Jump to content
Perpripiu

Votati Primarul Sesiunea Iulie 2012

Recommended Posts

Nick-ul (in joc) : CatzaDOO

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 12

Primarul pe care il votati : Al1n...

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player foarte activ , cu bun simt si care cred ca merita aceasta functie . Stie sa ajute playerii !

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Tudose

Factiunea din care faceti parte : THE MAFIA

Level (minim lvl 3) : 9

Primarul pe care il votati : RoBerTzIcHa

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Merita sansa de a dovedi ca este capabil si pregatit pt o asemenea functie. + ca nu ai din cine sa alegi, smoker ar merita si el, dar nu prea l-am mai vazut activand... iar Al1n.. la cat de mult a facut abuz de functii de cand il cunosc , plus mistouri si jigniri adresate multor playeri nu este tocmai omul potrivit... -_-

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : G3aN

Factiunea din care faceti parte : Ballas

Level (minim lvl 3) : 17

Primarul pe care il votati : Al1n

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Pai de cand il stiu este un tip de treaba, prietenos care sare mereu in ajutor, este activ si ajuta pe ori cine are nevoie si ori cand are nevoie, il stiu de cand eram colegi in NG este foarte activ.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): Gronkh

Factiunea din care faceti parte : Hitman Agency

Level (minim lvl 3) : 9

Primarul pe care il votati : sMokeR

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Am avut ocazia sa il cunosc fiind colegi in hitmani si pot sa zic ca pare o fire sociabila, de treaba si glumet... Dupa parerea mea, este pregatit si ar face o treaba buna ca primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : filtzeR

Factiunea din care faceti parte : Grove Street

Level (minim lvl 3) : 28

Primarul pe care il votati : RoBerTzIcHa

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player cuminte, capabil, care joace de ceva timp, nu ii place sa fie in centru atentiei ca altii, doar isi face treaba si merita o sansa sa arate ce poate.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Mr.Levy

Factiunea din care faceti parte : Grove Street

Level (minim lvl 3) : 25

Primarul pe care il votati : RoBerTzIcHa

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il cunosc de multa vreme , este de treaba si vechi in comunitate . Este activ si cu capul pe umeri , nu i s-a urcat rank 5-ul la cap niciodata !

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :ExTrEm

Factiunea din care faceti parte :Triads

Level (minim lvl 3) :40

Primarul pe care il votati :RoBerTzIcHa

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Eu apreciez toti playerii care se tin de o factiune si fac ceva pentru ea , fata de cei care se plimba si nu stiu unde sa se mai duca.Are o vechime destula in F.B.I si rezista o luna ca primar.Pe langa toate acestea este civilizat si stie sa se comporte.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Bytza

Factiunea din care faceti parte : Grove Street

Level (minim lvl 3) : 28

Primarul pe care il votati : sMokeR

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : o persoane de nota 10+ , cand ai nevoie indiferent ca esti nou sau vechi e mereu acolo sa te ajute . Am fost coleg cu el in Hitman si chiar am fost bucuros sa cunosc o persoana ca el . Sincer , indiferent de ce rezultate ar iesi dintre cei 3 , pentru mine e singurul care merita . Isi merita functia aceasta deoarece e o factiune in care trebuie sa ii ajuti pe playerii cu level mic ( boboci ) , el avand capacitatea de a comunica ideal , ce majoritatea nu o au . Mult succes .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): CristyTheKnight

Factiunea din care faceti parte : UST

Level (minim lvl 3) : 21

Primarul pe care il votati : RoBerTzIcHa

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Am aflat din surse clare ca ii competent si stie sa coordoneze o factiune si am impresia ca este cel mai potrivit primar dintre cei care au candidat

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Andrei

Factiunea din care faceti parte : Mafia

Level (minim lvl 3) : 23

Primarul pe care il votati : sMokeR

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : In primul rand, considerentele votului ar trebui sa se bazeze si pe evoluatia de apreciat a unui jucator de la un punct din trecut, un moment mai greu, si pana in acest moment.Asa se intampla si in acest caz.Va putea duce cu succes aceasta sarcina la bun sfarsit, pentu ca toate calitatiile lui depasesc limita impusa pentru acest necesar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : whyMe.

Factiunea din care faceti parte : Scoala

Level (minim lvl 3) : 8

Primarul pe care il votati : sMoKer

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Pentru ca este un jucator vechi, a mai avut aceasta functie si cred ca poate face treaba buna.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Doc.

Factiunea din care faceti parte : F.B.I.

