Jump to content
{JM}Alex Lifetaker

Ce ati face in cazul unui atac al extraterestrilor

Recommended Posts

M-as ascunde. Ca nu-i loc sa te pui cu armele lor. Laser frate ! starwars0ve.gif

Eventual am putea da si noi cu ceva boli pe ei. Cine stie, poate is prosti si astia si crapa draq de la raceala/gripa aviara....

Maine sap in spatele blocului sa vad daca gasesc nave de alea smechere. Va zic maine daca gasesc ceva. ORGR.gif

Link to comment
Share on other sites

te-as vinde pe tine in schimbul pacii alex smile.gif si daca nu ar merge m-as bate cu ei ! I gots big cohones, 3 big cohones

Cojones dude tongue.gif

If you'll trade me in change of peace... they will be sooo happy... the bad part is that i'm a little genius and i would be their ally... and then I'll conquer the earth ( http://i5.photobucket.com/albums/y151/al3x...querorrisk2.jpg ) and u will all me my SLAVES!!!(adica o sa-mi lustruiti pantofii si sabia laser) biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

As face ce mi-am dorit toata viata :

- sex cu 4 nimfomane biggrin.gif (please aliens come to us)

- si as invata sa tai porcii manelisti si profesorii starwars0ve.gif

Dupa care la fel ca si ceilalti m-as inarma pana in dinta si....at warrrr.... 1224.gif . Alex beware Mr. Linky is coming to get you and your preshios aliens biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

dk e sa vina, sa vina sa ma ia ca dau cu mouse-ul de la calc in ei...si arunc cu BotOanele de la tastatura in nevestele lor...si apoi iau o boxa...si dau in nava lor...si dupa ce i-am omorat pe toti, ma urc intr-o nava de a lor, incerc sa o pilotez si mor ca prostu dupa ce am omorat 100 de alieni...funny nu?? BangHead.gifBangHead.gif

Link to comment
Share on other sites

Eu zic ca depinde de forma extraterestrilor, ca de exemplu, daca vin sub forma de ALIENI (adica aia care fac paianjeni de aia care iti sar in cap si dupa aia ies din tine) aruncam cu benzina peste ei si ii ardem. Daca vin sub forma de PREDATORI, atunci murim... crybaby2.gif

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...