Jump to content
Oliver

F.B.I Shopping Center.

Recommended Posts

AEA10783EEE8064ADB01F86EC5C5D590.png

Ce este F.B.I Shopping Center ? - o modalitate prin care membrii factiunii isi pot schimba anumite puncte obtinute in urma a mai multor modalitati pe anumite avantaje / beneficii / ''produse'' ale ''magazinului'' nostru

Cum se pot obtine asa zisele puncte ? - punctele le puteti obtine prin 3 modalitati :

1. Terminand misiuni / eventuri puse de mine sau de filtzeR

2. Avand cele mai multe ore jucate pe saptamana respectiva ( se vor lua in considerare primele 3 locuri )

3. Completand modelul de activitate de mai jos care este FACULTATIV ( nu sunteti obligati sa postati aici, este pur si simplu optional, fiind benefic doar voua )

Ce beneficii pot obtine in urma schimbarii punctelor ? - in fiecare saptamana eu sau filtzeR vom posta aici oferta/ofertele in schimbul carora va puteti da punctele. Cateva exemple ar fi : anularea avertismentelor, bani, userbar, scutirea postarii activitatii saptamanale, invitarea unui prieten in factiune la teste bineinteles cu aplicatie, si multe multe alte lucruri la care ne-am gandit sau ne vom gandi pe parcurs ( de precizat ca acest topic va avea mare legatura cu alegerea membrului lunii )

Asadar, in fiecare zi de Vineri sau Sambata, vom posta o oferta / un produs in schimbul caruia va puteti schimba punctele.

Atentie ! Puteti posta modelul de cerere doar Joia si Vinerea din saptamana de dupa cea in care am anuntat produsul ( exemplu : astazi, 17 August anunt oferta : 50 puncte in schimbul anularii avertismentului iar toti cei care au si vor sa isi anuleze avertismentul au timp pana vinerea care urmeaza sa isi faca 50 puncte, iar astfel sa isi anuleze avertismentul )

Atentie !! Oferta dureaza doar O saptamana ! Daca astazi 17 August punem '' anuleaza-ti avertismentul '', aveti timp DOAR pana Vineri sa profitati de aceasta sansa, dupaia va fi alta oferta de care puteti profita, deci NU pierdeti vremea !

Inca ceva - de acum nu veti mai posta la topicul Eventuri FBI, ci aici.

Activitatea o veti posta tot acolo la topicul ei. Noi ne vom uita peste orele jucate si, repet, la primii 3 vom da un bonus de puncte !

Nu sunteti obligati sa postati ambele modele de cerere ( atat cel normal cat si cel cu event ), ci doar unul daca, spre exemplu nu ati reusit sa terminati eventul dar doriti sa va postati suspectii arestati, omorati, etc pentru a primi puncte.

Cat despre cei care au deja un anumit numar de puncte de la topicul Eventuri FBI, ei vor putea sa le foloseasca si pe acelea iar astfel clasamentul cu puncte este urmatorul :

dannnutz - 6 puncte / consmate : 0

accwelle. - 6 puncte / consumate : 0

Sandokan - 3 puncte / consumate : 0

Paulinho - 2 puncte / consumate : 0

T_Boy - 2 puncte / consumate : 0

Mr.Choco - 2 puncte / consumate : 0

Mr.Levy - 1 punct / consumate : 0

falleN - 1 punct / consumate 0

Punctele NU se reseteaza dupa fiecare saptamana

Chiar daca NU doriti sa profitati de oferta existenta pe o anumita saptamana, tot puteti sa postati modelul respectiv pentru a primi punctele saptamanale ( asta bineinteles, daca doriti sa le primiti si sa le folositi poate saptamana viitoare )

Orice intrebare / nelamurire / sugestie aveti, adresatimi-o pe PM, nu aici !

NU incercati sa ne furati ca va demitem DIRECT, pozele sa fie facute DUPA 17 August ora 10:25 !

Incepem :

Oferta NR. 1 : Anularea avertismentului. Puncte necesare : 50.

Event :

Urmatoarea misiune are ca scop arestarea a 2 membrii din fiecare gang cu wanted cuprins intre 3-5.

