Jump to content
Radu-retired

Aplicatii Bikers!

Recommended Posts

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:[blind]ShadoW

• Level:7

• Sex:Masculin

• Factiuni precedente:Consilieri

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank:Consilieri-rank 3

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats:

http://imageshack.us/photo/my-images/593/samp002af.png/

Informatii din viata reala:

• Nume:Andrei

• Varsta:14

• Sexul:Masculin

• Orasul in care locuiti:Radauti jud.Suceava

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?:Am inceput sa joc mai mult....cam 4-5 ore pe zi in intervalul 13:00-22:00

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* :Eu cred ca este cea mai buna pusa la punct si cea mai distractiva factiune dar si de incredere

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:PublikD

• Level:6

• Sex:Masculin

• Factiuni precedente:------------------------

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank:-------------------

• Nickname-uri precedente: ------------------------

• Poza cu /stats:

89594840544617094866.png

Informatii din viata reala:

• Nume:P.Sebastian

• Varsta:14

• Sexul:Masculin

• Orasul in care locuiti:Vulcan , HD

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?:14:00-24:00....5 ore pe zi !

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)*:Pentru ca aceasta factiune este cea mai tare !

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Alexinho

• Level: 19

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente : SFR

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 6

• Nickname-uri precedente: Alexinho

• Poza cu /stats: N-am ( rezolv in scurt timp )

Informatii din viata reala:

• Nume: Alex

• Varsta:18

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? Cand am timp si este nevoie de mine :D

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul) Pentru ca dupa 8 luni in Riffa a venit unu care sa ma dea afara. Aici am gasit majoritatea dintre cei vechi cu care ma mai pot juca..

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: I`m a legend !!

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Stefan

• Level: 14

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente : Armata.

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 6

• Nickname-uri precedente: Stefan

• Poza cu /stats: 1jvtwl.jpg

Informatii din viata reala:

• Nume: Stefan

• Varsta:16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Tg.neamt

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? Cand imi fac putin timp liber.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul) : Daca a revenit KiD, eu de ce n-as putea reveni? Glumesc, sunt cativa membri cu care ma cunosc in factiune si doresc sa ma alatur lor.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Dupa o pauza de mai bine de 4 luni, incep usor sa revin la activitate, dar nu voi juca asa mult pentru ca nu-mi permite timpul.

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Nicky

• Level: 10

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Sfr, Ust, Ballas

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 3 SFR

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: ****.us/photo/my-images/39/samp051bd.png/

Informatii din viata reala:

• Nume: Andrei

• Varsta: 20

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? multe:D diminteata si seara de la 22:00 pana la ora 03:00:D

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul) : Deoarece vreau sa ajut factiunea, si sunt muulte staruri in aceasta factiune

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Gicisan.

• Level: 11

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Triads,PD

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 6,Triads

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: ENHIE.png

Informatii din viata reala:

• Nume: Gicisan Rares

• Varsta: 16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Nasaud

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? obisnuiesc sa intru seara, am mai mult timp liber.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul) : Este o factiune care m-a atras mai mult avand un lider capabil si membrii activi .

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

# am postat din greseala de pe contul fratelui meu :)) , sper ca se ia in considerare aplicatia mea.

Edited by Crystynel`
Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Billo

• Level: 16

• Sex: M

• Factiuni precedente: PD , Mafia

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: PD-rank 6 , Mafia-rank 2

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: 15fj19u.png

Informatii din viata reala:

• Nume: Vlad

• Varsta: 20

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Tg.Neamt

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 1-2 maxim, cand am chef.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : Sunt jucatori vechi si KiD

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Cum zice Alexhino "I`m a legend !!"

