Jump to content
41nd

Noutăți !

Recommended Posts

Salut și bine-ați revenit în Comunitatea LinkMania !

După ce ne-am aliniat la standardele GDPR valabile după mai 2018 veți constata că foarte mult conținut lipsește de pe site. Din păcate nu suntem 100% pregătiți așa că topicurile cu embed-uri (YouTube, Twitch, Facebook, etc..) care vă salvează prăjiturele (cookies) pe computer nu sunt disponibile decât echipei de voluntari deocamdată. În viitorul apropiat plănuim să refacem subforumurile și topicurile publice dar dacă vrei să ne ajuți să lucrăm mai repede poți să te oferi ca moderator voluntar pentru comunitate ✒️

  • Like 1
  • Upvote 1
  • Sad 1
Link to comment

Salut, în spiritul unei comunități "online" cât mai democratic guvernate o să mă retrag din luarea deciziilor legate de conținutul de pe forum și din administrarea voluntarilor. Îmi rezerv dreptul de veto pentru orice ar putea încălca principiile și etica în care există compania care suportă Comunitatea LinkMania dar începând cu data de 22 mai 2020 o să puteți discuta direct cu Managerii și Moderatorii despre orice proiect existent sau viitor. Vă rămân la dispoziție în continuare (între 9-18 în mod normal dar 7-16 în "era covidiană") pentru probleme tehnice legate de funcționarea forumului și conturilor voastre. În următoarele săptămâni o să punem la punct și modificările necesare prin regulamente și proceduri pentru a oferi voluntarilor cadrul necesar în promovarea susținută de membrii comunității de la asistent la moderator și apoi la manager.

  • Like 5
  • Upvote 2
  • Burn 1
  • Downvote 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...