Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Still Searchin'

4ReaL MU-Player's

Recommended Posts

Buna Tuturor,

Am deschis acest topic deoarece aseara mi.am facut o gramada de nervi cu flood.u pe server... Din cate vad nu e nici unu apt sa ia o decizie in ceea ce priveste toata comunitatea de pe link mania... Multzi dintre noi isi racesc gura de pomana,pe cand ar exista solutzii reale si oameni ce pot ajuta la imbunatatirea unui nou server.. Eu unu sunt satul de oameni care pot intra cu cate 4-5 caractere chiar si mai multe + afk tools + buguri la greu +etc etc...creed k stiti cu totzii cu sigurantza despre ce vorbesc.. In ceea ce priveste admini, vad k nu prea va pasa, cand suntem atatzi de multzi care am vrea sa avem parte de un joc corect si stabil fara cheat.uri hack.uri si alte prostii... Sunt dispus sa donez pentru realizarea unui sever nou, bun si fara a fi spart de altzi.. Astept un feedback SCRIS, ATAT DE ADMINI CAT SI DE VOI... VA ROG SA LUATI IN SERIOS ACESTE PROBLEME SI NU MAI STATZI CU GANDU CA FACEM MAINE POATE SAU POATE PESTE 1 LUNA ... LUATZI ODATA DECIZIA CORECTA PENTRU A FACE UN JOC ASA CUM N.A MAI FOST DE MULT IN ROMANIA, CU TOTZI STIM K SE POATE!!!!

             mUltzumesc pentru timpul acordat, cu dragoste Andrei pentru tot linkmania!!!!

Link to comment
Share on other sites

Andrei imi place perspectiva ta si mai ales ca ai luat atitudine, ai mare dreptate in ceea ce zici si ar fi frumos sa fie cum zici tu dar...cu tot respectul, eu nu as da bani pentru un joc in care intru cand ma plictisesc sau il las sa mearga in timp ce ma uit al film si nu stiu daca mai sunt persoane dispuse sa doneze sau daca sunt, sunt foarte putini care ar fi dispusi sa faca acest lucru, iti dai seama ca din tot ce ai scris tu acolo pe asta se va pune accent cel mai mult :) dar eu te sustin si sper sa avem un server mai bun si mai sigur

 

P.S. chiar azi cred ca am descoperit un nou "bug" sau cum vreti voi sa il numiti exploatat de cine credeti altul inafara de Pars1vU?pentru care sunt sigur ca nu se va face nimic. Mi-a dat cumva pk pe spot si am ajuns in oras doar cu self defence initializing sau cum apare, inafara de asta nimic, nici fraza cu murderer, cu nimic, in curand voi face o plangere dar deja cam stiu raspunsul, am tem sa nu iau nefondata :)) Deci sunt de acord cu Andrei, asteptam ceva schimbari!

Link to comment
Share on other sites

daca pc-ul meu duce 3-4-5 mu-uri care e problema ta ? ai ciuda ca la tine abia se taraie pe 1 mu? la urma urmei nu tu mi l-ai platit asa ca nu vad de unde gandirea asta comunista  gen "sa moara si capra vecinului' . atata timp cat nu fac prostii de ce sa nu intru cu n conturi. tu ce faci cand trebuie sa muti un item ? suni pe cineva ? gandeste inainte de a scrie  o prostie copile

Link to comment
Share on other sites

Poftim??? Sa iti explic si tie k poate nu ai inteles... Din cauza k tu poti intra cu 3 conturi deodata, acest MU pe care il jucam e clar k nu e un joc stabil, si cu atat mai mult cu cat bagi u mai multe char pe joc ingreunezi sarcina servarului... Da ce sa stii u... ma faci pe mine copil... care vreau sa joac la mine AKSA in ROMANIA, un joc facut calumea pvp cu prieteni de aceaias nationalitate fiind singuru joc de un asemenea rang in tzara asta, restu cum e fifa si gta..is nimic... E trist k suntetzi niste oameni care fara hack nu putetzi sa dati rr... tocmai asta ar trebui sa fie farmecu jocului!!! Cat despre donatzie ... sunt uni care pot si uni care chiar nu au posibilitatzi, dar totusi ar vrea sa aiba puterea sa schimbe cu ceva....dar din pacate nu se ia ATITUDINE!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Buna Tuturor,

