Jump to content
Oliver

F.B.I Shopping Center.

Recommended Posts

De saptamana viitoare vor aparea 2 schimbari :

- Cei care vor avea cele mai multe puncte sambata vor fi recompensati cu bani. Mai exact : loc 1 - 150k, loc 2 - 100k, loc 3 - 50k.

- Se va schimba modelul de postare ( am adaugat ceva )

Repet, saptamana asta postati normal, dar de data viitoare postati noul model care il aveti mai jos

AxG47.png

Link to comment
Share on other sites

Nick : SteeL

Rank : 1

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) : http://staniolviolet.imgur.com/all/ 5 pcte

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 2 puncte ) : http://staniolviolet.imgur.com/all/ 10 pct

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 2 puncte ) : http://staniolviolet.imgur.com/all/ 2

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) : --

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 5 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) :--

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) : --

_________________________________________________________________________________

Total puncte facute saptamana asta din activitate generala ( fara cele de la event / misiune FBI) : 17 puncte

__________________________________________________________________________________

Model nr 2 - misiune

Acesta va varia la fiecare saptamana

Nick : SteeL

Rank : 1

Poza event : --

Poza anunt : --

_______________________________________________________________________________________

Doresc sa imi schimb punctele pe : --

Link to comment
Share on other sites

Nick : n0thing

Rank : 1

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) : 13

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 2 puncte ) : 10

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 2 puncte ) : 3

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) : -

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 5 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) : -

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) : 3

_________________________________________________________________________________

Total puncte facute saptamana asta din activitate generala ( fara cele de la event / misiune FBI) : 35

Doresc sa imi schimb punctele pe : Bani .

Link to comment
Share on other sites

Model nr 1 - activitate generala

Nick : Adi777

Rank :2

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) : 6 pct

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 2 puncte ) : 24 pct

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 2 puncte ) : -

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) : 15 pct

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 5 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) : -

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) :-

_________________________________________________________________________________

Total puncte facute saptamana asta din activitate generala ( fara cele de la event / misiune FBI) : 45 pct

Doresc sa imi schimb punctele pe : userbar

Link to comment
Share on other sites

Model nr 1 - activitate generala

Nick : _aNdY_

Rank : 2

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) : 28 arestati = 28 puncte

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 2 puncte ) : 25 omorati = 50 puncte

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 2 puncte ) : -/-

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) : 3 eventuri = 9 puncte

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 5 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) : -/-

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) : 1 blocaj = 2 puncte

_________________________________________________________________________________

Total puncte facute saptamana asta din activitate generala ( fara cele de la event / misiune FBI) : 89 puncte

__________________________________________________________________________________

Doresc sa imi schimb punctele pe : bani (daca se poate), daca nu vorbim in game pt altceva.

# In pozele in care nu se vede chatu am avut instalat un mod si nu mi`am dat seama ca nu`mi apare. Am instalat din nou sampu in aceeasi zi (se poate vedea in poze).

## Daca am gresit ceva imi cer scuze, e cam tarziu si sunt obosit icon_thumright.gif

Link to comment
Share on other sites

Nick : n0thing

Rank : 1

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) : 13

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 2 puncte ) : 10

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 2 puncte ) : 3

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) : -

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 5 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) : -

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) : 3

_________________________________________________________________________________

Total puncte facute saptamana asta din activitate generala ( fara cele de la event / misiune FBI) : 35

Doresc sa imi schimb punctele pe : Bani .

Model nr 1 - activitate generala

Nick : _aNdY_

Rank : 2

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) : 28 arestati = 28 puncte

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 2 puncte ) : 25 omorati = 50 puncte

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 2 puncte ) : -/-

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) : 3 eventuri = 9 puncte

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 5 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) : -/-

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) : 1 blocaj = 2 puncte

_________________________________________________________________________________

Total puncte facute saptamana asta din activitate generala ( fara cele de la event / misiune FBI) : 89 puncte

__________________________________________________________________________________

Doresc sa imi schimb punctele pe : bani (daca se poate), daca nu vorbim in game pt altceva.

# In pozele in care nu se vede chatu am avut instalat un mod si nu mi`am dat seama ca nu`mi apare. Am instalat din nou sampu in aceeasi zi (se poate vedea in poze).

