Jump to content
PePe

[ Canal (Gaming in special) YouTube ] - PePe

Te vei abona?  

26 members have voted

  1. 1. Te vei abona?

    • Da - si te sustin in promovarea comunitatii
    • Nu
    • Sunt deja abonat


Recommended Posts

Salut tuturor,
Numele meu este Valentin Iosif, nebunaticii toti ma stiu de PePe, iar pe canalul ce o sa il las aici veti gasi videoclipuri majoritatea din jocuri, in special GTA SA:MP care a avut si are ca scop promovarea(mai mult sau mai putin) a serverului comunitatii - target-ul principal sa ii spun asa.

372298438_youtubelinkmania.png.521002959f10bcb5b3dbc20f91f43d24.pngLink: https://www.youtube.com/channel/UCsmxaaeK4hlquXerXwX1zlA?view_as=subscriber

Astept pareri din partea voastra privind canalul dar si continutul.
Pentru orice alte discutii care credeti ca nu le puteti face public, ma puteti contacta prin PM.

  • Like 3
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Îmi place ca ești un băiat ambițios și cu multă voința, putine persoane își rup din timpul lor liber sa acorde mai multă atenție comunități. Ai un canal de început foarte bun, pe viitor îți urez mult succes și cât mai mulți abonați. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Te sustin dragule Iosif! 

Multa bafta in realizarea tuturor obiectivelor si sa speram ca acest canal o sa aduca plusuri comunitatii. 

Sunt de parere ca daca ai prezenta si alte jocuri si ai face putina atmosfera, ti-ar creste numarul de subscriberi considerabil. 

Link to comment
Share on other sites

Acum 7 ore, Alexx a spus:

Tu n-ai somn? :)) Ai un sub si de la mine

Multumesc 🙂 (nu, nu aveam somn...doar ce venisem de afara)

Acum 6 ore, reddxx_ a spus:

Faci o treabă bună!!! (+1 sub)

 

#RoadTo1k

Multumesc 😄

Link to comment
Share on other sites

La 09.08.2018 la 18:20, PePe a spus:

Salut tuturor,
Numele meu este Valentin Iosif, nebunaticii toti ma stiu de PePe, iar pe canalul ce o sa il las aici veti gasi videoclipuri majoritatea din jocuri, in special GTA SA:MP care a avut si are ca scop promovarea(mai mult sau mai putin) a serverului comunitatii - target-ul principal sa ii spun asa.

372298438_youtubelinkmania.png.521002959f10bcb5b3dbc20f91f43d24.pngLink: https://www.youtube.com/channel/UCsmxaaeK4hlquXerXwX1zlA?view_as=subscriber

Astept pareri din partea voastra privind canalul dar si continutul.
Pentru orice alte discutii care credeti ca nu le puteti face public, ma puteti contacta prin PM.

Nu

Un canal cu aiureli si exeple negative pentru toti.

 

omg ce promovare buna.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...