Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Definitely not tsubyke

Huskar speed

Recommended Posts

 

http://www.imagebam.com/image/87212c235862036

 

 

 

 

http://www.imagebam.com/image/9eb54d235862042

 

 

 
 
Acest tutorial de combo a avut loc in prezenta mai multor persoane ( 4 BK FULL )  si se vede destul de clar,pus sa faca combo si cu cyclone skill si cu falling slash skill iar rezultatul se vede : Nu se vede absolutul deloc saritura la Falling Slash sau cand intra cu cyclone skill , la el se vede direct twisting slash + fury si hop combo , si nu doar 1 : 3 pe secunda! Felicitari Husky,sper sa ne auzim db viitor.
 
PS: Rog oricare alt BK full cu experienta sa incerce sa imite reusita acestui tanar flacau din Caracal.
Link to comment
Share on other sites

Omule nu ai cum sa dai asa rpd combo :))) 3 intro sec ? da ce ai 9 degete ? Si cum ne dai tu pk in 2 sec daca nici macar nu ai full edr+2% ?? Ai arme si set praf si ne bati cu 10-0 ? Hai sa fim seriosi :))) Scoate speedu sa vezi ca nu faci 1 kill macar !

Link to comment
Share on other sites

Sal,

 

Sa intre careva sa verifice ca nu am spedd sau alceva daca va bat cu 10-0 la duel nu inseamna ca am speed daca doriti filmari va fac live cum dau 123 sa nu avem dubi, thx dupa baieti respect dev 4 sa va arat ca sunt mai bun;)

Ai ucis limba romana de tot...si cui dai tu 10-0 la duel?:O =))))))))

Cand e vorba de event war full char , unde este admin ai dat mereu inapoi.Nu-ti mai bate joc de limba romana si asteapta sa isi dea cu parerea ceilalti sau sa rezolve ija/odyzeuss.

Link to comment
Share on other sites

Cu riscul de a fi offtopic trebuie sa mentionez asta-> Huskar..de cand te stiu numa de prostii te-ai tinut. Invata sa joci corect, lupta si tu sa-ti faci iteme cu care ai avea sansa sa-i bati pe alti si fara programe de speed si alte vrajeli.. tu crezi ca noi nu le-am putea folosi? ne place jocu asta si vrem sa-l pastram curat, sper ca totusi admini sa fie ingaduitori cu tine in legatura cu acel combo speedy gonzales :busted: si sa-ti dea ocazia sa incepi cu un char nou , cu o alta atitudine si cu mai mult fairplay. Sau ai putea sa ne trimiti o filmare cu tine cand executi acel "triplu tulup" in fata la tasta. :rofl:

Link to comment
Share on other sites

lol voi demonstrati cat de noobi sunteti? =))))))))))) tu vezi ca esti phono?

si dak nu ia ref =)) normal iti dau si eu cate vrei una dupa alta asa

ps:te-ai facut de ras cu plangerea asta sincer,care stie sa joace stie ce vorbesc da cum am zis prea multi a-ti facut bk-ii

Link to comment
Share on other sites

Warn la tentativele astea de avocati.

Cum am zis,astept orice bk full care vrea sa incerce sa repete combourile la fel.

 

In duel Husky nici nu face combo niciodata,te pica din ts .Sunt full lk dd ref , full hp recovery , full edr 2% , dupa ce il bat de 2-3 ori dispare de pe joc si revine intr-un minut si ma bate dintr-un ts ( El neavand nici macar full edr 2% pe el ) asta tine de cum stii sa joci cu bk?Ca te pica dintr-un ts cu arma lk edr speed +13?Sa posteze ce iteme are pe el si postez si eu si fa o comparatie. 

Link to comment
Share on other sites

Esti prea prost dino bug inseamna sa fac bug sa nu vezi dinorantu eu m-am pus pe el pt ca nu scrie nici unde in regulament ca nu e voie.

tu crezi ca dak ai arme si set bati tot serveru? revino-ti.

 

Secunda 03, uitati-va cum ies 2 combo.

 

 

PS: Denis,veziti de suspendul tau si de dinobug care il folosesti la CS si faci pe prostul ca nu stii ce e ala.(sau poate nu te faci,if u know what I meant)

Link to comment
Share on other sites

Se vede ca sunteti in acelasi guild,amandoi va duelati cu limba romana.Problema e ca nu se mai ocupa nimeni de sv ca pana acum aveati 99 amandoi + inca alte cateva personaje.

Husky,cateodata ma simt si prost cand ma iau de tine,eu te inteleg ca te-ai nascut intr-o zona fara posibilitati de a progresa si unde primar este cel care a terminat liceul cu media 7,dar mai iesi la aer ca se pare ca ai halucinatii . Cand am intrat eu in joc erai deja devias4 si te-am tavalit pana ce crezi?Dau pm si esti off,cand ai intrat erai Superman,te dopasei.

Link to comment
Share on other sites

Noroc pe mine ca nu se mai ocupa nimeni sa mai joc si eu putin.

Ai facut prima oara in viata ta un bk full si te crezi zeu?SI de ce sa iau eu 99 m-ai vazut tu ca is codat sau citesti in palma tu?