Model:



  • Nick:
  • Rank:
  • Grove arestati:
  • LSV arestati:
  • DNB arestati:
  • Ballas arestati:
  • SFR arestati:
  • Bikers arestati:

Fiecare persoana care termina / posteaza eventul Joi primeste : 10 puncte

Fiecare persoana care termina / posteaza eventul Vineri primeste : 5 puncte

Mai jos aveti modelul cu ce trebuie postat Joia sau Vinerea viitoare :

Nick : X

Rank : Y

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) : -

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 1.5 puncte ) : -

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 3 puncte ) : - aici puneti o poza cand s-a dat /gov si una de la locul faptei : -

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) : -

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 10 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) : -

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) : -

_________________________________________________________________________________

Model postare misiune/event FBI :

Nick: X

Rank: Y

Grove arestati:

LSV arestati:

DNB arestati:

Ballas arestati:

SFR arestati:

Bikers arestati:

_____________________________________________________________________

Total puncte : -

Doresti sa iti schimbi punctele pe oferta de saptamana aceasta ? : Da / Nu !

Idee adaptata, inspirata si modificata de la @ Exchange Market, kidzeen @

Edited by Specter
Link to comment
Share on other sites

Nick : Mr.Choco

Rank : 2

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) : http://imageshack.us/g/801/samp670l.png/

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 1.5 puncte ) :http://imageshack.us/g/32/samp686j.png/

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 3 puncte ) : http://img40.imageshack.us/img40/4468/samp671v.png , http://img16.imageshack.us/img16/5136/samp672te.png

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) : http://imageshack.us/g/845/samp633m.png/

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 10 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) : -

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) : -

_________________________________________________________________________________

Total puncte : 66.5 +2 de la eventuri fbi =68.5

Doresti sa iti schimbi punctele pe oferta de saptamana aceasta ? : Nu !

Link to comment
Share on other sites

Nick : dannnutz

Rank : 4

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) :

View post on imgur.com
- 18 pcte

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 1.5 puncte ) :

View post on imgur.com
- 42 pcte

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 3 puncte ) : -

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) :

View post on imgur.com
- 6 pcte

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 10 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) : -

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) : g9cjW.jpg - nu se vede govul dar se vede ca pusesem rb si blocasem zona cu pityc:D - 2 pcte

Total PUNCTE - 68+6 [ de la eventurile anterioare ] = 74 :X

Doresti sa iti schimbi punctele pe oferta de saptamana aceasta ? : Nu !

Link to comment
Share on other sites

Nick : Mr.Enzo

Rank : 2

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) : http://postimage.org/gallery/p395pqe/93aa86f6/

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 1.5 puncte ) : http://postimage.org/gallery/6b7ay72/72ceca1d/

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 3 puncte ) : -

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) : -

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 10 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) : -

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) : -

Total PUNCTE - 16

Doresti sa iti schimbi punctele pe oferta de saptamana aceasta ? : Nu !

Link to comment
Share on other sites

Nick : T_Boy

Rank : 2

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) : http://imageshack.us/g/716/samp419an.png (5 puncte)

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 1.5 puncte ) : http://imageshack.us/g/534/killd.png (7.5 puncte)

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 3 puncte ) : -

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) : -

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 10 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) : -

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) : -

Total PUNCTE - 12.5

Doresti sa iti schimbi punctele pe oferta de saptamana aceasta ? : Nu !

Edited by TuVel_98
Link to comment
Share on other sites

Nick : Alexus

Rank : 1

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) :

View post on imgur.com
- 9 puncte

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 1.5 puncte ) :

View post on imgur.com
- 25.5 puncte

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 3 puncte ) : -

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) : -

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 10 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) : -

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) : -

Total PUNCTE - 34.5

Doresti sa iti schimbi punctele pe oferta de saptamana aceasta ? : Nu

Link to comment
Share on other sites

Nick: accwelle.

Rank: 1

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ): http://postimage.org/gallery/14wcfieq/780b1eca/ 2 suspecti arestati - 2 pct.

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 1.5 puncte ): http://postimage.org/gallery/fe2vhto/d54815fe/ 6 suspecti omorati - 9 pct.

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 3 puncte ): -

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ): http://postimage.org/gallery/10cyq97i/58daf199/ - 3 eventuri - 9 pct.