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:FocuStar

• Level:16

• Sex:Masculin

• Factiuni precedente:Triade,SFR,NG,DNB

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank:SFR 2 , DNB 2, Triade 1

• Nickname-uri precedente:Radu13

• Poza cu /stats: 14y2xav.png

Informatii din viata reala:

• Nume:Raul

• Varsta:16

• Sexul:Masculin

• Orasul in care locuiti:Brasov

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? Dimineata (06:00-08:00);Dupa masa (14:00-22:00)

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* :Este una dintre cele mai vestite factiuni de pe servar, are playeri activi si de treaba , si un lider super

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Va iubesk :X

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:okuris

• Level:9

• Sex:M

• Factiuni precedente:SMURD

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank:SMURD 2

• Nickname-uri precedente:-

• Poza cu /stats:aici

Informatii din viata reala:

• Nume:catalin

• Varsta:17

• Sexul:M

• Orasul in care locuiti:Alexandria

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?4-5ore 15-21

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* :Pentru ca aceasta factiune are ceva nou, in timp ce celelalte au masini,aceasta e mai schimbata, imi place.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: HsmHaOs

• Level:13

• Sex:masculin

• Factiuni precedente: FBI,Triade, Politicieni,SFR

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank:SFR-2 desi in FBI am stat aproape 2 luni

• Nickname-uri precedente:-

• Poza cu /stats: sa_mp_338.png

Informatii din viata reala:

• Nume:Mihailescu Mihnea

• Varsta:14

• Sexul:masculin

• Orasul in care locuiti: Piatra-Neamt

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: cam o ora -2

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* :Pentru a ma juca, a face waruri, a ajuta factiunea pentru ca este o factiune organizata cu un lider bun.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Sunt prietenos.,

Link to comment
Share on other sites

• Nickname:[blackAnGeeLL]

• Level:19

• Sex:M

• Factiuni precedente:smurd,ng,fbi,ng,fbi,mafia,sfr

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank:rank 4 fbi

• Nickname-uri precedente: BlackAngel

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/839/samp000dq.png/

Informatii din viata reala:

• Nume:Mihai

• Varsta:17

• Sexul:Masculin

• Orasul in care locuiti:Timisoara

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 7-8 ore pe zi depinde in weekend peste 10 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : pentru ca nam fost de un timp bun in aceasta factiune si cand am fost mia placut foarte mult + ca am niste prieteni in bikers si kid mia fost lider the mafia inainte de wipe si a fost un lider foarte bun si am fost printre cei mai buni factiunea the mafia atunci si as vrea sa fie si bikers-ul acum pentru ca are un lider ff de trb si bun

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: aLeXuTzU28

• Level: 9

• Sex: M

• Factiuni precedente: -

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: -

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats:

View post on imgur.com

Informatii din viata reala:

• Nume: J.Alexandru

• Varsta: 13

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: hd, vulcan

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? : 4-5 ore in timpul saptamanii....de la 14:00-18:00 si 6-7 ore in weekend.... de la 12:00-16:00 si de la 20:00-3:00

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : Pentru ca aceasta factiune este cea mai tare !

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Mgr

• Level: 9

• Sex: M

• Factiuni precedente: Groove

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: groove-rank 3

• Nickname-uri precedente: -Rolly

• Poza cu /stats: /stats

Informatii din viata reala:

• Nume: Gaby

• Varsta: 17

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Rosiori

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 4-5 ore....depinde de timpul liber

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : e smechera factiunea

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:LuX.A.

• Level:15

• Sex:M

• Factiuni precedente:Medici PD Ballas ......The Triads

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank:4 1 2 ....2

• Nickname-uri precedente:-

• Poza cu /stats:/click

Informatii din viata reala:

• Nume:Andrei

• Varsta:17

• Sexul:M

• Orasul in care locuiti:Deva

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?Depinde

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* :Am mai fost si imi place ;x

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Valentin.

• Level: 6

• Sex: M

• Factiuni precedente: Mayor,Grove

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 1

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: 28jlidx.png

Informatii din viata reala:

• Nume: Valy

• Varsta: 17

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Tg. Neamt

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 4-5 ore....depinde de timpul liber

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : Doresc sa ma alatur acestui gang deoarece are un lider cabapil si membri activi

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Valentin.

• Level: 6

• Sex: M

• Factiuni precedente: Mayor,Grove

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 1

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: 28jlidx.png

Informatii din viata reala:

• Nume: Valy

• Varsta: 17

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Tg. Neamt

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 4-5 ore....depinde de timpul liber

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : Doresc sa ma alatur acestui gang deoarece are un lider cabapil si membri activi

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Retrag , pls no warn up !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...