si amice care nus ca cele din baruri etc...dar eu cand am vorbit am zis fix de alea si oricum tu la 16 ani nu poti sa im spui mie ca te duci in baruri de la 1-2 noaptea in colo si doar sa dansezi :)) in fine am inchis subiectu asta :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Ri_energy

Am dat bani pe cur*e si voi da in continuare,chiar daca ai o prietena,2-3 si poti face sex cu ele,tot te mai duci,exact cum a spus cnv mai sus depinde si in ce anturaj te afli,alcool si fel de fel de fantezii :> ....insa este bine sa mergi numai la cele care fac aceasta meserie de capul lor nu la cele obligate,fortate de pesti...dai ceva $ mai mult dar merita,decat sa te duci la una care e la peste si sa intri cu totu acolo,si cand iesi de la ea sa te mai alerge si pestii sa-ti ia ce ai pe tn :)) ( mi s-a intamplat odata ) ....Prostitutia este una dintre cele mai vechi meserii de pe pamant,din care se pot face bani frumosi si care nu o cada niciodata

Link to comment
Share on other sites

Guest Ri_energy

Dar cu prietena nu puteti aplica fanteziile? Va e rusine sa le spuneti sau va e frica sa nu va ramana o urma pe obraz?

NU niciodata nu mi-a fost rusine sa-i spun prietenei mele fanteziile pe care vreau sa le facem...ca si ea are fantezii si le poate aplica cu tn,insa nu e acelasi lucru ca atunci cand te duci la vagaboante :>

Link to comment
Share on other sites

Am dat bani pe cur*e si voi da in continuare,chiar daca ai o prietena,2-3 si poti face sex cu ele,tot te mai duci,exact cum a spus cnv mai sus depinde si in ce anturaj te afli,alcool si fel de fel de fantezii :> ....insa este bine sa mergi numai la cele care fac aceasta meserie de capul lor nu la cele obligate,fortate de pesti...dai ceva $ mai mult dar merita,decat sa te duci la una care e la peste si sa intri cu totu acolo,si cand iesi de la ea sa te mai alerge si pestii sa-ti ia ce ai pe tn :)) ( mi s-a intamplat odata ) ....Prostitutia este una dintre cele mai vechi meserii de pe pamant,din care se pot face bani frumosi si care nu o cada niciodata

Ri_energy iti dau dreptate. R_SupeRstaR dar de prietena te mai plictisesti mai incerci si tu altceva asta e parerea mea, e alta caterinca cand te duci cu tovarasi asa cu prietena acasa te sitiresti.

Raspunsul la intrebari:

1. Da

2. Da

3. Da

Link to comment
Share on other sites

Ri_energy iti dau dreptate. R_SupeRstaR dar de prietena te mai plictisesti mai incerci si tu altceva asta e parerea mea, e alta caterinca cand te duci cu tovarasi asa cu prietena acasa te sitiresti.

Raspunsul la intrebari:

1. Da

2. Da

3. Da

Deci dupa ce ca mergi la prostituate, te mai duci si cu gasca? Grozav.

Link to comment
Share on other sites

1.Posibil

2.Nu

3.Posibil

Si pentru toti gigolo-italiano care vezi doamne nu esti"barbat adevarat"daca dai bani la(nu pe,ca nu o cumperi sa o "plantezi"mai departe cum te-ai exprimat tu)o prostituata pentru serviciile sale este total eronat,sunt atatia barbatii care arata bine,insurati,stare materiala foarte buna(ar putea doar cu masinuta sa agate si sa isi satisfaca nevoile)dar prefera un bordel de lux.De ce?Pai sa dau un exemplu 300 de spartani ai facut fata la mi de "soldati"cum?cei 300 erau adevarati soldati,deci niciodata nevasta ta sau prietena sau iubita nu o sa stie sa faca ce stie o prostituata si sa accepte ce accepta o prostituata(adica tot,in functie de "darnicia" ta).

Link to comment
Share on other sites

niciodata nevasta ta sau prietena sau iubita nu o sa stie sa faca ce stie o prostituata si sa accepte ce accepta o prostituata(adica tot,in functie de "darnicia" ta).

In afara de niste generalizari, nu puteti si voi sa aduceti si niste exemple concrete? Ca eu mereu raman in ceata: ce poa' sa faca o prostituata in plus?

Link to comment
Share on other sites

In afara de niste generalizari, nu puteti si voi sa aduceti si niste exemple concrete? Ca eu mereu raman in ceata: ce poa' sa faca o prostituata in plus?

