Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

41nd

Topicul pentru cei cu atitudine exagerată anti-staff..

Recommended Posts

Plangere impotriva Administratorul LinkMania (aind).

Domnu aind dupa ce a sters nu stiu ce topicuri din istoria lui linkmania,mi-a scazut posturile cu aproximativ 400 de posturi.

Inainte sa imi fac user pe forumul asta,eu am citit regulamentul si am tot dreptul sa fac o plangere impotriva staffului,chiar dc este chiar administratorul forumul.Am cont pe forumul asta din 2007 deci sunt mai vechi chiar ca el si nu stiu cu ce drept ne fura el munca noastra si + arhivele alea fac parte din istoria lui linkmania.

Da inainte sa fac plangerea am cautat dc sa m-ai deschis topic in legatura cu posturile pierdute,dar cum vad a fost inchis si +sa dat si warnuri userilori vechi nemultumiti,

Cu riscul sa iau si eu warn sau chiar suspend pe forum(lucru ce nu m-ar mira si vazand situatia actuala nici nu ma prea intereseaza) am facut plangerea asta impotriva lui aind,cu speranta ca o sa rectifice greseala lui.

app:

Aici ii regulamentul forumului,care imi permite sa fac plangerea asta.

http://www.linkmania.ro/forum-87/announcement-39-regulamentul-forumului-linkmania/

Link to comment

motiv post:

-plangere la adresa lui aind

motiv plangere:

- atitudine aroganta, scarboasa in ce priveste utilizatorii forumului

- sterge de posturi deja sanctionate. daca tot am primit warn lasa-le acolo

- stergere arhive, munca multor utilizatori vechi

- decizii luate fara a consulta si utilizatorii

- atitudine agresiva fata de cei care nu sunt de acord cu el, scos functii si dat warnuri

- facut praf structura forumului, topicuri mutate in locuri care n-au nicio legatura

- etc :)

Link to comment

Care-i motivul ? am dat in cap ca am facut asta ?

no soup for you! neeeext !

No shit ! chiar daca risc sa iau warn/disable, sa inteleg ca cine te supra are de suferit asa-i ? Vad ca tai si spanzuri in stanga si in dreapta, pacat de IceMan era omul mai retras dar isi facea treaba. Si nu sunt singurul care are de suferit din cauza asta, sunt zeci de useri care nu ti-au facut pe plac si acum ii taxezi. O excelenta boss !

Link to comment

inteleg cumva, poate sunt eu un but cu atatia anii de cs in spate(asta o zic ca admin), si mai vin si 6666666 jucatori ca merg prost gloantele si se misca aiurea serveru si tu ne bagi pe gat ca e de la noi de la net?!....tu crezi ca cei vechi care au plecat/demisi au plecat aiurea?

m-am obișnuit să încerce tot felul de "indivizi" să mă muște de..

Pai indivizii aia erau linkmania si nu cred ca te-au muscat "de.." un limbaj in limita decentei ar fi foarte folositor. Dar din pacate iti lipseste acel ceva, DOH !

Link to comment

aind, vorba aia: cand un om iti spune ca esti beat, las-o asa, dar cand mai vin inca 2-3 oameni si iti spun acelasi lucru, ar cam trebui sa mergi sa te culci..

fac pariu ca imi dai warn pentru ca am indraznit sa scriu ce-am scris

HAI SALZ

PS ca mai am umpic si-mi iau suspend si aici: multigaming? linkmania era multigaming prin ~2005 cand erau vreo 6-7-8 jocuri (cu mai multe servere fiecare) acuma nici gaming nu mai poti numi comunitatea asta

E comunitate de trolling datorita lui aind.

BTW: aind de ce mi-ai sters post-ul de aseara, te chinuie adevarul ? :(

Link to comment

ANGEL.

Ma tu poti intelege/pricepe/procesa CA ESTI RETARDATA?Esti constienta ca esti sub limita suportabilitatii umane, si ca fiecare post al tau ne provoaca dureri de cap?Ai aflat si tu pana acum ca esti o inapta agramata cu un iq < 70, incapabila sa compuna o fraza LOGICA?Ce cauti tu ca moderator? Ce cauti tu sa spui altora cum sa se poarte si cum sa vorbeasca? Tu n-ai niciun drept pentru ca esti FRUSTRANT DE PROASTA!</p>

Link to comment

nu imi place ceea ati facut. Nu imi place in ceea ce s-a transformat linkmania de cand a plecat IceMan sau vrazvan. Black Friday pe linkmania?naspa , foto mania urat. E parerea mea nimeni nu mi-o poate schimba. Ar fi frumos sa imi dati ban ca nu sunt de acord cu aind ca lui ii place in ceea ce a ajuns adica propia sa comunitate.

aind se ocupa doar de forum deoarece atat stie :) ,dar la servere de cs nu , mu nu , doar forum = 0 .