Level (minim lvl 3) : 8

Primarul pe care il votati : RoBerTzIcHa

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un om cumsecade, de incredere, competent si ajutator. De cand sunt coleg cu el nici odata nu l-am vazut sa abuzeze de putere sau sa vorbeasca urat sau in misto ci din contra ne ajuta cu orice aveam nevoie si era mereu serios si devotat pentru ceea ce face. Eu zic ca merita aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Denim

Factiunea din care faceti parte : F.B.I

Level (minim lvl 3) : 26

Primarul pe care il votati : RoBerTzIcHa

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este capabil serios si activ. Dar este si un prieten ff bun cu care poti sa vorbesti saq glumesti si cred ca merita sa ajunga primar si o sa trateze cu multa seriozitatea aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : ConnectS

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 16

Primarul pe care il votati :sMoKeR

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Daca nu el..cine?..baiat bun..se tine de promisiuni, prietenos, capabil si toate cele, este apreciat de foarte multa lume.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Rohan

Factiunea din care faceti parte : -

Level (minim lvl 3) : 16

Primarul pe care il votati : RoBerTzIcHa

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un baiat capabil, cu capul pe umeri.Stie sa gestioneze orice problema care apare intr-un timp foarte scurt.Sunt sigur ca se va descurca ca primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : sOuNdy

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 15

Primarul pe care il votati : sMoKeR

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este activ, vechi in comunitate, isi face treaba, serios, descurcaret si este cel mai capabil pentru aceasta functie zic eu.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Bogdan

Factiunea din care faceti parte : FBI

Level (minim lvl 3) : 25

Primarul pe care il votati : RoBerTzIcHa

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Nu este un player care sa fi facut vreo problema pe server, nu este excursionist si experienta pe care a avut-o in FBI l-a mai maturizat putin.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Radu

Factiunea din care faceti parte : The Mafia

Level (minim lvl 3) : 13

Primarul pe care il votati : RoBerTzIcHa

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Pentru ca esti un player activ si capaibil.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : ConnectR

Factiunea din care faceti parte : Hitman Agency :wub:.

Level (minim lvl 3) : 51

Primarul pe care il votati : sMokeR

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Dupa parerea mea, sMokeR este cel mai capabil dintre acei candidati.Este activ, serios, sociabil si gata sa ajute toti player-ii cu level mic.RoBerTzIcHa are aceleasi calitati, dar nu este la fel de activ precum sMokeR.Al1n a fost banat pentru coduri din cate imi amintesc :D.Cred ca ar mai trebuii sa astepte sa primeasca o functie pe server :).

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : MiXtap

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 25

Primarul pe care il votati : sMoKeR

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Pentru ca merita este un om vechi in comunitate si sper ca stie sa conduca o Factiune.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :Mishka

Factiunea din care faceti parte :Grove Street

Level (minim lvl 3) :17

Primarul pe care il votati :Smoker

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player serios stie sa-si faca treaba de primar,care nu va dezamagi pe nimeni

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :GamYng

Factiunea din care faceti parte :F.B.I

Level (minim lvl 3) :13

Primarul pe care il votati : RoBerTzIcHa

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player destul de vechi care stie ce este respectul,faire-play si este capabil sa optina aceasta functie pentru ca a mai fost in multe factiuni si stie ce si cum este.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Senzo

Factiunea din care faceti parte : -

Level (minim lvl 3) : 23

Primarul pe care il votati : RoBerTzIcHa

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : RoBerTzIcHa a dat dovada de maturitate , o personalitate pe masura. N-am mai activat eu de ceva timp , dar in timpul decursul activarii mele pe Linkmania , RoBerTzIcHa s-a etalat prin organizarea excelenta a membrilor FBI , gestionarea problemelor si multe altele. Mult noroc.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : FilareT

Factiunea din care faceti parte : Politicienii

Level (minim lvl 3) : 4

Primarul pe care il votati : RoBerTzIcHa

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este o persoana veche in samp, o persoana capabila pentru aceasta functie , se descurca in orice situatie , e cea mai potrivita persoana pentru primar dintre toti candidatii actuali.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :Danutzu

Factiunea din care faceti parte :National Guard

Level (minim lvl 3) :21

Primarul pe care il votati :RoBerTzIcHa

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : In primul rand a dat dovada la toata lumea ca este capabil sa conduca un departament cat timp nu este on unul dintre lideri ,iar in al 2-lea rand a dat dovada ca poate duce in spate o functie destul de mare.Sper sa faca treaba buna.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...