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 10 puncte / 5 droguri - 2 puncte ): -

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ): -

Total PUNCTE - 20 + 6 pe care le aveam + 102 pe care le-am pierdut = 26 :banghead:

Doresti sa iti schimbi punctele pe oferta de saptamana aceasta ?: Nu

# Sunt facute in 2 zile :(, celelalte in numar de 102 s-au pierdut dintr-o prostie. :banghead:

Link to comment
Share on other sites

Nick : Blacktouch

Rank : 1

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) : 4

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 1.5 puncte ) :8

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 3 puncte ) : -

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) : -

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 10 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) : -

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) : -

_________________________________________________________________________________

Total puncte : 17.5 P

Doresti sa iti schimbi punctele pe oferta de saptamana aceasta ? : Nu !

P.S : mai am 1 suspect omorat la suspecti arestati .. nush de ce s-a pus acolo deci am 9 ..

Link to comment
Share on other sites

Nick : Danutzu

Rank : 1

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) : - 19 de puncte

View post on imgur.com

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 1.5 puncte ) : - 25 suspecti omorati,37,5 puncte

View post on imgur.com

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 3 puncte ) : - aici puneti o poza cand s-a dat /gov si una de la locul faptei : - 2 waruri ,6 puncte

View post on imgur.com

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) : - 2 eventuri castigate,6 puncte

View post on imgur.com

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 10 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) : -

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) : - 1 blocaj ,2 puncte

View post on imgur.com

_____________________________________________________________________

Total puncte : - 70,5 +5 puncte postarea : Fiecare persoana care termina / posteaza eventul Vineri primeste : 5 puncte

Doresti sa iti schimbi punctele pe oferta de saptamana aceasta ? : Da !

Link to comment
Share on other sites

Nick: Mr.Levy

Rank: 2

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ): 20 puncte .

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 1.5 puncte ): 46,5 puncte .

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 3 puncte ): ---

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ): 18 puncte .

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 10 puncte / 5 droguri - 2 puncte ): ---

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ): ---

Total PUNCTE : 90.5 puncte .

Doresti sa iti schimbi punctele pe oferta de saptamana aceasta ?: Nu

Link to comment
Share on other sites

Am vazut ca ati inteles cum sta treaba cu postarea in topicul asta si ati respectatat ce am spus ( mai putin Danutzu care a fost demis )

Oferta NR 2 : Un tichet pe care il puteti folosi pentru a scapa de postarea activitatii timp de 2 saptamani si va scuteste de avertisment/rank down-ul pe care urmeaza sa il primiti in caz ca lipsiti nemotivati de la sedinta. Puncte necesare : 85

Event : Urmatoarea misiune are ca scop postarea celei mai frumoase urmariri a unui suspect fara drept de predare. Cea mai interesanta urmarire va fi premiata cu 6 puncte, in timp ce ceilalti vor primi cate 3 puncte.

Model

Model nr 1 - activitate generala

Nick :

Rank :

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) :

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 1.5 puncte ) :

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 3 puncte ) :

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) :

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 10 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) :

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) :

_________________________________________________________________________________

Total puncte facute saptamana asta ( fara cele de la event unde nu se stie daca primiti 3 sau 6 puncte ) :

Doresti sa iti schimbi punctele pe oferta de saptamana aceasta ? : Da/Nu !

__________________________________________________________________________________

Model nr 2 - misiune

Nick :

Rank :

Cateva poze din urmarire ( una din ele sa fie si cand suspectul este omorat ) + scurta descriere :

Clasament

Mr.Levy - 90.5 / consumate : 0

dannnutz - 74 / consumate : 0

Mr.Choco - 68.5 / consumate : 0

Alexus - 34.5 / consumate : 0

accwelle. - 26 / consumate : 0

Blacktouch - 17.5 / consumate : 0

T_Boy - 14.5 / consumate : 0

Sandokan - 3 / consumate : 0

Paulinho - 2 / consumate : 0

Va reamintesc ca in acest topic se posteaza doar Joi sau Vineri unul dintre modele / ambele modele si ca orice tentativa de a ne fura se pedepseste cu demitera instanta

PS : in fiecare saptamana preturile vor creste

Link to comment
Share on other sites

Nick : Doc.

