Jump to content
silversky

Suntem singuri în univers ?

Chestionar  

358 members have voted

  1. 1. Suntem singuri în Univers ?

    • Da
      28
    • Nu
      330


Recommended Posts

Guest generalu

Voted for nu...poate facem o excursie pana la extraterestri.....cine aduce mancarea? :happy1:

Aduc eu mancarea :happy1:. Care merge cu noi? :pray:

Link to comment
Share on other sites

Eu cred ca sunt multe vieti dar nu stim de ele....Asta cred ca se va afla dar in foarte lung timp....dupa mii de experimente asa cum Americanii au calcat pe luna tot unii cu mai multa experienta si cu mai mult curaj vor descoperi alte lumi noi....dar ma gandesc :o sa fie bine daca vom da peste alta lume sau o sa fie de rau?"

Link to comment
Share on other sites

Eu cred ca sunt multe vieti dar nu stim de ele....Asta cred ca se va afla dar in foarte lung timp....dupa mii de experimente asa cum Americanii au calcat pe luna tot unii cu mai multa experienta si cu mai mult curaj vor descoperi alte lumi noi....dar ma gandesc sa fie bine daca vom da peste alta lume sau o sa fie de rau?"

neah nu o sa ii gasim noi pe ei ci ei o sa se arate noua daca vor.

Link to comment
Share on other sites

voi atzi inebunit in 2000 de ani nu sa auzit de nici un alien sau alta fintza cine stie de cand suntem in univers dar eu unu sigur suntem numa noi am auzit shi yo scrie in biblie suntem singuri in tot universu yo unu u am vazut alta creatura numa prin filme cu aliens sau altceva poate mai ii Dumnezeu prin univers alte fiintze e clar ca nu asta e sigur :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

voi atzi inebunit in 2000 de ani nu sa auzit de nici un alien sau alta fintza cine stie de cand suntem in univers dar eu unu sigur suntem numa noi am auzit shi yo scrie in biblie suntem singuri in tot universu yo unu u am vazut alta creatura numa prin filme cu aliens sau altceva poate mai ii Dumnezeu prin univers alte fiintze e clar ca nu asta e sigur :tiphat:

ai venit cu biblia =))

sigur nu suntem singuri

Link to comment
Share on other sites

voi atzi inebunit in 2000 de ani nu sa auzit de nici un alien sau alta fintza cine stie de cand suntem in univers dar eu unu sigur suntem numa noi am auzit shi yo scrie in biblie suntem singuri in tot universu yo unu u am vazut alta creatura numa prin filme cu aliens sau altceva poate mai ii Dumnezeu prin univers alte fiintze e clar ca nu asta e sigur :tiphat:

omg :mellow:

Categoric NU suntem singuri

Link to comment
Share on other sites

Cum zicea si StiuCA la cat e universu asta de mare imposibil sa nu mai existe o alta planeta unde poate exista viata.

@<Danico>:ma da poate is la fel de inapoiati la noi . ce noi am ajuns pe alta planeta????

Voted NU

Link to comment
Share on other sites

suntem singura rasa de pe pamant care cu bunastinta omoara un seaman de-al nostru

suntem singura rasa de pe pamant care violeaza

suntem singura rasa care cu bunastinta distruge planeta pe care traieste

suntem singura rasa care se sinucide

suntem singurii care omoara mii de oameni in razboaie

si avem TUPEUL sa zicem ca suntem superiori..

si ne mai miram de ce nu ne viziteaza extraterestrii

Link to comment
Share on other sites

Guest Shadow`s Daughter

ar fi absolut ABSURD sa fim singurele fiinte "inteligente" din spatiu....la ce bun daca suntem numai noi? :blink: ....plus ca so much weird stuff happens...e imposibil ca aceleasi procese care au declansat aparitia vietii pe Terra sa nu fi avut loc si in alta parte....we are not alone...ar fi mult prea absurd

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...