Link to comment

deci,ciulic tu ai face bine sa mai lasi pc-ul si sa iti gasesti o nevasta VIRGINULE,dianne sa nu mai spun cum ai ajuns tu pe minecraft si tu esti ceva gen lea ,te-ai combinat cu chirea.vl care era lider news sa ajungi si tu mai sus dupaia cu sunrize sa iei admin si tot asa ai ajuns si pe minecraft.wizard mereu va dat clasa ,mai ales tie ciulic pt acel warn te-a facut de cacao la reclm moderatorii:ps dianne pe cs ai avut admin,pe samp te-ai combinat sa ai lider si admin,pe minecraft la fel ce o sa urmeze te dai la lancelot si oick sa ajungi mod pe MU? apoi la swather sa iei si pe tf2.WIZARD ZA BEST EVER. sv-urul era pe 40 in gametracker cand a plecat si acuma este JOS FOARTE JOS  a picat dupa bedrock.ps: dianne o sa ai un craciun fericit ca l-ai banat pe messi acuma nu o sa mai ai nevoie de laptopul ala care spune-ai mereu ca ti-l doresti.kenvelo si tie daca iti dau uppercut visezi ca smiley cai verzi pe pereti sa nu mai zic de messi care este mai mare si te aduna dupa jos meta cu tudose.apropo meta in poza aia de la avatar pe yahoo te crezi OBI WAN KENOBI ?? tudose in poza aia esti tu nu?apropo star pretenel mai stii ma cand mi-ai dat ban pe 1.1 ba cu vocea aia nu mai vorbeam defapt am uitat ai spus ca ai o chestie dinaia de piramida nazala asa se spune mai nou la (Mi-am luat bataie si am dat cu nasu in bordura?).mai bine nu acceptati sa tineti servarul asta ca a ajuns vai de el ,ciulic te-ai dat asa zmeu ca tu ai facut si pluginurile dp 1.2-1.3 si am vazut cand s-o dat wipe pe 1.2 sv down 2 sapt cand s-a dat wipe pe 1.3 sv down 2 sapt clar esti meserias mare tu ma frate si cand era sa punem pe forum iti dadea wizard la toate raspuns si tu egoist normal ca nu il ascultai,wizard doar din sfaturi facea servarul sa merga dar asa e cand tu te opui.Cu asta am incheiat eu pe 18 faceam 1 an de minecraft asta a fost ne vedem pe samp.

Link to comment

anaxor (anaxor) (RESPONSABIL SA:MP) - level 6 - aici nu-i de tine,toti isi bat joc de munca ta.

DRG (RuLLeR) (ADMINISTRATOR SA:MP) - level 6 - tu aici poti sa ramai

 

Tavi (Tavi) (SCRIPTER SA:MP) - level 6 - nu-i de tine

NightWishMaster (NightWishMaster) (SCRIPTER SA:MP) - level 5 - nu-i de tine
Dr3ad (Dr3ad) (Moderator Global) - level 5 - nu-i de tine


Spark (Spark) (Coordonator echipa moderatori GTA Lands) - level 5 - aici e de tine
POLAR (sNs) (Moderator GTA Lands) - level 2 - aici e de tine
Andu (Andu) (Moderator GTA Lands) - level 2 - aici nu-i de tine
florin (Florin) (Moderator GTA Lands) - level 2 - ii de tine
Perpripiu (Perpripiu) (Coordonator echipa de asistenti GTA Lands) - level 5
 - nu-i de tine


Maryus (Maryus) (Asistent GTA Lands) - level 4 - aici prostia ca a ta domina,e de tine.
Panther (Panther) (Asistent GTA Lands) - level 3 - alt prost,aici poti sa ramai.
Vicentzo (Vicentzo) (Asistent GTA Lands) - level 3 -aici e de tine

cosmin95 (Extrem) (Asistent GTA Lands) - level 2 - aici chiar nu e de tine.
Oliver (Oliver) (Asistent GTA Lands) - level 2 - aici iara e de tine,tot prost ai ramas,si tot prost vei fi !
filtzeR. (filtzeR) (Asistent GTA Lands) - level 2 -  e de tine
Old_Man (old_man) (Asistent GTA Lands) - level 2
 - aici nu-i de tine,mucosu de drg ...se baga ca musca-n cacat,tu trebuia sa fi NO.1

#Mircea (The_Game) (Asistent GTA Lands in probe) - level 1 - de tine
GoriLLa (GoriLLa) (Asistent GTA Lands in probe) - level 1 -  tu esti lideru la prosti

>:D<

 
Link to comment

Iar mi-a sters postul ASTA =)))):

 

 

Posted 9 minutes ago

Ina, on 23 Dec 2012 - 19:32, said:snapback.png

"Un om nu poate sta pe două scaune, riscă mereu să cadă la mijloc" (te citez tase), ceea ce s-a întâmplat şi cu tine. Nu sunt urâcioasă sau altceva, dar îmi place prea mult dreptatea. Sper ca dacă ai să primeşti această şansă şi din partea colegilor mei, să demonstezi capacităţiile tale şi să nu uiţi prima propoziţie care am citat-o. După cum a spus şi Random, pentru început poţi să începi să activezi o perioadă prin secţiune şi după vedem partea cu votul intern. 