Am deschis acest topic deoarece aseara mi.am facut o gramada de nervi cu flood.u pe server... Din cate vad nu e nici unu apt sa ia o decizie in ceea ce priveste toata comunitatea de pe link mania... Multzi dintre noi isi racesc gura de pomana,pe cand ar exista solutzii reale si oameni ce pot ajuta la imbunatatirea unui nou server.. Eu unu sunt satul de oameni care pot intra cu cate 4-5 caractere chiar si mai multe + afk tools + buguri la greu +etc etc...creed k stiti cu totzii cu sigurantza despre ce vorbesc.. In ceea ce priveste admini, vad k nu prea va pasa, cand suntem atatzi de multzi care am vrea sa avem parte de un joc corect si stabil fara cheat.uri hack.uri si alte prostii... Sunt dispus sa donez pentru realizarea unui sever nou, bun si fara a fi spart de altzi.. Astept un feedback SCRIS, ATAT DE ADMINI CAT SI DE VOI... VA ROG SA LUATI IN SERIOS ACESTE PROBLEME SI NU MAI STATZI CU GANDU CA FACEM MAINE POATE SAU POATE PESTE 1 LUNA ... LUATZI ODATA DECIZIA CORECTA PENTRU A FACE UN JOC ASA CUM N.A MAI FOST DE MULT IN ROMANIA, CU TOTZI STIM K SE POATE!!!!

             mUltzumesc pentru timpul acordat, cu dragoste Andrei pentru tot linkmania!!!!

Salut co ocazia acestui topic poate isi dau seama si admini ca mult mai bine era pe 97d .... cand  aveau grija de server.Atunci totul mergea STRUNA! nu se plangea nimeni ,totul era perfect , cum ar trebui sa fie intr-un joc online .Pleiery ereau altfel decat acum.

Unde Sunt sutele de pleiery ? Parerea mea e ca servarul de cand a fost facut a mers decat in jos. Oricum Andrey nu esti nici primu nici ultimu care incearca sa schimbe ceva....dar curand cred ca o sa avem Succes! :)   HAI CU VERSIUNEA 97D!!! sa se intoarca lumea inapoi.

As avea foarte multe de zis dar.... le tin pt mine . Oricum aici mancam duar ce ni se ofera.FARA PRETENTI!

   here _uNu_ Vreau 97d

Link to comment
Share on other sites

Poftim??? Sa iti explic si tie k poate nu ai inteles... Din cauza k tu poti intra cu 3 conturi deodata, acest MU pe care il jucam e clar k nu e un joc stabil, si cu atat mai mult cu cat bagi u mai multe char pe joc ingreunezi sarcina servarului...

o gogonea mai mare ca asta nu am auzit niciodata , nu stiu ce ai fumat azi dar nu e bun renunta la ele... pai abia sunt 150 si nu de acolo e problema dau niste retarzi flood

linkmania mergea bine si cu 500 playeri

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu cat  ii de adevarat am inteles ca svr 2 unde se tine cs mere pe stick pe un pc 486 :))

Iar svr 1 pe amd 1300 +

Noi in ultimii ani am schimbat sa zicem de 2 3 ori pc 

Ei nu au schimbat svr niciodata

Parerea mea e ca pc pe care ruleaza acuma svr de mu nu ar suporta o versiune mai noua

Link to comment
Share on other sites

Guest Parsivu

@

Still Searchin'   Te lupti contra apei , degeaba donezi , hackeri sunt multi si plus de asta eu sustin flood-ul , linkmania are nevoie de o comunitate nou ,de un nou sezon , altfel moare , -boom- , L!NU , Old_BK si multi , multi playeri buni au parasit serverul , au mai ramas doar cativa , comunitatea ii goneste si dupa plange ca de ce sunt numai nabi ,nu cred ca de donatii are nevoie linkmania , ci de niste chestii elemntare de bun simt , aveti macar bunul simt sa inchideti serverul pana rezolvati problemele reale ,cum ar fi : castel siege , bug-uri , hack-uri , comunitate . Este nevoie de ceva fresh pt. a aprinde flacara MU-LM ,cu un rr db si un sezon nou .
Link to comment
Share on other sites

Vorbiti fara de voi da daca sunteti pusi in situatia de a face ceva nimeni nimic, doar vorba e de voi fapte 0 .Si apropo degeaba va umflati in pene atata timp cat RDS nu 'rasplateste' pe nimeni, puneti-va in locul orcarui admin sau moderator .... Nici eu nu as face ceva fara sa fiu platit + ca oricat ar face admini pentru voi tot se mai trezesc 'destepti' sa faca vre-un hack sau sa atace linkmania cu ceva... noi playeri am distrus serverul nu admini.Voi aveti pretentia ca atunci cand mai gasiti vre-un hack sau ceva rpd sa  stea cineva la fundul vostru si sa va ajute ... sa fim seriosi NO MONEY NO FUNNY .Asta e tara i ncare traim din pacate si sa fim seriosi mai sunt sute de severe de mu stabile si cum vreti voi si Still Searchin' sa inteleg cand zici ca vrei sa joci doar cu 'ROMANI TAI ' ca esti ceva gen rasist cu degetele infipte pe undeva si vb de foame?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...