Jump to content
Perpripiu

Votati Primarul Sesiunea Iulie 2012

Recommended Posts

Dupa analiza profunda si asupra cererilor de candidatura am hotarat ca urmatorii candidati merg mai departe spre faza de votare :

sMokeR

Al1n..

RoBerTzIcHa

Veti vota dupa urmatorul model:

Nick-ul (in joc) :

Factiunea din care faceti parte :

Level (minim lvl 3) :

Primarul pe care il votati :

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :

Cea mai mica urma de frauda sau tentativa de frauda, poate duce la descalificarea din aceasta sesiunea. (include /w, bani, etc.)Fiecare candidat sa isi aleaga un reporter pentru reclama, nu prea se vede bine cand aceelasi reporter face reclama la toti.Fiecare candidat poate sa isi faca singur reclama prin atat prin news, cat si prin /ad la Cnn Lv.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): Kennyyy

Factiunea din care faceti parte : Departamentul de Politie

Level (minim lvl 3) : 21

Primarul pe care il votati : sMokeR

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Competent,a mai avut lider la Armata,stiu ce a facut.Este activ,si spun ca merita o sansa !

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : CaTa96

Factiunea din care faceti parte : FBI

Level (minim lvl 3) : 12

Primarul pe care il votati : RoBerTzIcHa

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este de treaba, si isi fac treaba destul de bine, capabil, serios cand trebuie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : sTyler

Factiunea din care faceti parte : Departamentul de Politie

Level (minim lvl 3) : 40

Primarul pe care il votati : RoBerTzIcHa

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este destul de vechi in comunitate, are experienta, este competent, il cunosc de foarte mult timp si stiu ce poate. Il votez deoarece cred ca merita o sansa.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : falleN

Factiunea din care faceti parte : Grove

Level (minim lvl 3) : 39

Primarul pe care il votati : RoBerTzIcHa

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Mi se pare cel mai potrivit pentru acest post din lista de mai sus,e vechi si foarte de treaba.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): kidzeen

Factiunea din care faceti parte : Agentia Hitman

Level (minim lvl 3) : 11

Primarul pe care il votati : sMokeR

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Este o fire sociabila,are o vechime pe server,stie cum stau lucrurile,este capabil sa ajute jucatorii noi,a mai fost in functia de GM si s-a descurcat.

Il am in factiune si isi face treaba,nu mi-a creat probleme,a fost activ si a reusit sa se remarce,are un plus fata de ceilalti candidati.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : El3mEnT

Factiunea din care faceti parte : Los Santos Vagos

Level (minim lvl 3) : 26

Primarul pe care il votati : RoBerTzIcHa

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : E de treaba,glumet,haios, cu capul pe umeri, e serios cand trebuie, si si-ar lua in serios functia de primar. Merita aceasta sansa !

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Cornwell

Factiunea din care faceti parte : Armata

Level (minim lvl 3) : 14

Primarul pe care il votati : RoBerTzIcHa

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este activ , de treaba , si sunt 100 % sigur ca se va descurca !

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Bulls3ye

Factiunea din care faceti parte : F.B.I

Level (minim lvl 3) : 35

Primarul pe care il votati : RoBerTzIcHa

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este player cu experienta, un bun coleg de factiune, nu exagereaza atunci cand este vorba de anumite greseli legate de joc ci te ajuta sa le remediezi / previi, este un bun organizator de evenimente / concursuri drept urmare el in vad omul potrivit pentru aceasta functie.

P.S: "da doamne si mie o picatura de ploaie" = "doamne, scapa-ma de el din F.B.I"

Votati RoBerTzIcHa , si nu veti regreta!

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Eric

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 20

Primarul pe care il votati : sMokeR

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este singurul din lista de mai sus pe care il vad potrivit pentru functia de primar. Al1n.. este potrivit pentru PD iar pe roberticha nu il cunosc. Smoker va face treaba si va trata cu seriozitate sansa asta.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Kidnapper

Factiunea din care faceti parte : Grove

Level (minim lvl 3) : 15

Primarul pe care il votati : sMokeR

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player activ,vechi in comunitate care te ajuta cand ai nevoie si eu prieten adevarat.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Flippy

Factiunea din care faceti parte : Grove Street

Level (minim lvl 3) : 30

Primarul pe care il votati : RoBerTzIcHa

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi in aceasta comunitate si merita acest post

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Defragus

Factiunea din care faceti parte : DNB

Level (minim lvl 3) : 31

Primarul pe care il votati : RoBerTzIcHa

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Este vechi in comunitate,il cunosc de ceva vreme si consider ca este potrivit pentru aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): Konica