O mică precizaţie, un moderator trebuie să aibă mereu un limbaj, stil model din toate punctele de vedere, mai ales din punct de vedere gramatical, spaţiu între cuvinte şi semnele de punctuaţie, etc. 

Succes!

PE BUNE ? MAI NOU MODERATORII DE PE LINKMANIA INVENTEAZA CUVINTE ?

 

Ajunge ea, domnisoara "PRECIZATIE", sa ne spuna cum trebuie sa vorbeasca un moderator, sa scrie corect d.p.d.v. gramatical. E clar unde ajunge comunitatea.


Edited by Eric, 3 minutes ago.

Link to comment
Guest BilutzaDK

O mica precizatie,anti staff ce inseamna?Ca complotam impotriva voastra?
Inseamna ca ina si drg sunt doi analfabeti.

Drg: "castrarea vitezei de deplasare constanta, de preferat nu foarte mare;"

Ina: "precizatie"

Ce sa le mai ceri ma, poate le aduce mosu un pistol cu doua gloante impreuna cu un biletel: "save the world, kill yourselves".

Link to comment
Guest Jairoo

Ba pula fututi morti mati de labagist infect in gatu mati de fraier unde morti mati am facut ma eu bugu bagami-as pula in mata aia curva ca eu nu am intrat de 5 zile pe cont in rasa mati de boschetar ma banezi tu ma labarule , pai vin dupa tine ma si te bat numai asa ca ma plictisesc ca oricum nu mai jucam eu samp pe sv vostru de prapaditi ca ma doare in pula de voi ma cacatilor da pe tine te prind ma prostule si sa vezi ce bataie iti dau fututi morti mati de boschetar bagami-as pula in mata si in toti morti mati si in sorata(daca ai). Ma pis pe tine de fraier prost cacamas pe tine de fraier labagist ce esti virtual!!!

 

Judge puts his dick in DRG and all admins on sv!!

 

Accept restricte PA~!!!!~ 

Link to comment
Guest StatePotcovaruBulibasa

Hey capreoara mea frumosik fok. State Bulibasa de la Paris yty ureaza la multi ani si multi vagabonti in continuare!! Cu respect, dragul tau State Potcovaru. Yty scryu aceasta frumoasa urare de pe vasul meu de lux din portul orasuluy PaRiS !!!! TE PWP DULCE, CAPREOARA MEA FRUMUSIK FOC!

 

# suspend permanent. (app, iti gasesc imediat contul principal)

Link to comment
Guest StatePotcovaruBulibasa

Ba frt , vycentzyo cyne te crezi thu ma? Iesti smecher? BAAAAAAAAAAAA, E DEDICATIE SPECYALA PT IUBITICA MEA!


POST X2:

Hey capreoara mea frumosik fok. State Bulibasa de la Paris yty ureaza la multi ani si multi vagabonti in continuare!! Cu respect, dragul tau State Potcovaru. Yty scryu aceasta frumoasa urare de pe vasul meu de lux din portul orasuluy PaRiS !!!! TE PWP DULCE, CAPREOARA MEA FRUMUSIK FOC!

 

Link to comment
Guest Mircea1980

Hey capreoara mea frumosik fok. State Bulibasa de la Paris yty ureaza la multi ani si multi vagabonti in continuare!! Cu respect, dragul tau State Potcovaru. Yty scryu aceasta frumoasa urare de pe vasul meu de lux din portul orasuluy PaRiS !!!! TE PWP DULCE, CAPREOARA MEA FRUMUSIK FOC!* ps: au fost adminyy ray cu mn si miau st3rs p0stu''....

Link to comment

 

 

 

 

Am impodobit si eu astazi bradu, ce a iesit:-"

1504038_10152125981339104_1902888212_n.j

Daca ar sti matusa ce e asta ti-ar rupe gatu:))) :))))

 

Am impodobit si eu astazi bradu, ce a iesit:-"

1504038_10152125981339104_1902888212_n.j

Daca ar sti matusa ce e asta ti-ar rupe gatu:))) :))))

 

scuzati de dublu post.. nu a mai mers sa dau edit.

ON: 1453545_228107117358618_1361359289_n.jpg

1470130_235937243242272_54189186_n.jpg

1011541_521820001242180_415704081_n.jpg

 

Da-te'n balamuc cine oi fii (sigur baiat)pune poze cu tine .

Am gasit facebook-ul fetei careia i-ai luat pozele si te-ai dat drept fata ,cica nu stie ce e ala samp :) ... 

 

https://www.facebook.com/andasi.atat.96?fref=ts ;)

 

Ratatule (cineva trebuia sa-o spuna)

 

fake, la cate fane am nu ma mai complic atat... am vrut sa la-s fb-u meu aici dar la cati copii distrusi sunt pe aici, mai bine nu.

 

 

Da domnule Twist, aveti multe fane care si-ar dori sa arate ca dumneavoastra. Suspend permanent pentru cont clona (clona a contului qwq10)

 

Cont clona ? daca era cont clona imi bateam pula de voi cum vroiam, pacat de serveru asta ca sunt doar darmati pe el, de cand a plecat iceman & sunrize s-a dus pe pula serveru cu niste retarzi ca voi. PACE !

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...