Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Guest Playstation3

...dar o sa-ti vinzi sufletu' blizzard'ului vietii :))

mai bine decat sa joci pe private cu wipe si enspe mii de buguri =)) sincer va invidiez

Link to comment

btw o sa precizez si userul .

o sa ii zic si cine a pus intrebarea dp forum nostru :P.

renegade ce intrebare stupida xD

vruiam sa il intreb despre romania daca stie ceva , ce hobby-uri are in afar de ceea ce face , cum a ajuns sa joace wow etc. chestii standard

alte sugestii ? xD

Link to comment
Guest SaltyCandy

Eu unu imi iau cipsurile cand ma uit la Athene si la toata echipa lui, plecand de la fetitza aia dragutzica :P, Furious, cameramanu', maica-sa lol si restu...

Stiu despre proiectele lor, si am vazut deja toate vid's de pe YT.

Intrebarea mea pt. toata echipa lor e:

Cum face sa faca lvl asa repede?

Nu ca m-ar interesa enorm, sau ca ne-ar spune, mai mult ca sigur are un char acolo care tot baga rested in el si acum cu heirloom items si diferite buffuri de zone si chestiuni poti ajunge la un record, normal daca te impui si mai ai si ajutor..

pur si simplu ma amuza cand zice : "me and my boyfriend Furious, TRU DA BUSH!!

Si ce dracu' a vazut la " King's Bounty - The Legend " ca e praf, joc de copii, stie el si o sa iti raspunda..in caz de "interviul" tau o sa fie specific WoW, elimina intrebarea asta...sau faci ce vrei..lol " Vezi cu engleza aia Nu ne fa de ras " nu iti zic ca nu imi permit, doar quote :P

A si sa ii mai zici ca Furious a prins prea mult curaj, inainte, la inceput era mai funny :))

Si daca se irita si intreaba cine sunt si ce rating am sa ii zici ca sunt noob si am doosute rating.

That's life, your a pro or your a noob!

Eu sunt noob cu diploma si mi se rupe :P

Link to comment

din partea mea intreaba-l daca se simte ofensat de faptul ca paladinul este considerat cea mai usoara clasa din joc.

oricum omul ala e cel mai ratat om care a jucat wow vreodata.

Asa e si priestul pe disc, DK, mage, rogue, hunter, druid si lista ar putea continua. La 1000 rating that is.

N-ai inteles, omul face parodie, tot ce spune acolo nu-i serios ;)

Link to comment

Asa e si priestul pe disc, DK, mage, rogue, hunter, druid si lista ar putea continua. La 1000 rating that is.

N-ai inteles, omul face parodie, tot ce spune acolo nu-i serios ;)

am inteles, stiu ca ceea ce vrea sa faca este parodie, insa sincer nu mi s-a parut niciodata catusi de putin amuzant. il consider doar un simplu retardat care cauta atentie.

si sincer acum, paladinul chiar e cea mai usoara clasa. mi-a luat cateva luni sa invat sa joc priest cum trebuie. am jucat pe palau unui amic 2 zile si ma descurcam f bine la 1800 rating cu gear mai slab decat am pe priest. (before 3.1.0)

are super putine abilitati care le foloseste frecvent : seals, judgement, flash of light, holy shock, freedom, cleanse, stun + cateva cooldowns care de multe ori nu sunt necesare. hardest class ever.

ma refer strict la pvp, pve cu orice clasa e usor sa joci. dificultatile constau in obstacolele bosilor.

Link to comment
are super putine abilitati care le foloseste frecvent : seals, judgement, flash of light, holy shock, freedom, cleanse, stun + cateva cooldowns care de multe ori nu sunt necesare. hardest class ever.
E intr-adevar destul de usor de jucat, am avut si eu unul pe beta wotlk (atunci cand bubble nu iti lua din dmg si DS facea holy dmg). Dar asta nu inseamna ca nu e nici o diferenta intre un paladin care stie si unul care nu stie. Tu ai invatat repede pentru ca stii wow in general, altul care inca nu are experienta n-o sa invete atat de repede.
Link to comment

Cum face sa faca lvl asa repede?

A explicat metoda cu pull la toata instanta, nu stiu daca mai functioneaza acum,

1) face party cu 1 mage 1 healer 1 tank (prot pala in special)

2) tanku se duce si ia cati moobi poate pe el in instanta si fuge spre iesire, da leave la party ceilalti la fel si omoara moobi pana sunt teleportati, si "targetul" ia tot XP.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...