Factiunea din care faceti parte : DNB

Level (minim lvl 3): 23

Primarul pe care il votati: RoBerTzIcHa

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): E un player activ, capabil, vechi in comunitate, ii place sa se implice. Merita aceasta functie si sigur va face o treaba buna.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick-ul (in joc): Skybrax
  • Factiunea din care faceti parte: Departamentul de Politie
  • Level (minim lvl 3): 19
  • Primarul pe care il votati : RoBerTzIcHa
  • Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Il cunosc de ceva vreme si este un jucator sociabil, glumet si cred ca merita si el o functie, dupa cat a muncit.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Cretu

Factiunea din care faceti parte : Hitman Agency

Level (minim lvl 3) : 20

Primarul pe care il votati : Robertzicha

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este vechi in comunitate,serios,activ. Este in FBI de un an si ceva...este capabil si foarte foarte de treaba. Stie sa se faca placut si ajuta playerii level mic. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Panther

Factiunea din care faceti parte : Ballas

Level (minim lvl 3) : 40

Primarul pe care il votati : Robertzicha

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Pai sunt multe cuvinte de lauda pe care pot sa le spun despre Robertzicha, este un om cu care poti discuta multe chestii , inainte sa faca ceva intai gandeste , este matur in gandire si cred ca indeplineste toate conditile pentru functia de primar .

Link to comment
Share on other sites

Guest Allen

Nick-ul (in joc) : Allen

Factiunea din care faceti parte : Los Santos Vagos

Level (minim lvl 3) : 17

Primarul pe care il votati : Robertzicha

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player activ,capabil;dar pe langa asta este un prieten pe care te poti baza oricand.Este o fire matura in deciziile pe care le ia,acestea pot fi dovedite chiad de functia pe care o are in F.B.I.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): Clifford

Factiunea din care faceti parte : Bikers

Level (minim lvl 3) : 12

Primarul pe care il votati : Al1n..

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Este un player foarte activ , cu bun simt si care cred ca merita aceasta functie . Stie sa ajuta playerii , mai ales newbie ca styler .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): Cuda

Factiunea din care faceti parte : Politicienii

Level (minim lvl 3) : 6

Primarul pe care il votati : sMokeR

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): E singurul care are experienta si varsta potrivita pentru acest post,lui Al1n i se potriveste foarte bine PD-ul, iar Robertzicha nu mi se pare ca este suficient de matur pentru a "conduce" un oras. Indiferent cine va iesi primar sper ca va fi corect si activ cel putin ca Alyyn7 (actualul primar)

Edited by _Alexandru_
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Juan

Factiunea din care faceti parte : Nu fac parte din nicio factiune

Level (minim lvl 3) : 28

Primarul pe care il votati : RoBerTzIcHa

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : E un baiat descurcaret care merita si el o sansa. Cat am jucat pe acest server nu am avut probleme cu el si nu l-am vazut sa aiba probleme cu cineva, e baiat la locul lui. Ca si player si membru al unei factiuni si-a demonstrat capabilitatea de cate ori a fost nevoie, a stiut sa se faca respectat prin ceea ce face si prin ceea ce zice. Timpul indelungat in care a stat intr-o factiune si totodata rank-ul de sublider, reprezinta experienta de care are nevoie pentru a se impune ca lider. Este un player comunicativ si asta e necesar in ceea ce priveste functia de primar.

Daca nu ar fi candidat el, l-as fi votat pe smoker, am avut eu mici divergente in trecut cu el, dar merita si el inca o sansa, a aratat ca poate si am incredere ca se va descurca daca va fi primar.

Pe Al1n.. l-am avut ca membru in primarie si a iesit dupa 3 ore, probabil nu i-a priit sa lucreze cu cetatenii. Sa nu uitam ca e Al1n_TM, sa nu uitam pentru ce a fost banat, sa nu uitam de problemele create in perioada beta :). Mai bine il selectati pe Skybrax, nu mi-a parut un player cu probleme, sau pe teils1

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : qZennN

Factiunea din care faceti parte : FBI

Level (minim lvl 3) : 12

Primarul pe care il votati : RoBerTzIcHa

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Competent , vechi pe server , activ , de treaba si foarte saritor .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : ShaKaLoo

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 25

Primarul pe care il votati : RoBerTzIcHa

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un player vechi , isi vede tot timpul de treaba lui si cred ca merita acceasta functie din plin ! bafta robert

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : aurica18

Factiunea din care faceti parte : Ballas

Level (minim lvl 3) : 17

Primarul pe care il votati : Al1n

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : E un tip de treaba cel putin p mn m-a ajutat si cred k merita si el o sansa sa demonstreze de ce este capabil.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : VeXoS_

Factiunea din care faceti parte : -

Level (minim lvl 3) : 3

Primarul pe care il votati : RoBerTzIcHa

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Mi se pare cel mai potrivit pentru acest post din lista de mai sus,e vechi si foarte de treaba.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...