Jump to content
DrDemocracy

MuOnline Season 12 Ep 2

Recommended Posts

Buna dimineata/seara !

ma uit si urmaresc de cateva saptamani categoria de Mu Online si vad cum toata lumea doreste sa joace si servere sunt insa nimic lansat in mod oficial.
Am zis ca daca tot se doreste opulenta in ceea ce tine servere in comunitatea linkmania sa il aduc si eu pe al meu .

Specificatiile serverului sunt urmatoarele :

Fisiere + Client Premium MuEmu files Season XII ep 1-2 [ include launcher cu autoupdate deci nu e nevoie de descarcat arhive la fiecare update ]
Web files premium si script dmn cms premium [ template customizat si editat pentru linkmania ]
Server experience : x10
Server Drop : x50
Max connections per ip : 2
Spot mobs pe toate hartile [ maxim 7 mobs pe spot ]
CASH SHOP inchis : nu se pot cumpara seals si alte nebunii din XShop insa [ panda ring si cateva seals pica din invazii ]
Comanda : /giftitem disponibila pentru fiecare jucator nou [ iti da un set +9+exe care dispare dupa 8 ore + panda ring si pet + seal of ascension care la fel dispar dupa 8 ore ]
Toate questurile + questuri qustom functionale 100%

Toate eventurile functionale 100% + eventuri qustom ca si : Team vs Team , Cupons Events , Lucky Coin , Scramble Word , Santa invasion  , Core Magriffy , Ferea Battle , Archa Battle Nixie lake boss si lista continua.
NPC-uri cu iteme pentru fiecare clasa
NPC-uri premium cu iteme exe +10 pentru fiecare clasa [ itemel pot fi cumparate doar cu WCOIN ]
OffAttack si Offlevel functionale
Toate eventurile ofera ca si reward WCoins/Ruud/Iteme Exe / jewels
NPC cu jewels noi [ jwls pot fi cumparate tot cu WCoins ] - poti adauga optiuni exe / add +28 / skill pe weapons / transformi un item in ancient item / faci un item FULL Option / adaugi socket option 
Moneda principala in joc e  jewel of chaos [ un drop rate foarte mic care face ca acest jewel sa devina foarte important ]
4 Levele de VIP [ Bronze , Silver , Gold , Platinum ] - In functie de level creste xp si chaos mix rate . [ Se poate obtine cu Web Credits obtinute din Vote Reward si/sau donatii simbolice 2,4,8,12 EURO / 2 saptamani ] ; se obtine si acces la VIP MAP unde exista cate un NPC pentru fiecare VIP level plin cu tot felul de bok-uri , cateva jewels si alte bunatati.
RUUD Shop disponibil in elbeland si lorencia

Nu am nevoie de echipa tehnica deoarece serverul este configurat complet si clientul e pregatit si fara visual bugs .
Sunt deschis la updates in baza feedback-ului oferit de jucatori.
Serverul este dedicat cu protectie DDOS si sponsorizat de TerraHOST Norway .
Sunt deschis la propuneri pentru pozitia de Game Master insa pentru Game Master exista task-uri zilnice care trebuie facute.

Astept pareri , propuneri 
Disponibilitate imediata

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Citat

CASH SHOP inchis : nu se pot cumpara seals si alte nebunii din XShop insa

Citat

4 Levele de VIP [ Bronze , Silver , Gold , Platinum ] - In functie de level creste xp si chaos mix rate . [ Se poate obtine cu Web Credits obtinute din Vote Reward si/sau donatii simbolice 2,4,8,12 EURO / 2 saptamani ] ; se obtine si acces la VIP MAP unde exista cate un NPC pentru fiecare VIP level plin cu tot felul de bok-uri , cateva jewels si alte bunatati.

chiar eram excitat sa joc pana am citit aia.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Las asta aici pentru cine vrea sa joace, sa nu credeti ca sunt eu nebun si am chef de misto. Suntem 5 oameni in party din 4 orase diferite, la toti ne pica din 5 in 5 minute, ne dispar mobii de pe spot si raspunsul adminului este urmatorul:

image.png.2236e4b4312708dd4dbcaad2dcfb702c.png

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

La 16.05.2020 la 12:26, Arminius a spus:

 ideea ar fi sa maresti oleak exp ... nu mai avem 15 ani :))

e nasol la 16 ?

La 16.05.2020 la 0:06, Papi a spus:

Las asta aici pentru cine vrea sa joace, sa nu credeti ca sunt eu nebun si am chef de misto. Suntem 5 oameni in party din 4 orase diferite, la toti ne pica din 5 in 5 minute, ne dispar mobii de pe spot si raspunsul adminului este urmatorul:

image.png.2236e4b4312708dd4dbcaad2dcfb702c.png

nu aveti ma nici macar 4G? luati abonament de la DIGI ,net si tv fara limita doar la paspelei :)))))

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...