Jump to content
Ripper

Cerere afiliere server MU Online Season 6 Ep 3 + Custom Items s14 S15

Recommended Posts

Salut Linkmankia. Mă numesc Lucian prietenii mă știu de (ripper , hackz0r).

Doresc să va prezint un nou proiect al anului 2020 . Ceva stabil de lunga durată și cu foarte foarte multa munca depusa in acest proiect. Despre ce este vorba ? Eu și Vărul meu Alexandru (CrYmY) am demarat un proiect Muonline Season 6 Ep3 + Custom items. Detinem fisiere personalizate cu licență fara buguri. Editate SI configurate de noi. Serverul este low exp 80x dynamic Exp. Serverul este hostat  nu este ținut în garaj sau acasa pe un alt PC. Deci uptime 99% . Detinem antihack server files + protectie ddos website.  Este deschis de 1 luna . Avem 50 de playeri conectați majoritatea sunt români. Nu avem o comunitate . Așa că am decis sa ne alăturăm comunității linkmania.  

Server website : http://dextermu.ro

System grand reset ON 

30 RESET MAKE GRAND RESET

REWARD : 6000 CREDITS

WEBSHOP ON

ITEM IN WEBSHOP ARE +13 U NEED TO MAKE BY YOURSELF AT GOBLIN MACHINE +15

VOTE SYSTEM REWARD 250 CREDITS EVERYDAY

NEW MAPS

SPOTS IN ALL MAPS 8 MONSTER PER SPOTS

EVENT TIMER IN GAME

USER PANEL IN GAME

RESET CHARACTER IN GAME

MUHELPER CAN BE ACTIVATED AT LVL 30

AUTOPARTY ON

NEW SETS AND WEAPONS AND WINGS LVL 4 LVL5

ITEMS S14 S15 ON 

ALL EVENTS ON SERVER 

VIP SYSTEM ON

FRIEND INVITE ON

EVERY NEW CHARACTER IN GAME GET 1000 LEVEL UP POINTS AND ZEN AUTOMATICALLY

 

Link to comment
Share on other sites

Pai scrie destul de bine. Toate itemele de S6 . + S14 S15. Cu seal de 50% exp pet și ring care de asemenea îți oferă 30% exp. Nu sunt multe reseturi

REWARD Gr 6000 credits

Edited by Ripper
Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, Ripper a spus:

Pai scrie destul de bine. Toate itemele de S6 . + S14 S15. Cu seal de 50% exp pet și ring care de asemenea îți oferă 30% exp. Nu sunt multe reseturi

REWARD Gr 6000 credits

Reset 400 lvl

Cu vip platinum 336

Gold 375

Silver 380 

Etc

Link to comment
Share on other sites

 

3 hours ago, Ripper said:

Da

DaExact. Ceva de genul. Vipul îl cumperi cu credite . Realizate din grand resets sau donatie. Depinde de alegerea fiecărui player.

pay2win server = bullshit server. 
Nu o sa vin sa joc niciodata pe un server unde iti poti lua din webshop iteme +13 

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, -Cristi- a spus:

 

pay2win server = bullshit server. 
Nu o sa vin sa joc niciodata pe un server unde iti poti lua din webshop iteme +13 

Pai așa dacă aș pune +15 pe webshop. Toată lumea da 2 3 Gr. Și își face set +15 nu? So easy. Nu e mai bine să muncești pe joc. Sa joci in primul rand. Sa investești timp . Sa dai grand reseturi cu creditele obținute cumperi item și bagi la goblin sa ridici la +15. Stau sa te învăț mu acum? Lol

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ripper said:

Pai așa dacă aș pune +15 pe webshop. Toată lumea da 2 3 Gr. Și își face set +15 nu? So easy. Nu e mai bine să muncești pe joc. Sa joci in primul rand. Sa investești timp . Sa dai grand reseturi cu creditele obținute cumperi item și bagi la goblin sa ridici la +15. Stau sa te învăț mu acum? Lol

Cand vrei sa faci ceva de lunga durata si cu playeri multi, niciodata nu o sa reusesti cu  80xp, cu grand reset atat de rapid si cu iteme ce le poti cumpara din webshop gata facute la +13 . Pui direct cel mai mare DDI si te caci in el de joc 🙂. Nu o sa fie decat o afacere pentru tine sa-ti iasa cativa euro din comunitatea asta.

Cam asta urmariti toti. Bani veniti repede pe nimic.

 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Ripper said:

Nu înțeleg ce urmărești . Nu cred că ți am cerut părerea la ceva. Zi frumoasa

Sa te fac sa intelegi ca ce ai tu acolo e doar un server de debara. Niciodata nu poti face ceva competitiv cu asa descriere 🙂

 

Succesuri 

Link to comment
Share on other sites

Multumim pentru oferta de colaborare. Am putea discuta daca anumite aspecte se modifica, dar in felul in care este prezentata acum raspunsul nostru este negativ. 

Intelegem ca un server de MU implica cheltuieli si foarte multa lume nu isi permite sa il tina up and running cu tot ce este necesar complet din buzunar, de asta apar anumite sisteme de donatii. Dar donatiile astea sunt de multe feluri, iar ce intelegem din propunerea ta este un stil de pay2win care nu are nici un haz. 

