Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Definitely not tsubyke

Huskar speed

Recommended Posts

Ma avortatule te dai tare in fata la pc ca multi alti faci laba pe redtube de o rupi tu ai tupeu sa vb asa cu noi un handicapat  un ras de copil virgin?

Daca mai comentezi iti sparg botul ala de limbist si astepta decizia si ai sa vezi cat de prost esti si tu si restu

PS Marsi la cacat

Serios acum,tu esti real?=))))))

Ai id-ul meu de mess la profil , imi dai add si iti dau toata adresa completa unde stau sa vii sa imi "spargi botul".Pentru a suta oara ai dat dovada ca esti un limitat si un complexat.

PS: Daca tot m-ai amenintat sper ca ai de gand sa treci prin Bucuresti ca am cateva sa "iti transmit" sateanule.

Link to comment
Share on other sites

Eu incerc sa'mi dau seama,oare cum unii oameni,pot fi atat de tampiti,pur si simplu' analfabeti,sa nu sti sa legi 2 cuvinte ma,nu esti in stare sa porti o conversatie,ma gandesc cum te intelegi cu colegii de scoala,parintii,bunicii ? Si ei te scuipa ca pe un muc ? :| Deci eu asa ceva nu am mai intalnit,cum ma nene sa nu sti sa vorbesti limba romana ? Da'ti'as cu teracota in gura de incult imputit,mai ai si tupeul sa vi sa vorbesti aici,caca'ne'am pe tine de deplasat cocosat.

Link to comment
Share on other sites

Tu esti degeaba ,te bagi ca prostu in topic si habar n-ai sa faci un combo .Asta-i treaba ta ce fac eu?

 

Sal ,

 

Rog Admini sa verifica caracterele care le mentionez  au facut simulari  in joc cu speed TSUBYKE si [Lucifer] multumesc si inchideti topicul mai repe

Pe ce baza ceri tu adminilor sa-mi verifice char-ul ?

 

Te plictisesti asa enorm ?

 

ia veziti de treburile tale ca nu esti un pui de semi-zeu !  si TheProstNob  dupa ce ai jignit jumate de server si ai dat pk mai ai si tupeul sa faci pe avocatul ..taci si inghite SS ul pe care il ai !

ai dreptate ma bag in seama cu toti retardatii si lesinatii care traiesc pe linkmania !

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...