Jump to content
zzangaboy

problema cont

Recommended Posts

Acum 4 ore, Fr33LaNc3 a spus:

Din ce vad eu, serverul era super bine, cand era pandemie si situatia de urgenta inca era in vigoare, etc. Normal ca raspundeau destul de repede, avand in vedere ca majoritatea erau 'blocati' in casa. Acum s-a cam terminat si cu asta (speram ca de tot) si lucrurile isi revin la normal.

Nu apar pe nimeni, doar ca ma amuza faptul ca voi aveti impresia ca 'vi se cuvin raspunsuri si servicii instante, gratis'. Sau gresesc si trebuie platit vreun subscription ca sa intri pe server etc?

Serverul e deschis la sfarsitul lunii februarie. Pe 8 martie deja nu mai era pandemie....n-are nici o legatura cu asta, si da 80 % din playeri au platit minim 30 de euro pentru vip, iar o parte mult mai mult....

Link to comment
Share on other sites

Acum 6 ore, Silviu Petre a spus:

Serverul e deschis la sfarsitul lunii februarie. Pe 8 martie deja nu mai era pandemie....n-are nici o legatura cu asta, si da 80 % din playeri au platit minim 30 de euro pentru vip, iar o parte mult mai mult....

Au platit pt acces VIP x$ pentru X timp. Tu acces la server vad ca ai gratis, si vad ca orice cont conform terms & conditions nu va apartin voua ci serverului.

PS: Poti sa te plangi si sa ceri refund/despagubiri/daune/etc daca ai platit pt un serviciu si te afli in perioada activa a acestuia si respectiv providerul nu face nimic in remedierea problemei.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 11 ore, Fr33LaNc3 a spus:

Nu am cum. Sunt remote, de urgenta. Capuri de monitor asteptand restul echipei si umbland pe aici dupa trotinete ca sa ma mai amuz in schimb.

Tu ești cel mai mare dușman al meu. Haudi!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...