Link to comment
Share on other sites

De ce serverul pay2win !? Că sunt itemele la +13 pe webshop și nu la +15? Playerii dau GRAND reset la 30 rr si primesx 6k credit + din voturi 250-300 zilnic. Asta înseamnă pay2win? Poți cumpăra cu 10k 2 iteme de pe shop. +13 full Option. LOL . AM ALES SA FIE +13 CA JUCATORII SA SI LE FACA +15 NU SA LE OBTINA GAYA FACUTE DE PE WEBSHOP.  AVEM TOATE RESURSELE FINANCIARE DE A TINE SV ONLINE . ATAT TIMP CAT ESTE NEVOIE SI CST DORMI. DACA DORMI SA IL TINEM 5 10 ANI . NU ESTE O PROBLEMA. VA MULTUMESC

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Ripper said:

De ce serverul pay2win !? Că sunt itemele la +13 pe webshop și nu la +15? Playerii dau GRAND reset la 30 rr si primesx 6k credit + din voturi 250-300 zilnic. Asta înseamnă pay2win? Poți cumpăra cu 10k 2 iteme de pe shop. +13 full Option. LOL . AM ALES SA FIE +13 CA JUCATORII SA SI LE FACA +15 NU SA LE OBTINA GAYA FACUTE DE PE WEBSHOP.  AVEM TOATE RESURSELE FINANCIARE DE A TINE SV ONLINE . ATAT TIMP CAT ESTE NEVOIE SI CST DORMI. DACA DORMI SA IL TINEM 5 10 ANI . NU ESTE O PROBLEMA. VA MULTUMESC

Alte servere ai jwls of nature si goblin de la +11 incolo, sau alta modalitate fara nature... etc

Item direct +13 nu mai trebuie sa ii faci nimic. Bagi DDI in el si il lasi asa cum e pana dai un Grand Reset si iti faci altu si mai bun.... E ceva logic, trebuie sa privesti in timp cum sa faci bani pe lunga durata... nu atat de repede.

 

 

 

My last reply here 🙂

Link to comment
Share on other sites

Acum 10 ore, Ripper a spus:

De ce serverul pay2win !? Că sunt itemele la +13 pe webshop și nu la +15? Playerii dau GRAND reset la 30 rr si primesx 6k credit + din voturi 250-300 zilnic. Asta înseamnă pay2win? Poți cumpăra cu 10k 2 iteme de pe shop. +13 full Option. LOL . AM ALES SA FIE +13 CA JUCATORII SA SI LE FACA +15 NU SA LE OBTINA GAYA FACUTE DE PE WEBSHOP.  AVEM TOATE RESURSELE FINANCIARE DE A TINE SV ONLINE . ATAT TIMP CAT ESTE NEVOIE SI CST DORMI. DACA DORMI SA IL TINEM 5 10 ANI . NU ESTE O PROBLEMA. VA MULTUMESC

tu nu ai inteles...nu te critica lumea ca ai itemele +13 in webshop...lumea te critica pt ca le ai...in comunitatea asta au fost toti playerii invatati sa munceasca pt toate itemele, sa le farmeze in joc si sa le duca manual la +9...+15...nu sa le cumpere gata facute +13 si dupaia poc poc +15 cumva...sau sa le lase +13 .

 cand renunti la webshop o sa ai mult mai multe sanse sa te alaturi acestei comunitati...:)

 

+ am jucat putin pe server...80x in niciun caz nu e exp-ul...am stat 10 min in lorencia sa fac lvl20 la goblini...dupa lvl15 luam 3k exp...ceva de genu :)) ( tin sa notez ca atunci cand ajungi arena expul creste considerabil, dar totusi...nu asa ar trebui sa functioneze)

Link to comment
Share on other sites

Nu am o problema sa existe un sistem de donatii. Nu am o problema sa existe un shop cu lucruri care nu afecteaza gameplayul. Dar daca pot sa cumpar ceva gata facut, care mai e hazul? I did not work for it, has no value. 

Daca faci jocul mai greu, sa simti ca tragi pentru realizari, sa aiba o viata nu sa ajungi la full taca paca, ma intereseaza sa discutam mai departe. 

Link to comment
Share on other sites

@Kitte apreciez mesajul tau. Și vreau să ți spun că serverul este destul de greu. Dai rr în câteva ore. Nu a fost conceput x9 x10 sau X2 exp. In privința de a te face full înseamnă să ai tot +15 +sockete .și full stats. Aici vine partea grea. Rata la goblin este undeva la 20-35% . Sunt talismane pe xshop pt a o creste. Care se pot obține cu goblin points problema este că itemele ies foarte foarte greu la+15 și goblin points obții foarte greu in joc. Spune mi tu ce ar trebui sa schimb. Mersi

Link to comment
Share on other sites

Haideti sa incercam sa nu deviem de la scopul acestui topic, cum a mentionat mai sus, Ripper nu are o comunitate pentru serverul lui.

Avand in vedere ca suntem inca in negocieri cu el privind setarile serverului, este dreptul lui sa caute si alte variante, urmand sa isi aleaga cea mai buna solutie pentru el.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...