Jump to content
Radu-retired

Aplicatii Bikers!

Recommended Posts

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:LuX.A.

• Level:15

• Sex:M

• Factiuni precedente:Medici PD Ballas ......The Triads

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank:4 1 2 ....2

• Nickname-uri precedente:-

• Poza cu /stats:/click

Informatii din viata reala:

• Nume:Andrei

• Varsta:17

• Sexul:M

• Orasul in care locuiti:Deva

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?Depinde

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* :Am mai fost si imi place ;x

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

retrag:(

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: TheTarget

• Level: 6

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Politicieni

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 3 (Politicieni)

• Nickname-uri precedente:-

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/232/samp016rr.png/

Informatii din viata reala:

• Nume: Radu A.

• Varsta: 12

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Timisoara

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 3ore (10-12; 20-22)

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : Sunt un iubitor de motociclete si nu ma pot atine sa nu le privesc, dar nu asta este important...E un gang smecher unde faci multi bani si te distrezi.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:-

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: outlook

• Level: 18

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: smurd triade sfr ng

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 3 sfr

• Nickname-uri precedente:-

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/266/samp084jl.png/

Informatii din viata reala:

• Nume: andrei

• Varsta: 16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: targu neamt

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 4 +

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : imi place sa conduc motoare, sa omor rivali si ca este un gang unit

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:-

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Alkatraz

• Level: 7

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: S.M.U.R.D

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 1 (S.M.U.R.D)

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats:

View post on imgur.com

Informatii din viata reala:

• Nume: Vlad

• Varsta: 14

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Alexandria

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? Nu am un orar stabil.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : Doresc sa devin membru Bikers deoarace este una din factiunile mele preferate si sa ajut cu tot ce pot.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: outlook

• Level: 18

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: smurd triade sfr ng

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 3 sfr

• Nickname-uri precedente:-

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/266/samp084jl.png/

Informatii din viata reala:

• Nume: andrei

• Varsta: 16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: targu neamt

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 4 +

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : imi place sa conduc motoare, sa omor rivali si ca este un gang unit

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:-

scz retrag cererea

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: wHere

• Level: 25

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: UST / Triade / Mafia / Sfr / Ballas / FBI / PD / Hitman

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 5 UST

• Nickname-uri precedente:-

• Poza cu /stats: LZJkg.png

Informatii din viata reala:

• Nume: Amin

• Varsta: 17

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? cand am timp , mai mult seara

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : imi place sa omor gruvi, sa adun armele lasate de rivali pe jos... :gun:

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: in ultima vreme nu prea am jucat...dar de acum promit ca activez zilnic

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:Bortos

• Level:6

• Sex:M

• Factiuni precedente:-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank:-

• Nickname-uri precedente:-

• Poza cu /stats: HhSMu.png

Informatii din viata reala:

• Nume:George

• Varsta:14

• Sexul:M

• Orasul in care locuiti:Los Santos

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?6+

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : Imi place sa fac parte dintr-o echipa,dintr-o alianta,sa fiu printre niste criminali .

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Cred ca am fata de Bikers.

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Alkatraz

• Level: 7

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: S.M.U.R.D

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 1 (S.M.U.R.D)

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats:

View post on imgur.com

Informatii din viata reala:

• Nume: Vlad

• Varsta: 14

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Alexandria

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? Nu am un orar stabil.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : Doresc sa devin membru Bikers deoarace este una din factiunile mele preferate si sa ajut cu tot ce pot.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

RETRAG SCZ!!
Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: wHere

• Level: 25

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: UST / Triade / Mafia / Sfr / Ballas / FBI / PD / Hitman

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 5 UST

• Nickname-uri precedente:-

• Poza cu /stats: LZJkg.png

Informatii din viata reala:

• Nume: Amin

• Varsta: 17

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? cand am timp , mai mult seara

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : imi place sa omor gruvi, sa adun armele lasate de rivali pe jos... :gun:

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: in ultima vreme nu prea am jucat...dar de acum promit ca activez zilnic

retrag ,scz

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:Bortos

• Level:6

• Sex:M

• Factiuni precedente:-

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank:-

• Nickname-uri precedente:-

• Poza cu /stats: HhSMu.png

Informatii din viata reala:

• Nume:George

• Varsta:14

• Sexul:M

• Orasul in care locuiti:Los Santos

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?6+

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : Imi place sa fac parte dintr-o echipa,dintr-o alianta,sa fiu printre niste criminali .

