Jump to content
Oliver

F.B.I Shopping Center.

Recommended Posts

Model nr 2 - misiune

Nick : nonamethebest

Rank :1

Event 1 vs 1 : http://img825.imageshack.us/img825/6742/samp015cw.png

Event LMS : http://img214.imageshack.us/img214/1733/samp021wd.png

http://img560.imageshack.us/img560/5481/samp022wht.png

Filtru / Blocaj : http://img689.imageshack.us/img689/8250/samp003mxq.png

http://img3.imageshack.us/img3/2052/samp004ko.png

http://img24.imageshack.us/img24/1965/samp005bi.png

http://img641.imageshack.us/img641/5196/samp002rva.png

Link to comment
Share on other sites

C8959A363423CB35EC6FE7BE47040946.png

In urma unor discutii cu filtzeR am decis sa modificam serios anumite lucruri ce tin de acest topic.

De acum va puteti procura orice oferta din lista de mai jos dar punctele se vor reseta saptamanal.

Nu veti mai fi obligati sa postati Joi / Vineri ci in oricare zi din saptamana dar, atentie, doar o singura data pe saptamana ( de exemplu, daca ai postat miercuri, pana saptamana ce urmeaza numai ai voie sa postezi ).

Punctele se vor face aproximativ in acelasi fel, completand modelul de mai jos.

Misiunile FBI le vom anunta tot aici in fiecare zi de Sambata sau Duminica

In caz ca o misiune va fi de tipul cum a fost ultima ( '' primul care... primeste ... '' ) puteti sa faceti un post in acest topic imediat ce ati terminat misiunea ( pentru a primi punctajul cel mai mare de la acea misiune ), si inca unul cu activitatea generala. Daca nu este misiune de genul acela, postati ambele modele in acelasi post pentru a evita spam-ul.

Lista oferte :

Anularea avertismentului - 70 puncte

Invite a friend la teste ( cu aplicatie ) - 80 puncte

Tichet ''scutirea postarii activitatii '' cu valabilitate de 2 sapt - 60 puncte

Invitatie atf ( fara teste, indiferent de rank sau perioada in factiune ) - 100 puncte - se vor accepta maxim 2 astfel de oferte pe saptamana ( primii 2 care posteaza )

Userbar - 30 puncte

Bani - 10 puncte = 25 k // puteti schimba maxim 70 puncte pe bani in fiecare saptamana

Tichet de scutire a primirii avertismentului in cazul lipsirii nemotivate la sedinta - 55 puncte

Anularea avertismentului ATF - 50 puncte

Vom mai reveni cu oferte in caz ca ne mai vine vreo idee

Model

Model nr 1 - activitate generala

Nick :

Rank :

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) :

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 2 puncte ) :

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 2 puncte ) :

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) :

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 5 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) :

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) :

_________________________________________________________________________________

Total puncte facute saptamana asta din activitate generala ( fara cele de la event / misiune FBI) :

__________________________________________________________________________________

Model nr 2 - misiune

Acesta va varia la fiecare saptamana ( pana Sambata ramane acelasi event, deci nu se schimba )

Nick :

Rank :

Event 1 vs 1 :

Event LMS :

Filtru / Blocaj :

_______________________________________________________________________________________

Doresc sa imi schimb punctele pe :

Din acest moment, punctele se reseteaza si incepeti toti de la 0.

In fiecare zi de Sambata vi se vor reseta punctele obtinute pe saptamana precedenta

* Eventul pe saptamana asta a ramas acelasi ( cum am precizat si mai sus ) dar s-a schimbat recompensa, primul care termina eventul acesta primeste 3 puncte iar ceilalti cate 1 singur

Up, read it

Link to comment
Share on other sites

Nick : Sandokan

Rank : 2 (Special Agent in Trainee)

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) :

View post on imgur.com

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 2 puncte ) :

View post on imgur.com

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 2 puncte ) :

View post on imgur.com

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) :

View post on imgur.com

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 5 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) :-

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) :

View post on imgur.com

_________________________________________________________________________________

Total puncte facute saptamana asta din activitate generala ( fara cele de la event / misiune FBI) : 56