Rank : 1

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) : 3

oQh9Z.jpg

7pzGf.jpg

qLRG0.jpg

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 1.5 puncte ) : 10

CWTnK.jpg

CWTnK.jpg

5XMlV.jpg

jyfsj.jpg

oxmyr.jpg

jbBaR.jpg

r2Dbs.jpg

i0Y2k.jpg

l0NvW.jpg

yGYra.jpg

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 3 puncte ) : -

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) : -

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 10 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) : -

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) : 1 blocaj + 1 filtru

PieAz.jpg

ZCrkV.jpg

WLePs.jpg

iKuJ3.jpg

YaVKB.jpg

hFlRN.jpg

_________________________________________________________________________________

Nick : Doc.

Rank : 1

Cateva poze din urmarire ( una din ele sa fie si cand suspectul este omorat ) + scurta descriere : Eu cu accwelle am mers sa ii ajutam pe Skybrax, Bedezeu si assistante cu alex_velea, el ne avand drept de predare. Dupa o urmarie el a fugit in baza lui unde a fost omorat. |

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tR3Auid42nA

_________________________________________________________________________________

Total puncte : 22 + 6(event) + 10(postarea) = 38

Doresti sa iti schimbi punctele pe oferta de saptamana aceasta ? : NU !

Link to comment
Share on other sites

Nick : Doc.

Rank : 1

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) : 3

oQh9Z.jpg

7pzGf.jpg

qLRG0.jpg

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 1.5 puncte ) : 10

CWTnK.jpg

CWTnK.jpg

5XMlV.jpg

jyfsj.jpg

oxmyr.jpg

jbBaR.jpg

r2Dbs.jpg

i0Y2k.jpg

l0NvW.jpg

yGYra.jpg

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 3 puncte ) : -

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) : -

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 10 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) : -

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) : 1 blocaj + 1 filtru

PieAz.jpg

ZCrkV.jpg

WLePs.jpg

iKuJ3.jpg

YaVKB.jpg

hFlRN.jpg

_________________________________________________________________________________

Nick : Doc.

Rank : 1

Cateva poze din urmarire ( una din ele sa fie si cand suspectul este omorat ) + scurta descriere : Eu cu accwelle am mers sa ii ajutam pe Skybrax, Bedezeu si assistante cu alex_velea, el ne avand drept de predare. Dupa o urmarie el a fugit in baza lui unde a fost omorat. |

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tR3Auid42nA

_________________________________________________________________________________

Total puncte : 22 + 6(event) + 10(postarea) = 38

Doresti sa iti schimbi punctele pe oferta de saptamana aceasta ? : NU !

Cum am mai spus de nenumarate ori, aici se posteaza doar Joi si Vineri, am inteles ca azi ai crezut ca e Joi, dar te rog sa nu se mai intample

PS : maine / poimaine numai posta, voi lua in considerare ce ai postat astazi, dar este pentru prima si ultima data cand fac asta.

Link to comment
Share on other sites

Nick : T_Boy

Rank : 2

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) : - 3 puncte http://imageshack.us/g/100/arrest1.png/

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 1.5 puncte ) : - 24 puncte http://imageshack.us/g/42/kill14xeqt.png/

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 3 puncte ) : - 0 puncte

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) : - 1 event, 3 puncte http://imageshack.us/photo/my-images/84/eventcastigat.png/

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 10 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) : - 0 puncte

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) : - 1 blocaj, 1 filtru (nu am facut SS-uri ca lumea; pe viitor voi face; ca sa nu existe discutii, e vorba de blocajul/filtrul organizat de Jaguar si Robert, care pot confirma ca am fost prezent): - 4 puncte http://imageshack.us/g/96/blocajjaguarsirobert.png/

_____________________________________________________________________

Total puncte : 34+10(joi)=44

Doresti sa iti schimbi punctele pe oferta de saptamana aceasta ? : NU

Link to comment
Share on other sites

Nu ati inteles, 10 puncte primeati daca postati Joi eventul trecut si 5 daca postati Vineri. Acum numai e valabil, avand in vedere ca este alt event/misiune. Nu se dau puncte pe postare, ori ca postati azi ori ca postati maine e acelasi lucru :crazy:, deci T_Boy si Doc, aveti cu cate 10 puncte mai putin acolo la ''total'', iar doc., 6 puncte primesti daca e cea mai frumoasa urmarire ( daca nu, 3 ), fii mai atent data viitoare si citeste calumea.