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Cred ca am fata de Bikers.

Retrag cererea !

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: b0gdy

• Level: 6

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Politicieni

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 2 -(Politicieni)

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: i3a35u.png

Informatii din viata reala:

• Nume: Lazar Bogdan

• Varsta: 14

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Zalau

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 4-5

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : Vreau sa fac parte in aceasta factiune pentru ca vreau sa incerc ceva nou cum e bikers e o factiune noua care este foarte activa si foarte responsabila in ce tine warurile tot timpul ei se lupta pentru a castiga.Asa ca vreau sa fac si eu parte din aceasta factiune.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Imi place fotbalul si Samp-ul

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: stook

• Level:6

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: consilier

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 1 consilier

• Nickname-uri precedente:-

• Poza cu /stats:

View post on imgur.com

Informatii din viata reala:

• Nume:florin

• Varsta: 12

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: mioveni

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 7+

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : este o factiune unita si in crestere iar eu vreau s-o ajut sa devina o putere

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:-

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Laidback

• Level: 12

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Police Departament

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 3(aproape 5) in PD

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: V1Ind.jpg

Informatii din viata reala:

• Nume: Gabi

• Varsta: 15

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Los Santos

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 5h

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? A fost pus un lider bun , si sunt sigur ca v-a ridica Bikers .

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:-

Link to comment
Share on other sites

Guest valentyn01

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: VaLeNtin.

• Level: 7

• Sex: M

• Factiuni precedente: mayor

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 1

• Nickname-uri precedente: - --

• Poza cu /stats: T06K4.jpg

Informatii din viata reala:

• Nume: Vali

• Varsta: 12

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Neamt

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 4+

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : Este o factiune cu un lider de treaba si membrii activi

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Sami

• Level: 18.

• Sex: Masculin.

• Factiuni precedente: National Guard, Police Department, Politicieni, Grove Street, Medici, Triads, Scoala, Politicieni.

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank:

• Nickname-uri precedente: BrowN.

• Poza cu /stats: http://desmond.imageshack.us/Himg72/scaled.php?server=72&filename=samp139or.png&res=landing

Informatii din viata reala:

• Nume: Sami.

• Varsta: 15.

• Sexul: Masculin.

• Orasul in care locuiti: Satu Mare.

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?Aproximativ 3-4 ore, dupa ora 13.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : Doresc sa fac parte din aceasta factiune deoarece imi plac motocicletele, si imi place factiunea, cu ce se ocupa, etc.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu.

Link to comment
Share on other sites

Nickname:DaMeLo

• Level:6

• Sex:masculin

• Factiuni precedente:mayor,smurd

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank:mayor rank 3

• Nickname-uri precedente:-

• Poza cu /stats: http://postimage.org/image/4jh42z4kv/

Informatii din viata reala:

• Nume:paul

• Varsta: 14 ani

• Sexul: masculin

• Orasul in care locuiti: targu neamt

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 4-5 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : as vrea sa ajut gangul la war,kill si altele

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:-

Link to comment
Share on other sites

Nickname: BlueminT

• Level:8

• Sex: masculin

• Factiuni precedente: Bikers

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: Bikers rank 1

• Nickname-uri precedente:-

• Poza cu /stats: 21difpd.jpg

Informatii din viata reala:

• Nume: Eduard

• Varsta: 17 ani

• Sexul: masculin

• Orasul in care locuiti: Rm.Valcea

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 4-5 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : As vrea sa ajut gangul sa se ridice cu killuri si materiale.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:-

Link to comment
Share on other sites

Guest Jairoo

Nickname: Jairoo

• Level: 20

• Sex: masculin

• Factiuni precedente: PD , Ballas , PD , sfr , dnb

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: PD rank 4

• Nickname-uri precedente:-

• Poza cu /stats: http://tinypic.com/view.php?pic=2wee6pu&s=6

Informatii din viata reala:

• Nume: Marius

• Varsta: 17 ani

• Sexul: masculin

• Orasul in care locuiti: Rm.Valcea

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 4-5 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : As vrea sa ajut gangul sa se ridice cu killuri si materiale.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:-

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...