## Daca am gresit ceva imi cer scuze, e cam tarziu si sunt obosit icon_thumright.gif

Iti vor fi luate in considerare doar pozele in care se vede chat-ul.

Vedeti ca oferta cu bani nu mai este valabila, am spus mai sus.

* Mai aveti timp pana la 12:00 sa postati !

Link to comment
Share on other sites

Nick : Calibru

Rank : 1

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) : 33

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 2 puncte ) : 10

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 2 puncte ) : -

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) : 6

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 5 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) : -

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) :-

_________________________________________________________________________________

Total puncte facute saptamana asta din activitate generala ( fara cele de la event / misiune FBI) : 49 pct .

Doresc sa imi schimb punctele pe : UserBar

# Vreu sa precizez ca aceasta activitate este de miercuri pana astazi .

## Nu am putut posta pana la ora 12:00 deoarce abia acum am ajuns acasa .

Link to comment
Share on other sites

SteeL - nu primesti nimic pt cate puncte ai

n0thing - userbar

Adi777 - userbar + 50k pentru ca ai fost al 3-lea cu cele mai multe puncte ( 45 )

_aNdY_ - tichet de scutire a primirii avertismentului in cazul lipsirii nemotivate la sedinta SAU userbar ( imi spui in game / PM ce alegi ) + 150 k pt ca ai avut cele mai multe puncte ( 73 )

Calibru - usebar + 100k pentru ca ai fost al 2-lea cu cele mai multe puncte ( 49 )

Urmatorul event are ca scop castigarea '' FBI Weapons Tournament '' care va avea loc dupa sedinta ( armele vor fi M4 + Deagle ). Castigatorul va primi 7 puncte !

Va inscrieti completand urmatorul model :

Nick :

Rank :

Va puteti inscrie pentru misiune incepand de acum pana Luni ( 24 Sept. ) la ora 20:00 !

Model activitate generala

Nick :

Rank :

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) :

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 2 puncte ) :

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 2 puncte ) :

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) :

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 5 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) :

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) :

Poza stats veche ( facuta Sambata ) :

Poza stats noua ( facuta in ziua postarii activitatii ) :

_________________________________________________________________________________

Total puncte facute saptamana asta din activitate generala ( fara cele de la event / misiune FBI) :

__________________________________________________________________________________

Doresc sa imi schimb punctele pe :

Puteti posta modelul cu activitatea generala pana Sambata viitoare la ora 12:00 !

Link to comment
Share on other sites

Nu uitati sa postati pana Sambata ( maine ) la ora 12:00. Nu accept niciun post facut dupa ora 12:00 !

* Avand in vedere ca duelurile pt misiune nu au fost facute la sedinta, le puteti face de-alungul zilelor ce urmeaza iar rezultatele mi le dati pe PM ( atat cele deagle cat si cele m4 ). Cand se termina runda 1 voi anunta aici si voi pune urmatoarele meciuri.

Pt orice problema / nelamurire PM me sau /w in game

Link to comment
Share on other sites

Nick : _aNdY_

Rank : 2

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) : 24 arestati = 24 puncte

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 2 puncte ) : 9 omorati = 18 puncte

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 2 puncte ) : 2 war`uri = 4 puncte

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) : 5 eventuri = 15 puncte

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 5 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) : -/-

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) : -/-

Poza stats veche ( facuta Sambata ) : http://imageshack.us/a/img163/7509/22septembrie.png

Poza stats noua ( facuta in ziua postarii activitatii ) : http://imageshack.us/a/img145/4521/28septembrie.png

_________________________________________________________________________________

Total puncte facute saptamana asta din activitate generala ( fara cele de la event / misiune FBI) : 61

__________________________________________________________________________________

Doresc sa imi schimb punctele pe : Nu stiu, vorbim in game :D

Link to comment
Share on other sites

Nick : Hack3r

Rank : 1

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) : 7=7puncte

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 2 puncte ) : 6=12 puncte

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 2 puncte ) :-

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) : -

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 5 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) : -

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) : -

Poza stats veche ( facuta Sambata ) : click (facuta 25 sept)

Poza stats noua ( facuta in ziua postarii activitatii ) : click !

_________________________________________________________________________________

Total puncte facute saptamana asta din activitate generala ( fara cele de la event / misiune FBI) : 19 puncte.

__________________________________________________________________________________

Doresc sa imi schimb punctele pe : Vorbim in game.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...