Link to comment
Share on other sites

Nick : Mr.Levy

Rank : Special Agent Trainee

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) : 36 puncte

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 1.5 puncte ) : 42 puncte

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 3 puncte ) : ---

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) : 3 puncte

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 10 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) : 8 puncte +30 puncte= 38 puncte

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) : 4 puncte

_________________________________________________________________________________

Total puncte : 90.5 puncte + 123 puncte = 213.5 puncte

Doresti sa iti schimbi punctele pe oferta de saptamana aceasta ? : Nu !

Link to comment
Share on other sites

Nick : Blacktouch

Rank : 1

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) : 4 puncte

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 1.5 puncte ) : 42 puncte

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 3 puncte ) : -

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) : -

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 10 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) : -

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) : 6 puncte

_________________________________________________________________________________

Total puncte facute saptamana asta ( fara cele de la event unde nu se stie daca primiti 3 sau 6 puncte ) : 52 puncte + 17.5 puncte = 69.5 puncte

Doresti sa iti schimbi punctele pe oferta de saptamana aceasta ? : Nu!

Link to comment
Share on other sites

Model nr 1 - activitate generala

Nick : DowneyJr.

Rank : 1

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) :

http://postimage.org/image/fw8v5zzhx/

http://postimage.org/image/gaa75ljlh/

http://postimage.org/image/wmou92nat/

http://postimage.org/image/qn135f2id/

http://postimage.org/image/51w0ht5rp/

http://postimage.org/image/fpzrgnfqt/

http://postimage.org/image/ec84lcghh/

http://postimage.org/image/y8440vxit/

http://postimage.org/image/s8gcx8cqd/

http://postimage.org/image/fv3iqbn1x/

http://postimage.org/image/479gvrxx1/

http://postimage.org/image/zfi1t3nn9/

http://postimage.org/image/61qwr9ab9/

http://postimage.org/image/fnkh7k1h1/

http://postimage.org/image/5nfnp90xd/

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 1.5 puncte ) :

http://postimage.org/image/yoawik8kz/

http://postimage.org/image/4xnrwsnlf/

http://postimage.org/image/sq1om2f03/

http://postimage.org/image/o5fi74var/

http://postimage.org/image/j81xm0tbn/

http://postimage.org/image/6up3f43n7/

http://postimage.org/image/vp8l96ohf/

http://postimage.org/image/atmaxxsab/

http://postimage.org/image/g6b5c2g6r/

http://postimage.org/image/ic5g6kjn7/

http://postimage.org/image/fw3msq1kj/

http://postimage.org/image/lyb9j7q0j/

http://postimage.org/image/xotsec86r/

http://postimage.org/image/qmvus54kz/

http://postimage.org/image/a0eaj2bn7/

http://postimage.org/image/aefminvqr/

http://postimage.org/image/bhzqumgdv/

http://postimage.org/image/ffn0k1377/

http://postimage.org/image/vf5o3kz8z/

http://postimage.org/image/584h7mgz7/

http://postimage.org/image/q6an5pgtv/

http://postimage.org/image/oh1gm8z5d/

http://postimage.org/image/exrrssbn5/

http://postimage.org/image/gquoh3wtt/

http://postimage.org/image/5sjeyx88h/

http://postimage.org/image/4rj69sr8x/

http://postimage.org/image/xifzzux2p/

http://postimage.org/image/56ug2td69/

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 3 puncte ) :

http://postimage.org/image/l8ejwscuh/

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) :

http://postimage.org/image/jtd4cwk9d/

http://postimage.org/image/3jrjnqyz5/

http://postimage.org/image/cu3img16x/

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 10 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) : -

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) :

http://postimage.org/image/vnynfmp71/

http://postimage.org/image/bumjmxbt9/

http://postimage.org/image/oaj9go559/

_________________________________________________________________________________

Total puncte facute saptamana asta ( fara cele de la event unde nu se stie daca primiti 3 sau 6 puncte ) :

72.5pct (3pct pt fiecare event/fara misiune)

Doresti sa iti schimbi punctele pe oferta de saptamana aceasta ? : Da/Nu ! : NU!

