Jump to content
axelutz3

Cerere unban - KronicK

Recommended Posts

Va salut! Vin astazi aici in numele lui @KronicK si solicit debanarea acestui cont de pe forumul Linkmania, vreau sa aduc in vedere urmatorul fapt: Daca jucatorul isi doreste sa se implice in proiect in actual, ar trebui sa fie iertat de dragul comunitatii si pentru binele ei, orice jucator din trecut care a facut o boacana sau mai multe, poate fi un plus acum fiindca a inteles ca sanctiunea ramane mereu si poate ca in perioada de stat pe bara, si-a regretat necazurile facute. Imi asum sa acord ban atat lui cat si oricarui alt jucator care este debanat daca fac boacane ( da, e responsabilitatea mea! ) insa ganditi-va ca am mai putea castiga un numar bun de jucatori ( chiar si 10-20 sunt de ajuns pentru situatia actuala a serverului/comunitatii ) si cel mai important este ca deschiderea serverului de SA:MP RPG sa aiba un impact bun atat in cadrul comunitatii cat si pe plan national. El a venit sa imi spuna daca il pot ajuta  cu sanctiunea iar eu am decis sa ma prezint aici pentru a discuta situatia cu voi toti. 

Iata sanctiunile:
Banat
Nu ai permisiunea să vezi acest site.

Avertismente
2
Comportament nepermis față de alt utilizator (R.P. regula 1)
Comportament nepermis față de alt utilizator (R.P. regula 1):
 Confirmat Avertizat de Ovidiu700, Februarie 9, 2017 Points no longer active
1
Offtopic sau nerespectarea regulamentului secţiunii (R.P. regula 6)
 Confirmat Avertizat de Persanu, Martie 27, 2013 Points no longer active



Pe langa acestea, are un cont destul de vechi pe forum si conteaza ca acesti utilizatori sa ramana alaturi de comunitate neconditionat. Multumesc, sper sa se rezolve! ( nu e nici-o diferenta pentru acesta daca joaca pe SA:MP fara sa intre pe forum sau ca joaca SA:MP si intra si pe forum ci e o diferenta buna pentru comunitate[ la GTA sunt sondaje si sugestii care trebuiesc discutate de toata lumea ])

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...