Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Still Searchin'

4ReaL MU-Player's

Recommended Posts

Hai sa va explic mai pe scurt la astia care sunteti doar in MU pe LinkMania :
----Situatia actuala a tuturor serverelor LinkMania  este destul de grava (sa nu zic deplorabila), in special partea cu serverele de Counter-Strike , iar daca deocamdata nu s-au rezolvat problemele acolo ,precum si celelalte ,sa nu va ganditi ca se vor rezolva  aici inaintea lor  (unde au ramas si foarte putini oameni activi).

nenea aind in sus , nenea aind in jos etc etc etc...ganditi-va ca omu are de "rezolvat" aproape tot ce tine de LinkmaniaGaming ,nu doar MU.

Credeti-ma la CS ne-a "mintit" ,ca sa zic asa, cu schimbarea la un server peste juma de an ..ca vine azi ca vine sapt urm..etc etc...

Ca de ce nu e ajutat , ca  poate nu vrea sa faca , poate nu stie , poate nu se vrea ajutorul altcuiva.....asta  habar nu am .

Eu am ales sa renunt  atat la CS cat si la MU  (serverele LM ) cel putin pana la rezolvarea problemelor , caci daca stau aici si tip nu cred ca le mai creste un coi (scuzati expresia) lu' aind, ija, diana, spawn,tasedano etc..,sa faca  minuni peste noapte !

Link to comment
Share on other sites

hai sa ne aducem aminte :
- cum unii au vrut sa ajute dar au fost refuzati din motive pur subiective...stiau
mai multe despre mu decat tot stafful la un loc dar vezi doamne pentru
unii apartenenta la un guild anume e mai importanta decat treaba care
conteaza cu adevarat . si ma refer in special la rede si lancelot
- cum multi vor sa doneze bani sau componente dar se lovesc de un zid cum ca rcs rds nu accepta donatii si totusi
- de cand e aind sef pe aici de prin toamna pentru mu nu s-a schimbat nimic in bine
, ba pot sa zic ca mi se pare mai trista situatia pentru ca macar
iceman era mult mai activ pe sectiunea asta in timp ce aind nu cred ca
are vreun post la mu

asa ca in conditiile in care
chiar NU vrei ajutor dar nici nu incerci sa imbunatatesti cumva
situatia , nu stiu ce asteptari sa mai aveti pe aici e clar ca nu isi da nimeni interesul
pana si pe mu a ajuns birocratia romaneasca , se fac conturi dupa nu stiu cate cereri oar de flood si altle nu mai zic
oricum prea mult timp a mers serverul in deriva cat de curand o sa vina si momentul ala cand se va goli de tot
din aia 130 cati mai sunt on o sa ii pierdeti aproape pe toti cand se deschide celalalt server concurent

@oick

simplu . daca nu se observa schimbari majore curand iti dai demisia ce rost are sa iti bati gura de pomana pe forum si pe aind sa nu il intereseze? parerea mea ca doar nu va adminul ala de mancare iar nostalgia vremurilor trecute s-a dus demult
tu oricum ai luat deja atitudine , tot o dai pe aici ca asta e situatia, aind nu raspunde bla bla dar esti mod pe gamenation penibil nu crezi? nu stiu cum de ija sau ody accepta asa ceva

Link to comment
Share on other sites

Stii cee.... Nu cred k ii ia atat de mult timp sa apese pe un buton sau sa dea comanda reset server... apoi install MU S3... Nu pricep de ce nu se vrea, iar moderatori cu sigurantza nu comunica cu el, pentru k nu se vede nici un rezultat klumea, cat despre DOMNU NOSTRU AIND, nu se uita el pe forumu asta sunt sigur de asta, am vazut k el ii mai mult interesat de site, decat de jocuri...

Dak ma auzitzi neneeeaa.... Asta e un site facut pentru GAMING, nu sa faceti okazii din el sau mai stiu eu ce, unde lumea vinde iphone si alte chestii sau ce muzica noua a mai scos salam.... E strigator la cer neneaaa!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Eu am spus-o si in joc, o spun si aici: daca nu se face nimic pentru a se imbunatati situatia, serverul va ramane cu mai putin de 50 de oameni.

