Jump to content
Guest

Scoatere restrictie - VeRRo

Recommended Posts

Acum 9 ore, Sevraj a spus:

Salutare.

In mod normal nu as avea nimic impotriva, insa dat fiind faptul ca "ne-am ars" deja (si nu doar o data) cu Rotchid, raspunsul meu este nu. 

Prea multe sanse oferite pentru jucatori problema pe samp care injura si fac tot ce vor, iar dupa aceea merg pe forum cu rugatul catre colegii manageri.

Personal nu am nimic cu tine, in afara de faptul ca acum ceva timp ai ajuns atat de jos incat sa injuri un membru al staff-ului de familie (nevasta si copil mic) dar de data asta am demonstrat ca serverul poate prospera fara jucatorii toxici clasici LinkMania si fac tot posibilul sa ramana asa.

Te salut. Daca jucam deja pe server atat eu cat si ea, unde ar fi problema? Restrictia i-a fost acordata doar fiindca am facut eu ce am facut, ea, personal, nu s-a implicat in nimic la vremea aceea. 

 

Ma bucur si te felicit pentru initiativa cu anti jucatori toxici.

Link to comment

up - @Claudiuu

 

Presupun ca daca e o noua administrare, se poate scoate si restrictia asta

 

@Kitte sfatul meu e sa alegeti un responsabil pentru sectiunile astea de probleme, interdictii.. sunt topicuri care nu au primit raspuns dupa lungi intregi 

Link to comment
Acum 7 ore, Claudiuu a spus:

De data asta putem trece cu vederea și să acordăm o șansa de redobândire. 

Iar de aceasta secțiune ne putem ocupa toți, depinde de părerea fiecărei persoane, poate x este de acord dar y este împotriva, restul cererilor văd că au fost rezolvate deja de colegii mei.

Multumesc anticipat, nu mai e nevoie.

Link to comment
La 14.06.2020 la 14:30, Claudiuu a spus:

De data asta putem trece cu vederea și să acordăm o șansa de redobândire. 

Iar de aceasta secțiune ne putem ocupa toți, depinde de părerea fiecărei persoane, poate x este de acord dar y este împotriva, restul cererilor văd că au fost rezolvate deja de colegii mei.

Asta da dovada de lipsa de membri, sa scoti o restrictie asa harcea parcea, stie si Kitte ce fel de persoana este axelutz si ce a facut si ce a injurat in nesimtire, stim cu totii ca foloseste mai mult el ambele conturi:)) incearca sa profite de situatia actuala sa mai revina si el pe comunitate dar prea tarziu bro, au plecat toti care faceau jocul mai interesant, asta e daca n-ai stiut sa te integrezi in colectiv si ai fost golan. Din partea mea aveai un contra la cerere, deoarece ai o varsta, si erai destul de constient cand ai facut ce ai facut. 

#GLOVOPOWER

  • Upvote 1
Link to comment
Acum 9 ore, velasQuez. a spus:

Asta da dovada de lipsa de membri, sa scoti o restrictie asa harcea parcea, stie si Kitte ce fel de persoana este axelutz si ce a facut si ce a injurat in nesimtire, stim cu totii ca foloseste mai mult el ambele conturi:)) incearca sa profite de situatia actuala sa mai revina si el pe comunitate dar prea tarziu bro, au plecat toti care faceau jocul mai interesant, asta e daca n-ai stiut sa te integrezi in colectiv si ai fost golan. Din partea mea aveai un contra la cerere, deoarece ai o varsta, si erai destul de constient cand ai facut ce ai facut. 

#GLOVOPOWER

Fiecare merita o sansa, atata timp cat vrea sa activeze intr-o comunitate unde a gresit si probabil doreste sa isi repare greseala, orice om merita o sansa.  

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...