Iti dai seama ce realizare e sa faci BK full pe linkmania , cred ca esti tare mandru de tine ca ai reusit asta de 2,3,4 ori , cand te vei duce sa te angajezi  asta sa scrii in CV  ca ai facut de 4 ori BK full pe linkmania si sa precizezi ca stii si PVP ca odata ai castigat si castelul.

Treziti-va la realitate ma  , nu va da MU sa mancati , incercati sa luati BAC , sa faceti o facultate ca in rest e plin internetul de prostovani si "hackeri".

Link to comment
Share on other sites

nici daca am lvl 1 nu ne bate la duel :))) Tsu daca treci de 1 la duel iti dau 10+5 ce zici? stai ca am speed uitasam fac cu tine cu admini de fata si toata ally ta pe rand sau la un loc defapt cum a mai zis ,

uite si dovada :

stai ca am avut speed si aici:)))

Link to comment
Share on other sites

Pai atunci nu te mai da rotund ,noroc cu tn mai creste rata de inteligenta pe server

Noroc pe mine ca nu se mai ocupa nimeni sa mai joc si eu putin.

Ai facut prima oara in viata ta un bk full si te crezi zeu?SI de ce sa iau eu 99 m-ai vazut tu ca is codat sau citesti in palma tu?

Iti dai seama ce realizare e sa faci BK full pe linkmania , cred ca esti tare mandru de tine ca ai reusit asta de 2,3,4 ori , cand te vei duce sa te angajezi  asta sa scrii in CV  ca ai facut de 4 ori BK full pe linkmania si sa precizezi ca stii si PVP ca odata ai castigat si castelul.

Treziti-va la realitate ma  , nu va da MU sa mancati , incercati sa luati BAC , sa faceti o facultate ca in rest e plin internetul de prostovani si "hackeri".

Link to comment
Share on other sites

Nu ma dau rotund,fiecare suntem inzestrati cu anumite calitati de Dumnezeu,ca in cazul unora sunt mai multe defecte decat calitati asta e alta problema.Flacaul din Caracal,tin sa te anunt ca prea putin imi pasa pe cine ai batut tu din ally Hustle ( desi TsuTzi,Kenvelo,_uNu_ sunt din alianta Hentai , unde voi vreti sa intrati si tu ii numesti slabi :D ) . 

In legatura cu "daca treci de 1" , iti garantez ca daca vii la o sala de net din Bucuresti si jucam amandoi de acolo tu nu treci de 0.

Link to comment
Share on other sites

Ai mai facut vrodata duel ? cu car full e prima data cand ai full auzi dar Tarus ala cu 9-0 nu e de la voi? :))

Google translate sa inteleg ce vrei sa zici.Legat de a 2-a parte,Tauru$ e om matur cu familie,care nu sta ca alti disperati in MU cu speed,el joaca de placere si pentru tovarasii din guild,ceea ce voi nu o sa stiti ce inseamna sa joci pentru prieteni un joc.

Tu ma minteai pe mine pe joc ca esti inginer,stii macar ce inseamna asta?Stii macar de ce scoala ai nevoie sa devii inginer?Ce trebuie sa studiezi?Cand te-a intrebat Gavril,care coincidenta este in acelasi domeniu , habar nu aveai cu ce sa mananca . 

 

PS: Asta e ultimul meu reply , opreste-te si tu si Denis cu spamul , ai mess , facebook , poti sa chatuiesti acolo.

Link to comment
Share on other sites

Ai mai facut vrodata duel ? cu car full e prima data cand ai full auzi dar Tarus ala cu 9-0 nu e de la voi? :))

Google translate sa inteleg ce vrei sa zici.Legat de a 2-a parte,Tauru$ e om matur cu familie,care nu sta ca alti disperati in MU cu speed,el joaca de placere si pentru tovarasii din guild,ceea ce voi nu o sa stiti ce inseamna sa joci pentru prieteni un joc.

Tu ma minteai pe mine pe joc ca esti inginer,stii macar ce inseamna asta?Stii macar de ce scoala ai nevoie sa devii inginer?Ce trebuie sa studiezi?Cand te-a intrebat Gavril,care coincidenta este in acelasi domeniu , habar nu aveai cu ce sa mananca . 

 

PS: Asta e ultimul meu reply , opreste-te si tu si Denis cu spamul , ai mess , facebook , poti sa chatuiesti acolo.

 

Vreti sa va trimit o poza sau sa va dau ID-ul acestui "flacau" din Caracal? Are inca cosuri de la excesul de gel si mai face cateodata poze pe la baluri....

Vreti sa va povestesc ca a facut recent 20 de ani? Vreti sa va spun ca Sadi i-a facut aproape 2 BK full? Vreti sa va zic cate seturi a cerut cand era gen "Ion Moromete"?

Si acum partea cealalta, nu va inteleg nici pe voi CEILALTI, care il acuzati. Va scuzati, pe voi va acuzati. Dati apa la moara la prostia unui copil prost, asa se naste Cutia Pandorei.

Huskare, esti praf pulbere fina.... invata dracu sa vorbesti si sa te exprimi, si apoi explica-ne cat de usor si repede si bine dai tu 123... :))

 

Succes

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...