Personal, de saptamana viitoare inchei socotelile cu linkmania.

 

Am jucat Mu aici 5 ani de zile pentru ca nu am gasit in alta parte o comunitate ca aici. Pentru moderatorii care se gandesc ca vine lume noua...sa fim seriosi;], nu se mai apuca nimeni de MU. Ne-ati indepartat usor usor pe astia care inca mai activam din diverse motive pe aici. Pana de Paste cred ca ramaneti singuri pe server, dar poate ma insel...

Jos palaria pentru adminii care inca mai incearca sa mentina atmosfera in joc cu eventuri diverse, dar serverul e in picaj. 

 

Cu bune si rele, linkmania a fost un server special, un loc de intalnire pentru atatia oameni interesanti. Pacat ca doar noi vedem serverul asa.

Nu am spus-o in joc niciodata pentru ca mi s-a parut deplasat sa spui respect cuiva pe care abia daca il cunosti, dar asa de final mi se pare potrivit:

 

RE linkmaniaci !

:tiphat: 

Link to comment
Share on other sites

@stilsearchin' daca vrei iti ofera echipa mea serverfiles pentru linkmania in schimbul unei donatii substantiale bineinteles.

@laastmu, ai impresia ca daca un server s'ar putea face/proteja doar din tutorialele de pe net, nu ar fi avut toata lumea servere?

 

@ v'as ruga sa nu mai faceti referire la serverul meu ca fiind serverul lui boom. suna mai bine "serverul add*****" sau "serverul echipei add*****" pentru ca acolo este munca unei intregi echipe, nu doar a mea. nu'mi place sa'mi asum full credit pentru ceva la care am muncit in echipa cu alti prieteni. 

 

@cat despre dorinta unora de a juca pe 97d, nu pot sa spun decat ca este hilar. de'a dreptul hilar. cum puteti spune ca acolo nu erau buguri? ati uitat cum stateau adminii la fiecare BC sa prinda jucatorii care faceau dupe? ati uitat cand se faceau dueluri/pk'uri si urlau toti BK'ii ca nu puteau pune jos un SM din cauza bugului de la mana shield? ati uitat de pragurile de agility care'ti dadeau d/c? si multe altele care n'am timp sa le insir aici.

 

imi pare bine sa vad lume care inca se mai chinuie sa invie linkmania muonline. e ca si cum ai lua la palme/sugrumat barbatia unui impotent. 

 

 

va salut :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

vorba lu tsubike ar merge un rr DB cu season 3 si sa lase pe cnv care poate sa se ocupe calumea de server...pe 97 d erau admini si moderatori non stop acum daca intra odata pe zi

nu au timp sa se ocupe de server sa dea niste ss-uri si tu vrei rr db?

Link to comment
Share on other sites

@stilsearchin' daca vrei iti ofera echipa mea serverfiles pentru linkmania in schimbul unei donatii substantiale bineinteles.

@laastmu, ai impresia ca daca un server s'ar putea face/proteja doar din tutorialele de pe net, nu ar fi avut toata lumea servere?

 

@ v'as ruga sa nu mai faceti referire la serverul meu ca fiind serverul lui boom. suna mai bine "serverul add*****" sau "serverul echipei add*****" pentru ca acolo este munca unei intregi echipe, nu doar a mea. nu'mi place sa'mi asum full credit pentru ceva la care am muncit in echipa cu alti prieteni. 

 

@cat despre dorinta unora de a juca pe 97d, nu pot sa spun decat ca este hilar. de'a dreptul hilar. cum puteti spune ca acolo nu erau buguri? ati uitat cum stateau adminii la fiecare BC sa prinda jucatorii care faceau dupe? ati uitat cand se faceau dueluri/pk'uri si urlau toti BK'ii ca nu puteau pune jos un SM din cauza bugului de la mana shield? ati uitat de pragurile de agility care'ti dadeau d/c? si multe altele care n'am timp sa le insir aici.

 

imi pare bine sa vad lume care inca se mai chinuie sa invie linkmania muonline. e ca si cum ai lua la palme/sugrumat barbatia unui impotent. 

