Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Inspection Period : 7/25/2007 18:40~20:00 Silkroad Standard Time (1 hour 20 minutes duration)

Iara inspectie :comp2:

Lasa-i in pace ca rezolva buguri si alte chestii ;)

P.S. Era de asteptat doar sa facut o schimbare majora in joc.

Link to comment

Ce modest esti tu cred ca tu ai ajutat si la realizarea jocului de stii mai mult decat toti !!!!

Daca tot te crezi atata de atotstiutor demonstreaza .Pana acum nu am vazut nici o poza cu vreun caracter de-al tau poate nici macar nu joci silk.

ma eu stiu ca stiu si ce zic e corect punemi orice intrebare sa iti dovedesc

@keltzy iti trebuie gold sau caracter spune e treaba noastra sa servim lumea avem noi sursele noastre de gold

deci daca va trebuie caractere europene indiferent de leevel spuneti sau intraati pe forum si postati

Link to comment

ma eu stiu ca stiu si ce zic e corect punemi orice intrebare sa iti dovedesc

@keltzy iti trebuie gold sau caracter spune e treaba noastra sa servim lumea avem noi sursele noastre de gold

deci daca va trebuie caractere europene indiferent de leevel spuneti sau intraati pe forum si postati

vreau 2 caractere unu euro si unu chiinezesc fiecare lv 80 si bani : 999.999.999 in inventory si in storage...asta o poti face ?

Link to comment

foarte tare Europe...parca ar fi cu totul alt joc pana si fps-ul parca e mai mare :surprised:

mi-am facut un char pe Tibet doar sa vad cum e..nu o sa raman pe el :)

Foarte aiurea e ca deja sunt serverele crowded .. deci ce o sa mai fie cand o sa apara botii clientless T_T

Link to comment
Guest Blaidy

Am intrat si eu pe Odin cu noul update, sunt lvl 3 ca am intrat doar sa vad cum este.

Mai am loc intr-un guild ceva ?

Se face in curand Blaidy Baga level up pana facem noi rost de bani.

Ok

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...