Jump to content
{JM}Alex Lifetaker

Ce ati face in cazul unui atac al extraterestrilor

Recommended Posts

Liceul meu e langa o unitate militara :> Si daca e sa ma atace .. pac iau cheile de la masina lu tata, sar pe geam, fac o miscare rambo style cazand spectaculos pe capota(bineinteles, fara sa o stramb wink.gif ) as baga picioru pe pedala, lovesc cu 200 KM/H cativa ET in drum spre liceu, si de aici : 2 variante

1) daca nu e in timpul saptamanii, opresc langa si dau alarma la militaru de la unitate (tot timpu` e unu "de paza") si el "da mai departe vestea" la restu vin za americans si pac pac cu toti.

2) daca e in timpul saptamanii, aplic var.1 dar opresc si la liceu dupa si injur profesorii. Daca americanii nu`i pac pac, macar sa mor fericit smile.gif

Sry ca am "trezit la viata" topicu dar era pre amuzant biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

M-as ascunde yn casa cu fata yn calculator.Doar!e sfarsitu lumii.

Si daca ar veni unu yn camere(pls nu ma omora acu, mai lasama 5 minute la calculator)

Si daca ar trece cele 5 min as face masacru pe langa mine

071.gif

071.gif

ORGR.gif

LOOOL ma eu sunt curios asa daca chiar s-ar intampla ca in War of the worlds si ar fi o invazie daia ce ati face ?? chiar ati glumi asa ?? Va spun eu ati fugi cu o viteza de nu ati mai fugit niciodata ! 1224.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest 5th Element

Ma joc cu gaina si dau si la ei Gripa Aviara!

LOL LOL laugh.gif

ontopic : cred ca as fugi pana gasesc un loc unde sa ma ascund..

Link to comment
Share on other sites

Guest coby_ray

Ma bag in seama cu ei poate ma cruta, plec din Romania, ma fac raspunzator pentru Europa in problemele lor si o sa am si femei multe. Oricum daca au ajuns la noi sunt mult mai inteligenti si nu mai avem nici o sansa. tiphat.gif

Link to comment
Share on other sites

M-as refugia k toata lumea intr-un buncar subteran si as vedea cum SUA si Rusia incep sa ii atace cu rachete nucleare.Ele nu merg.Extraterestrii ar incepe sa ne prajeasca planeta cu arme laser.Si exact cand totul parea pierdut apare un savant cu un nou tip de arma.Ar incepe producerea ei in masa.S-ar echipa soldatii cu cate una si de asemea copiii 7-18 ani buni la cs.Ar incepe o ofensiv disperata impotriva extraterestrilor si,gratie copiilor,acestia ar fi invinsi.Si ne-am reface orasele,am prospera,am scapa de incalzirea globala si bla bla....

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...