__________________________________________________________________________________

Link to comment
Share on other sites

Nick : Sandokan

Rank : 2 (Special Agent in Trainee)

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) :

View post on imgur.com

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 2 puncte ) :

View post on imgur.com

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 2 puncte ) :

View post on imgur.com

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) :

View post on imgur.com

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 5 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) :-

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) :

View post on imgur.com

_________________________________________________________________________________

Total puncte facute saptamana asta din activitate generala ( fara cele de la event / misiune FBI) : 56

__________________________________________________________________________________

Doresc sa imi schimb punctele pe : Bani

Ai uitat sa completezi ultimul rand din model, pe ce vrei sa iti schimbi punctele. Macar mi-ai zis in game. Vei primi 140k pe cele 56 puncte

Mai multa atentie pe viitor :D

*Nonamethebest termina primul misiunea si primeste 3 puncte

EDIT

Pozele pentru activitatea acestei saptamani sa fie facute dupa 1 septembrie ( inclusiv ).

Nu uitati ca in fiecare zi de Sambata vi se va reseta punctajul !

Link to comment
Share on other sites

Nick : Adi777

Rank : 1

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) :

View post on imgur.com

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 2 puncte ) :

View post on imgur.com

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 2 puncte ) :

View post on imgur.com

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) : -

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 5 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) :-

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) :

View post on imgur.com
( a urmat blocaj la deliver dar am uitat sa fac poza la /gov)

_________________________________________________________________________________

Total puncte facute saptamana asta din activitate generala ( fara cele de la event / misiune FBI) : 48

__________________________________________________________________________________

Doresc sa imi schimb punctele pe : Bani

Link to comment
Share on other sites

Nick : Adi777

Rank : 1

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) :

View post on imgur.com

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 2 puncte ) :

View post on imgur.com

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 2 puncte ) :

View post on imgur.com

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) : -

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 5 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) :-

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) :

View post on imgur.com
( a urmat blocaj la deliver dar am uitat sa fac poza la /gov)

_________________________________________________________________________________

Total puncte facute saptamana asta din activitate generala ( fara cele de la event / misiune FBI) : 48

__________________________________________________________________________________

Doresc sa imi schimb punctele pe : Bani

Vei primi 120k.

Link to comment
Share on other sites

Nick : dannnutz

Rank : 4

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) :

View post on imgur.com
- 4 suspecti - 4 puncte

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 2 puncte ) :

View post on imgur.com
- 14 killrui - 28 pcte

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 2 puncte ) :

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) :

View post on imgur.com
- 2 eventuri - 8 puncte

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 5 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) :

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) :

View post on imgur.com
- un blocaj - 2 puncte

_________________________________________________________________________________

Total puncte facute saptamana asta din activitate generala ( fara cele de la event / misiune FBI) : 42

______________________________________________________________________________ ____

Doresc sa imi schimb punctele pe : bani :DMAGE:

Link to comment
Share on other sites

Nick: accwelle.

Rank: 2

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ): 31 puncte -

View post on imgur.com

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 2 puncte ): 54 puncte -

View post on imgur.com

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 2 puncte ): 8 puncte -

View post on imgur.com

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ): 27 puncte -

View post on imgur.com

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 5 puncte / 5 droguri - 2 puncte ): 115 grame drugs - 46 puncte -

View post on imgur.com

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ): Filtre(2pct)/Blocaje(4pct) -

View post on imgur.com

_________________________________________________________________________________

Total puncte facute saptamana asta din activitate generala ( fara cele de la event / misiune FBI): 172 puncte :bananadance2:

__________________________________________________________________________________

Doresc sa imi schimb punctele pe: Anularea avertismentului(70 puncte), Userbar(30 puncte), Bani(70 puncte).

