Jump to content
Nagasaky

Lineage II

Recommended Posts

[infernal]Danny

Posted on Dec 9 2005, 10:43 PM

Quote Post

Man instaleaza jocul normal de la Setup. Dupa ce l-ai instalat, cauta pe google servere de L2 C3(banuiesc k varianta asta o ai, C4 inca nu a aparut in varianta finala). Acum, pentru a te conecta pe anumite servere exista 2 metode, in functie de calitatea serverului pe care preferi sa joci:

1. unele servere au un patch pe care in downloadezi si caruia ii dai extract in fisierul unde ai instalat jocul, in folderul numit System.

recomandarea mea este sa cauti aceste servere deoarece sigur sunt mai de calitate decat celelalte.

2. alte servere mai slabe sau cu admini mai "ingusti" wink.gif nu au un patch pe care il poti downloada, au doar un ip pe care il copiezi in C:\WINDOWS\system32\drivers\etc, fisierul "etc" il deschizi cu notepad si copiezi la sfarsit ip-ul serverului pe care te-ai hotarat sa joci(asta in cazul in care nu exista un patch pe care il poti downloada de pe site-ul serverului respectiv).

Urmatorul pas este sa intri pe pagina serverului pe care te-ai hotarat sa joci, sa cauti REGISTER si sa iti faci cont.

Pe urma intri in fisierul unde ai instalat jocul in System si de akolo intri in joc, bagi contul si parola, dai OK, dai click pe serverul care iti apare in lista, faci caracter si intri in joc.

PS: uite-te bine pe pagina serverului pe care te hotarasti sa joci sa nu fie si un PATCH pt iteme de C4, dk exista downloadeaza-l si ii dai run in folderul unde ai instalat jocul(asta pt a putea vetea itemele de C4).

Spor

Daca tot nu reusesti, posteaza aici intrebarile pe care le ai si iti voi raspunde.

Link to comment

http://img490.imageshack.us/img490/5909/shot000048vy.jpg

http://img490.imageshack.us/img490/6992/shot000078no.jpg

http://img490.imageshack.us/img490/3782/shot000084xp.jpg

http://img490.imageshack.us/img490/3002/shot000149fu.jpg

http://img490.imageshack.us/img490/3108/shot000238nt.jpg

http://img490.imageshack.us/img490/3654/shot000388lz.jpg

Cam asha arata Adenul (ex admins' castle) .

Link to comment

Nagasaky' date='Jan 23 2006, 06:23 PM'] Daca esti admin... ia zi merge urmatoarea chestie la enchant?

Daca fac o arma +3 dupa care ma bat cu ea 20 de minute iar la fix 20 de minute pun un enchant merge?

LMAO

1. nu e admin (cel putin nu pe l2w)

2. N-are de unde sa stie ce zici tu acolo (decat adminii de pe oficial ar putea sti asta...)

Link to comment

am rass...si am rass...pana m`am gandit ca e bine sa va dau si voua sa va amuzatzi un pik ... chack this out :

Ciobi -->

orc tyrant e bun ..

LadyOfDoom-->

^ Te contrazic ...Tyrant-ul e cel mai slab Orc ever ....shi itzi spun asta pt ca frate-miu a jucat cu Tyrant shi shtiu....intradevar Destroyer-ul este cel mai bun Orc...poate shi Warcryer-ul..dar in nici un caz Tyrant-ul ....este f slab..poarta Light....and so on Rolling Eyes ..singurul lui avantaj este skill-ul care aproape ii dubleaza viatza.... Wink

Ciobi -->

:In viata cel mai mult apreciez cand pot sa imi sustin punctul de vedere opus.

(lowl)

1. am jucat cu orc tyrant pe un server low rates. era femeie. avea sani uriasi.

2. are atack speed senzational. are tot felul de totemuri *self buffuri* . Tin minte ca este unul *parca puma* care creste atack speed. Asta inseamna si mai mare atack speed. Pe serverul ala eram un sarac care daca prostea pe unu de 500k zicea ca l-a ajutat dumnezeu. Nu aveam banii de tatoo. Cu un tatoo as fii fost si mai rapid. Swift atack potion? total necunosctute mie. In mod normal un orc buffat are atack speed 1500 minim.

3.exista orci care folosesc cutit sau arc. Cu arcul damage mare si atack speed foarte bun. cu daggerul pun un enchant de focus sau might mortal care le creste criticalul. Ajung nenorocirile astea de orci sa dea cu un super atack speed si critical foarte foarte des.

dr.agy -->

Asa, certati-va...ca sunt level 19 orc fighter si trebuie sa ma decid Very Happy Go on, please....

LadyOfDoom^Shi-->:

chiar asha este....am intzeles ca este chiar cel mai slab char din joc....so Ciobi..shuuuuuuuuuuuuushhh

dr.agy : fa-tzi Destroyer Laughing

dr.agy-->

meh....in plus am inteles ca pentru a ajunge tyrant tre sa treci d eun quest absurd...sa vanezi 700 de mobs Neutral

Am trecut la magul meu elf...mai putina bataie de cap Very Happy Il fac spellsinger Smile

Link to comment

erh...excuse me Mr.Geek dar imi spui si mie ce e de ras in conversatia aia? poate numai tu esti de ras

iar Shade-n00b...cui zici tu comunitate de noobi? ti-ai facut nervi puisor? sa inteleg ca tu te-ai nascut in studioul NCSoft.

mai sa fie..toti sunteti l33ts in lineage dar cand vine vorba de detalii o luati prin ocolite

eu va sugerez sa mai stati la MU-Online pana sa va apucati de Lineage2

Link to comment

iar Shade-n00b...cui zici tu comunitate de noobi? ti-ai facut nervi puisor? sa inteleg ca tu te-ai nascut in studioul NCSoft.

Sa inteleg ca postezi ca sa te bagi in seama? Sa inteleg ca ai jucat cu mine, ai vazut cum joc si ce stiu, ca sa ma numesti n00b. Du-te inapoi la level-ul tau si lasa-i pe asa-numitii "destepti" in pace... "puisor".

mai sa fie..toti sunteti l33ts in lineage dar cand vine vorba de detalii o luati prin ocolite

Detalii? La voi pe forum inca se vorbeste despre mana potions... o fi pe-acolo cineva care macar a auzit de serverele oficiale? Cea mai slaba clasa din joc e tyrant? NO SHIT. Ma intreb atunci cum poate un tyrant sa omoare orice arcas si sa aibe sanse solide impotriva oricarui mag din joc... vai ce slab e.

Cred ca mai bine ai ramane la hack&slash-urile si D&D-urile tale.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...