Jump to content
{JM}Alex Lifetaker

Ce ati face in cazul unui atac al extraterestrilor

Recommended Posts

as scoate ak47 de sub pat/canapea depinde unde sunt cand vin

Intrebare: Ce o sa faci dupa aia?

Pai poti ori sa impusti extraterestri in stanga si in dreapta pana te omoara unul, ori sa te sinucizi. biggrin.gif

P.S. Sunt mai multe optiuni in afara de cele enumerate mai sus smile.gif

Link to comment
Share on other sites

1.ma ascund si ma tin de fund ca paote sunt pe invers alienii...

2. dupa ce ies de sub pat...(unde ma ascundeam) iau un facaletz si le dau in cap la aia din casa mea...

3. dupa aia ma deghizez in alien...

4.si dupa aia dau add reply si inchid calculatorul pt ca nu ne-a invadat nimeni biggrin.gifwink.gificon_thumright.gif

Link to comment
Share on other sites

2.) M-as imbraca in haine cu extrateresti  , m-as alia cu ei si le-as spune ce ati scris pe forum 19.giflaugh.giflaugh.gif

in cazul asta nu mai zic.... mi-e prea frica... si voiam sa scriu atat de mult... pacat....

hmmm... ce as face in cazul unui atac al extraterestrilor???

creca as face ca asta.

Link to comment
Share on other sites

Guest l2c3Silver

Dupa cum au spus uni pe aici ca sa-r ascunde sub pat : totusi nu cred ca ar avea vre-o sansa pt ca extraterestri in ce-l mai rau caz ar folosi navele mai simplu si ar distruge direct casele sau blocurile (daca au nave) smile.gif) ,sau daca nu ar veni cu : 5moped.gif

Link to comment
Share on other sites

Imi iau trupa de pitici atomici si kick their ass`s smile.gif))

pai nu ? tongue.gif

Sauuuuu ... imi iau 2-3 femei ... mancare cat cuprinde ... beutura ... tzigari ... si hai in beci cu ele ... & let the party begin .. pana vin alien`shiii ... si ne face varza biggrin.gif

End of story ! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...