__________________________________________________________________________________

Model nr 2 - misiune

Nick : DowneyJr.

Rank : 1

Cateva poze din urmarire ( una din ele sa fie si cand suspectul este omorat ) + scurta descriere : http://postimage.org/image/jozq7hde1/

Descriere: Suspectul era ilegal si dupa nenumarate incercari de a-l prinde in timp ce fugea cu masina factiunii el a decis sa ne induca in eroare fugind cu o bicleta. Eu si alti colegi de rank 1 ne-am chinuit sa il rpindem dar nu aveam skill 5 detective si ne ducea dintr-o parte in alta pana cand au venit Robert si Pityc. Atunci nu a mai avut scapare, dupa cum se vede in poza eu il fugaream cu Robert pe o motocicleta in timp ce pityc era cu hunter-ul. Desi a durat mult urmarirea ne-am indeplinit misiunea!

P.s.: am uitat de event si am facut doar o poza pe moment! martori: sobo, robert si pityc.

Link to comment
Share on other sites

Nick: accwelle.

Rank: Special Agent Trainee

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ): 57 puncte + 3(Edit)

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 1.5 puncte ): 112,5 puncte

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 3 puncte ): 12 puncte

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte): 51 puncte

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 10 puncte / 5 droguri - 2 puncte ): 25 puncte (Ilegal avea 18 drugs il puteti intreba :))

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ): Blocaje - 4 puncte Filtre - 2 puncte

_________________________________________________________________________________

Total puncte: 260,5 + 26 + 3 misiunea = 292,5

Doresti sa iti schimbi punctele pe oferta de saptamana aceasta ?: Nu !

__________________________________________________________________________________

Model nr 2 - misiune

Nick: accwelle.

Rank: 2

Cateva poze din urmarire ( una din ele sa fie si cand suspectul este omorat ) + scurta descriere: Am un video in care Chuck a fugit de noi de la LSPD, s-a urcat pe Star Tower si a sarit cu parasuta. Eu l-am urmarit pana l-am omorat.

http://beta.xfire.com/videos/5a5fa8

Edited by deathsaw23
Link to comment
Share on other sites

Nick : Mr.Choco

Rank : 3

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) : 7 suspecti

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 1.5 puncte ) : 7 suspecti

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 3 puncte ) :-

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) :-

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 10 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) :-

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) : 1 blocaj la get

_________________________________________________________________________________

Total puncte: 19.5 + 68.5 = 88 puncte

Doresti sa iti schimbi punctele pe oferta de saptamana aceasta ?: Nu !

Link to comment
Share on other sites

Nick : Wolfram

Rank : 1

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) : 10 puncte

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 1.5 puncte ) : 31.5 puncte

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 3 puncte ) : 6 puncte

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) : 3 puncte

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 10 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) : -

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) : -

_________________________________________________________________________________

Total puncte facute saptamana asta ( fara cele de la event unde nu se stie daca primiti 3 sau 6 puncte ) : 47.5 puncte fara event iar cu event 50.5 nu cred ca o sa iau mai mult :))

Doresti sa iti schimbi punctele pe oferta de saptamana aceasta ? : Nu!

Link to comment
Share on other sites

Oferta numarul 3 este optiunea '' invite a friend '' care va permite sa va chemati un prieten la teste, bineinteles cu aplicatie.

De asemenea, m-am gandit ca saptamana asta sa va las sa va procurati si una din ofertele trecute. Astfel preturile pentru saptamana asta sunt urmatoarele :

Invite a friend - 155 puncte

Anularea avertismentului - 125 puncte

Tichetul care va scuteste de postarea activitatii 2 saptamani si lipsirea nemotivata de la o sedinta - 100 puncte

Event : Urmatoarea misiune are ca scop castigarea unui event de tip 1 vs 1, a unui event de tip LMS si participarea la un blocaj/filtru. Primul care va posta va primi 15 puncte iar ceilalti cate 8.

Model

Model nr 1 - activitate generala

Nick :

Rank :

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) :

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 1.5 puncte ) :

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 3 puncte ) :

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) :

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 10 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) :

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) :

_________________________________________________________________________________

Total puncte facute saptamana asta :

Doresti sa iti schimbi punctele pe oferta de saptamana aceasta ? : Da/Nu !