Link to comment
Share on other sites

Nick: _aNdY_

Rank: 1

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ): 1 2 3 4 5 6 = 8pcte

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 2 puncte ): 1 = 2pcte

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 2 puncte ): 1 2 = 2pcte

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ): 1 2 = 6pcte

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 5 puncte / 5 droguri - 2 puncte ): -/-

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ): -/-

_________________________________________________________________________________

Total puncte facute saptamana asta din activitate generala ( fara cele de la event / misiune FBI): 18pcte

__________________________________________________________________________________

Doresc sa imi schimb punctele pe: money

Link to comment
Share on other sites

Nick : dannnutz

Rank : 4

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) :

View post on imgur.com
- 4 suspecti - 4 puncte

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 2 puncte ) :

View post on imgur.com
- 14 killrui - 28 pcte

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 2 puncte ) :

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) :

View post on imgur.com
- 2 eventuri - 8 puncte

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 5 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) :

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) :

View post on imgur.com
- un blocaj - 2 puncte

_________________________________________________________________________________

Total puncte facute saptamana asta din activitate generala ( fara cele de la event / misiune FBI) : 42

______________________________________________________________________________ ____

Doresc sa imi schimb punctele pe : bani :DMAGE:

Vei primi 105k.

Nick: accwelle.

Rank: 2

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ): 31 puncte -

View post on imgur.com

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 2 puncte ): 54 puncte -

View post on imgur.com

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 2 puncte ): 8 puncte -

View post on imgur.com

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ): 27 puncte -

View post on imgur.com

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 5 puncte / 5 droguri - 2 puncte ): 115 grame drugs - 46 puncte -

View post on imgur.com

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ): Filtre(2pct)/Blocaje(4pct) -

View post on imgur.com

_________________________________________________________________________________

Total puncte facute saptamana asta din activitate generala ( fara cele de la event / misiune FBI): 172 puncte :bananadance2:

__________________________________________________________________________________

Doresc sa imi schimb punctele pe: Anularea avertismentului(70 puncte), Userbar(30 puncte), Bani(70 puncte).

Avertisment anulat, userbar-ul va fi gata in curand ( il primesti pe PM ), vei primi 175 k.

Nick: _aNdY_

Rank: 1

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ): 1 2 3 4 5 6 = 8pcte

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 2 puncte ): 1 = 2pcte

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 2 puncte ): 1 2 = 2pcte

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ): 1 2 = 6pcte

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 5 puncte / 5 droguri - 2 puncte ): -/-

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ): -/-

_________________________________________________________________________________

Total puncte facute saptamana asta din activitate generala ( fara cele de la event / misiune FBI): 18pcte

__________________________________________________________________________________

Doresc sa imi schimb punctele pe: money

Vei primi 45 k.

- Mai aveti timp sa postati pana la ora 12:30 ( aprox doua ore ), cei care nu ati facut-o ( in caz ca mai aveti de gand sa postati ), pentru ca atunci voi reseta punctajul si voi anunta o noua misiune.

- Cei care nu posteaza sa nu se astepte la rank-up prea curand.

- Am editat lista cu oferte, adaugand si '' anularea avertismentului ATF ''

- /W me in game sa va dau $

Link to comment
Share on other sites

Urmatorul event are ca scop postarea unei poze in care sa apara '' FBI winners '' pe /o si una din timpul desfasurarii eventului respectiv. Toti cei care vor posta vor primi 5 puncte bonus !

Model

Model nr 1 - activitate generala

Nick :

Rank :

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) :

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 2 puncte ) :

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 2 puncte ) :

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) :

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 5 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) :

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) :

_________________________________________________________________________________

Total puncte facute saptamana asta din activitate generala ( fara cele de la event / misiune FBI) :

__________________________________________________________________________________

Model nr 2 - misiune

Acesta va varia la fiecare saptamana

Nick :

Rank :

Poza event :

Poza anunt :

_______________________________________________________________________________________

Doresc sa imi schimb punctele pe :

Voi lua in considerare atat pentru activitatea generala cat si pentru misiune pozele de dupa data de 8 septembrie ora 15:00

Postati ambele modele in acelasi post

Aveti timp pana sambata viitoare la ora 12:00 !

Nu uitati !

