Jump to content
Kitte

Mu Online S6

Recommended Posts

Buna seara , Ma numesc Radu bănuiesc că ne cunoastem din trecut si ce-i care mai sunt pe linkmania.

Vreau sa va prezint un proiect destul de cunoscut printre jucători de mu , și unul destul de fun un EXP 5-15 dynamic cu un sistem de HAPPY HOUR in fiecare zi a cate 2 ore pe zi , DROP 35% sa fie cat de cat acceptabil farmatul.

Ce este nou pe server ? 

Avem ca si arma pentru BK faimosul "Mace of Kind" de pe 97d 

Fiecare clasă are cate o aripă nouă custom.

O nouă interfață de selectare characher mult mai plăcută decât ceea originală.

Spoturi sunt marcate în TAB sa va fie mult mai usor sa găsiți spoturile.

Securitate pentru web/server dar si pentru client pentru a evita neplăcerile din trecut care au fost odată. 

Sa speram ca de data vom reuși să facem ceva frumos si de lunga durata ,si haideți să uitam de trecut si sa ne focusam mai mult pe viitorul linkmaniei. 

 

Cu stimă si respect pentru linkmania

..::LifeGuard::..

 

Screen(02_01-09-30)-0000-1.jpg

Screen(02_09-16-28)-0000-1.jpg

Screen(02_01-22-10)-0001-1.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 3 ore, Spike a spus:

Hello,

Server-ul este 100% functional, testat si retestat sau mai este nevoie si de perioada beta? 

Stiu ca in trecut ai mai avut server aici si nu a fost cel mai reusit, imi place ca nu ai renuntat la ideea de a face ceva OK. 🙂 

Eu sunt deschis tuturor proiectelor noi pe comunitate, so.. inca un server nu cred ca ar strica.

Ai si o data de lansare programata? 

 

Salut ,

Va fi pentru 7 zile beta si pe urma trecem pe oficial, svr va fi online după ce sunt acceptat in comunitate și categoria si domeniu. 

 

Si pentru oficial undeva pe data de 17.4 sau 24.4 

Link to comment
Share on other sites

Sa va reamintesc ca undeva prin 2018 octombrie / noiembrie a inchis serverul fara sa anunte pe nimeni si a disparut ca magarul in ceata fara sa dea macar refund oamenilor la donatii ? si a trebuit eu cu serverul deschis la vremea aia sa "compensez" oarecum buba facuta de radu doar ca sa nu cada comunitatea aiurea in ochi oamenilor ?

Chiar aveti impresia ca e vorba de "ca nu a renuntat la idee" ? zic si eu

Link to comment
Share on other sites

Acum 41 minute, xpl0ziv a spus:

Sa va reamintesc ca undeva prin 2018 octombrie / noiembrie a inchis serverul fara sa anunte pe nimeni si a disparut ca magarul in ceata fara sa dea macar refund oamenilor la donatii ? si a trebuit eu cu serverul deschis la vremea aia sa "compensez" oarecum buba facuta de radu doar ca sa nu cada comunitatea aiurea in ochi oamenilor ?

Chiar aveti impresia ca e vorba de "ca nu a renuntat la idee" ? zic si eu

Din cate stiu eu, s-a dat refund. Dar daca ai un caz particular concret in care nu s-a facut asta, ceva verificabil, nu zvonuri, te rog sa detaliezi. 

 

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, LifeGuard said:

@41nd astept aprobarea ta pentru acest proiect și sa discutam despre domeniu, mulțumesc.  

Eu nu mă pricep la MU așa că nu e nevoie de aprobarea mea ci de acceptul managerilor care se pricep la MU :fo-link:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eu am scris deja ca il sustin, Spike este coordonatorul, deci we consider it approved. 

Unul dintre voi @LifeGuard @Spike sa imi dea numele sectiunii (Mu Online S6 something) si structura sectiunii - ma gandesc la fel ca cea de S15 este ok. Grupurile de admini necesare - ma gandesc similar ca la s15.

Daca aveti deja oameni de la s6 custom sau s15 care lucreaza cu voi, ca sa ii adaug in grupurile pe care le voi face. Asta imi puteti da acum sau dupa ce fac sectiunea si sa postati la admin section, both work fine with me. Si un tag cand postati. 

Succes! 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...