Jump to content
{JM}Alex Lifetaker

Ce ati face in cazul unui atac al extraterestrilor

Recommended Posts

M-as refugia k toata lumea intr-un buncar subteran si as vedea cum SUA si Rusia incep sa ii atace cu rachete nucleare.Ele nu merg.Extraterestrii ar incepe sa ne prajeasca planeta cu arme laser.Si exact cand totul parea pierdut apare un savant cu un nou tip de arma.Ar incepe producerea ei in masa.S-ar echipa soldatii cu cate una si de asemea copiii 7-18 ani buni la cs.Ar incepe o ofensiv disperata impotriva extraterestrilor si,gratie copiilor,acestia ar fi invinsi.Si ne-am reface orasele,am prospera,am scapa de incalzirea globala si bla bla....

imaginatie bogata

OT:nu stiu ce as face :-? probabil as lua-o la goana exact cum ar face toti :bananadance2:

Link to comment
Share on other sites

numai femei,ak47,m4ai,haleala...alceva nu mai aveti?

Eu mas duce la o bere cu ei,si as semna un tratat de pace...Le`as dao pe regina lor...>>>>NIKITA<<<<

Sau daca nu m`as duce si as injura profu` de mate...Happy end story..

Desi totusi...vreau sa trag macar o data cu o arma...asa ca ne adunam toti si ii ciuruim :gun: ...

Ca la CS.. :sniper: :violent1:

Si apoi ii mancam cu ketchup si maioneza... :yum:

Sau le canta Fernando o doina si gata..

Sau ii violam..

Sau....nu mai stiu...

as putea sa ma joc cu ei cu papuselele ;;) n-ar fi dragutz? : :slap: si i-as imbraca in rochite roz :D sau l-as trezi din morti pe Hitler si ii zic ca sunt evreii imbracati in aliens ca sa scape usor;si de restu` se ocupa el :D

Aaaa...si eu vreau papusele :)) ..si rochie roz :))

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...