__________________________________________________________________________________

Model nr 2 - misiune

Nick :

Rank :

Event 1 vs 1 :

Event LMS :

Filtru / Blocaj :

Clasament

accwelle. - 295.5 / consumate : 0

Mr.Levy - 213.5 / consumate : 0

Mr.Choco - 88 / consumate : 0

DowneyJr - 78 puncte / consumate : 0

dannnutz - 74 / consumate : 0

Blacktouch - 69.5 / consumate : 0

Wolfram - 50.5 / consumate : 0

T_Boy - 48.5 / consumate : 0

Doc. - 25 puncte / consumate : 0

Sandokan - 3 / consumate : 0

Castigatorul la eventul trecut, cea mai frumoasa urmarire este : accwelle.

Link to comment
Share on other sites

C8959A363423CB35EC6FE7BE47040946.png

In urma unor discutii cu filtzeR am decis sa modificam serios anumite lucruri ce tin de acest topic.

De acum va puteti procura orice oferta din lista de mai jos dar punctele se vor reseta saptamanal.

Nu veti mai fi obligati sa postati Joi / Vineri ci in oricare zi din saptamana dar, atentie, doar o singura data pe saptamana ( de exemplu, daca ai postat miercuri, pana saptamana ce urmeaza numai ai voie sa postezi ).

Punctele se vor face aproximativ in acelasi fel, completand modelul de mai jos.

Misiunile FBI le vom anunta tot aici in fiecare zi de Sambata sau Duminica

In caz ca o misiune va fi de tipul cum a fost ultima ( '' primul care... primeste ... '' ) puteti sa faceti un post in acest topic imediat ce ati terminat misiunea ( pentru a primi punctajul cel mai mare de la acea misiune ), si inca unul cu activitatea generala. Daca nu este misiune de genul acela, postati ambele modele in acelasi post pentru a evita spam-ul.

Lista oferte :

Anularea avertismentului - 70 puncte

Invite a friend la teste ( cu aplicatie ) - 80 puncte

Tichet ''scutirea postarii activitatii '' cu valabilitate de 2 sapt - 60 puncte

Invitatie atf ( fara teste, indiferent de rank sau perioada in factiune ) - 100 puncte - se vor accepta maxim 2 astfel de oferte pe saptamana ( primii 2 care posteaza )

Userbar - 30 puncte

Bani - 10 puncte = 25 k // puteti schimba maxim 70 puncte pe bani in fiecare saptamana

Tichet de scutire a primirii avertismentului in cazul lipsirii nemotivate la sedinta - 55 puncte

Anularea avertismentului ATF - 50 puncte

Vom mai reveni cu oferte in caz ca ne mai vine vreo idee

Model

Model nr 1 - activitate generala

Nick :

Rank :

Suspecti arestati ( fiecare suspect arestat este 1 punct ) :

Suspecti omorati ( fiecare suspect omorat este 2 puncte ) :

War-uri la care am participat ( fiecare war la care ati participat este 2 puncte ) :

Eventuri castigate ( fiecare event castigat este 3 puncte ) :

Materiale / Droguri confiscate ( 10k mats - 5 puncte / 5 droguri - 2 puncte ) :

Blocaje / Filtre la care am participat ( la fiecare filtru / blocaj la care ati participat primiti 2 puncte ) :

_________________________________________________________________________________

Total puncte facute saptamana asta din activitate generala ( fara cele de la event / misiune FBI) :

__________________________________________________________________________________

Model nr 2 - misiune

Acesta va varia la fiecare saptamana ( pana Sambata ramane acelasi event, deci nu se schimba )

Nick :

Rank :

Event 1 vs 1 :

Event LMS :

Filtru / Blocaj :

_______________________________________________________________________________________

Doresc sa imi schimb punctele pe :

Din acest moment, punctele se reseteaza si incepeti toti de la 0.

In fiecare zi de Sambata vi se vor reseta punctele obtinute pe saptamana precedenta

* Eventul pe saptamana asta a ramas acelasi ( cum am precizat si mai sus ) dar s-a schimbat recompensa, primul care termina eventul acesta primeste 3 puncte iar ceilalti cate 1 singur

Edited by Oliver
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...