 

 

va salut :tiphat:

Dan salut 

Sunt Magnnum 

As putea oferii ceva solutii pentru linkmania chiar si donatie 

Dar nu suntem bagati in seama cu nimic

La fel cum ai fost tu fustrat asa suntem si noi

De jucat numai joc am sa intru la tine pe svr sa vad ce si cum

Link to comment
Share on other sites

"Suntem la curent cu problemele serverului, cand vom gasi o solutie o fiti anuntati."

no shit , sunteti la curent de cateva luni bune si.... (wait for it) nimic? nu se mai deschide odata celalalt server sa vad linkmania gol , probabil o sa fim anuntati ca s-a inchis mu linkmania din cauza ca nu mai intra nici naiba (prea mult pana acolo nu mai e)

s-a saturat lumea de abureli si promisiuni ca la alegeri , trist cum se pierde o comunitate din cauza nepasarii si indolentei

Link to comment
Share on other sites

Eu am spus-o si in joc, o spun si aici: daca nu se face nimic pentru a se imbunatati situatia, serverul va ramane cu mai putin de 50 de oameni.

Personal, de saptamana viitoare inchei socotelile cu linkmania.

 

Am jucat Mu aici 5 ani de zile pentru ca nu am gasit in alta parte o comunitate ca aici. Pentru moderatorii care se gandesc ca vine lume noua...sa fim seriosi;], nu se mai apuca nimeni de MU. Ne-ati indepartat usor usor pe astia care inca mai activam din diverse motive pe aici. Pana de Paste cred ca ramaneti singuri pe server, dar poate ma insel...

Jos palaria pentru adminii care inca mai incearca sa mentina atmosfera in joc cu eventuri diverse, dar serverul e in picaj. 

 

Cu bune si rele, linkmania a fost un server special, un loc de intalnire pentru atatia oameni interesanti. Pacat ca doar noi vedem serverul asa.

Nu am spus-o in joc niciodata pentru ca mi s-a parut deplasat sa spui respect cuiva pe care abia daca il cunosti, dar asa de final mi se pare potrivit:

 

RE linkmaniaci !

:tiphat: 

Link to comment
Share on other sites

Guest lastmuu

Deci aidin are marea placere sa transforme forum in facebook linkmania :)))
Dar svr de joc ce ne intereseaza mai mult sunt lasate balta :)))

In curand va fii retea de socializare linkmania :)))

Link to comment
Share on other sites

Deci aidin are marea placere sa transforme forum in facebook linkmania :)))

Dar svr de joc ce ne intereseaza mai mult sunt lasate balta :)))

In curand va fii retea de socializare linkmania :)))

stii cum se zice apa trece , pietrele raman

in cazul de fata fraierii vin / pleaca iar serverul va ramane  asa in bataie de joc chit ca vrem sau nu

Link to comment
Share on other sites

Andrei imi place perspectiva ta si mai ales ca ai luat atitudine, ai mare dreptate in ceea ce zici si ar fi frumos sa fie cum zici tu dar...cu tot respectul, eu nu as da bani pentru un joc in care intru cand ma plictisesc sau il las sa mearga in timp ce ma uit al film si nu stiu daca mai sunt persoane dispuse sa doneze sau daca sunt, sunt foarte putini care ar fi dispusi sa faca acest lucru, iti dai seama ca din tot ce ai scris tu acolo pe asta se va pune accent cel mai mult :) dar eu te sustin si sper sa avem un server mai bun si mai sigur

 

P.S. chiar azi cred ca am descoperit un nou "bug" sau cum vreti voi sa il numiti exploatat de cine credeti altul inafara de Pars1vU?pentru care sunt sigur ca nu se va face nimic. Mi-a dat cumva pk pe spot si am ajuns in oras doar cu self defence initializing sau cum apare, inafara de asta nimic, nici fraza cu murderer, cu nimic, in curand voi face o plangere dar deja cam stiu raspunsul, am tem sa nu iau nefondata :)) Deci sunt de acord cu Andrei, asteptam ceva schimbari!

 

edited.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...