Mai exact vrei ha?Exact daca tu vrei sa stea in cap,aia sta in cap!in maini?sta in maini...acu nu stiu eu ce fantezii ai tu sau o sa ai dar credema ca vor fi si care prietena/iubita/nevasta nu o sa le accepte (ex:un golden shower)rar accepta.Si daca "a ta femeie" sta in cap cum vrei tu ce zici o prostituata care a mai stat in cap de "x"ori o sa stea mai "bine" ?Sper ca ai inteles.

Link to comment
Share on other sites

Mai exact vrei ha?Exact daca tu vrei sa stea in cap,aia sta in cap!in maini?sta in maini...acu nu stiu eu ce fantezii ai tu sau o sa ai dar credema ca vor fi si care prietena/iubita/nevasta nu o sa le accepte (ex:un golden shower)rar accepta.Si daca "a ta femeie" sta in cap cum vrei tu ce zici o prostituata care a mai stat in cap de "x"ori o sa stea mai "bine" ?Sper ca ai inteles.

Un exemplu fara gluma nu se putea? Cica sa stea in cap... Daca prietena nu-ti accepta mofturile trebuie sa o faci sa scape de inhibitii si preconceptii, nu sa apelezi la prostituate care fac lucrul X fortat.

Link to comment
Share on other sites

Pai daca intrebi un yoghin daca vrea ca femei-sa sa stea in cap nu i se va parea nimic anormal,deci am generalizat nu am facut glume,sunt oameni diferiti cu fantezii diferite.Cand o sa iti faca o felatie o prostituata si te intorci la femei-ta o sa vezi diferenta.

Link to comment
Share on other sites

Cand o sa iti faca o felatie o prostituata si te intorci la femei-ta o sa vezi diferenta.

Da, e mai experimentata doar pentru ca mananca pasula in loc de mesele zilei. Nu, mersi.

O data si o data tot o sa dau, in ziua de azi rar mai gasesti pe vreunu care sa nu fi mers niciodata...majoritatea acolo isi incep viata sexuala..

Isi incep acolo viata sexuala pentru ca-s frustrati sau complexati. Si continua sa se duca acolo din aceleasi motive, in principal (da, cateodata e si vina femeii).

Link to comment
Share on other sites

Da, e mai experimentata doar pentru ca mananca pasula in loc de mesele zilei. Nu, mersi.

Daca tot ai adus vorba de "mancare" uite un ex:Mananci mancarea ta preferata facuta de prietena ta care la randul ei o prepara prima data(nu cred ca esti i___t sa ii zici ca nu ti-a placut,zici si tu ca lipseste un anumit condiment bla bla)dar cand te duci la un bucatar dintr-un restaurant si il pui fa-mi x mancare oare vei simti diferenta?(normal ca doar omu ala asa isi castiga existenta,aia e specializarea lui,lucrul pe care il face cel mai bine).Same shit!

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Nu nu si nu.

And a big fucking no.

Ce mi se pare mai degradant decat o femeie care isi vinde trupul pentru bani? Un madular care gaseste placere sa plateasca o astfel de femeie josnica sa-i satisfaca nevoile fiziologice.

Unde e mandria, trufia ca ai "vrajit-o" si ti-a picat in plasa? Mandria ta de barbat ca i-ai aprins calcaiele? O ai si faci sex cu ea pentru ca te atrage pentru ca o atragi. Nu pentru bani. Poate sunt eu mai dobitoc si cred asta insa nu-mi pasa, mi se pare dovada neputintei sa dai bani la o prostituata sa-ti scuturi smantana in esofagul,rectul sau gaurica ei. Nu esti in stare sa atragi o fata, esti un mamut inapoiat...eh, de ce sa te chinui sa ajustezi ceva, hai dreq la curve, bagi p**a la risc ( eventual sporesti colectia de paduchi lati ) si esti fericit. Bravo "barbatule" .

Si sa nu va aud ma ca, "curva face chestii care prietena nu vrea/stie/poate" . Daca esti baiat destept obtii tot ce doresti de la iubita ta. Daca nu reusesti ia in considerare si optiunea sa o inlocuiesti . Eu unul asa am facut. O relatie reusita daca nu se amplifica la nivel sexual pe o frecventa similara cu nivelul sentimental atunci nu poate fi ceva de durata .

Varianta cu "te plictisesti" nu o vad posibila . Vorbesc din perspectiva unui barbat cu varsta cuprinsta intre 22-28 de ani . Pana in 22 de ani, as putea zice ca intervine plictiseala pentru ca este dorinta de a descoperii ceva nou . Intre 22-28 sau hai 30+ , fi istet, try everything , role play, new positions , sex toys , different places , etc. Iar dupa 30+ oricum totul va fi o rutina. Asta ce inseamna ca vei cauta alternative la orice ? My job suck, I'll quit and try a perv job, I'll be a dildo tester :)) have fun with that !

Call me old fashion but I'll stay with my wife at that age, love her, think of raising our children as good as possible and other things that will come with that age .Marriage sex , every sunday morning :)) yuuhuuu, I won't complaint .

