Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Definitely not tsubyke

Huskar speed

Recommended Posts

Am si testat pe alt server ce foloseste Husky si mi-am dat seama ca el nu iese de fapt din joc sa se activeze,de la acel program "Speed Gear" ii sare din joc uneori.Si da, setat pe o anumita viteza mult peste viteza normala a jocului poti da combo asa.

Pana una alta inca astept daca vrea careva sa incerce sa dea la fel combo pe un char phono si va garantez ca nu e posibil decat daca esti activat.

Link to comment
Share on other sites

Am si testat pe alt server ce foloseste Husky si mi-am dat seama ca el nu iese de fapt din joc sa se activeze,de la acel program "Speed Gear" ii sare din joc uneori.Si da, setat pe o anumita viteza mult peste viteza normala a jocului poti da combo asa.

Pana una alta inca astept daca vrea careva sa incerce sa dea la fel combo pe un char phono si va garantez ca nu e posibil decat daca esti activat.

 

 

NO WARN

 

Mariuse poti demonstra asta si pe link nu trebuie sa te duci pe alt srv. Dai pm lu ija sau oricui din staf si stabiliti 1h in care sa fi ti pe joc si sa testati programul respectiv si sa vezi ce simplu ia ss si trimite programu respectiv si lui ija sau ody.

Huskar cum ti am si db trecut esti plin de hack si cu toate astea tot nu esti bun pentru acest joc. 

Link to comment
Share on other sites

Am si testat pe alt server ce foloseste Husky si mi-am dat seama ca el nu iese de fapt din joc sa se activeze,de la acel program "Speed Gear" ii sare din joc uneori.Si da, setat pe o anumita viteza mult peste viteza normala a jocului poti da combo asa.

Pana una alta inca astept daca vrea careva sa incerce sa dea la fel combo pe un char phono si va garantez ca nu e posibil decat daca esti activat.

 

 

NO WARN

 

Mariuse poti demonstra asta si pe link nu trebuie sa te duci pe alt srv. Dai pm lu ija sau oricui din staf si stabiliti 1h in care sa fi ti pe joc si sa testati programul respectiv si sa vezi ce simplu ia ss si trimite programu respectiv si lui ija sau ody.

Huskar cum ti am si db trecut esti plin de hack si cu toate astea tot nu esti bun pentru acest joc. 

Acest jos il poate juca oricine vrea si cui ii place :P

Link to comment
Share on other sites

Sal ,

 

Rog Admini sa verifica caracterele care le mentionez  au facut simulari  in joc cu speed TSUBYKE si [Lucifer] multumesc si inchideti topicul mai repede

=)))))))))))))))))))))

Ma intreb cateodata,oare cum pot exista...nici nu stiu cum sa te numesc , cred ca accident e cel mai potrivit ; eu n-am nevoie de programe pe BK meu sa iti rup mufa , sunt bazat pe iteme nu ca tine pokemon fara set si arme cu speed sa poti sa misti si tu ceva.

Daca doresti sa faci o plangere cu cea mai mare placere intr-un alt topic , aici momentan este vorba despre tine si asteptam sa iei 99.

Si da,se poate verifica cu cel mai mare drag caracterele , sa-i faceti pe plac acestui pinguin agramat care nu are nici 8 clase terminate.

Link to comment
Share on other sites

Sal ,

 

Rog Admini sa verifica caracterele care le mentionez  au facut simulari  in joc cu speed TSUBYKE si [Lucifer] multumesc si inchideti topicul mai repe

Pe ce baza ceri tu adminilor sa-mi verifice char-ul ?

 

Te plictisesti asa enorm ?

 

ia veziti de treburile tale ca nu esti un pui de semi-zeu !  si TheProstNob  dupa ce ai jignit jumate de server si ai dat pk mai ai si tupeul sa faci pe avocatul ..taci si inghite SS ul pe care il ai !

Link to comment
Share on other sites

nici daca am lvl 1 nu ne bate la duel :))) Tsu daca treci de 1 la duel iti dau 10+5 ce zici? stai ca am speed uitasam fac cu tine cu admini de fata si toata ally ta pe rand sau la un loc defapt cum a mai zis ,

uite si dovada :

stai ca am avut speed si aici:)))

iara te lauzi ca prostul cand faci duel cu altii? sau ai uitat cand am sters pe joc tu tine doar cu o arma! Te rog inginere du-te si minte pe altii!

Link to comment
Share on other sites

tsubyke te-ai facut de ras prietene esti vai de capu tau habarnai mu pot sa iti dau in 2 -3 sec 3 combo in plm daca nu iei ref si sti cum sa joci faci ff repede joc de 4 ani mu si stiu ce vorbesc in fine ... , tot timp-ul am fost bk 

Alt agramat =)))

Cum se face ca husky e sustinut doar de agramati?Aveti vreun club ceva ? :>

PS: Semneaza-te daca tot cauti anturaj in "plt" de mafiot intre 4 pereti. 

Link to comment
Share on other sites

Tu esti degeaba ,te bagi ca prostu in topic si habar n-ai sa faci un combo .Asta-i treaba ta ce fac eu?

Sal ,

 

Rog Admini sa verifica caracterele care le mentionez  au facut simulari  in joc cu speed TSUBYKE si [Lucifer] multumesc si inchideti topicul mai repe

Pe ce baza ceri tu adminilor sa-mi verifice char-ul ?

 

Te plictisesti asa enorm ?

 

ia veziti de treburile tale ca nu esti un pui de semi-zeu !  si TheProstNob  dupa ce ai jignit jumate de server si ai dat pk mai ai si tupeul sa faci pe avocatul ..taci si inghite SS ul pe care il ai !

Link to comment
Share on other sites

A facut Dumnezeu destul "misto" de tine Husky cand a permis sa te nasti.Tu si fractu ca sincer nici nu stiu care cum jucati ca sunteti la fel de inculti si de batuti de soarta nu aveti nici cea mai mica legatura cu realitatea,sunteti desprinsi din desene animate.

In legatura cu 99,stai linistit ca o sa-l iei intr-un final si poate ne zici si noua cum e cu "programul ala facut de tine" care de fapt e Speed Gear downloadat de pe goagal :(

In legatura cu ceilalti care nu au bacalaureatul luat si se dau avocati tin sa le amintesc ca au nevoie de un amarat de 6 la BAC si de o facultate de drept :-"

Va mai dati si cunoscatori de MU ca jucati de 7 ani si aveti nesimtirea sa ziceti ca husky joaca curat,dar asa e cand si voi va simtiti cu musca pe caciula si va luati apararea unul celuilalt.

Link to comment
Share on other sites

Ma avortatule te dai tare in fata la pc ca multi alti faci laba pe redtube de o rupi tu ai tupeu sa vb asa cu noi un handicapat  un ras de copil virgin?

Daca mai comentezi iti sparg botul ala de limbist si astepta decizia si ai sa vezi cat de prost esti si tu si restu

PS Marsi la cacat

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...