Jump to content
Guest Otis

Sugestii/Propuneri

Recommended Posts

Si eu sunt de acord sa revenim la denumirile vechi, nici playerilor nu le place asta, din cate observ. 

 

# Daca vom reveni la denumirile vechi, inseamna ca SFR va trebui sa aiba spawn-ul in SF...

Edited by Mario
Link to comment
Share on other sites

Eu zic sa revenim la vechile denumiri la factiuni...mafia,triads,grove,ballas,sfr,dnb...

 

Cand s-a propus schimbarea asta s-a mai zis sa facem si sondaj global, sa voteze si playerii, dar am ramas cu vorbe in vant si s-a luat decizia fara sa fie intrebati si playerii. Macar acum sa facem un sondaj sa-i intrebam cum vor ei, denumirile vechi sau cele noi (asta cand e aproape gata GM-ul nou).

Link to comment
Share on other sites

Eu ma gandeam sa facem un poll topic ...factiunile de acum vs factiunile vechi fara sa aducem in discutie noul GM.

 

Daca facem asa, sigur se vor prinde unii ca vrem sa schimbam GM-ul si se imprastie vorba. Asa cel mai bine, cand e aproape gata GM-ul si gata de lansat si anuntat pe forum, facem si topic-ul cu sondajul si aia e.

Edited by filtzeR
Link to comment
Share on other sites

De ce sa mai schimbati neaparat si numele rankurilor ? Spawn-ul Crips si Spawn-ul Bloods eu zic ca sunt alese foarte bine, Surenos si Nortenos au niste spawn-uri total aiurea din punctul meu de vedere. Una din factiuni ar trebui pusa in spawn-ul Bikers iar la cealalta trebuie gasit un spawn mai interesant. 

Link to comment
Share on other sites

Ma poate ma bag aiurea , sau nu este cazul . Dar am avut un moment de nostalgie si imi aduc aminte cand era plin San Fierro si LS`ul mai putin populat..

De ce nu incercam sa ne punem putin capul la contributie sa avem playeri pe toata harta :D ? Parca ar fii altfel , mii se pare foarte plictisitor acum , stim toate locurile importante din LS .. de asta este si monotonie .

 

Asa mai alergam prin San Fierro , un war , o fuga dupa un suspect , trafic de arme , chestii trestii ( Daca prindeti ideea , ca eu sunt cam obosit dupa 12 ore de cursuri :))

 

Multi dintre noi ( sau nu chiar multi ) stim cand ne spawna la gara si era acolo get-ul , multe case , NR`u , Car jacker , etc..

 

Putem muta unele chestii importante in San Fierro , parca am schimba putin aspectul jocului cu o schimbare dinasta .

Daca vreti , sunt sigur ca venim fiecare cu o idee si iese ceva frumos. MA REPET : POate nu stam de asta acum , dar in principiu , personal mi-as dorii aceasta schimbare.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Ma poate ma bag aiurea , sau nu este cazul . Dar am avut un moment de nostalgie si imi aduc aminte cand era plin San Fierro si LS`ul mai putin populat..

De ce nu incercam sa ne punem putin capul la contributie sa avem playeri pe toata harta :D ? Parca ar fii altfel , mii se pare foarte plictisitor acum , stim toate locurile importante din LS .. de asta este si monotonie .

 

Asa mai alergam prin San Fierro , un war , o fuga dupa un suspect , trafic de arme , chestii trestii ( Daca prindeti ideea , ca eu sunt cam obosit dupa 12 ore de cursuri :))

 

Multi dintre noi ( sau nu chiar multi ) stim cand ne spawna la gara si era acolo get-ul , multe case , NR`u , Car jacker , etc..

 

Putem muta unele chestii importante in San Fierro , parca am schimba putin aspectul jocului cu o schimbare dinasta .

Daca vreti , sunt sigur ca venim fiecare cu o idee si iese ceva frumos. MA REPET : POate nu stam de asta acum , dar in principiu , personal mi-as dorii aceasta schimbare.

Si eu am propus ca toate gangurile sa fie in SF sau in LV, nu in LS. Pro pentru vechile denumiri.

Link to comment
Share on other sites

S-a votat, se accepta:)). O sa modific denumirile la factiuni. Iar in legatura cu popularea intregii harti ma ocup eu de asta. Adica Spawn Triads este in SF intr-un loc foarte frumos unde nu a mai fost pana acum, iar la Mafia inca nu gasesc spawn in LV, ma poate ajuta cineva?

Edited by Havok
Link to comment
Share on other sites

Dc nu vreti sa mutam gangurile in alt oras? war'urile sa fie facute in alt oras. Asa mai populam si noi celelalte orase. Daca vor mai exista pariurile, sa fie o singura intrare, aia din sat. A fost o perioada asa cand pariurile din ls erau inchis ,iar cele din sat deschide. Ce frumos se vedea pe mapa cand era si satu ala populat si tot drumu dintre LS - LV.

Link to comment
Share on other sites

Dc nu vreti sa mutam gangurile in alt oras? war'urile sa fie facute in alt oras. Asa mai populam si noi celelalte orase. Daca vor mai exista pariurile, sa fie o singura intrare, aia din sat. A fost o perioada asa cand pariurile din ls erau inchis ,iar cele din sat deschide. Ce frumos se vedea pe mapa cand era si satu ala populat si tot drumu dintre LS - LV.

E ok si asa, imi place, dar, poate majoirtatea playeriilor nu le-ar convine. Pentru asta trebuie sa cautam niste locatii bune pentru spawn-uri, etc.

Era frumos cand erau pariurile doar in Montgomery (war-uri pe camp, in aer liber.) :))

Edited by Mario
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Dc nu vreti sa mutam gangurile in alt oras? war'urile sa fie facute in alt oras. Asa mai populam si noi celelalte orase. Daca vor mai exista pariurile, sa fie o singura intrare, aia din sat. A fost o perioada asa cand pariurile din ls erau inchis ,iar cele din sat deschide. Ce frumos se vedea pe mapa cand era si satu ala populat si tot drumu dintre LS - LV.

E ok si asa, imi place, dar, poate majoirtatea playeriilor nu le-ar convine. Pentru asta trebuie sa cautam niste locatii bune pentru spawn-uri, etc.

Era frumos cand erau pariurile doar in Montgomery (war-uri pe camp, in aer liber.) :))

 

Da, atunci cu pariurile doar in Montgomery, era super tare :)).

Legat de playeri, logic ca lor le convine sa aibe totu intr'un oras sa nu piarda timp pe drum..

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...