Jump to content
frankie

prostia profilor...

Recommended Posts

1: Ei cred ca singura materie care se invata este materia lor...in toate scolile si liceele...

2: Ei cred ca dk esti diriginte la ei, te duci la olimpiada corespunzatoare la materia lor...

3: Dk ei cunosc pe unii elevi, le dau note mai mari decat celorlalti...

4: La lucrari(unii) vin si dicteaza subiectele..asta e, nu toti au bani sa traga cateva pagini la Xerox, e scump rau, 500 de lei pagina sad.gif

5: La lucrari, chiar dk tu ai facut un lucru la clasa, ei dati dau altu...oh yeah, very smart..

6: Chiar dk tu dormi pe tine, ei chiar cred ca esti atent...

7: Dk nu ti-ai facut tema o singura data...ei tin minte pt toti anii, chiar dk altii nu isi scriu temele timp de nush cate luni...

8: Ei chiar cred ca te intereseaza...

9: Dau note pe...poezii..(lucru testat..din pacate..)

10: Doar pt ca sunt profii tai, au dreptul sa te puna sa faci diverse lucruri..(alt lucru testat...)

11: Ei nu stiu ca ai si tu o viata, poate ai o prietena, poate ai treaba, nu conteaza trebuie sa faci tema si in plus...

12: cel mai imp lucru: EI UITA CA SI EI AU FOST ELEVI (singura profa care a spus acest lucru a fost doamna mea de isto, care e super de treaba...)

Doamne sad.gif, cand se va termina acest calvar...toate ex de mai sus sunt adevarate, asa ca nu cautati pe net ca nu gasiti...

Link to comment
Share on other sites

1: Ei cred ca singura materie care se invata este materia lor...in toate scolile si liceele...

3: Dk ei cunosc pe unii elevi, le dau note mai mari decat celorlalti...

5: La lucrari, chiar dk tu ai facut un lucru la clasa, ei dati dau altu...oh yeah, very smart..

6: Chiar dk tu dormi pe tine, ei chiar cred ca esti atent...

8: Ei chiar cred ca te intereseaza...

9: Dau note pe...poezii..(lucru testat..din pacate..)

SO true

Link to comment
Share on other sites

Mda horus are dreptate cel putin unde invatam eu nu lipsea nimic sad.gif

Diriga actuala nu este in toate mintile(dupa parerea mea si a multora din clasa) :| cica l-a batut pe unu de a 12 pea ca nu stiu ce a facut :| daca se uita in catalog si vede q-uluri turbeaza

Cea mai de treaba profa este cea de romana si de engleza

Link to comment
Share on other sites

icon_thumright.gif Horus ......cele mai bune profe ,dupa mine, sunt cele tinere wub.gif

:x mor dupa profa mea de geografie ........ inalta , frumoasa , are forme biggrin.gif

Daaaa right on Outta biggrin.gif , profa mea de english...seamana cu cameron diaz, i-am spus assta si mi-a zis ca nu sunt primul care i-a zis si e super de treaba... wub.gifwub.gif ...geesh, profii astia uita ca si ei au fost odata elevi, si ei au luat note mici si ei au gandit odata ce gandesc eu acum...dar nu gandesc unii, nu au creier, sunt nishte extraterestrii fara minte...ar trebui inchisi, se razbuna pe copii acum, n-au ce face...Lansavash pe Marte sa va lansez de profi care va razbunati si faceti viata copiilor de rahat.. qleft1.gif

Link to comment
Share on other sites

icon_thumright.gif Horus ......cele mai bune profe ,dupa mine, sunt cele tinere wub.gif

:x mor dupa profa mea de geografie ........ inalta , frumoasa , are forme biggrin.gif

E cumva blonda? Dak da... e clar eshti in liceu cu mine biggrin.gif

Anyways... Horus dude, viatza e grea la shcoala, asta e... tot ce potzi face e sa le faci pe plac. Sau dak vrei, incearca sa-i consideri egali, ei ishi fac doar meseria, shi probabil tu la fel. Shi da, din pacate sunt shi treburi personale la mijloc, dar deh... nu traim in Utopie. tiphat.gif