I'll leave the ho's for you, all the real hombres out there .

Peace

Link to comment
Share on other sites

Amice,un adevar este ca dragostea nu tine mult.

Alt adevar - vrajeala e tot pe bani.Tot tre sa cheltui cu ea si niste bani pe langa tona de vorbarie,tot tre sa bagi bani in tzoale de fitze Armani si parfumuri de s-o dai gata.Pana si-n facultate tre sa faci cheta la bautura sa mearga treaba.

Si ajungem la casnicie.Same things.Doar ca-ti controleaza mai bine veniturile.

Sexul pe bani nu este ceva anormal,sex fara complicatii.Un barbat care "vrajeste" nu e mai bun decat ala care plateste.La urma urmei,fiecare obtine CEEA CE-SI DORESTE - el scapa de "bagaj",ea se alege cu niste bani de cosmetice,haine samd.Asa ca trec direct la obiect,fara Eminescu,Freud si alte....

Am dat bani la curve,deocamdata nu dau ca-s insurat(dar tot acolo ies pe alta parte) si nu stiu daca o sa dau in viitor - poate ca da,poate ca nu.

Link to comment
Share on other sites

Amice,un adevar este ca dragostea nu tine mult.

Alt adevar - vrajeala e tot pe bani.Tot tre sa cheltui cu ea si niste bani pe langa tona de vorbarie,tot tre sa bagi bani in tzoale de fitze Armani si parfumuri de s-o dai gata.Pana si-n facultate tre sa faci cheta la bautura sa mearga treaba.

Si ajungem la casnicie.Same things.Doar ca-ti controleaza mai bine veniturile.

Sexul pe bani nu este ceva anormal,sex fara complicatii.Un barbat care "vrajeste" nu e mai bun decat ala care plateste.La urma urmei,fiecare obtine CEEA CE-SI DORESTE - el scapa de "bagaj",ea se alege cu niste bani de cosmetice,haine samd.Asa ca trec direct la obiect,fara Eminescu,Freud si alte....

Am dat bani la curve,deocamdata nu dau ca-s insurat(dar tot acolo ies pe alta parte) si nu stiu daca o sa dau in viitor - poate ca da,poate ca nu.

10*

Link to comment
Share on other sites

Logic ca intrarea si consumatia dar nu mai platesti pentru fata :D si in bucuresti sunt cluburi garla nai idee ! :)) si explica si mie o fata atunci cand poarta tanga si o fusta scurta de ii sare totu afara si mai sta si pe un scaun inalt sa expuna ce are ea mai interesant la vedere ea ce vrea ? sa ii bagi un cub de gheata acolo ? :)) ca eu nu inteleg fetele merg in cluburi sa se faca varza si dupa sa plece cu vrunu ! dar ma rog fiecare cu parerea si experienta lui :)

edit// ai 16 ani nu vad dc m am zbatut atata sa iti explic :)) dar am vazut si deala de 16 ani care pentru o liniuta facea ce ziceai tu :)) asa ca nu mai ma mira nimic :)) romania the land of choice :))

dude usually baietii gandesc in felu urmator lasa ca ii platesc eu consumatia si recuperez in pat. si in 90% din cazuri asa e. partea interesanta nu e cand zice da ... ci cand zice nu.

lemonade, dupa 3 pagini de citit pe aici e cazu sati subliniez niste lucruri. am o cunostiinta care e in anul 2. a fost in generatie cu mine (eu sunt anu 4). si nu cred ca nu-i placea fetei medicina, dar cred ca ia placut mai mult anatomia masculina si a aprofundat putin. sunt femei care pentru o plimbare cu masina is gata sa te invite la cafea. pe alea in ce categorie le pui? zici tu ca fetele de la sosea nu le place ca sunt acolo? singurul lucru care nu le place e faptul ca nu au conditii decente de munca. (ca o mica paranteza felicitari fetelor care au curajul sa iasa in fusta iarna, si sa suporte frigul). Prostitutia din punctul meu de vedere e o varianta "comoda" a munci. iti recomand sa citesti pe aceasta tema Enigma Otiliei (oricum o sa o citesti pentru BAC) si 11 minute de Coelho. Ambele ating subiectul prostitutiei. prima mai tangential dar asta e situatia.

Despre prostitutie e un singur lucru de spus. Daca eu pot sa cultiv rosii in gradina.. de ce sa cumpar rosii de la magazin? Totusi un lap dance n'as refuza :)

PS: imi place sa vad ca se abereaza (more or less) pe acest subiect, DAR de ce &#$* mea nu se discuta si problema GIUGALAI-LOR? :))) adica sa fim seriosi exista si aia si tot prostitutie se cheama

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...