- Orice tentativa de furt duce la demiterea instanta

- Nu postati poze cu suspecti ucisi la eventuri

Link to comment
Share on other sites

Nick : T_Boy

Rank : 3

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) : http://imageshack.us/g/839/sapt3arest1.png/ (20x1=20)

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 2 puncte ) : http://imageshack.us/g/43/sapt3kill1.png/ (25x2=50)

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte):http://imageshack.us/g/440/sapt3inchidreblocaj.png/ (2x1=2)

_________________________________________________________________________________

Total puncte facute saptamana asta din activitate generala ( fara cele de la event / misiune FBI) : 20+50+2=72

______________________________________________________________________________ ____

Doresc sa imi schimb punctele pe : Tichet ''scutirea postarii activitatii '' cu valabilitate de 2 sapt (60 de puncte) + bani (12 puncte)

Link to comment
Share on other sites

Nick : Blacktouch

Rank : 2

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) : 8 puncte

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 2 puncte ) : 78 puncte

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 2 puncte ) : 10 puncte

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) : 3 puncte

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 5 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) :

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) :

_________________________________________________________________________________

Total puncte facute saptamana asta din activitate generala ( fara cele de la event / misiune FBI) : 96 puncte + cele de la event + misiune = 104 puncte

__________________________________________________________________________________

Model nr 2 - misiune

Acesta va varia la fiecare saptamana

Nick : Blacktouch

Rank : 2

Poza event : 5 puncte

Poza anunt :

_______________________________________________________________________________________

Doresc sa imi schimb punctele pe : de toate punctele money

Link to comment
Share on other sites

Nick : n0thing

Rank : 1

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) : http://imageshack.us/g/1/9756738/

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 2 puncte ) : http://imageshack.us/g/1/9756742/

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 2 puncte ) : http://imageshack.us/g/1/9756745/

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) : -

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 5 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) : -

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) :http://imageshack.us/g/1/9756748/

_________________________________________________________________________________

Total puncte facute saptamana asta din activitate generala ( fara cele de la event / misiune FBI) : 32

Doresc sa imi schimb punctele pe : Bani .

Link to comment
Share on other sites

Nick : dannnutz

Rank : 4

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) :

View post on imgur.com
- 10 puncte

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 2 puncte ) :

View post on imgur.com
- 58 puncte

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 2 puncte ) :

View post on imgur.com
- 2 puncte

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) :

View post on imgur.com
- 9 puncte

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 5 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) : http://imgur.com/I2qnN,fr7bi - 12 puncte

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) :

View post on imgur.com
- 8 puncte

_________________________________________________________________________________

Total puncte facute saptamana asta din activitate generala ( fara cele de la event / misiune FBI) : 99

__________________________________________________________________________________

Model nr 2 - misiune

Acesta va varia la fiecare saptamana

Nick : dannnutz

Rank : 4

Poza event :

View post on imgur.com

Poza anunt :

View post on imgur.com

_______________________________________________________________________________________

Doresc sa imi schimb punctele pe : Anularea avertismentului ATF si Tichet scutire postare activitate 2 saptamani

# EDIT :

View post on imgur.com
- inca 6 puncte

Total puncte: 110

Edited by ssmmqq
Link to comment
Share on other sites

Model nr 1 - activitate generala

Nick : Adi777

Rank :1

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) : 11 pct

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 2 puncte ) : 62 pct

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 2 puncte ) : 10 pct

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) : 12 pct

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 5 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) : -

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) :8 pct

_________________________________________________________________________________

Total puncte facute saptamana asta din activitate generala ( fara cele de la event / misiune FBI) : 103

__________________________________________________________________________________

Model nr 2 - misiune

Acesta va varia la fiecare saptamana

Nick : Adi777

Rank : 1

Poza event : -

Poza anunt :

View post on imgur.com

_______________________________________________________________________________________

Doresc sa imi schimb punctele pe : Invitatie ATF + bani de restu

Link to comment
Share on other sites

Activitate generala

Nick : RandOm

Rank : 1

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) :

Arestati
- 17 pct

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 2 puncte ) :

omorati
- 61 pct

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 2 puncte ) : am uitat sa fac poza.