Link to comment
Share on other sites

E cumva blonda? Dak da... e clar eshti in liceu cu mine biggrin.gif

Anyways... Horus dude, viatza e grea la shcoala, asta e... tot ce potzi face e sa le faci pe plac. Sau dak vrei, incearca sa-i consideri egali, ei ishi fac doar meseria, shi probabil tu la fel. Shi da, din pacate sunt shi treburi personale la mijloc, dar deh... nu traim in Utopie.  tiphat.gif

dar nu vreau sa-i pup in c*r, stie adi.b ca desi raspund la ore sa-mi dea tembelii aia note mari, pe la spate ii fac de kkt, mor aia de ras la ore cu mine in clasa... oricum ai dreptate...si e blonda, are ochelari, si seamana cu cameron diaz... blink.gif oi fi cu noi in clasa laugh.gif ...dai naiba de profi, viata e mai mult de atat...si cand o sa termin, o sa vin la liceu si o sa le rad in fata tutror profilor care mi-au facut viata grea si o sa fiu cel mai al dreacu...pt ca asa sunt eu...forza elevilor...moarte profilor rai... nu am cum sa-i consider egali, pt ca sunt idioti, si dk idioti=Horus that is so fkin wrong...si dk isi fac meseria sa si-o faca cum trebe, ei nu sunt acolo sa se razbune pe copii, sunt acolo sa-i invete, sa fie buni cu ei, sa se inteleaga bine(acum nu vreau sa spun ca dk vine unu la ora injura , scuipa face galgie si altele are trebui sa-i puna 10 in catalog)...astia nu stiu notiunea de prof...Btw in ce lic esti biggrin.gif ? happy.gif

Link to comment
Share on other sites

profesorii sunt niste idioti BangHead.gif

ei nu stiu ca nimanui nu'i mai arde de scoala

ca in zilele astea nimeni nu mai citeste o carte

ei vor sa sti materia aproape la fel de bine ca ei (dar avem 15 materii in care toti profii vor acelas lucru )

nu stiu niciodata sa lase de la ei (sau nu vor)

mi'a povestit un prieten ce facea el in liceu prin anii 92-93 , daca as face acum asa ceva m'ar baga la puscarie 24.gif

Ps nu se compara un profesor tanar cu o baba borata (majoritatea sunt babe violent1.gif )

Link to comment
Share on other sites

profesorii sunt niste idioti BangHead.gif

ei nu stiu ca nimanui nu'i mai arde de scoala

ca in zilele astea nimeni nu mai citeste o carte

ei vor sa sti materia aproape la fel de bine ca ei (dar avem 15 materii in care toti profii vor acelas lucru )

nu stiu niciodata sa lase de la ei (sau nu vor)

mi'a povestit un prieten ce facea el in liceu prin anii 92-93 , daca as face acum asa ceva m'ar baga la puscarie 24.gif

Ps nu se compara un profesor tanar cu o baba borata (majoritatea sunt babe violent1.gif )

nu ca nu ne pasa biggrin.gif , mie mi-ar placea sa stiu unele lucruri, dar se pare ca a ramas "spiritul comunist" in unii...dk ei cred ca putem invata la toate...si sa ne mai si vedem de viata..se inseala amarnic...!!!! unii sunt nishte idioti ..sau cum a zis cineva de pe acest forum , "imbecili notorii"...nu se gandesc deloc la copii..imbecilii...

Link to comment
Share on other sites

9: Dau note pe...poezii..(lucru testat..din pacate..)

blink.gif Ce clasa esti ? Ultima oara cand am luat nota pe poezie a fost in a 5a cand ne-a pus sa ne invatzam o poezie de Eminescu pe de rost, si am invatzat "Somnoroase pasarele". Geezaz. :\

Link to comment
Share on other sites

blink.gif Ce clasa esti ? Ultima oara cand am luat nota pe poezie a fost in a 5a cand ne-a pus sa ne invatzam o poezie de Eminescu pe de rost, si am invatzat "Somnoroase pasarele". Geezaz. :\

a 9a, stiu si eu sunt socat.. blink.gif , distrus nu???

Link to comment
Share on other sites

Profa de muzica

smile.gif "Cand cantati la pian trebuie sa tineti degetele mai "covoiate" nu drepte, deoarece energia vine din umar spre cot, apoi spre incheietura mainii si ajunge in varful degetului.

Deci cand cantati la pian trebuie sa loviti cu varful degetului, daca lovititi cu "padul"(nr.) degetului, energia se opreste si nu loviti bine "

smile.gif " Moda asta a fetelor cu burta goala a fost inventata de homosexuali, ca ei urasc femeile si nu le pasa daca li se intampla ceva.Generatia asta o sa fie o generatie bolnava, o sa raciti la organe... "

smile.gif " stiti ca dupa razboi, japonezii au suferit multe pierderi si au avut parte de multe distrugeri... poate va intrebati de ce acum sunt o super-putere... pentru ca la ei in scoala se invata vioara... un mare intelept a zis ca, cine stie sa manuiasca arcusul si sa scoata sunete armonioase e om cu adevarat. De-aia sunt ei asa destepti, ca fac lectii de vioara"

OMG ... de acum sunt pregatit , cum scoate o perla o notez sa fie 100% autentica smile.gif

LATER EDIT:

Profa de franceza, care mi-a dat un 4 ca nu mi-am facut tema... ce distrusa :

"Nu vreau sa ma dau mare in fata voastra... deci chiar nu e necesar... dar sa stiti ca am predat la universitate, am scos cateva carti... eu pot sa va invat franceza numai din cartile pe care le-am scos... si stiti voi, cand nu am putut sa vin la ora saptamana trecuta, m-au chemat sa fiu translator la o conferinta"

... dar eu nu, nu vreau sa ma dau mare smile.gif)

Dude profii astia... sunt turbati ... aia de muzica mai ales a dat 4 unuia de la alta clasa ca nu stia unde e do din gama de mijloc or something like that... poate nu toti stiu sa cante la orga ...

Sunt la filologie si ma omoara profii, trebuie sa inveti la TOATE orele... deci toti profii cred ca orele LUI sunt CELE MAI IMPORTANTE, restul nu conteaza... daca iei 4 la alte ore dar la orele lui esti bun, proful e multumit... pentru ca numai orele lui conteaza... materia lui e cea mai importanta... fara ea o sa mori de foame, o sa ajungi sa dormi in ghetou, vei manca din tomberoane si te vei imbraca numai de la "ghene specializate"...

PS: Adi si dimitri... ce nu va convine mah v-a pus p$#ea sa va duceti in buzesti tocilarilor wink.gif si acuma voi va plangeti ca e rau acolo... doh... BangHead.gif

(kidding guys dar totusi cam asha e ... se stie ca in buzesti dati de draq) biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

ce e mai grav ca sunt asa de copti incat daca te iau la ochi nu te scot din note sub 6...aveam niste orfani care nu imi dadeau mai mult de 5 nici daca stiam de 10, iar alora de ii pupau in c.....si spuneau 2 fraze luau 10 pe loc....barem tembelu de fizica imi mai si zicea....degeaba sti tu de 10 si ai invatata lectia daca pana acuma nu ai stiut nimik.....sick fuck

Link to comment
Share on other sites

Sa va povestesc eu faza:

Eram a 9a dadeam lucrare la romana, profesoara statea in spatele meu....taota ora a fost cu ochii pe mine BangHead.gif

Cand imi aduce lucrarea scria mare pe ea 5 si imi modifica nota si imi da 4 pe motiv ca mia suflat colegu din spatele meu.......si ea a stat in spatele meu toata ora BangHead.gif

A dreaq profa......

Link to comment
Share on other sites

Sa va povestesc eu faza:

Eram a 9a dadeam lucrare la romana, profesoara statea in spatele meu....taota ora a fost cu ochii pe mine BangHead.gif

Cand imi aduce lucrarea scria mare pe ea 5 si imi modifica nota si imi da 4 pe motiv ca mia suflat colegu din spatele meu.......si ea a stat in spatele meu toata ora BangHead.gif

A dreaq profa......

Fain sa ai numa asa profe ca ale tale:)))

Ce bine ca nu am..... eusa_dance.gif

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...