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) :

event
- 9 pct

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 5 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) : -

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) :

bl
- 8 pct

Misiune

Poza event : P3Nwl.png

Poza anunt : gvOvY.png

Doresc sa imi schimb punctele pe : 95 activitate generala + 5 de la misiune = 100 => Invitatie A.T.F (in sniper team daca se poate)

Link to comment
Share on other sites

Model nr 1 - activitate generala

Nick : _aNdY_

Rank : 1

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) : 16 arestati = 16 puncte

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 2 puncte ) : 19 omorati = 38 puncte

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 2 puncte ) : http://imageshack.us/a/img822/9466/samp014ej.png

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) : 3 eventuri = 9 puncte

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 5 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) : -/-

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) : 2 blocaje = 4 puncte

_________________________________________________________________________________

Total puncte facute saptamana asta din activitate generala ( fara cele de la event / misiune FBI) : 69 puncte

__________________________________________________________________________________

Model nr 2 - misiune

Acesta va varia la fiecare saptamana

Nick : _aNdY_

Rank : 1

Poza event : http://imageshack.us/a/img526/2550/samp0022d.png

Poza anunt : http://imageshack.us/a/img442/4503/samp0052w.png

_______________________________________________________________________________________

Doresc sa imi schimb punctele pe : 70 puncte = 1.750.000$

Link to comment
Share on other sites

Nick : Wolfram

Rank : 2

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) : 34 Puncte

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 2 puncte ) : 146 Puncte

4 Puncte deoarece la bayetas nam mai facut poza deci am 2 in 1

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 2 puncte ) : 16 Puncte

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) : 6 Puncte

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 5 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) :

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) :

_________________________________________________________________________________

Total puncte facute saptamana asta din activitate generala ( fara cele de la event / misiune FBI) : 206 puncte in total fara misiune, iar cu misiunea 211

__________________________________________________________________________________

Model nr 2 - misiune

Acesta va varia la fiecare saptamana

Nick : Wolfram

Rank : 2

Poza event : Aw9ur.jpg

Poza anunt : xRouE.jpg

_______________________________________________________________________________________

Doresc sa imi schimb punctele pe : Userbar 30pct + Tichet scutire postare activitate 60pct + Money 70pct(mai raman 51 pct nefolosite daca se poate as dori bani si de 50 pct ramase)

Link to comment
Share on other sites

T_Boy - Tichet primit + 30k

Blacktouch - Vei primi bani de 70 puncte ( 175 k ) + un userbar

n0thing - Vei primi 80k

dannnutz - Avertismentul ATF a fost anulat + tichet primit

Adi777 - Invitatie ATF primita + 20k

RandOm - Vorbim in game ( sper ca ai gresit cand ai calculat punctele si nu ai facut-o intentionat ), nu primesti nimic saptamana asta

_aNdY_ - vei primi 175k

Wolfram - Tichet primit + userbar si cei 175 k ( doar atat iti poti lua, de 70 puncte ) in curand

Voi reveni la 12 cu un nou event, mai aveti timp pana atunci cei care vor sa mai posteze. Ii rog pe cei carora le apare o anumita eroare cand dau add reply sa imi dea PM ca sa putem rezolva cumva situatia !

Link to comment
Share on other sites

Urmatorul event are ca scop castigarea unei curse facute de admin. Fiecare membru care va indeplini aceasta misiune va primi bonus 5 puncte la activitatea generala!

Modelul ramane acelasi. Se vor lua in considerare doar pozele facute dupa 15.09 ( inclusiv )

Avand in vedere ca nu poate posta, dumitrur. mi-a trimis pozele printr-un alt intermediu si primeste un userbar si 37.500 $. Levy, te voi ruga sa procedezi la fel.

Link to comment
Share on other sites

Avand in vedere ca nu pot edita din cauza problemelor serverului va anunt printr-un nou post ca momentan oferta '' money '' nu mai este disponibila ( pana nu ne gandim la niste preturi mai avantajoase atat pentru noi cat si pentru voi )

accwelle. mi-a dat pozele cu activitatea si primeste 175k, 2 userbar-uri, tichet '' scutirea postarii activitatii timp de 2 saptamani '' si '' invite a friend '' ( BlackMan va reveni cu o aplicatie peste 3 zile, timp in care trebuie sa imi demonstreze ca merita )

Mr.Levy mi-a dat si el pozele si primeste un tichet '' scutirea postarii activitatii timp de 2 saptamani ''

Pentru primirea banilor /w me in game iar userbar-urile vi le veti primi de la filtzeR pe PM

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...